|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta zeleni slap
30.3.2007 11:35:07   
Anonimen
Punce, jaz vam pa samo to povem, da dieta RES DELUJE. Še po nobeni mi ni ratalo zdaj nič shujšati, po tej pa sem shujšala zdaj 3 kg in pol pa se zraven še pregrešim vsak dan...

Pijem kavo s ful mleka, kot belo kavo in to dvakrat na dan, vsaj dc mleka si dam not, pa vsaj dva čokoladna bonbona pojem, ker mi tok manjka sladko...

pa včeraj sem od tamale čokolino pojedla do konca, za eno šalčko ga je bilo pa vseeno sem šla dol, sem si oblekla tudi ene hlače ki si jih prej nisem mogla, torej DELUJE...

Gremo naprej user posted image

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dieta zeleni slap
30.3.2007 12:07:06   
tinca35
Za kosilo bom imela piščančja jetrca z čebulo in zeleno solato.  Zanima me če katera ve ali lahko piješ lahko radensko. Včeraj sta mož in sin jedla še vroč kruh joj kako božansko je dišalo sem morala iz hiše, ker drugače bi se jima pridružila.
Gremo naprej v boj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dieta zeleni slap
30.3.2007 12:43:35   
Saša27
Tinca, jaz pijem vodo z limono in lahko radensko, pa tudi navadno radensko, saj jo lahko.

Diana5, čestitke za tvoje -kg, bravouser posted image , upam, da se bo meni tudi kaj poznalo v ponedeljek ko je tehtanje na vrsti.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dieta zeleni slap
30.3.2007 17:36:10   
Anonimen
Aja, 3 kg sem shujšala v štirih dneh plus da sem goljufala seveda.

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dieta zeleni slap
3.4.2007 12:15:04   
tinca35
Ojla, punce kje ste?
Jaz se trudim zgubljati kilogramčke. Včasih je lahko včasih težje. Posebno zvečer ko sin gre spat moža pa ni doma.
Lep sončen dan vam želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dieta zeleni slap
3.4.2007 17:47:05   
Anonimen
ja kaj je zdaj to, a ni več novih informacij? Katera je rekla da se bo v pon. tehtala pa ni nič objavila če je kaj shujšala

jaz se ne javljam, ker sem zapadla v neko čudno brezvoljo in sem se malo pregreševala, vsak dan kak košček čokolade pojem pa kak red bull spijem, pol mi je pa mem da tu pišem, kaj se pregrešim za vas, ki pridno hujšate.

No kile so pa ostale iste, tako da je super.

Saj zdaj bom pa spet začela ponovno in bolj pridno!

No javite kako je kaj ali ste vse obupaleuser posted image

(odgovor članu tinca35)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dieta zeleni slap
3.4.2007 21:00:21   
matejagm
Lep pozdravček vsem.Se vam še jaz javim po dolgem času,moj urnik je tako zelo natrpan in sploh ne utegnem ekstra na rač.!Kako kaj napredujete?Jaz sem izgubila -5 kguser posted image user posted image ,res pa sem se malo pregrešila in sedaj spet nadaljujem.Danes sem kosilala zrezek+ solata,večerjala pa sem jajčka +paradižnikovo solato.in spila ogromno vode z limono.Pišite,pišite...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dieta zeleni slap
4.4.2007 8:52:13   
tinca35
Mene pa mal obup prijemlje. Kg se nočejo premaknit od zadnjega tehtanja . Tehnica ni pookvarjena, ker jo je mož pred nekaj meseci kupil novo. Zadnjih nekaj dni se nisem pregrešilauser posted image in sem veliko telovadila. Prosim kakšno spodbudno besedo.
Lep dan vam želim.

(odgovor članu matejagm)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dieta zeleni slap
5.4.2007 13:58:35   
matejagm
user posted image user posted image Bravo tinca da si se posvetla še telovadbi!!Namreč če telovadiš se ti maščoba spreminja v mišice in tako na teži izgubljaš počasneje,poglej pa se v ogledalo ker se ti telo oblikuje v prave obline.Lahko pa da ti bodo kilogrami čez noč padli ne samo en kg ,lako celo do 4 kg.Ne obupaj.

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dieta zeleni slap
5.4.2007 21:16:51   
Anonimen
jaz imam slabo vest, ker sem ta teden po cel dan sama z obema user posted image user posted image  in potem si nič ekstra ne pripravljam ampak samo šibam in nekaj za njih kuham pa če nočeta pa jaz pojem, tako da....user posted image

kile so na istem oz. celo malo sem šla gor, shit shit, ni kej, se moram zavzeti PONOVNO, poletje se bliža. Sem bila ful važna ker so šle une tri tako hitro dol pa vidim da ni tako simple user posted image

no najbrž je, če se držiš

(odgovor članu matejagm)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dieta zeleni slap
10.4.2007 8:37:08   
sonjah
Kaj je zdej, punce? Kje ste? A ste že vse obupale, k se vas niš ne bereuser posted image user posted image ?Jest sem se vam pa glih hotla pridružituser posted image . Oglasite se, če še katera vztraja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dieta zeleni slap
10.4.2007 9:01:04   
L & L
Lep pozdravček.
Jest sem pa dones začela s to dieto pa upam da mi bo uspelo kaj dol spraut.
Pred prazniki sem shujšala z eno dieto 4 kg, sam tista je 14 dnevna, zdej bom pa še poskusla še s to na dougi rok.
No to je to lep pozdrav in veselo hujšajte.


