|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 15:52:24   
Špacka
 
170 € - jasli 



(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 18:09:26   
frutka_
MB, 155eur.

lara, kredite upoštevajo le redke občine. mislim da je LJ med njimi. recimo v mb ti upoštevajo odsotnost otroka med počitnicami. če ga ni skupj 4 tedne v vrtcu plačaš le 30% svoje cene. to pa se že kar pozna.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 19:01:31   
ZARA
Joj, kakšne visoke cifre imate eni...mene je kr groza... user posted image
Najlepša hvala.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 21:53:43   
Anonimen
Prvo starostno obdobje, 6 plačilni razred, okrog 255€ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 22:11:43   
jakaracman
8 plačilni razred, stanovanjskega kredita ne upoštevajo, baje kljub njemu nismo soc. ogroženi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 22:27:15   
polona2
127 evrov, pa je bil do predkratkim samo on zaposlen.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko vrtca plačujete?
23.3.2007 8:30:44   
dana
Prva starostna skupina, 5. plačilni razred, 168€.
Smo pa na repu 5. razreda, tako da drugo leto pademo za približno 10 eurov v višjo skupino....

dana

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko vrtca plačujete?
23.3.2007 10:03:24   
janja
2. starostna skupina (lovimo 5.plač.razred) 110 EUR. Je pa odvisno koliko da občina zraven. LJ namenja za vrtce 14% občinskega dodatka.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko vrtca plačujete?
23.3.2007 11:59:23   
pina colada
romy, ne razburjaj se, to škodi lepotiuser posted image user posted image

Sem povedala samo svoje mnenje! Nimam nobene potrebe po goljufanju, bom še kar naprej lepo po pošteni poti živela in delala....tisti, ki pa se na tak ali drugačen način znajdejo in pogoljufajo, pa naj! V končni fazi, dokler meni noben ne dela škode, mi dol visi ...

Žal mi je samo za tiste, ki nimajo teh možnosti, ki se borijo iz meseca v mesec za preživetje...po drugi strani si pa eni privatniki prikazujejo minimalca, da plačujejo manj vrtca, dobijo otr. dodatke, živijo pa v lastni hiši, vozijo Q7 in premorejo še vikend na morju...ja, sorry, to mi pa gre na bruhanje! 

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko vrtca plačujete?
23.3.2007 12:01:48   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pina colada)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko vrtca plačujete?
23.3.2007 12:04:53   
romy
Meni pa to ne gre na bruhanje, zakaj neki bi mi šlo! Mi gre prej kaj drugega nauser posted image , naprimer folšija drugim.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko vrtca plačujete?
23.3.2007 18:26:39   
KIKI****
Mi plačujemo 75 € za oba ( v vrtcu jih imam 8 ur dnevno), ker sem jaz brezposelna, moj je pa z delom tko bol...user posted image  da pač ni in ne plačujemo velik-drugo leto bo sigurno šlo za 1 plačilni razred gor.
Ampak mi še vedno ne bo preveč. Zdaj plačujem res malo v zameno za to kar sta moja otroka odnesla v teh mesecih.user posted image

Danes sem dobila 2 kozarčka ročno poslikana od otrok v katerih rastejo prelepe rožiceuser posted image

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko vrtca plačujete?
24.3.2007 16:10:08   
bajsek
Čav!

Ja mi smo v najdražjem vrtcu v slo - Litija (tko je blo rečeno pri Preverjeno).
Zaenkrat mam socialno ker sem še študentka in mam zaston vrtec, sam že čakam na zagovor dipl. in čaka me služba tko da bom kmalu tudii jaz dobila verjetno nič kaj nizko položnico!

lp

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko vrtca plačujete?
24.3.2007 16:11:43   
bajsek
aja preden sem si zrihtala podporo, sem plačevača 1. plačilni razred (blo je 10800 sit - neki tolarjev čez). Mislm da je polna cena okol 115 jurjev

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko vrtca plačujete?
24.3.2007 16:22:03   
Mavrična zvezdica
147 eurov, drugo starostno obdobje

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
26.3.2007 10:36:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zungi)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko vrtca plačujete?
26.3.2007 23:37:25   
taja27
romy sej tisti, k majo 100 jurjev plače ne goljufajo. sem prepričana, da pina colada ni misnla teh. tud jst poznam neki takih, k jim gre zelo dobr (pa tud pokažejo kako dobr jim gre) pa so v 2 ali 3 plačilnem razredu, ker si uradno nakazujejo minimalno plačo. tud mi smo v 8 razredu, pa mi na misel ne pride, da bi goljufala. se pač na daleč vidi, da nimam sto jurjev plače. pač nism ena takih, ki bi jamrla kak so dragi štumfi in to takim, ki si še štumfov ne morjo kupit.

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko vrtca plačujete?
27.3.2007 9:15:13   
taška30
Ena malo 'off topic' (ne leti na nobeno posebej), ampak mene je zmeraj zanimalo kako veste koliko plačuje uni , ki se pripelje z mercedesom v vrtec? Ali:
- ste prijatelji/kolegi, pa ste ga vprašali
- se on sam hvali v garderobi vrtca recimo, da je v 1.plač. razredu
- vam to vzgojiteljice govorijo (čeprav najbrž nimajo teh podatkov)
- imate to javno obešeno na tabli
- so ti podatki bolj 'sodelavka od sosede od sosede od sestre je rekla, da uni plačujejo le...'

