|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 21:45:52   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Kamot lahko ustanovimo društvo...imamo člane, imamo ime : ČISTI PLOH.
Volimo še samo predsednika, računovodjouser posted image user posted image in pa tajnika user posted image user posted image ,


št.članov bo zgleda maljonuser posted image

joj, jest sem tud ploh, pa se ne sekiram več, bi mela večje, sam kako, en umetn jošk si gor dat (gel) mi ni ker pol moje lubenice iz dežele Liliput ne dihajo, za operacijo nisem (več), tko da sem čist 'srečna', kokr je ploh ženska pač lahkouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
24.2.2007 0:03:06   
Anonimen
Se priključujem društvo žensk brez jošk. user posted image user posted image user posted image

Na mestu, kjer naj bi bila dva joška, sta dve zadevi podobni visečim in ožetim čajnim vrečkam. Posledica zadnje nosečnosti je modni dodatek - strije, vse skupaj pa gre vedno bolj v smeri popka. Ker sem suhica, me tudi čez prsni koš sam ni veliko, torej "velikosti" modrca nihajo nekje med 70AA in 75B (očitno odvisno od države proizvajalke, na trenutke pa tudi od tega, kako modrc izgleda - kupim malenkost večjega, ker mi je všeč, pa čeprav nimam potem kaj noter dat). Preizkušeni vsi push-upi, pene, geli in ne vem kaj še vse, špa nićč ne pomaga. Jošk ni nikjer.

Intenzivno zbiram tistih 1.500€ za dr. Fabjana. user posted image

(odgovor članu zverinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
24.2.2007 21:02:45   
sazi
Sem enkrat pred leti probala modrc z gelom in skoraj umrla od smeha, ko sem se videla v ogledalu. To enostavno nisem bila jaz. Sem pač ploh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
24.2.2007 21:14:23   
Anonimen
Pa ta gel ne steče ven?Ali kako je to sploh narejeno?Nimam pojma dajte opišite mi malo ali pa kakšno slikco,če katera ima od tega modrca z gelom.

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
25.2.2007 9:45:58   
Strawberrie Cherrie
Hehe, jaz ko sem si prvič kupila tale gel vstavek, sem rekla moji cimri......ggggggggllleeejjj, joooššškkeee imam user posted image user posted image user posted image user posted image , no potem sva najmanj 30minut intenzivno mencale moje gel joške in se smejale kot dva idiotauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
25.2.2007 10:16:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Hehe, jaz ko sem si prvič kupila tale gel vstavek, sem rekla moji cimri......ggggggggllleeejjj, joooššškkeee imam user posted image user posted image user posted image user posted image , no potem sva najmanj 30minut intenzivno mencale moje gel joške in se smejale kot dva idiotauser posted image


user posted image  user posted image  user posted image

A to se jih posebi kupi ali všite v modrc?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
25.2.2007 12:03:37   
frutka_
Imam od BENETOONA ENE FAJN MODRCE PA OD h&m. Ampal bi vrez težav lahk šla na OP jošk. Zakaj pa ne. Saj ne želim velikih balonov ampak nekaj malega melonam podobnega.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
25.2.2007 12:35:08   
Magi*
matr frutka, a niso melone že kr velke joške user posted image user posted image

jaz bi bla zadovoljna že s polovičko pomarančeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
25.2.2007 14:19:49   
frutka_
misliš tiste tavečje španske pomarančke, sočne...hehehe...glsj, če bi se odločila bi želela lepe, estetske, samo malo bolj polne, morda košarico 75c.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
25.2.2007 20:26:01   
Magi*
jaz tudi. namesto 2. bi imela sočno 3. user posted image  

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
25.2.2007 20:30:32   
Strawberrie Cherrie
Tašonka: modrc ima take žepke, kamor se te zadeve vstavijo (enako kopalke), ko daš pa modrc prat, daš pa tale gel vunuser posted image

Btw, jaz bi bila povsem zadovoljna s 75b, ampak take, polne in čvrste user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
25.3.2007 10:41:05   
karmy
samo 1500€?? user posted image kredit pa gremo user posted image user posted image user posted image jaz se tud gibljem med 75AA pa do 75Auser posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
25.3.2007 11:39:06   
Magi*
jaz sem pa imela zdaj (po porodu) še kar lepe. pa sem v zadnjem času (nenamerno) shujšala in je poleg riti n trebuha pobralo tudi joškeuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?