|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 19:47:33   
Moyca_
jaz bi ga takoj prijavila. Pa kaj če izgubiš službo? Si še sploh želiš delat pri njemu????user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu alpeli)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 20:42:23   
Anonimen
Hm, moram rečt, da po podrobni razlagi celo jaz štekam, kaj hoče Tjazy povedat in se bolj ali manj strinjam. Res pa marsikaj zelo dvoumno izpade. Vsekakor tukaj prve anonimne - žrtve - popolnoma nič ne briga posiljevalčeva žalostna življenjska zgodba, zaradi katere je tak, kakršen je. Žalostna preteklost mu ne daje pravice posiljevat okrog. Se strinjam, da tip rabi zdravljenje (potem, ko odsluži kazen), samo anonimni to ničesar ne spremeni.
Veliko nas je, ki imamo težko preteklost za sabo. Lahko bi nadaljevali s takimi in drugačnimi vzorci, pa smo vsi odrasle osebe s svojo glavo, s katero lahko odločamo. Jaz bi bila lahko težka ****, psihopat, kaj vse se mi je zgodilo, pa da bi počela vse to, kar se je zgodilo meni, drugim. Pa ne in ne bom. In zato, ker je on odrasla oseba s svojo pametjo, s katero bi se lahko odločil drugače, si zasluži kazen. In potem še zdravljenje, da ne bo povratnik.
Draga anonimna, vem, da je hudičevo težko, samo dolgoročno se boš veliko bolje počutila, če boš stala pokončno in ga prijavila. Kratkoročno te čaka pekel vsega podoživljanja, tukaj je res dobro imeti nekoga, ki ti brezpogojno stoji ob strani, vendar svoboda, ki jo boš potem občutila, ko si se postavila zase, je zelo dragocena in fajn jo je čutit. Želim ti, da zbereš moč, da daš to skozi. Trpela boš tako ali drugače, ker te je pač tako prizadel. Naredi torej nekaj zase za prihodnost.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 21:06:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Zakaj si je izbral ravno tebe? Si se mu zdela taksa.. da bos tiho?


Zanimiva debata.

Tudi če ob takem dogodku ostanem hladna in strogo racionalna, si bom to vprašanje gotovo postavila; če ne danes pa takrat, ko bo vse za mano. Takšen dogodek je verjetno za večino ljudi nekaj, kar zaznamuje življenje in pustiti ga, da gre mimo kot popoldanka ploha, je zanikanje kakršnekoli pomembnosti v življenju.

Ja, in zakaj ravno meni? Ne vem, nisem toliko pametna in ne znam se postaviti v takšno situacijo, vsaj v tem trenutku ne.

Bom pa uporabila izkušnjo iz svojega kar dolgega štoparskega življenja. Štopala leta, blizu in daleč. Edino, česar se spomnim, je bilo vprašanje, kako hitro sem dobila štop in ali je bila kakšna fajna debata; pa večinoma ni bila.

Dvakrat pa sva štopali z neko prijateljico, na ustaljeni poti. In obakrat so naju vabili na pijače v neke čudne gostilne ob poti in stranpoti....Naključje? Ne verjamem. Nekaj je bilo na njej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 21:13:18   
Rosada
Ako bi mene neko hteo silovati ja bih rekla Šubeiru da ga sredi, mašala!Jaja na mizu i reži!Prijavi ga Anonimna!Nemoj da se izvuče!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 21:21:07   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Kako bi jaz ravnal?.. v prvi fazi.. bi verjetno dal 100 EUR crnogorski mafiji...


Pri znesku si falil kaksno nulo. Za 100EUR bi mogoce samo kak klosar za njim vpil....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 21:23:17   
Anonimen
Kako bi jaz ravnal?.. v prvi fazi.. bi verjetno dal 100 EUR crnogorski mafiji... da bi ga zdelali.. in obdelali.. da bi se mogoce potem ta clovek vprasal.. Zakaj se mu je to zgodilo?! Upam, da bi dojel..
Prav.. al pa ne prav.. to bi bil prvi instinkt..


