|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vrtca plačujete?
10.4.2007 21:57:05   
frka
no še nekaj o avtih in vrtcih mi imamo 7 let starega audia a4 karavan in je vreden manj kot novi clio. No mi ga imamo v vrtcu plačujemo 4 plačilni razred imama kr povprečne plače srednji razred no js sem bolj na spodnji meji ok

imam pa sestro , ko full fajn zasluži dela na banki in njen mož prav tako imata pa varstvo gratis - pazi ga moja mama , ker sta razlike z mojim samo 2 meseca in stara naš 18 on pa 16 seveda ne more paziti oba  razumljivo , me pa razjezi ko kr naprej jamra da so otroci dragi se pa ne zaveda kolk pršpara ker ga nima v vrtcu pa še mama jim kuha -še hrana gratis in likanje tu pa tam

Stanuje doma ,tk da ma zastonj stanovanje mi pa smo celi v kreditih, kje je pa tu pravica pa kr neki jamra ,bi zamenjala za en teden in upam da nebi več tk jamrala, sam si kr naprej neki kupujejo računalnik ko se ga naveličajo drugega kupijo pol mobitel pa same tehnične stvari,kr menjujejo

(odgovor članu greece)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Koliko vrtca plačujete?
11.4.2007 7:41:11   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: frka


Stanuje doma ,tk da ma zastonj stanovanje mi pa smo celi v kreditih, kje je pa tu pravica pa kr neki jamra ,bi zamenjala za en teden in upam da nebi več tk jamrala, sam si kr naprej neki kupujejo računalnik ko se ga naveličajo drugega kupijo pol mobitel pa same tehnične stvari,kr menjujejo


Nič drugega kot preseravanje in očitno nepomanjkanje denarja.

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Koliko vrtca plačujete?
11.4.2007 15:00:27   
pinki3
imam pa sestro , ko full fajn zasluži dela na banki in njen mož prav tako imata pa varstvo gratis...


tole pase pa ze bolj v rubriko o odnosih med sestrami, oz. odraslimi otroci in starsi...

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Koliko vrtca plačujete?
12.4.2007 14:11:42   
Izabela_
IZVIRNO SPOROČILO: greece


Blagor vam, ki imate veze in boste preko njih prišli do vrtca v Kamniku. Mi smo dali vloge v še 10 drugih vrtcev v LJ in okolici. V večini so možnosti, da bomo sprejeti skoraj enake ničli. Imamo sicer zagotovila v enem vrtcu v LJ, vendar so v prednosti otroci iz LJ. V kontaktu z ravnateljicami vrtcev v LJ so mi zagotovili, da dosedaj problemov s sprejemom otrok stanujočih izven LJ ni bilo, letos pa zna biti velik problem. Govorim za prvo starostno obdobje. Skratka politiko LJ vrtcev razumem, ne razumem pa občine Kamnik, ki je očitno zaspala. Očitno bodo mnogi v Kamniku morali iskati zasebno varstvo, na kar namigujejo tudi odgovori, ki sem jih prejel iz mnogih vrtcev, kjer smo dajali vloge za vpis.




Mi smo imeli ta "blagor" in smo bili vpisani v vrtec za 1. starostno obdobje v Kamniku. Zdaj smo v privat varstvu (iz različnih razlogov). Tako da mogoče dobite naše mesto?

(odgovor članu greece)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Koliko vrtca plačujete?
20.4.2007 13:48:58   
nika2205
Pozdravljene,
Ja kar nekaj user posted image je tu gor. Predvsem tiste, ki mislite, da privatnikom euri in posli z neba letijo. Mislim, da če bi bile na njihovem mestu ne bi imele čas za foušijo.  Pa koliko njihova družina trpi, ko so pa 12-16 ur v službi. Vse ni potrebno v en koš dajat.  Moj mož je privatnik, jaz imam tud službo pa pademo v 8. plačilni razred. Občina od privatnikov že tako veliko pobere. In tako tisti z manj denarja dobijo socialno podporo, doklade višje, vrtec cenejši,.. No, a niso vsi otroci enako vredni? Očitno ne, potem pa zakaj imajo otroci staršev, ki plačujejo več denarja za vrtec isto oskrbo, kot tisti, ki pšlačujejo malo? Zato pa nekateri pač pošteni ali nepošteni kakor hočete malo prikrijejo svoj dobiček 
No pa me stuširajte kolkr hočte. user posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Koliko vrtca plačujete?
20.4.2007 13:54:38   
Mina1
potem pa zakaj imajo otroci staršev, ki plačujejo več denarja za vrtec isto oskrbo, kot tisti, ki pšlačujejo malo?



