|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:48:05   
Anonimen
meni pa noro smrd ko se kuha: fižol, zelje, repa, krfjola pa še enepar zelenjav. Ribe mi niti niso tak problem, je fižol večji.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:52:35   
trixi
ja, sej jest se z njo ne strinjam, meni hrana diši samo na krožniku -pa še to ne vse- in v kuhinji, drugje pa smrdi. 

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 22:00:01   
Putka
Meni je všeč stanovanje tipa loft. Dnevno-kuhalni prostor v enem prostoru, vse skupaj veliko in zračno. Spalni del pa en štuk višje na galeriji. Sanjsko!

Tudi jaz bom imela belo kuhinjo, taka je večna in se je ne naveličaš. Življenje pa ji vdahneš s pisanimi dodatki, barvnimi stenami (ki jih lahko čez nekaj let prebeliš - kdo pa na 3-4 leta kuhinjo menja?). Je ceneje nov komplet krožnikov kupit.


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 22:02:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Meni je všeč stanovanje tipa loft. Dnevno-kuhalni prostor v enem prostoru, vse skupaj veliko in zračno. Spalni del pa en štuk višje na galeriji. Sanjsko!




kupiš moje user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 22:05:19   
Bubamaraa
Planirano mam, ko začnem zidati,da bo skupaj....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 22:07:44   
Anonimen
Če je velik prostor za dnevo sobo, potem bi jaz imela ločeno. Če pa je dnevna majhna, potem je pa še vedno bolje, da malo smrdi s kuhinjo vred.

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 22:09:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikec0

meni pa noro smrd ko se kuha: fižol, zelje, repa, krfjola pa še enepar zelenjav. Ribe mi niti niso tak problem, je fižol večji.


Meni pa čebula. Fuj! Ko se kuha kakšen golaž ali kaj takega. Meni še lase po čebuli smrdijo. Fuj, fuj, fuj!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 8:05:31   
janapan
Ne vem vse je stvar življenjeskega sloga. Meni je všeč če je bivalni prostor vse v enem res je da ko kuhaš smrdi, res je da je včasih razmetano, ampak tako ali tako 90 % časa v hiši preživimo sami (beri družina) in zato če je kdaj razmetano niti ni panike....meni bi težilo da bi v kuhinji zaprta kuhala, medtem ko bi moja družina živela v dnevnem prostoru, zato mi je všeč da je bivalni prostor skupen da sem tudi jaz del tega kar se dogaja, že tko mamo mal časa za bit skupaj.
Obstajajo pa ful lepe rešitve z drsnimi predelnimi stenami, al pa delno odprte kuhinje ipd.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 8:05:46   
April
Meni je bolj všeč, če sta prostora skupaj. Sicer delno ločena, a vidno povezana. Mi ne bi blo nič všeč, če bi bila sama zaprta, medtem ko bi kuhala. Bi bil prevelik dolgčas. Smrdi pa nam tud nič ne, jaz ne vem kaj to vi kuhate.user posted image  Za obiske mi ej pa čist vseen, za njih si že ne bom bajte opremljala. Pa tudi sicer, če že imaš goste, pa pripravljaš kakšen prigrizek v kuhinji, je boljše, da se medtem z njimi pogovarjaš, ne pa da se zapreš v en ločen prostor.
Je pa ena fajn rešitev za tiste, ki imajo velike bajte tudi en manjši prostor, ki je povezan s kuhinjo...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 8:08:43   
April
Moja starša imata tudi spalnico in zraven eno kopalnico na galeriji, direkt nad kuhinjo. Vse je odprto, pa nič nikol ne smrdi. Imata tako fajn napo, da ni šans, da bi kaj smrdelo.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 8:13:47   
Anonimen
V načrtu imamo skupaj 50m2.Kuhinja bo ločena le z zidom,ki bo visok cc.1,20 in seveda kakšen šank,ki bo narejen tako,da lahko gor jesta dve osebi in zraven dva visoka stola.
Rada v kuhinji kuham in zraven gledam kaj se v dnevni dogaja,sploh če imaš obiske,da ti ni treba letati sem in tja kot kakšna veša.user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 8:19:08   
Strawberrie Cherrie
Ločeno...ne maram smradu, dnevna mora biti pa prostorna in zračna, z veliko okni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 8:53:52   
Anonimen
Skupaj, povezano v obliki črke L - kuhinja, jedilnica, dnevna. Vizuelno ločena kuhinja od ostalih prostorov z drugačno barvo sten, drugačnim podom: ali ploščicami, ki se polkrožno zaključijo proti jedilnici ali drugače položenim parketom kot v jedilnici in dnevni. Nimam še izdelane dokončne podobe.

Tak razpored prostorov zaradi našega načina življenja.