Jaz tudi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 21:29:47   
smrka
Anonimna mi je hudo ker si bila posiljena.... ampak ni mi jasno da o tem premisljujes a bi ga prijavila ali ne!!!! Vsekakor ga prijavi!!!! Kako sploh lahko delas v njegovi firmi in se setas in obnasas kot da ni bilo nic, ce si pa bila posiljena!!!!!EJ PA SE TI SPLOH KAJ CENIS???? A ti je sluzba in denar bistven v zivljenju??????? Prijavi ga na policijo, kontaktiraj z MAJO 30!!!!! Prijavi prasca!!! Kaj ce bo naslednjic posiljena kera druga sodelavka???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 21:32:42   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Kako bi jaz ravnal?.. v prvi fazi.. bi verjetno dal 100 EUR crnogorski mafiji...


Pri znesku si falil kaksno nulo. Za 100EUR bi mogoce samo kak klosar za njim vpil....


Ma dej Tjazy, ti kr neki pametujes, kaka mafija, ko si posiljen a lahko sploh premisljujes o kaki mafiji, prevec gledas filme.  Jest bi posiljevalcu najraj jajca odrezala, pa mu jih dala da si jih pozre! Ampak to ne gre! Treba ga je prijavit in upat, da ga bo doletela pravicna kazen!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 22:53:21   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Veliko nas je, ki imamo težko preteklost za sabo. Lahko bi nadaljevali s takimi in drugačnimi vzorci, pa smo vsi odrasle osebe s svojo glavo, s katero lahko odločamo. Jaz bi bila lahko težka ****, psihopat, kaj vse se mi je zgodilo, pa da bi počela vse to, kar se je zgodilo meni, drugim. Pa ne in ne bom. In zato, ker je on odrasla oseba s svojo pametjo, s katero bi se lahko odločil drugače, si zasluži kazen. In potem še zdravljenje, da ne bo povratnik.


Res, da bolj ne more biti. Mnogi ljudje s težkimi zgodbami postanejo zato bolj sočutni in bolj pripravljeni pomagati. Nihče nima pravice reči: meni so to delali, ker so lahko, zdaj bom pa jaz drugim, ker lahko. Nekje na neki točki mora človek sam s seboj razčistiti in se usmeriti v pozitivno smer.  Samopomilovanje ali trensfer krivic in nasilja ne vodita nikamor.

Res upam, anonimna, da ga boš prijavila, če ga nisi že.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: šef me je posilil
15.3.2007 9:32:43   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Kako bi jaz ravnal?.. v prvi fazi.. bi verjetno dal 100 EUR crnogorski mafiji...


Pri znesku si falil kaksno nulo. Za 100EUR bi mogoce samo kak klosar za njim vpil....


Ma dej Tjazy, ti kr neki pametujes, kaka mafija, ko si posiljen a lahko sploh premisljujes o kaki mafiji, prevec gledas filme.  Jest bi posiljevalcu najraj jajca odrezala, pa mu jih dala da si jih pozre!


Se ti ne zdi da ima črnogorska mafija ravno za tak namen dosti bolje kvalificirano delovno silo, kot pa je posiljena ženska sama?

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: šef me je posilil
15.3.2007 9:33:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Tyazi če bi tebe torej zagrabil en tip in te poslili potem ne bi bil on kriv, in ga ti ne bi obsojal?


Jst sm prepricana, ce bi se to njemu zgodil, da ta clovk sploh nebi bil vec ziv...user posted image


user posted image

Sej potem bi se mu sel opravicit cez kaksen mesec al pa dva.. na njegov grob.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: šef me je posilil
15.3.2007 10:08:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Nihče nima pravice reči: meni so to delali, ker so lahko, zdaj bom pa jaz drugim, ker lahko. Nekje na neki točki mora človek sam s seboj razčistiti in se usmeriti v pozitivno smer.  Samopomilovanje ali trensfer krivic in nasilja ne vodita nikamor.

