|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
5.4.2007 11:13:55   
kajča
user posted image user posted image BRAVO DECEMBERKE !!!user posted image user posted image

Dobrodošle vse nove nosečke. Jaz sem tudi zelo utrujena. Včeraj mi je bilo prvič ful slabo v službi in to samo ene par minut. Sem letela na WC in me je potem minilo. Upam, da je to samo izjema in ne pravilo. V 1. nosečnosti mi je bilo tudi le enkrat slabo. Sem imela pa v 1. nosečnosti probleme, če sem se peljala v avto kot sopotnik, ful mi je bilo slabo, zato sem mogla zmeraj jaz vozit. Tokrat tega problema zaenkrat še nimam.

Lep sončen dan nosečkeuser posted image user posted image

Kajča

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Decembrke
5.4.2007 12:45:46   
ajtak
Andreja cestitke (2 leti, ha? Men se je ze mojih 8 mesecev vleklo) res ti zelim, da bo vse ok!!!




_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Decembrke
5.4.2007 14:19:46   
tinkamiška
Hojla:-)

Jst sem se uspela naročit na pregled in ga imam šele 7.5. in se mi bo po mojem zelo vleklo do takrat. Pri prvi nosečnosti sem mela prvi UZ že v 5t, da so mi potrdili,da ni izvenmaternična. Zdej bo pa treba čakat...

Me pa zanima kdaj se že dela nuhalna? Ker se mi zdi, da tudi v 10t oziroma od takrat naprej in se bom morala v tem času tudi naročit še na nuhalno...

Meni je danes cel dan po malem slabo, tako da ves čas nekaj papam, zgleda, da se bo začelo...

Kaj pa ostale? Kako ste?

Andreja helou še tukajuser posted image

Pozdravček vsem!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Decembrke
5.4.2007 15:05:43   
andreja2000
Punce,jaz še vedno ne morem verjet,da smo zagldali user posted image ,sam naj bo zdaj vse o.k z mojo pikico.
ajtak  ja ful se mi je vleklo tole čakanje na user posted image  in živi obup vsak mesec,ko vidiš ,da ni ratalo,no,sedaj hvala Bogu je in naj se tudi zaključi v veselju.
tinkamiška  tudi tebi tukaj lep pozdav in čestitke!
seveda čestitke tudi ostalim user posted image user posted image
Ja,pozdravljam vse decembečice ,pa lepo se imejte in se tipkamo.


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Decembrke
6.4.2007 7:21:21   
kajča
tinkamiška nuhalna je od 11-14 tedna.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Decembrke
6.4.2007 12:33:20   
tinkamiška
Hojlauser posted image

Kajča hvala za odgovor, tebi andreja pa za čestitkeuser posted image

Sej s eve, da smo vesele, da smo nosečke in pa da tudi vsaki posebej želimo, da bi bilo vse vreduuser posted image

Danes mi je že precej slabo. Večino dopoldneva imam ves čas občutek, da se mi vrti in ves čas je prisotna slabost v želodcu, ampak bruham pa ne.

Greva zdej z Izo še malo nasonček, preden gre spančkatuser posted image

Lep dan!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Decembrke
6.4.2007 13:12:47   
andreja2000
ojla user posted image

Naj vas še jaz malo pozdravim in vam obenem zaželim vesele praznike.user posted image
Jaz do sedaj še nimam drugih težav kot beli tok in pogosto uriniranje, aja,pa prsi me bolijo na momente..Kako pa ste kaj ostale ??

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Decembrke
7.4.2007 15:07:14   
vetrnica
Pozdravljene in čestitke vsem

Midva sva tudi ta teden zagledala user posted image in pričakujevauser posted image v decembru.

Drugače pa nimam kakšnih nosečniških težav. Pojavlja se mi sicer beli tok in pogosto obiskujem wc. Se mi pa zdi, da so se mi prsi povečale (to mi je tud mož reku) in me včasih bolijo.

Vsem želim lepe praznike!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Decembrke
7.4.2007 20:20:31   
ajtak
No, da se se danes malo javim.
pocutje je ze boljse ker sem pogruntala, da morm jest pa mi ne bo slabo. Tako da sedaj pridno papcam. Sem pa pogruntala, da mi orehova potica ne pase.
Tako da bom sam potratno pojedla user posted image .