_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dieta zeleni slap
10.4.2007 10:20:08   
Anonimen
Lahko pa da ti bodo kilogrami čez noč padli ne samo en kg ,lako celo do 4 kg.


user posted image

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dieta zeleni slap
10.4.2007 20:20:07   
manny
pozdravljene...

tudi jaz sem včeraj začela s to dieto....nekako nisem lačna, samo sadje in jogurt mi manjka.....me prav zanima, koliko bom skenslala v enem tednu????

sicer pa.....dva dni se nisem nič pregrešila.....sem ponosna nase.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dieta zeleni slap
10.4.2007 21:43:13   
Anonimen
pa ja, jaz sem tudi za to dieto razpoložena. Fulll ampak, kje ste vse, ki ste govorile kako si bomo izmenjavale jedilnike pa se spodbujale in bodrile, ko bo težko.

Malo težje je sama s seboj se iti to dieto...no jaz sem za in danes sem jedla jetrca, zjutraj pa spila kavo z mlekom. Mleka ne smem a kot sem rekla se mu ne bom odrekla.

Ostalega pa nisem imela časa jesti ker sem sama z mulčkoma pa se tudi vsesti nimam časa, če pa zaspita grem pa hop na internet, še raje kot da si grem kaj kuhati. Ponavadi moj kuha, kadar je doma, zato je še bolje če ga ni, bom prej shujšala user posted image

no jaz grem z vami, bliža se prvi maj, kmalu pa tudi poletje in kopalkeee...ajde punce, gremo v boj user posted image

(odgovor članu manny)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dieta zeleni slap
10.4.2007 22:17:03   
sonjah
Ojla! Tudi za mano je prvi dan. Uspešenuser posted image user posted image !! Za kosilo zelje in velikonočna šunka, potem pa cel popoldan rekreacija user posted image na vrtu- štihanjeuser posted image  Za večerjo pa še malo šunke in 3dcl vode. Sem se komaj zadrževala, da nisem malo kruha z namazom, ki je ostal Zali.
Jutri pa nov dan, ki se ga bomo lotile s še večjim zagonom!Punce- se beremo!O.K.?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dieta zeleni slap
11.4.2007 9:46:52   
tinca35
Jaz še vstrajam. Zgubila sem 1kg.Sem pa malo grešila. Manjka mi sadje za prebavo. Danes sem eno pomarančo za zajtrk. Sklenila sem, da bom zjutraj jedla sadje čeprav se ne sme. Za kosilo bom skledo regrada s kuhanim jajcem. Za večerjo pa še nevem kaj.
Prijeten dan in čim manj lakote.user posted image

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dieta zeleni slap
11.4.2007 10:18:14   
sonjah
Pridna. tincauser posted image user posted image ! Vidiš, saj bo šlo. Po moje bo tudi to s sadjem o.k., samo potem ti predlagam, da po sadju vsaj 2h ničesar ne ješ in bo to bolj podobno ločevalni dieti. Jaz imam pa danes čevapčiče, ajvar in zeleno solato! Njamsiuser posted image , komaj čakam kosilo! Potem pa malo na vrt saditi zelenjavo.user posted image

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dieta zeleni slap
11.4.2007 19:41:30   
manny
tinca....jaz pa to težavo rešujem z donatom....sem se ga kar mal težko navadila, vendar vidim, da je res dober za prebavo, k pač sadja ne smem.
danes sem za malico-zajtrk pojedla stročji fižol v solati in eno kuhano jajce, za kosilo...kar pozno okol 16.oo, pa zeleno solato s tunino in redkvico....sedaj pa sploh nisem nič lačna....skratka, sploh mi ni težko,...

kolk časa pa se že držite diete in kolk ste izgubile???user posted image

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dieta zeleni slap
12.4.2007 6:31:17   
sonjah
Dobro jutro vsemuser posted image !
Sem že pri koncu user posted image , brez mleka, seveda.
Manny-danes je za mano šele tretji dan, tako da se še sploh nisem tehtala. Sem se odločila, da se bom šele v ponedeljekuser posted image .Ostale punce pa...ne vem, upam, da niso že obupale.
Jaz sem par dni brala ta sporočilca o tej dieti, ko pa sem končno zbrala pogum, ni bilo nikogar več gor. no, ja, še tinca in ti vidim vztrajata.
Kaj pa diana in mateja? Haloooooo, kje sta?user posted image

Včeraj sem bila na težki preizkušnji, ker je moja malčica zbolela in sem bila cel popoldan v stanovanju med sladkarijami, namesto da bi sadila zelenjavo. Pa me ni premagalouser posted image !

