|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 8:47:41   
rija
kakor hočeš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 8:49:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko



Jaz tukaj vidim bolj problem v slo zakonodaji oz. v urbanističnem planiranju (nimam pojma, kako se temu pravilno reče) kot v slovenskem kiču.




Tut jz vidim ta problem. En hud primer je na Bledu (nad hotelom Golf), ko je ena gospa (baje ima na ministrstvu za okolje neke veze, če celo ni tam zaposlena) naredila ultra moderno hišo v soseski samih 200 letnih vil. In da bi iz okolice izstopala še bolj kot izstopa že po sami arhitekturi, je povrhu še živorumene barve.  Ne govorim, da je njena hiša kičasta - ni. Bolj so kičaste vile v okolici, pa vendarle taka moderna hiša ne sodi v okoliš z vilami.





(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 8:50:28   
Marogica
Jaz bi še pokokodakala, preden grem delatuser posted image  

Mene osebno moti, da pri večini novih hiš(s kerkerjem ali brezuser posted image ) načrtujejo samo nadstreške, namesto garaž, če pa so že garaže, pa vedno 1. TO me čudi, pri današnjem stilu življenja, ko ima marsikatero gospodinjstvo 2 avta. So arhitekti, kar se funkcionalnosti tiče, malo v temo brcnili. Samo, da bo lepo....****cionlanost je mnogokrat šele druga prioriteta.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 8:54:09   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 8:56:45   
Anonimen
Kar se pa tiče garaž.V naši okolici je ogromno hiš,ki imajo garaže,pa nihče nima noter avta,samo šaro.
Mi je bolj všeč lesen nadstrešek.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 8:57:50   
mika
arhitekti, kar se funkcionalnosti tiče, malo v temo brcnili. Samo, da bo lepo.


o ja, se strinjam. nekateri arhitekti pozabljajo na funkcionalnost in so sužnji 'modernizma'.
mi je pa zelo smešno slišat komentarje gradbincev na arhitekte in njihovo stvaritev. nočna mora za gradbince znajo bit tudi umetniki, ki si želijo ne vem kakšne barve na fasadi in jim ni jasno, da ne more barva(KI jo sami zmešajo) bit ista na papirju in na fasadiuser posted image .

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 8:58:09   
rija
marogica a veš da imamo sedaj trojno garažo, če pa bi zidali še enkrat, pa bi ne naredili niti ene večuser posted image  res samo nadstrešek, pa ne tak, naknadno priklopljen, ampak tak, da je s hišo zaključena celota..... jaz namreč letos še nisem dala avta v garažouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 9:01:19   
rija
no večna tema o arhitektih in mojstrih....user posted image user posted image

vsaj moja izkušnja je taka, da so pri gradnji naše hiše vsi šimfali en čez drugega....keramičar čez estriharja, fasader pa kar čez vse....

dejstvo pa je, da nekateri ljudje vse preveč odločitev pustijo arhitektu, pa v končni fazi ta ne bo živel v tej hiši....

če bi delala hišo še enkrat, bi reskirala vsaj dva tedna vsak dan po par ur, da bi sedela z arhitektom in do podrobnosti načrtovala bajto...pa na koncu bi še vseeno ugotovila, da sem pri nekaterih stvareh brcnila v temouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 9:04:22   
Anonimen
Bogi arhitekt,sigurno bi dobil živčni zlom.user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 9:08:44   
Marogica
Zanimiva, vaša mnenja, o garažah. Midva imava dve, ingegrirani v hiši, in ju vedno uporabljava. Pozimi mi še toliko bolj prav pride, ko se ne vsedem v ledeni avto. Poleti je pa isto, se vsesti v razbeljen avto-kljub klimi...user posted image , kaj pa vem. PRi nas je v bistvu garaža "vhod", saj mi, domači, kar "nadaljujemo" dalje v bajto, brez da bi uporabljali glavni vhod. Pri nas garaži služita svojemu namenu.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 9:09:34   
kalbo
No nekaj je pa res, da v gradbeništvu vsi šinfajo eden drugega. To je nekaj normalnegauser posted image  