Vsem zelim veselo veliko noc in cim bolj se spocijte.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Decembrke
8.4.2007 20:40:27   
MT
Ojla punce.
Tudi meni postane občasno slabo, vendar ni tolk hudo. Sem pa neprestano utrujena, res, samo počivala bi. Moj me samo gleda user posted image In pravi, da se res nekaj dogaja z mano, ker prej nikoli nisem bila taka.

Ste tudi ve tolk utrujene?

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Decembrke
9.4.2007 0:28:19   
copatek
No takole, pri meni ni kaj dosti sprememb. Prsi me še vedno nič ne bolijo, kar je super, pa tudi slabo mi skorajda ni.
Komaj čakam na petek, ko imam prvi pregled. Močno upam, da je moja mala pikica na pravem mestu in da se ni kje na nepravem mestu zagozdila. Me prav zanima, kdaj bom imela rok poroda - vam vse sporočim.user posted image

(odgovor članu MT)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Decembrke
9.4.2007 17:06:15   
andreja2000
copatek držim pesti za v petek,da ti povedo same lepe novice.

Pri meni tud ni nekih sprememb,slabo še mi ni,utrujena pa sem kar močno.Tudi jaz upam,da je moja pikica na pravem mestu in zdrava,sploh ne smem pomislit,da bi spet bilo kaj narobe,po vsem tem dolgem času čakanja na user posted image .

Izkoristite današnji lep dan in se razvajajte!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Decembrke
9.4.2007 21:23:40   
Skaana
Heej - decembrke, en veliiiik user posted image  za nas user posted image .

Ja, še ena se oglašam. Prejšnji torek sem ugledala dve user posted image . Imamo že miceno punčko, Ateno, in sem tako že dolgo aktivna na Marčevkah 2005 user posted image . In naša pikica se že veseli družbice, že boža trebušček in pravi, da bratec ali sestrica spi user posted image .

Počutim se odlično, razen bolečih prsi user posted image  in globoke utrujenosti user posted image . Ja, pa žejna sem skoz in hodim lulat. A to ni nič... Samo da je sonček zasijal user posted image user posted image user posted image .

Jaz se še pa nisem naročila pri gin user posted image . Verjetno zato, ker sem bila prvič kregana, ker sem prišla že pri šestih tednih, samo kaj, ko je pa potem šla na dopust... Imamo pa še čas. In hvala bogu za zanesljive testerčke user posted image . Aja, po mojih izračunih, bom imela PDP nekje na miklavževo user posted image .

Aha, pa še en link imam za vas: http://www.babycentre.co.uk/pregnancy/fetaldevelopment/06weeks/

Na ringaraji ste si pa že itak ustvarile nosečniški koledar, kajne?

Še enkrat velik user posted image  objem za naše žarke. In... se beremo.



_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Decembrke
9.4.2007 22:09:04   
tinkamiška
Še jst sme vas prišla pozdravituser posted image Počasi se pa kr nabiramo ne?user posted image user posted image user posted image

Jst nimam časa za utrujenost, ker mi moja miška ne da počivat, je ves čas v gibanju, jst pa z njouser posted image Grem pa zdej popoldan spat zraven nje in danes sva spali 2,5 uri! Mmmm kako je pasalouser posted image

Sem pa bila pred prvo in med prvo nosečnostjo in tud po njej precej šprtno kativna, zato tudi zdej rabim gibanje. Danes smo šli na bližnji hrib in sem prav uživala. Slabe pol urce hoje v strm hrib, v prijetni sapici je prav pasalouser posted image , sem pa sopihala kot stara lokomotivauser posted image

No toliko, držim pestke za vse, ki se vam bližajo pregledi, jst mam še kr nekaj čakanja in si tudi želim, da bi bilo vse vreduuser posted image

Lpeo s eimejte in lahko nočuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Decembrke
10.4.2007 8:02:13   
loncica
No še jaz se vam pridružim. Na veliko noč sva s fantom zagledalauser posted image . To je moja prva nosečnost, zato se še kar ne zavedam popolnoma. Malce mi je slabo na čase in več spim. Drugače, pa kakšnih tegob (še) ni. In upam, da jih tudi ne bo.

