|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba doma
21.3.2007 12:28:24   
anita1984
se mi zdi, da se vse pogovarjate o telovadbi povsod, le doma neuser posted image . mene pa zanima, če katera telovadi doma in kako?
hvala za odgovor-e

< Sporočilo je popravil win -- 1.1.2008 22:18:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj pa domača???
21.3.2007 12:30:54   
total
Ko se mi da, pilates,pa trbušnjake.

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
21.3.2007 12:46:15   
srki
Kadar telovadim, to vedno počnem doma. Delam trebušnjake, počepe, vaje za rit, krožim z boki, ma se najde in marsikaj lahko počneš doma. Rada bi hodila na kakšno aerobiko, pa deleč naokoli ni nič od tega.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
21.3.2007 14:29:52   
Dream
Trenutno se najbolj ukvarjam s pilatesom, pa mal me na orbitrek potegne, če se mi pa glih ne da dost delat, pa samo trebušnjake al pa vaje Cindy Crawford.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
21.3.2007 16:27:15   
CUKRČEK
Jaz sem pred nosečnostjo tekla vsak večer ali pa "tekla" na orbitreku. Včasih tudi delala trebušnjake. Poleti pa kolesarjenje rula. To mislim početi spet šele čez nekaj mesecev...torej po porodu.user posted image

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 5
29.11.2021 20:51:50   
Lelly28 RR
sama izredno podpiram vadbo doma, saj sem od nekdaj športnica. Seveda pa ni vsaka vadba za vsakogar, zato sploh mamice in nosečnice morajo biti previdne, ko izbirajo vaje preko interneta, saj te niso ravno prilagojene njim. Še posebno pa je treba poudariti, da je potrebno vaje pravilno izvajati, kar se mi pa zdi velika težava pri ljudeh, ki nimajo izkušenj

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
23.3.2022 16:52:18   
skorpijonnn
A je to samo za mamice? :)

Jaz tudi telovadim doma, cca 2-3x tedensko, da sem malo v kondiciji.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
30.3.2022 20:09:25   
Lelly28 RR

skorpionnn telovadba je super za vsakogar, je pa res da pri mamicah je zaradi poroda potrebno biti še toliko bolj previden

< Sporočilo je popravil Lelly28 RR -- 30.3.2022 20:10:15 >

(odgovor članu skorpijonnn)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Zakaj morate pred porodom odstraniti lak z...
Eno najpomembnejših pravil za nosečnice, ki pridejo na porod je, da ne smejo imeti nalakiranih nohtov, geliranih ali tra...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Domača opravila za otroke: Od 2 do 12 let
Preverite, katera so tista hišna opravila, ki jih lahko naložite otroku glede na njegovo starost. Presenečeni boste, kaj...
Z dojenčkom na morje: na kaj ne smete poza...
Na kaj moramo biti pozorni, ko gremo z dojenčkom na morje? Praktične nasvete je v video prenosu v živo pripravila Janja ...

Ročna poslikava stene
nada56

Bi dali komu poslikati svojo prazno steno in za to plačali?

Da, do 50 eur (75%)

Da, do100 eur (25%)

Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!