|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: plenička ponoči pemoči
28.2.2007 15:41:02   
blak
Mi smo imeli isti problem, pa nam niso pomagale niti pamperske active fit. Kupili smo večje mullerke in ugotovili, da je finta pri zapenjanju. Ko jih zapiraš, jih ne zalepit na figurce, ampak tako da  se bojo otročičku  tesno povile okrog nogic (nekako kot da bi imel spodnje hlačke).
Poskusi! Nas je to rešilo in zdaj ne zamenjam mullerke za nič na svetu. user posted image

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: plenička ponoči pemoči
28.2.2007 18:37:11   
suzi
Mi smo probali vse, DM, Muller, Pampers obe vrsti tako iz Poljske kot iz Mullerja, Lumpi, Watsons, Huggies - oboje, Libero, Šparove Pretty baby - ki so kopija pampersk, Leclec ECONOMSKO PAKIRANJE, DM EKO in Muller EKO planičke, Fixies - vse premoči, pa ne samo ponoči ko spimo celo noč, tudi čez dan, pa se previjeva na 2 uri, no potem pa smo našli dvoje ki nam 100% držijo - HOFER - so poceni in LECLERC BABY - ne vem točno kako se jim reče so pa v vijoličnem paketu, imajo tako kot hoferjeve elastiko zadaj na hrbtu in elastične trakove za pripet, edina slaba stran je cena, saj paket stane okoli 3.400 starih sit - v EUR še ne vem cene ker jih še nisem kupila - smo imeli zalogo. Pri planičkah je pač tako, da je treba probavat dokler ne najdeš nekaj kar funkcionira. A ja, po pamperskah (nemških in Mullerja) smo dobili izpuščaje, pa moj sploh nima občutljive ritke - to vem po čistilnih robčkih, uporabili smo že vse kar obstaja, najrajši imamo tiste v akciji in s popusti na količino user posted image .

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: plenička ponoči pemoči
8.3.2007 13:51:43   
smokvica
no ko glih večina hvali pampers jaz jih uporabljam za čez dan,ker sem slučajno dobila en jambo paket in jih je treba porabit,čez dan se previjava na 2 uri kar je več je že čist moker po nogicah,čez noč imamo pa dm-ove,pa je čist odviosno koliko ponoči spije ampak v večini smo suhi.

_____________________________

razveseljujeta me Urška in Žiga

(odgovor članu suzi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: plenička ponoči pemoči
9.3.2007 8:46:47   
petra.horzi
to a lulčka obrneš dol al gor ma pomoje veliko veze. če ga namreč obrneš gor, ni čudno da je okol vse mokro, sej direkt vn usmerič lulanje. lulčka moraš na dol obrnt, pa nč ne premoči.
jz uporabljam pampers aktive baby, pa je mogoče trikrat premočil, pa ga nikol nism ponoči previjala, tud ko se zbudi ne. edino če je bil res ful pokakan, pa to je blo mogoče dvakrat. tko da je po približno 12 ur v isti plenički pa ne premoči, tud če je čiiist polna

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: plenička ponoči pemoči
9.3.2007 10:38:40   
Nixxon
Tut usmeritev lulčka ne pomaga 100%, saj ne more.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: plenička ponoči pemoči
10.3.2007 13:21:52   
tanjaj
No jst mu za ponoč dam pampers newborn baby 3- dobi se jo samo v mullerju pa sem ful zadovoljna jo ima od 22 pa do 6 zjutraj pa še ni nikol nič čez prišlo!

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: plenička ponoči pemoči
10.3.2007 13:58:45   
Strawberrie Cherrie
Jaz uporabljam trenutno Pampers Active fit -> ampak ga vseeno 1x sprevijem ponoči, enostavno se mi revček smili, da bi bil skoz v eni in isti plenici. Pa še ful probleme imamo, do zdaj je že 2x mel vneto ritko (kljub temu, da uporabljam samo vodo in Bebival ali mazilo iz lekarn), pa nočem, da je spet celi rdeč.