Lep danuser posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Decembrke
10.4.2007 11:03:25   
tago
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za andrejo 2000 in srečno, zdravo sproščeno in udobno nosečnostuser posted image user posted image user posted image , ti iz srčka čestitam in da bo pikica ali pikec ostal zdrav na svojem mestu 9 mesecev. še enkratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ker vemo vsi koliko časa si to čakala..

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Decembrke
10.4.2007 11:40:56   
Anonimen
No, še jaz se vam moram pridružiti. Danes sem zagledala user posted image user posted image . Sem že bila decembrčica 2004 in sedaj sem spet. Rok bi morala imeti nekje okoli 17. decembra - bomo videli.

Za mano je tudi en SS, tako, da me je kar groza nove user posted image , čeprav čutim, da bo sedaj ok.

Nosečniški znaki? Jih niuser posted image . No, edino prsi me malo bolijo. Najverjetneje tudi zaradi tega, ker še vedno dojim prvega.

(odgovor članu tago)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Decembrke
10.4.2007 12:27:53   
Skorpija
Čestitke vsem decembrčicam, evo še mene! user posted image  sem ugledala prejšnji ponedeljek, 15. dan po transferju zadnjega zamrznjenčka, rok bo najbrž nekje sredi decembra, prvi UZ pa imam naslednji četrtek. počutim se prav OK, razen tega, da sem malo vrtoglava, me bolijo prsi in stalno lulam... Je pa res, da so me takoj poslali na bolniško in imam veliko časa zase, za počivanje, dolge zajtrke in popoldansko dremuckanje user posted image

Do UZja me bo še malo stiskalo pri srcu, vsem pa želim lepo nosečnost in decembra bo zgleda po porodnišnicah res prav veselo!



_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Decembrke
10.4.2007 12:33:46   
tinkamiška
Skorpija! Kako sme vesela zate!!!user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke in lepo, lepo nosečnost ti želim. Se te spomnim še iz ZinOuser posted image

Raho, midve bova pa spet decemberki. Čestitke tudi tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image in vse lepo ti želimuser posted image Sem čakala, kaj ti bo danes test pokazal in evo bova pa še tukaj malo čvekaliuser posted image

Čestitke tudi ostalim pupamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ki ste se nam pridružile, kako fino, da nas je vedno večuser posted image

Lepo se imejte!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Decembrke
10.4.2007 12:39:48   
Skorpija
Hehe, Tinkamiška - tudi jaz tebe in sem prijetno presenečena, da sva pristali na isti temi user posted image

Sem se ravno spomnila, kako sem pred dvemi leti, ko še nisva vedela, da brez pomoči ne bo šlo, na ZinO že odprla temo o decembrskih piškotkih v porodnišnici, pa potem sicer zvisela, so pa takrat rodile Mujcek in mislim, da tudi ti... No, zdaj bodo pa piškotki zgleda tudi zame user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Decembrke
10.4.2007 13:22:16   
andreja2000
tago iz srca ti hvala in tudi sama močno upam,da se pa tokrat konča moja user posted image srečno,vse dobro tudi tebi!

user posted image user posted image user posted image  čestitke vsem novim user posted image   user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Decembrke
10.4.2007 13:53:35   
tinkamiška
hehe skorpija, se tega tudi spomnimuser posted image seveda bojo tudi zate piškotki, še slajši bojo kot siceruser posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Decembrke
11.4.2007 8:54:50   
Anonimen
Malo ažurnosti vnašamuser posted image user posted image user posted image user posted image

DECEMBRČICE 2007

user posted image
 
1. kajča
2. copatek
3. upajoča
4. Tinkamiška
5. Tasi81
6. MT
7. Maja127
8. Ajtak
9. Andreja2000
10. Vetrnica
11. Skaana
12. lončica
13. raho
14. skorpija
 
Ko bomo vse imele PDP, nas bom razsortirala po PDPjih.

LP
user posted image

 

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Decembrke
11.4.2007 10:38:22   
andreja2000
raho kako si to lepo naredila!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Decembrke
11.4.2007 10:58:20   
loncica
Res, Raho super je videt tale seznam.user posted image

user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?