Uh, ta je pa huda no. Pa nisem nič za nazaj brala. Da dol padeš no...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu nika2205)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Koliko vrtca plačujete?
20.4.2007 14:09:37   
nika2205

potem pa zakaj imajo otroci staršev, ki plačujejo več denarja za vrtec isto oskrbo, kot tisti, ki pšlačujejo malo?


Uh, ta je pa huda no. Pa nisem nič za nazaj brala. Da dol padeš no...

_____________________________

pa-pa Mina1





Ja tudi prav če ti je hudo, mogoče sem jaz mal prehudo odreagirala, ker  mi gredo nekateri prav na živce, ko vse v en koš dajejo. Zato, ker je tak zakon bom jaz plačevala, polovico svoje plače za vrtec 1 otroka, če pa se odločim za še enega, pa je najbolje, da ostanem doma, pa čuvam oba, a ne, pa še ločim se od moža pa bom lepo socialno, pa doklade kasirala a ne. Tako delajo nekateri. Sicer pa sem vedela, da bom nekatrim stopila na rep. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Koliko vrtca plačujete?
20.4.2007 14:11:26   
Mina1
Ja tudi prav če ti je hudo, mogoče sem jaz mal prehudo odreagirala, ker mi gredo nekateri prav na živce, ko vse v en koš dajejo. Zato, ker je tak zakon bom jaz plačevala, polovico svoje plače za vrtec 1 otroka, če pa se odločim za še enega, pa je najbolje, da ostanem doma, pa čuvam oba, a ne, pa še ločim se od moža pa bom lepo socialno, pa doklade kasirala a ne. Tako delajo nekateri. Sicer pa sem vedela, da bom nekatrim stopila na rep.


Meni ni nič hudo, toliko, da smo si na jasnem.

Pa ameni nisi na rep stopila no. Ampak tvoj stavek je enostavno grd. Tisti prej.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu nika2205)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Koliko vrtca plačujete?
20.4.2007 14:21:33   
April
Nika, če se že moraš nad kom pritoževat, naj bo to  sistem. Ne se pa spravljat nad posameznike, kaj šele nad otroke. A ti bi na podlagi cene, ki jo starši plačujejo za vrtec, otroke razdelila v skupine, kjer bi tisti z višjimi dohodki bili deležni drugačne oskrbe? Pa ti res tako misliš? Kaj bi potem, nekaterie otroke peljala na izlet, dajala dražjo hrano, se z njimi več ukvarjala.....ja kam bi pa prišli...res kruto.

Če pa tebi znese doma ostat, pa za otroke skrbet, pa naredi tako. Te noben ne sili hodit v službo. Tudi za socialno lahko zaprosiš, tako kot vsak izmed nas.  Pa tud od moža se lahko ločiš, če misliš kako ti bo potem z rožcam postlano.
Vsak sam izbira.

(odgovor članu nika2205)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Koliko vrtca plačujete?
20.4.2007 14:33:05   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: frka

imam pa sestro , ko full fajn zasluži dela na banki in njen mož prav tako imata pa varstvo gratis - pazi ga moja mama , ker sta razlike z mojim samo 2 meseca in stara naš 18 on pa 16 seveda ne more paziti oba  razumljivo ,



Samo to je pa ful hard. Enega pazi, drugega neuser posted image  
Verjetno ne živite v istem kraju kot mama. Razmišljam pravuser posted image  

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Koliko vrtca plačujete?
20.4.2007 16:59:31   
Izabela_
IZVIRNO SPOROČILO: April

Nika, če se že moraš nad kom pritoževat, naj bo to  sistem. Ne se pa spravljat nad posameznike, kaj šele nad otroke. A ti bi na podlagi cene, ki jo starši plačujejo za vrtec, otroke razdelila v skupine, kjer bi tisti z višjimi dohodki bili deležni drugačne oskrbe? Pa ti res tako misliš? Kaj bi potem, nekaterie otroke peljala na izlet, dajala dražjo hrano, se z njimi več ukvarjala.....ja kam bi pa prišli...res kruto.

Če pa tebi znese doma ostat, pa za otroke skrbet, pa naredi tako. Te noben ne sili hodit v službo. Tudi za socialno lahko zaprosiš, tako kot vsak izmed nas.  Pa tud od moža se lahko ločiš, če misliš kako ti bo potem z rožcam postlano.
Vsak sam izbira.