Sam eni arhitekti so res umetniki brez smisla za gradbeništvo. Groza.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 9:12:02   
mika
vsaj moja izkušnja je taka, da so pri gradnji naše hiše vsi šimfali en čez drugega....keramičar čez estriharja, fasader pa kar čez vse....


pri nas pa so hvalili user posted image , resuser posted image . z mojstri smo imeli dokaj srečo. zafrknil nas je edino zidar, ker ni hotel predelnih sten dokončat in smo morali sami. to kar je pa zazidal, je dobro naredil. ljudje so se ustavljali in spraševali katerega zidarja smo imeli.

jaz sem mislila šinfanje dipl.ing.gradbeništva in arhitektov. pri enem objektu so padale takšne izjave, da je joj. sveda se ti nimajo kaj mešat v arhitektovo delo, ampak morajo naredit to kar zahtevajo. saj so neki kompromisi pri tehničnih rešitvah, poznam pa objekte, kjer arhitekt ni odstopal in je nastalo kar nekaj težav, krivi pa seveda gradbinci.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 9:23:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Bogi arhitekt,sigurno bi dobil živčni zlom.user posted image user posted image


user posted image user posted image  boljše on, kot pa pozneje jaz....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 9:28:52   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Bogi arhitekt,sigurno bi dobil živčni zlom.user posted image user posted image


user posted image user posted image  boljše on, kot pa pozneje jaz....


zato sem   zasnovo hiše naredila sama(Z očetovo pomočjo in je bilo zraven tud jokanjauser posted image  z moje strani) arhitektKa je naredila ostalo kar je potrebno za PGD.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 11:45:57   
coolbabe
pa še tale citat s tiste strani je zanimiv:

"Siser pa znamo slovenclni itak vse sami. Še posebej pa graditi svoje nagravžne bajte. V prejšnji skupni državi je celo veljal rek, da se v nedeljo na jugu države vrtijo roštilji, v Sloveniji pa mešalci za beton...
In prekleto resnično je bilo... "

bogi arhitekti so brez posla al kaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 12:42:50   
mišk
Rija, al ka si že, dej prlep sliko svoje bajte, pa bomo dobile idealno kost za glodanje!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 12:44:43   
Anonimen
To pa ne bo naredila,ker se boji kritik.user posted image user posted image

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 12:55:32   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Rija, al ka si že, dej prlep sliko svoje bajte, pa bomo dobile idealno kost za glodanje!!user posted image




saaaaaaaaaaj neeeeeeeeee upaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 13:07:11   
CUKRČEK
No, to pa tudi mene zanima, kakšno oh in sploh hišo ima rijauser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 13:16:14   
mika
pa še tale citat s tiste strani je zanimiv:

"Siser pa znamo slovenclni itak vse sami. Še posebej pa graditi svoje nagravžne bajte. V prejšnji skupni državi je celo veljal rek, da se v nedeljo na jugu države vrtijo roštilji, v Sloveniji pa mešalci za beton...
In prekleto resnično je bilo... "

bogi arhitekti so brez posla al kaj


ja, očitno so to njihovi komentarjiuser posted image

mešalcev za beton pa ne potrebujemo več, ker ga hruška pripelje, malto pa dobimo iz silosauser posted image user posted image

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 13:16:52   
mika
No, to pa tudi mene zanima, kakšno oh in sploh hišo ima rija


mene tudiuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 13:17:59   
Anonimen
Zdaj je šla po paparazza,da bo fajn poslikal. Iz vseh strani user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 13:19:44   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

No, to pa tudi mene zanima, kakšno oh in sploh hišo ima rijauser posted image user posted image



jaz pa vem user posted image user posted image user posted image  



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 13:21:23   
Anonimen
No povej.user posted image  Jaz si malo predstavljamuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Teorija o slovenskem kiču
20.2.2007 13:26:23   
corfu
Tudi jaz bi si z veseljem ogledala hišo od Rijeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?