Res upam, anonimna, da ga boš prijavila, če ga nisi že.


Se strinjam.. da to ni opravicilo za storilca..

In te plati nisem omenil, ker bi iskal opravicilo za storilca.. ampak zgolj zato, ker ste zaceli iskati krivca.. in debato o tem.. kdo je kriv.. da se je to zgodilo.. in kdo ni kriv..

To je zame nesmiselno vprasanje.. ker prvic krivda sploh ne obstaja..  ker ce zacnes v tem smislu dalje.. potem sem samo hotel pokazat, da lahko tudi storilec s prstom kaze na tiste, ki so krivi, da je on to storil.. vedno je tako.. da se opravicila da najti in to za kar koli..
In na sodiscu bo s prstom pokazal tudi na zrtev.. in si bo ze izmislu nekaj.. da je mislil, da si ona to zeli.. ker je ze s cim mu to pokazala.. v preteklosti..

Njuskola.. je imala za moje pojme velik boljso metodo.. Povedela je vsem, ki tistga tipa poznajo.. kaj je naredil... vsem njegovim prijateljem sorodnikom.. To je zame velik bolj ucinkovito.. kot pa zaceti sodni proces.. ki ga lahko celo tudi izgubis in muciti sebe na sodiscu.. ampak lahko pa tudi to.. tudi to je nekaj, da pac tip dobi kartoteko.. in v primeru, da se kdaj to ponovi.. bo veliko bolj sumljiv.. kot zdaj..

Vijolicarka.. se strinjam.. tudi s prejsnjim tvojim postom.. da je to zelo grdo dejanje.. itak.. ampak pocnes tocno to.. kar sem pisal.. povelicujes ta dogodek v visave.. in s tem se vsa prizadetost zrtve se poveca..
Kako naj spleza ven.. ce pa je za druzbo to tko nezaslisano.. in tko zelo velikega pomena..

Od tistih ki so to doziveli.. sem slisal, da bi jim bilo veliko lazje.. ce ne bi tega tko poudarjali povsod.. in iz tega ne delali tako zelo velik problem.. pa tudi ce je.. ker potem te iluzije se dodajo.. in je tistemu ki se mu je to zgodilo.. res zelo tezko..
In zakaj otezevat.. ce pa je lahko vse veliko bolj lahkotno...

Sej mogoc sem spet udaril mimo.. in itak bom zel kar sejem.. kot vsi mi.. tko da.. bomo vidl.. kaj bo...


(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: šef me je posilil
15.3.2007 12:23:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Njuskola.. je imala za moje pojme velik boljso metodo.. Povedela je vsem, ki tistga tipa poznajo.. kaj je naredil... vsem njegovim prijateljem sorodnikom.. To je zame velik bolj ucinkovito.. kot pa zaceti sodni proces.. ki ga lahko celo tudi izgubis in muciti sebe na sodiscu.. ampak lahko pa tudi to.. tudi to je nekaj, da pac tip dobi kartoteko.. in v primeru, da se kdaj to ponovi.. bo veliko bolj sumljiv.. kot zdaj..


Ja, to pa tudi jaz iz svojih izkušenj vem, da je učinkovita metoda. Mislim, da mi je zelo pomagalo, da nisem molčala in sem vsakemu vse povedala. Sicer so mi marsikateri težko verjel, ker ljudje na ven ne kažejo, kaki psihopati so, ravno nasprotno, samo je pomagalo.
No, poleg vsega sem šla jaz še skozi sojenje - uspešno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: šef me je posilil
15.3.2007 13:04:13   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Njuskola.. je imala za moje pojme velik boljso metodo..


No.. to metodo je anonimna napisala.. mal sem zamesu..


IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka
Ja, to pa tudi jaz iz svojih izkušenj vem, da je učinkovita metoda. Mislim, da mi je zelo pomagalo, da nisem molčala in sem vsakemu vse povedala. Sicer so mi marsikateri težko verjel, ker ljudje na ven ne kažejo, kaki psihopati so, ravno nasprotno, samo je pomagalo.
No, poleg vsega sem šla jaz še skozi sojenje - uspešno.