(odgovor članu tanjaj)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: plenička ponoči pemoči
10.3.2007 21:30:36   
Maleal
Pampers active fit iz Mullerja zdržijo 13 ur.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: plenička ponoči pemoči
10.3.2007 21:59:20   
SaaS
Ah, jaz sem imela te probleme pri drugem sinu. Pri 4 mesecih se je začelo. Pa karkoli sem delal, je bilo isto. Lulček gor, plenička poravnana.. Probala različne plenice, še vedno moker.
Pa naj povem, da to ni prvi sin. Neizkušena mama itd... Pri prvem nikoli nisem imela teh problemov, pa sem ga enako previjala...oziroma ga še vedno.

No potem pa sem po različnih plenicah Babylove, Alana, Beautybaby, Moltex, Fixies (navadne), Huggies, Pampers (active fit), Hoferjeve, L`eclercove probala še Fixies extra class. user posted image user posted image user posted image  Edine, ki so zdržale celo noč. Ponoči sploh ne uporabljamo več drugih. Ne spomnim se, da bi od takrat kdaj namočili pižamo in posteljo. So dražje kot vse ostale, ampak res dobre, mehke in vpojne. Res priporočam.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: plenička ponoči pemoči
10.3.2007 22:47:36   
SIBI
Buda,

ja pri fantkih je zelo pomembno, da mu lulčka obrneš dol, ko ga previjaš, ker drugače ob straneh teče skozi oz. premoči. Preizkusi!!!

Ne obstajajo pa plenice posebej za fantke!!!

Mi uporabljamo Pamperske pa se ponoči ne previjamo in nam niso še nikoli premočile.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: plenička ponoči pemoči
10.3.2007 23:23:00   
diva 4
Pri Ani sem prisegala na pampers.David pa je že v porodnišnici bil na dve uri tako premočen , da so se sestre kar čudile, ko so ga morale komplet preoblačit.Smo probali hoferjeve pa ni več nič pricurljalo.Odgovarjajo pa nam tudi mullerjeve.

(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: plenička ponoči pemoči
13.3.2007 9:58:51   
Jasmina25
Joj, lulčki in pleničke in lulanje. Bilo je obdobje da sem ga ponoči kompletno preoblekla. Probali smo vse možne pleničke. Še najbolj se obnesejo Pampers Aktive Fit, ampak iz Mullerja, druge ne. Pa še tu se je zgodilo, da so premočile. Ni pomoči, ko se zgodi se zgodi. Ti mali luleki res znajo narediti svoje : )

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: plenička ponoči pemoči
14.3.2007 10:35:12   
miska2004
Ja, lulčkiuser posted image  Naš je bil danes prvič v 4m ponoči premočen... Pa sem ugotovila, da se mu je lulček obrnil na levo, in je šlo lulanje venuser posted image . Uporabljamo pa Pampers Active Fit, drugih še nismo sprobali.

(odgovor članu Jasmina25)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: plenička ponoči pemoči
14.3.2007 14:10:40   
bobek05
Mi že od nekdaj uporabljamo za čez noč Pampers Active Fit in do zdaj je bilo ok. Zadnje čase (beri zadnji mesec ali dva) pa nam tudi te precej pogosto premočijo in se zaradi tega zbudi med 3 in 4 zjutraj (spat gre med 20 in 21h). Ne vem kaj je temu vzrok, ampak očitno več lula. Zvečer seveda nekaj spije (ne morem mu rečt, da naj ne pije user posted image ), pred spanjem pa ga dam še na kahlico in takrat se običajno še polula vanjo. Pa kljub temu ne pomaga...

Nimam pojma na kaj naj prešaltamo sedaj - stari smo pa 21-m. Večje št. mu ne morem  vzet, saj ima že zdaj 5 (od 11-25kg; tehta pa 13kg).