Če lahko jaz odgovorim v njenem imenu (dokler se ne javi) - mislim, da je ravno obratno. Ne želi si plačevati 10x več in prejemati boljšo oskrbo za svojega otroka, želi si plačevati isto in dobivati isto oskrbo, kot nekdo, ki plačuje 10x manj. In ja, saj se pritožuje nad sistemom, pa še nad posamezniki, ki goljufajo. Pa ne samo pri vrtcu, ampak tudi pri dohodnini, prispevkih, socialni podpori...

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Koliko vrtca plačujete?
20.4.2007 17:05:19   
Petraa
No,pa da jaz odgovorim na vprašanje,ki je bilo zastavljeno:plačujemo 10 % torej bivših 9500 sit

(odgovor članu greece)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Koliko vrtca plačujete?
20.4.2007 20:30:15   
nika2205
No, a niso vsi otroci enako vredni? Očitno ne, potem pa zakaj imajo otroci staršev, ki plačujejo več denarja za vrtec isto oskrbo, kot tisti, ki pšlačujejo malo


Punce a to vas tako skrbi,user posted image

A ne razumete retoričnega vprašanja?

A niso vsi otroci enako vredni in zakaj take razlik? Jaz nisem nobenem fouš, če plačuje 30 evrov, hvalabogu, da plačuje samo tolk, pa četudi je to privatnik. Moti me to zakaj nekateri plačujejo- mo 300 evrov, ker to znaša user posted image  3.600 evrov na leto. Čeprav škoda, da se spet razpišem, ker smo že malo s kontekstauser posted image , ki ga je zastavila user posted image  sem pozabila katera, ker če grem pogledat se mi bo spet post zbrisaluser posted image

Drgač pa dajte vsaka svojemu-im user posted image  vsakemu en velikuser posted image  pa gremo lepo spančkat.

Upam, da se drugič ne bomo preveč kregale, ko se oglasim user posted image .

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Koliko vrtca plačujete?
23.4.2007 11:17:19   
Krista28
Zato, ker je tak zakon bom jaz plačevala, polovico svoje plače za vrtec 1 otroka, če pa se odločim za še enega, pa je najbolje, da ostanem doma, pa čuvam oba, a ne, pa še ločim se od moža pa bom lepo socialno, pa doklade kasirala a ne.


Draga moja, jst bom tud pol plače za vrtec dala, pa mam orng pod povprečjem plačo, mož pa ravno malo pod povprečjem, pa ni privat varstvo.....tko da,    dejte se mal ohladit.....lahko si pa tud doma.....sej ni panike.

Vrtec pa bomo plačeval med 55-60 tisoč starih SIT (jasli)

(odgovor članu nika2205)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Koliko vrtca plačujete?
24.4.2007 11:00:24   
frka
jaz mislim da če bi bili vrtci zastonj ne bi bilo kreganja in goljufanja plačevali bi smo hrano in izlete in.... pa bi bili vsi srečni in veseli.
Jaz sem glasovala pa ve

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Koliko vrtca plačujete?
24.4.2007 11:02:36   
frka

imam pa sestro , ko full fajn zasluži dela na banki in njen mož prav tako imata pa varstvo gratis - pazi ga moja mama , ker sta razlike z mojim samo 2 meseca in stara naš 18 on pa 16 seveda ne more paziti oba razumljivo ,



Samo to je pa ful hard. Enega pazi, drugega ne
Verjetno ne živite v istem kraju kot mama. Razmišljam prav [/quote]



Živimo 4 km narazen vendar ga v vrtec tudi peljem z avtom



(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Koliko vrtca plačujete?
10.5.2007 20:40:41   
kimi
Jaz v vrtcu Kamnik za oba otroka plačujem 80€ s tem da je en v jaslih..user posted image .

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Koliko vrtca plačujete?
14.5.2007 12:08:07   
Anonimen
Ste se pa spet razpisale. Se mi sploh ne da vsega brat.

No, da pristavim še svoj lonček z odgovorom na prvotno zastavljeno vprašanje:

plačujeva cca 230 eur. Za enega otroka.

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Koliko vrtca plačujete?
15.5.2007 7:38:23   
gapšer
Jaz imam že dva odrasla sinova in sedaj še enega 6 mesečnika. Ko sem tretjič zanosila, sem razmišljala o tisoč problemih, ki se bodo pojavili. Vendar sem pozabila na enega večjih. Jaslice in cena. Res sramota za državo, ki jamra kako da nas je premalo in bomo izumrli. Za otroke je pa vse takooo drago, da moraš skoraj biti malo bum bum, da jih imaš.

No sicer pa po vrtcu tako pride brezplačna šola. 

Naj živi minister Zver in vsi njegovi predhodniki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?