Bravo! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: šef me je posilil
15.3.2007 14:04:35   
ronja
jaz bi tudi rekla, da bi bilo najbolj pametno obe metodi kombinirat: anonimna, PRIJAVI GA IN POVEJ ŠE VSEM ZAPOSLENIM, VSEM, KI IMAJO OPRAVKA Z NJIM, NJEGOVI ŽENI, VSEM! Saj ti ne bojo vsi verjeli, ampak ti bo pa lažje.

Najprej pa povej možu, mislim, da te bo podpiral! To niso stvari, ki bi jih lahko skrivali pred partnerjem, nisi nič kriva, pa tudi če si nesamozavestna in si te je kao zato zbral (nisem lih 100%, da je to vedno vzrok), vsak ma pravico bit nesamozavesten in vsi kdaj smo, pa nas zato še nihče ne sme posilit! Kriv je on in mora zato nosit posledice!

Prijavit ga moraš po moje ravno zato, ker lahko to še kateri naredi in naj ima prasec kartoteko, tudi če bi se proti tebi zarotili na sodišču (kar pa ni nujno), bo naslednji žrtvi veliko lažje in prej ko slej bo kreten plačal! Pa nehal bo morat to delat, kar je že veliko! Mogoče je to naredil že parkrat in vsaki tako zagrozil, pa če bi ga katera prijavila, bi vse naslednje ženske bile bolj previdne z njim in se mogoče to tebi ne bi zgodilo... Tako razmišljaj, da rešiš eno punco tega, če ga prijaviš!

tjazi, se strinjam, da si žrtve dostikrat želijo, da bi ljudje to nekak pozabili, oz. da jih ne bi ves čas gledali kot žrtve (vem, da bi si jaz to sigurno želela, če bi se mi to zgodilo), ampak ne vem, če čisto takoj na začetku, ko so še vse pretresene... ne vem, ker hvalabogu še nisem bila posiljena. Ampak ji rečt, naj gre naprej 2 dni potem, ko se ji je to zgodilo, je po moje malo nerealistično! Najprej mora sploh to rešit, kar se da - prijavit ga! In tu bi ji morali vsi to predlagat!

Ampak vem pa, da se to dogaja tudi zelo prisebnim puncam, ta, ki jo je kaligari ali kaj je že, dobil, je bila ves čas zelo prisebna in očitno ne nesamozavestna in taka, da bo tiho... Pa se ji je vseeno to zgodilo... ni nujno, da lih vse sam kličeš...

POtegnit nekaj dobrega iz tega je zelo lahko rečt, ampak najprej mora sploh ukrepat - torej prijavit! ne pa da rečeš, da ne veš, a bi bilo to dobro prijavit ali ne... Psihoanalizo se bo šla sama ali s psihologom, mi tu gotovo nismo za to pristojni...

kar se pa krivde tiče pa: neka gospa, ki se ukvarja s temi zadevami, je v enem intervijuju, ko so jo povprašali o teh delikventih in kako do tega pride, lepo rekla, da je res, da ima večina takih ljudi grozno otroštvo in so zato "taki ratali", vendar pa to ni izgovor. Ko odrasteš, postaneš odgovoren za svoja dejanja, torej, če narediš nekaj hudo narobe, tudi kriv! In moraš krivdo sprejet in nosit posledice (srčno upam, da zapor v tem primeru). Sploh ne rečem, da jih zapor prevzgoji, vendar pa naj vsaj malo trpijo, če so že tako trpljenje povzročili drugemu človeku... tu se mi zdi, da se strinjamo, ker ti in še nekatere bi pa najel mafijo, da bi mu to trpljenje povzročila...