Jaz imam vsakodnevne kontakte z mamicami v vrtcu v garderobi, pa nimam pojma v katerem razredu je kdo in niti me ne zanima.user posted image

Res me to zanima, brez zamere.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko vrtca plačujete?
27.3.2007 9:20:39   
Anonimen
ampak mene je zmeraj zanimalo kako veste koliko plačuje uni , ki se pripelje z mercedesom v vrtec?


To pa tudi mene zanima user posted image

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko vrtca plačujete?
27.3.2007 9:21:24   
taja27
no te konkretno k jst poznam, so se sami pohvalili. pa še bedaka se delajo iz nas. kako pa drugi vejo, pa ne vem. mislim pa, da ni prov veliko let, odkar prihajajo položnice zaprte. kakšno leto nazaj so jih baje delile vzgojiteljice in so ble navadne odprte položnice.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko vrtca plačujete?
27.3.2007 13:36:22   
Nika v službi
Ravno danes sem bila na razgovoru pri svetovalni delavki, ker gre naša punčica septembra v vrtec (jasli - do 3 let). Ljubljana, Ciciban - polna cena je nekaj čez 400€, temu odšteješ 20%, kolikor prispeva MOL, potem pa pač padeš v razred glede na dohodke.
So pa razlike res precejšnje. Midva bova zelo verjetno v 7. razredu do novembra (nove vloge), potem pa, ko se bodo upoštevali podatki za l. 2006, pa nama ne uide najvišji razred, ampak hočem povedati, da tudi pri 7. razredu to v našem primeru znese okoli 230€. Čudi me namreč znesek, ki ga je navedla Kristina, 255€ za 6. plačilni razred?!



(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko vrtca plačujete?
27.3.2007 13:54:19   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

ampak mene je zmeraj zanimalo kako veste koliko plačuje uni , ki se pripelje z mercedesom v vrtec?


To pa tudi mene zanima user posted image


Ha, ha...dobro vprašanje. To tudi mene prekleto zanima...ker vedno, vedno poslušam neke,ja sj uni majo pa mercedeza pa 10 tisoč vrtca...pa bla,bla,bla

Kasko hudiča res veš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko vrtca plačujete?
27.3.2007 14:01:33   
romy
Taja 27- Al tisti, ki imajo firmo pa mal tko-tko delajo, al ne goljufajo zaradi vrtca- VERJEMI iz izkušenj. Vrtec je še najmanjši problem, kje je še država, davčna,.....uf..raje nebi o tem.Naša država je tako narejena, da več kot delaš (posledično seveda tudi več imaš) več ti vzame. In kdor dela se mu trapasto zdi zakaj bi pol tolk dal državi. Zakaj user posted image !In pol pride do tega.
Kdor ima pa 100 jurjev plače pa skos neki teži, pa nič mu ni prav, pa vsakmu je folš... mislm HALO odpri firmo in delaj! Nič ne pade z lufta. Komur pa, pa svaka mu čast!!! Nisem mu folš.
In dokler se da nimam nič proti tistim ki to počno, ker niso edini. Če bi bil pa samo eden v slo.tak primer bi blo pa drgač, dokler je pa vsak tatretji pa no coment.


(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko vrtca plačujete?
27.3.2007 20:26:57   
taja27
romy sej če smo realni, je to čist normalno, kar si napisala. država vzame tam, kjer je. več delaš, več maš, več vzame država. ampak vedi, da ni samo naša država tako naravnana. če država ne bi vzela, potem ne bi bilo zdravstva, šolstva, socialnega varstva, kot je.

mi se še vse premalo zavedamo, kako dobra je naša država. samo poglej zdravstveno in socialno varstvo, da o šolstvu niti ne govorim. no, je že slabše kot je bilo in še slabše bo. k zdravniku boš šel, če boš imel denar (do o operacijah ne govorim), fakulteto boš delal, če boš imel denar ... oh pa raje ne bom o tem.

... HALO odpri firmo in delaj ... mah veš kaj, če bi bilo to tako preprosto, kot si napisala,bi imel vsak firmo, velik bi delu in imel ogromno denarja. ja, ampak življenje ni tako (odpreš firmo in imaš), predvsem pa poslovno življenje. a veš kako je imeti firmo?

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko vrtca plačujete?
27.3.2007 21:03:54   
SaaS
Jaz imam vsakodnevne kontakte z mamicami v vrtcu v garderobi, pa nimam pojma v katerem razredu je kdo in niti me ne zanima.user posted image
Jaz imam vsakodnevne kontakte z mamicami v vrtcu v garderobi, pa nimam pojma v katerem razredu je kdo in niti me ne zanima.

user posted image user posted image  enako.

So pa razlike res precejšnje. Midva bova zelo verjetno v 7. razredu do novembra (nove vloge), potem pa, ko se bodo upoštevali podatki za l. 2006, pa nama ne uide najvišji razred, ampak hočem povedati, da tudi pri 7. razredu to v našem primeru znese okoli 230€. Čudi me namreč znesek, ki ga je navedla Kristina, 255€ za 6. plačilni razred?!

Nika, zakaj te to čudi. 6. razred (60% polne cene) - 255eur, to pomeni polna cena 425 eur (cca.100.000 bivših sit). Drag vrtec ja, ampak cene se res razlikujejo.

Mi plačujemo 190 eur, 1.starostno obdobje, 5. razred


(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zabavne velikonočne igrice
Velika noč je tudi zaradi simpatičnih velikonočnih opravil in iger, eden najbolj razburljivih praznikov za otroke. Zelo ...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?