Glede smradu: sedaj smo v enosobnem stanovanju. Če pečem ribe, mi smrdi celo v spalnici user posted image . Dobra napa, odprta okna in se smrad  hitro razkadi. Obstajajo pa tudi pečice, ki ves vonj po pečenju filtrirajo. Ampak meni paše, če voham pečenko, krompir, kolačke,...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 8:56:09   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Skupaj, povezano v obliki črke L - kuhinja, jedilnica, dnevna.


Tudi mi bomo kmalu imeli tako user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 9:10:03   
soncece24
Midva imava vse skupaj: jedilnica in kuhinja, ki se nadaljuje v dnevno sobo. Dnevna je "ločena" od kuhinje z eno stopnico cel prostor s hodnikom vred je velik okoli 90 kvadratov. Kaj pa vem kako je boljše. Po eni strani bi rajši imela dnevno ločeno, ravno zaradi smradu, in zato, ker imava v dnevni ponavadi kaos - vedno raztegnjen kavč in gor razmetane odeje user posted image user posted image pa da obiski tega ne bi videli user posted image - po drugi strani pa je res bolj družabno imet vse v enem, pa lepo kuhaš, pospravljaš in zraven Tv gledaš, pa se ne počutiš izoliranega.

Pri naju bi recimo šlo naredit tak, da bi dnevno zaprla, ker je res velik prostor, ampak potem bi bila kuhinja pretemna, ker so v dnevni velika balkonska vrata, ki ful svetlobe dajejo... Jaz sem se pač sprijaznila da je kak je, ker sva stanovanje dobila v skoraj dokončani fazi in kaj dosti nisva mogla spreminjat.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 9:27:42   
arijana..
Pri nas je povezano v obliki črke L, tako, da se direktno iz kuhinje ne vidi v dnevno in obratno. Sam prostor meri 56m2 in ko smo se preselili, sem imela občutek, da bom samo iz kuhinje do jedilne mize naredila kilometre. Zdaj ko sem se navadila mi je OK, ker imam občutek, da dejansko sledim dogajanju v hiši. Pretiranega smradu pa tudi ne občutim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 19:49:53   
bumerang
Definitivno vse skupaj, popoln open space!
Zdaj imamo v cca. 60m2 kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo. Kuhinja je ločena s cca. 2 metra dolgo predelno steno ampak se vidi vanjo. Ob prvi priložnosti gre še ta stena dol. Če ne bi bilo za prestavit inštalacije bi že zdavnaj šla, na njeno mesto pa otok. Takrat ko smo izbirali kuhinjo otokov še ni bilo. user posted image

Kljub združenim prostorom v naši hiši po hrani ne smrdi nikamor. Rib nikoli ne cvrem ampak delam v pečici ali na žaru, po ostali hrani pa ne smrdi. Pa napo tudi imamo. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu arijana..)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 20:14:33   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  Moja tašča je našla rešitev:

- HIŠA: ima dve kuhinji (opremljeni z vsemi aprati!!!), pa se v nobeni NE kuha, da jim slučajno ne bi prismrdelo kaj v sobe, omare,....user posted image  user posted image  user posted image . Ker pa zgleda kot spomenik user posted image  - sicer lep spomenik, pa enkrat tedensko v mašinu spečejo kruh, da po kuhinji malo zadiši user posted image

- GARAŽA - pa je postala dnevna soba in kuhinja v enem user posted image  Pa da ne bi mislili - tud tu je vse tipi top user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni bolanouser posted image  pa dobro da ne živimo skupaj user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 21:25:32   
saving
Skupaj skupaj skupaj! V stanovanju smo imeli ločeno, pol je bil pa vsak na svojem koncu. Ni šans! Sedaj pa pridejo ljudje na obisk, pa lahko kaj skuhaš, pa hkrati debatiraš, pa kakšen glaž vina popiješ... super. Pa obvezno štedilnik, ki gleda proti jedilni mizi / dnevni sobi, da ne buljiš stalno v steno, ko kuhaš.

Kar se pa "smrada" tiče, za to so pa nape pogruntali. Za ceno enih litih felten (moška primerjava user posted image ) dobiš res dobro, tako, ki ti še lonce "not povleče" user posted image . Sicer me pa osebno kuhinjski vonj sploh ne moti... ponavadi prav prelestno diši po čem dobrem user posted image .


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
23.2.2007 21:33:42   
Miss Piggy
Ko smo bili se v manjsem stanovanju, smo imeli dnevno in kuhinjo v enem prostoru user posted image . To je bil se eden izmed razlogov, zakaj sem si takooooo zelela v vecje staanovanje. In zdaj jo imam- kuhinjo cisto zase, imam pa dnevno takoj poleg kuhinje, tako da lahko vmes ko kaj packam po kuhinji, tudi z gosti pokramljam user posted image , tamaladva pa tko in tko non stop okrog mene skaceta, ko mam kaksno delo v kuhinjiuser posted image . No men se je zelja uresnicila user posted image , in sem preeeesreecna.user posted image

(odgovor članu saving)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?