Danes pa:

Z: 2 trdo kuhani jajci
K: čevapčiči (od včeraj)+zelena solata
V: verjetno tuna

Korenja in rdeče pese verjetno ne smemo, ne?

Pozdravček- se beremo...

(odgovor članu manny)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dieta zeleni slap
12.4.2007 14:12:22   
Anonimen
Sonja, evo mene tule....

jaz se načeloma držim na pol ampak glede na to, da sem si danes rezervirala morje pa jutri strogo strogo strogo...

napol zato, ker vedno pojem nekaj sladkega, kar velik kos čokolade ali pa kako pecivo, in vsak dan spijem red bull in kavo z mlekom. Izgleda ful pregrešitev a ne, ampak v ostalem se držim user posted image

ne boste uganile, vseeno mi gre dol, pa mi prej nikoli ni šlo in zdaj imam še kilo manj od prej ko sem šla 3 dol, se pravi imam 4 kg manj odkar jem na nek ta način, od tega je pa zdaj 14 dni ali kok,če ne štejem praznikov ko smo pa itak malo več goljufali...pravzaprav jaz sploh ne bi smela sem pisati in se dopisovati z vami, ko pa tako grešimuser posted image ...ampak grem dol, ker ostalo hrano pa jem takšno kot je zapisana

se pravi, če se res držiš ziher shujšaš ker kot sem rekla prej mi ni uspelo, ni šans, zdaj pa so se te kile obdržale...upam, da ne bo kak bumerang, zato grem dalje

aha, danes

Z: kava z mlekom
M: bela kava s smetano user posted image
K: juhica, ribe v konzervi
M:pica user posted image user posted image , ker mi je zapasala, saj sem rekla, da jutri začnem...

vem, da sem brezupen primer, zato pa vam pravim, da se moramo spodbujati 

(odgovor članu sonjah)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dieta zeleni slap
12.4.2007 14:13:52   
Anonimen
valjda da smeš korenje in rdečo peso, zakaj pa ne, saj je to zelenjava user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dieta zeleni slap
13.4.2007 10:56:59   
L & L
Evo mene začetnico.
No jest se pa kr držim skorav vsega razen kavo pijem z mlekom ker same nikakor ne morem piti mi gre kar na bruhanje.
No zadnjič sem za kosilo jedla zeleno solatp za jajčki (ostali od praznikou) pa gobice in por na olju v ponvi njami, pol včeraj sem še gobice (sem nora nanje) +bučke +papriko, spet ponva, men je to zakon pa še najem se.
Danes bom pa buče naribala pa pomešala z jajčkom in to spekla na olju, njami.
Kakšno imate kaj prebavo, jest moram it vsaj 4x na dan, noro.
Tehtala se še nism ker sem šele začela bom se v torek ko bo 1 teden mimo.
Aja zdele za malico bom pa malo skledico kislega zelja, mi je tut dobr, pa še pol se prepucam, na WC-ju user posted image .
Za enkrat mi je zadeva všeč, in upam da tudi deluje.
Zanima pa me če lahko naredim recimo kak golaž, seveda brez moke, sej bi dala čebulo not za zgostitev, al pa kakšne zrezke z paradižnikom user posted image .
U sm se spomnla da bom en dan spekla bučke v pečici, prej jih bom pa na filala z zelenjavo pa jajčkom pa bo pomoje tut dobr.
Aja bučke v omaki a lahko, paradižnikovi pa kak mesek zraven to bi blo dor a ne?
Ok dost od mene se še tipkamo.
Pridne bodite in čim manj pregrehuser posted image .
Pa pa

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dieta zeleni slap
13.4.2007 21:35:18   
Anonimen
Z: kava z mlekom
   jajček s kalčki

K: pečenica + pečena paprika

M: kava z mlekom

V: pečenica (tanka) + pečena paprika

Drugače pa jaz tudi pojem omake, samo gledam, da ni not moke, ali pa prej vzamem stran, potem ko moj kuha in dodaja kakšno moko in smetano

so mi šle kile kar malo gor, ker sem grešila, jaz sem se pa važila, da ne gredo, se bo treba kar držati user posted image

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dieta zeleni slap
17.4.2007 10:05:08   
L & L
Evo mene sem se dones tehtala in po enem tednu imam -3 kguser posted image user posted image user posted image , če bo šlo tako naprej bo super.
Pregrešila se nisem še nič razen seveda vsakodnevne kave z mlekomuser posted image .
Lp in fajn hujšajte

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?