|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: znak.....
4.4.2007 12:41:13   
Ayo
...malo pozno se javljam ampak vseeno...da bodo dnevi hitreje minili! user posted image

pri meni je tako da ima cikle od 40 dni in vec, cca 10 dni pred M (torej po O) me zacnejo boleti prsa.
Ta mesec pa se je zgodil cudez (1. v zivljenju!), da so me prsa zacela bolet ze na 14 dan, M sem imela 11.3., tako da jo lahko, po prsih sledec pricakujem v naslednjih dneh...ali pa tudi ne?? user posted image user posted image

LP

(odgovor članu lilprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: znak.....
9.4.2007 20:51:45   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Ayo

...malo pozno se javljam ampak vseeno...da bodo dnevi hitreje minili! user posted image

pri meni je tako da ima cikle od 40 dni in vec, cca 10 dni pred M (torej po O) me zacnejo boleti prsa.
Ta mesec pa se je zgodil cudez (1. v zivljenju!), da so me prsa zacela bolet ze na 14 dan, M sem imela 11.3., tako da jo lahko, po prsih sledec pricakujem v naslednjih dneh...ali pa tudi ne?? user posted image user posted image

LP


user posted image  user posted image  user posted image  Ayo držim pestke, da zagledaš user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako povedati za nosečnost?
photo
Poglejte si nekaj najbolj simpatičnih in zabavnih fotografij, s katerimi so nekateri pari oznanili svojo nosečnost!
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nosečniška slabost??
biba1234

Ali ste imele/imate v nosečnosti nosečniško slabost?

Ja, kar naprej sem bruhala-vse je šlo iz mene :( (17%)

Ja, ampak sem malokrat bruhala (17%)

Ja, ampak nisem bruhala (25%)

Ja malo... (15%)

Ne (10%)

Ne, NIKOLI (17%)


Število vseh glasov: 489

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!