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu buda)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: plenička ponoči pemoči
16.3.2007 8:45:38   
jaka3
Uporabljali smo pampers, pa je premočilo podnevi in ponoči. Ko smo zamenjali z fixies vijolične niso premočile niti enkrat.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: plenička ponoči pemoči
16.3.2007 9:06:42   
lidijat
Pampers Newborn 3 (4-7kg) - za 8-10 ur, za več ur pa ne morem komentirat, ker se še ni zgodilo tako dolgo spanje user posted image . Pa tudi Pampers Baby-Dry so OK, ostalih pa nisem sprobala. Nam ne premočijo, mogoče ne lulamo toliko pa na lulija nam ni treba pazit user posted image , smo se pa zdaj po ta novem odločili, da bomo tudi ponoči kakal user posted image  (že čez dan ene 4-5x).

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu jaka3)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: plenička ponoči pemoči
16.3.2007 11:22:15   
pearl
Za ponoči imamo Hoferjeve, vse, pa tudi Pamperske so premočile.
Čez dan pa uporabljamo Baby Well, ki se dobijo samo v Avstriji.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: plenička ponoči pemoči
16.3.2007 20:23:56   
happy mam
Naša ima podnevi mullerjeve plenice, ponoči pa Pampers (mullerjeve so ponoči premočile)!


_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: plenička ponoči pemoči
16.3.2007 20:53:37   
Naja30
Mi imamo tudi za ponoči Pamperske aktiv baby, podnevi pa za zdaj huggies, ampak bom prešaltala na mullerjeve, ker so baje enako dobre. Važno, da imajo plenice gimico vzadaj zaradi kakeca. ponoči pa ne kaka.

(odgovor članu happy mam)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: plenička ponoči pemoči
16.3.2007 20:56:16   
gogi73
Jz sem uporabljala Pumpers activ baby, pa so premočile, da sem ga morala sred noči preoblačit. Zdej sem začela s Huggies, pa je zaenkrat OK.

(odgovor članu buda)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: plenička ponoči pemoči
18.3.2007 10:19:09   
atanja
Jaz mam tudi pamperske od mullerja pa mi isto premočijo. In zdanje dni mamo problem-bom še probala z vešjimi ker je tudi po 3h čisto moker..
Nimam pojma kaj še lahko naredim

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: plenička ponoči pemoči
18.3.2007 10:22:17   
gogi73
Glej, kot sem že napisala, imava zdej pleničke Huggies, ki se mi zdijo bistveno večje od Pampersk in tudi manj ga tiščijo. (4-9) Do sedaj niso niti enkrat premočile ponoči, pa ga nazadnje previjem okol 21.00 ali najkasneje ob 22.00, ker potem spi. Poskusi, po mojem ti ne bo žal.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: plenička ponoči pemoči
18.3.2007 11:11:37   
Naja30
Dva večera nazaj sem ji dala huggieske za ponoči in se ji je ritka vnela user posted image  Ne vem ali zaradi plenic, mogoče ji pač ne odgovarjajo huggies za dalj časa. V glavnem, ritka je že lepa, za ponoči imamo spet pampers.

(odgovor članu gogi73)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: plenička ponoči pemoči
18.3.2007 22:50:55   
***pika***
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Do zdaj še nisem odkrila penice, ki bi res zadržale drekec od našega malčka.


Imam podoben problem user posted image  Pri vseh pleničkah, ki nimajo elastiike v pasu drekec leze ven na hrbtu. Pri tistih z elastiko, pa pri nogicah kaj ven uide.

Trenutno se nam pri kakanju najbolje obnesejo pleničke iz Spara, ki se mi sicer zdijo ful trde in sploh zbite, ko so mokre - ampak, če nam zadržijo večino drekca bomo to že preživeli.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: plenička ponoči pemoči
20.3.2007 15:00:04   
buda
Rada bi se vsem zahvalila zatako obširne odgovore. Upoštavala sem nasvet, da trakov ne zalepim na slikico ampak pod njo-tako da je zalepljen samo zgornji del traku. Tako so nogice bolj zavite v pleničko. Še naprej uporabljam mullerjevo znamko in sedaj nimam več teh problemovuser posted image

(odgovor članu buda)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




POROKA ?
tailor

ali ste v današnjih časih za poroko ali samo za skupno življenje brez papirja.

poročeni (52%)

zaročeni (7%)

ločeni (1%)

izvenzakonski (36%)

samski (5%)


Število vseh glasov: 438

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!