Meni se kaj tako hudega na srečo še ni zgodilo, je pa en pijan policaj zakrivil prometno nesrečo, zaradi katere sem bila pol leta na berglah. Ne, nisem ga tožila, nisem bila jezna nanj, povedala sem mu, da mu oprostim že takoj, ko se je ovedel od pijanosti v bolnici. Ampak NJEMU JE BILO ŽAL IN TEGA NI STORIL NAMERNO!!! Tu vidim jaz bistveno razliko! Oprostit nekomu, ki ti je to namerno naredil, je pa bistveno težje in ne bi pametovala nekomu, kako se to da mimogrede... Ker po moje ni tako... Sploh če to ni "kr en", ampak nekdo, ki te pozna, ki mu v principu ne bi smelo bit čisto vseeno zate...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: šef me je posilil
15.3.2007 16:23:58   
Anonimen
čAW anonimna kako je stabo???
no upam da si ok...sicer pa že toliko so ti svetovali za prijavo..si ga???

upam!!

ja tud jz se na nek način strinjam s tyazijem....sicer pa kakorkoli boš naredila samo da bo ok zate!user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: šef me je posilil
15.3.2007 22:48:48   
Anonimen
Nekako prihajam k sebi, v službo še hodim, ker brez nje ne morem preživet, ga pa na srečo od takrat nisem videla, ker delam vdrugi podružnici. Jo ap že iščem drugje.Sem klicala na sos telefon kot je ena svetovala in se bo jutri ena izmed njih dobila z mano. Prijavila ga še nisem, one tudi spremljajo na policijo. Tjazy ne vem zakaj je me jaz ga nisem nikoli spolno izivala, če na to namiguješ me je že nekoč vabil na večerjo in pijačo sem vsa povabila zavrnila. Nikoli nisem kakih opolskih šal pred njim govorila kot včasih katera. Možu sem povedala, je hotel iti k njemu takoj. Hvala vsem za podporo in tolažbo. Še zmeraj se ga pa ful bojim in da bodo na policiji le njemu meni pa ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: šef me je posilil
16.3.2007 7:58:40   
Anonimen
Ne namigujem, da si ga spolno izzivala... pravim, da mogoce.. imas kaksno taksno lastnost, zaradi katere je mislil, da lahko to tebi varneje stori.. kot kaksni drugi.. Lahko pa tudi ne.. in enostavno misli, da je tolk vpliven, da lahko to naredi komur koli..

Samo s tem vprasanjem si moras slej ali prej priti na cisto.. Zakaj se je to zgodilo tebi? 

Povedala si mozu.. OK!

Nimam mnenja glede tega.. ali ga uradno prijaviti ali ne..

Jst osebno bi izbral svoj nacin, da bi mu dal vedet.. da si je prevec dovolil.. ziher bi bil zanj mnogo manj prijeten.. kot ce bi ga obdelal uradni sistem.. o katerem nimam ravno najboljsega mnenja..
Ampak to bi naredil jaz.. ti pa naredi kukr TI! hocs..

Ampak itak.. zdej ko tvoj moz ve.. ne mogu bit cist miren.. dokler nekaj ne naredi.. tko da nekaj bo ziher narejeno..

Srecno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: šef me je posilil
16.3.2007 8:33:26   
sneška_
Še zmeraj se ga pa ful bojim in da bodo na policiji le njemu meni pa ne.



Napaka je  da ga se bojiš. A si sigurna da mu bojo v policiji verjeli?

Jaz pa nisem.Poskusi pa boš videla da ni glih tako.Ali ga boš pustila da se izvleče prasca.Jaz ga ne bi.

Piši mi na zs če hočeš da ti pomagam skupaj z mojim.



_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: šef me je posilil
16.3.2007 8:35:19   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Kako bi jaz ravnal?.. v prvi fazi.. bi verjetno dal 100 EUR crnogorski mafiji...


Pri znesku si falil kaksno nulo. Za 100EUR bi mogoce samo kak klosar za njim vpil....


Ma dej Tjazy, ti kr neki pametujes, kaka mafija, ko si posiljen a lahko sploh premisljujes o kaki mafiji, prevec gledas filme.  Jest bi posiljevalcu najraj jajca odrezala, pa mu jih dala da si jih pozre! Ampak to ne gre! Treba ga je prijavit in upat, da ga bo doletela pravicna kazen!

