|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 20:21:59   
Jančika_
Žiža, drži se user posted image ...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 20:57:33   
Anonimen
Žal mi je za tvojega ateka,ki tako trpi zate in vso družino,ker morate
bez moči gledati ugašanje ljubljene osebe.
Žiža drga moja,ni drugega,kot drži se.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 21:19:55   
Blejka26
ne vem kako naj te potolažim,kako naj ti napišem,da bi manj trpela.Vem da to ni lahko,ko samo čakaš kdaj bo prišel ta trenutek...in ko se že skoraj sprijazneš z boleznijo,te kljub vsemu vsak tak napad pelje v obup.Jaz resnično upam da boš dovolj močna in da boš lahko prenesla to veliko bolečino.Ko ti bo najhuje,ko ne boš videla izhoda iz obupa,pomisli na svoje otroke,ki so največji smisel tvojega življena.Želim ti veliko sreče in poguma in dovolj moči da boš prenesla vse to,kar ti življenje prinaša.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 21:22:20   
lelaval
user posted image user posted image  Takšne stvari me vedno ganejo in user posted image user posted image . Sploh, ker me tvoja zgodba spominja na mojo -  ko je moj oče umiral. Vendar ni imel raka, bil je popolnoma vredu, šel v službo, od tam pa v bolnico, od koder se ni več vrnil. Da se soočim z bližajočo smrtjo, sem imela časa le 2 tedna in to pri rosnih 16. letih, ko vendarle drugače (še nezrelo) sprejemaš svet. Za razliko od mene,  si se ti lahko celo leto pripravljala, da se bo to enkrat zgodilo, a verjamem, da o tem nisi niti razmišljati hotela in si si dopovedovala, da je še daleč ta dan. Ampak resnica je vendarle dugačna - prehitro je prišlo.
Kaj ti naj napišem - bodi močna (to itak boš, že zaradi otrok). In - kot pravijo - čas celi rane. A ta čas pač teče po polžje in veliko veliko bridkih trenutkov še bo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: najin ati se poslavlja
16.3.2007 22:22:26   
muki1
Žiža, brez besed sem, ker vem, da ti nobena beseda ne bo omilila žalosti.

user posted image .....me smo vedno tukaj. Drži se.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: najin ati se poslavlja
17.3.2007 7:18:24   
dory
žiža moja ne veš kako mi j težko....približno vem,kaj prestajaš,saj nas je pred kratkim zapustila meni zelo blizu oseba...še najslabše sem smrt prenesla jaz in tudi danes ko sta minila dva meseca čutim neizmerno žalost...
bodi močna, jokaj.....bolečina z leti malce zbledi pravijo, sprijaznimo pa se težko...

veš kje me najdeš...en močan objemček v tvoj konec...

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: najin ati se poslavlja
17.3.2007 15:23:48   
aljuška
joj,Žiža, vem kako ti je hudo, jaz sem na podoben način ( in v zelo hitrem času ) izgubila starega očeta ( nono-ta ), katerega sem neizmerno imela rada ( bil mi je kakor oče ) in mi je pomenil zelooo veliko..tako zelo mi je bilo hudo..Drži se!user posted image user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: najin ati se poslavlja
17.3.2007 23:37:37   
smrka
Zivljenje je bolece, kakor koli obrnes.... na koncu nas vse caka isto... samo je zelo hudo ko negdo trpi in boleha..... ko ni vec pomoci....


Drzi se!

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: najin ati se poslavlja
18.3.2007 8:53:16   
koala
Žiža, te polpolnoma razumem in vem kaj prestajaš, ni še niti leto okoli odkar se je zaradi iste diagnoze poslovil moj zlati tast, z istimi težavami.
Kaj naj ti rečem, nič, ker vem da v tem trenutku ni besed ki bi omilile bolečino.
Nam je bila tolažba to, da ne trpi več in da je rešen vseh muk.
Obilo obilo moči in razumevanja okolice ti želim, ne samo tebi ampak tudi tvojim najbližjim. Mislim na vas iv vam pošiljam user posted image user posted image user posted image .
Če pa lahko kako pomagam pa se le oglasi.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: najin ati se poslavlja
18.3.2007 10:31:55   
arielca
žiža, user posted image user posted image user posted image !!!! Mislim nate... in veš, kje sem user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: najin ati se poslavlja
18.3.2007 11:13:47   
Kalamaki
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: najin ati se poslavlja
18.3.2007 13:14:37   
ema79
žiža upam na najboljše!user posted image

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Kalamaki)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: najin ati se poslavlja
18.3.2007 21:07:04   
Tanyka
Ful mi je hudouser posted image
Zate in tvojeuser posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: najin ati se poslavlja
18.3.2007 21:16:25   
Anonimen
Drži se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: najin ati se poslavlja
18.3.2007 21:22:17   
KBM
žiža, drži se!!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: najin ati se poslavlja
19.3.2007 8:44:00   
altati
žiža, drži seuser posted image !
jaz si tega tudi predstavljati ne upam, me je talo strahuser posted image !

