|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še ena..... in oh ja ta moj dec
20.3.2007 22:49:36   
alička
OBE NE MOREVA IZGLEDATI DOBRO...ALI BOM TO JAZ, ALI PA HIŠA! user posted image

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: še ena..... in oh ja ta moj dec
20.3.2007 22:51:16   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: alička

OBE NE MOREVA IZGLEDATI DOBRO...ALI BOM TO JAZ, ALI PA HIŠA! user posted image



TUdi to je dober izgovor za nereduser posted image ...ga bom uporabila domauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: še ena..... in oh ja ta moj dec
20.3.2007 23:00:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
mojuser posted image  je čisto obseden z urejenim stanovanjem in čistočo in to dobesedno se mi zdi da je ratal prov psiho, moti ga nepomita šalca v koritu, revije na mizi, vsaka malenkost.
vedno drgne, sesa, briše, pomiva in še kuha otroka zrihta tip top

A si ti z mojim Kamikazo slučajno? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: še ena..... in oh ja ta moj dec
22.3.2007 12:41:40   
Slončica
Še dobr da nimam teh problemov,moj je čist kontra.Ob compu je že 2 dni prazna vrečka od piškotov in mu jo bom čez kak teden porinla v ruzak za na šiht,tko ko sem že nardila z olupkom od banane...sam ga hudiča ne izučiuser posted image
Drgač pa ko mu je dolgcajt,beri:internet ne dela,pa spuca vse v nulo,še pojstlo umakne pa posesa in pobrišeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: še ena..... in oh ja ta moj dec
22.3.2007 22:26:36   
mika
nisem vsega brala, tako da....

tinčica, naslednjič ko bi mi rekel, da bo metlo na meni zlomil, ali pa bi udaril otroka, bi šla po metlo in bi mu jo razcefrala na hrbtu.....nikoli več mu kaj takega ne bi prišlo na misel...

danes imam zelo težek dan in moj odgovor je temu primeren

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?