,


Bravo Smrka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uh tole pa za jajca je bilo dobro  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: šef me je posilil
16.3.2007 9:25:36   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: maja 30

Še zmeraj se ga pa ful bojim in da bodo na policiji le njemu meni pa ne.



Napaka je  da ga se bojiš. A si sigurna da mu bojo v policiji verjeli?

Jaz pa nisem.Poskusi pa boš videla da ni glih tako.Ali ga boš pustila da se izvleče prasca.Jaz ga ne bi.

Piši mi na zs če hočeš da ti pomagam skupaj z mojim.




Tako je. Poleg tega ima policija tudi notranji nadzor, k je, verjemi, pasji, včasih celo nepošten. Tako da tudi policist, kateri ga domnevno pozna (pa se moram strinjati z nekaterimi tu, da v takem momentu veliko ljudi grozi da pozna razne policiste, sodnike, odvetnike, politike, mafijo,...), ne bo kar tako enemu v prid delal, še posebej ne za tako hud zločin kot je posilstvo. Če bi se karkoli zgodilo bi bil pa še kako kriv marsičesa.

Če nič drugega lahko kličeš na številko 113, tam se VSI pogovori snemajo, ter ga na ta način prijaviš, potem ga tudi tisti policaji ne rešijo več, še šposebej če omeniš da ti je grozil z vezami na policijski postaji (pa povej kateri, da bodo vedeli).

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: šef me je posilil
16.3.2007 16:04:19   
Pupica
a se ti zavedaš, da lahko vsak teden tkole pride na sex k tebi?????

ga boš kej lažje prijavila po 1 letu trpljenja?????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: šef me je posilil
16.3.2007 16:31:06   
Anonimen
Žal mi je zate anonimna. Prvo, da si sploh to doživela, drugo pa, da nisi ukrepala vsaj zavoljo drugih žensk. Ni mi jasno, kako lahko še hodiš v službo, pa čeprav nista na istem oddelku. Očitno se prasec ni zmotil glede tebe, res nisi ničesar storila.user posted image

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: šef me je posilil
16.3.2007 18:50:22   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ne namigujem, da si ga spolno izzivala... pravim, da mogoce.. imas kaksno taksno lastnost, zaradi katere je mislil, da lahko to tebi varneje stori.. kot kaksni drugi..


  Tjazy, skuliraj malo. Pa če bi anonimna vsak dan v službo prišla v miniki, globokem dekolteju in cele dneve pripovedovala opolzke šale, ko je še vedno nihče nima pravice posilit. NE je pač NE pa basta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: šef me je posilil
16.3.2007 19:51:39   
Anonimen
Pozdravljena anonimna.
Moj nasvet je POJDI NA POLICIJO IN PRIJAVI PRuser posted image . Jaz tega nisem naredila in imam še po 15 letih poslediceuser posted image . Sicer mož sedaj ve za to (nekaj časa nazaj sem napisala svojo zgodbo), vendar občutek še vedno ostaja, sploh ko se spomnim, da tiste dve osebi (ja dva sta bilauser posted image ) živita svoje življenje naprej kot da se ni nič zgodilo. Pojdi do najboljše prijateljice, sestre, mame,... in ji povej, povej kaj se ti je zgodilo, ne držati v sebi, pomaga ko se zaupaš nekomu, čeprav vem, da se sedaj počutiš, kot da si ti vsega kriva, tudi pri meni je v začetku bilo tako. Solze so mi tekle po licu, ko sem brala tvojo zgodbo, VEM kako ti je in dala bi vse na svetu, da se kaj takega  nobeni ženski nebi zgodilo, pa vendar, na žalost,  veliko nas je, ki trpimo kot ti.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ime za fantka
genovefa

Katero ime vam je najbolj všeč?

Lovro (21%)

Žiga (29%)

Miha (19%)

Filip (31%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!