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: najin ati se poslavlja
19.3.2007 8:55:00   
Anonimen
Resnično nismo nikoli dovolj stari in odrasli, da bi bili pripravljeni izgubiti svoje starše in da jih ne bi več potrebovali.

Bodi močna. user posted image

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: najin ati se poslavlja
20.3.2007 11:45:47   
sarcy21
Verjamem da nisi pripravljena, nikoli nisi pripravljen na to da izgubiš nekoga ki ga imaš rad. Tudi jaz sem pred 2 leti zgubila mami, takrat ko sem jo najbolj potrbovala in resnično nisem imela nikogar s katerim bi se pogovorila in tako sem se zaperala vase, to je privedlo do tega da me je tudi fant pustu. Potem pa sem našla nekaj drugega s katerim sem se zamotila pri meni je pač bilo to kolesarjenje (no pa sej to ni tako važno) Sedaj po dveh letih sem druga oseba kot sem bila takrat

Pa še nekaj bodi ob njemu kolikor časa pač imaš ves svoj čas bodi ob njemu, to sem jaz naredila zadnje dneve sem bila dneve in noči ob njej in noben ne more reči da je zadnje minute nisem držala za roko in da ji nisem delala družbo ob njenih najbolj težkih trenutkih ko me je potrebovala

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: najin ati se poslavlja
9.5.2007 13:50:25   
Bejba
Žiža, pošiljam ti velik objem user posted image . Jokam s tabo, ker po 10-ih letih tudi sama še vedno nisem prebolela izgubo meni zelo, zelo ljubljene osebe.
Bodi močna.

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: najin ati se poslavlja
10.5.2007 17:30:54   
alekasandra
Verjami mi, da razumem, kako se počutiš in kaj preživljaš. Pred slabimi mesecem sem izgubila mamo. Bila je bolna dve leti in skrbela sem ves čas zanjo. Upala sem do zadnjega trenutka z njo. Zadnji teden se mi je trgalo srce in skupaj z njo je odmiral del mene. Na koncu sem prosila boga, čeprav ne verjamem v njega, naj jo vzame, ker je preveč trpela in z njo vsi mi, na koncu je bila podobna živemu mrliču.

_____________________________

otroci so naše največje bogatstvo

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: najin ati se poslavlja
11.5.2007 2:39:43   
Anonimen
Žiža....Drži se...

Ne moremo vedeti, kako se počutiš, dokler tega ne izkusimo na lastni koži.. Vemo pa,da je hudo, peklensko hudo... Drži se in bodi močna...

user posted image  

(odgovor članu alekasandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: najin ati se poslavlja
11.5.2007 21:05:45   
mama54
Hudo mi je za tvojega ateka.Drži se.user posted image Rožica zate.
user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: najin ati se poslavlja
11.5.2007 21:37:27   
cmokec
Žiža, drži se. Tvoj očka bo rešen muk in bolečine. Čeprav ne bo več ob tebi bo na veke vekov tvoj očka. In ti njegova hčerka. Če boš imela še priložnost, mu povej, kako ga imaš rada. Tudi, če to že ve.

Mislim nate user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: najin ati se poslavlja
11.5.2007 21:45:44   
Udb
Žiža, človek ni nikoli pripravljen na izgubo drage osebe. Tudi moj oče je imel raka, s katerim se je boril 2 leti, a je bil na koncu premagan. Zadnji mesec smo vsi vedeli, da ni več rešitve. PA smo vseeno do konca upali in ostali popolnoma nepripravljeni, ko je umrl. Vse kar ti lahko rečem je - poslovi se. JAz se nisem mogla in tega ne bom nikoli pozabila. Povej mu da ga imaš rada in da ti veliko pomeni. Naj ne odide brez tega.

Drži se!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: najin ati se poslavlja
11.5.2007 21:48:06   
Katrin
Žiža, poskusi ostati močna. V mislih sem s tabo in tvojo družino user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?