|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
23.11.2007 19:43:30   
Raho
Ej, moja2 si pereta glavo. Spet je takšno vreščanje z obeh strani, da si bom v ušesa dala tiste zamaške, ki jih moj ima na streljanju.

Naš tamali en teden tuli zaradi prenja zob, drugi teden zaradi prenja las...user posted image

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Decembrke
23.11.2007 19:44:59   
ElaM
Me en popoldne ni, in smo na 200. strani.user posted image
Magi*, sem se tako režala kulinaričnim sposobnostim tvojega moža, da me je kar zvijalo od smeha, sem potem morala še svojemu prebrat. In sva se oba hudo zabavala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čeprav moj tudi ni kakšen kuhrski frik, da se razumemo.

Skaana, jaz imam tud tvingiča, sam se mi zdi, da imam sedež pomaknjen čisto zadaj, da normalno sedim. Samo kaj user posted image , ko pa potem ne dosežem pedal. Zapletena je šoferska. Po vsakodnevnih opravkih se še vozim sama, če pa gremo kam dlje pa ne.

Raho, samo res, kaj če sta 2??user posted image

Lončica, a veš, da danes sem pa res skoraj praznovala, beri celo popoldne nisem mignila s prstom in je prav pasalo. Vse kar sem naredila je, da sem jedla štrudl.user posted image

Hokejistka, stran z grdimi mislimi. Raje sploh ne grem brat, kaj je bilo.

Lepo se mejte, pa še kaj napište, da nas zaklenejo.user posted image  

_____________________________

:)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Decembrke
23.11.2007 19:46:53   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM
Raho, samo res, kaj če sta 2??user posted image



Ela, ne kliči user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Decembrke
23.11.2007 19:48:57   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ElaM
Raho, samo res, kaj če sta 2??user posted image



Ela, ne kliči user posted image


A ne bi bilo fajn, 2 komada iz nenada.user posted image


_____________________________

:)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Decembrke
23.11.2007 19:56:15   
Magi*
vam je smešno, ja. jaz nisem vedla al se naj zjokam, al mu naj v glavo vse skup zaženem. najhuje je, da se njemu ne ljubi. sem sigurna, da bi lahko, če bi se zraven spravil, tko mu je pa ravno kaj v kljun vtakne in seveda tudi kako je skuhano. eh...tako je to, če človek nima pozitivnega odnosa do prehranjevanja. user posted image

jaz bi pa zdaj že zelo rada vidla kako trgovino od znotraj. še tisto, kar sem iz Baby centra in Hude mravljice naročila, mi še niso dostavili. še dobro, da sem se odločila za plačilo po povzetju. naše spletne trgovine so pa res 100 let za kačami. iz Londona dobim stvari v 3-5. dneh, iz Honk Konga rabi pošta do 3 tedne. iz Baby centra, ki mi je tule za vogalom, pa glih tako user posted image

andreja, mene tudi tačke vedno bolj mučijo. a bova še malo zdržali? ponoči samo na uro gledam in komaj čakam jutro.

ej, pri nas so pa kreteni že začeli s petardami. tukaj med bloki vržejo na ploščad in to poči ko sto. user posted image  sva se z Zarjo skoraj v hlače. se spomnim, ko smo Zarjo domov prinesli in so jo preklemanske petarde zbujale. grrrrrrrrrr.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Decembrke
23.11.2007 20:05:31   
t*e*j*k*a
Glede tiste čudne porodne zgodbe prosim nehajte. Jo raje ne grem brat!!!! Čeprav zdej ko vse o tem razpravlate me ful firbec matra kaj je blo!!!

Nas čakajo lepi kratki porodi!!! Tko da babe ne se sekirat. !!!

Mi mamo srečo s petardami kr smo na vasi in 500m okol ni nobenga tko da tud če oni tam mečejo petarde se to bol slabo sliši, sploh pa jih ne mečejo razen za novo leto tko da ni panike. Ko sem bla pa  v bloku pa vem kako je bilo ko ti pod oknom poči petardauser posted image .


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Decembrke
23.11.2007 20:08:29   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

Glede tiste čudne porodne zgodbe prosim nehajte. Jo raje ne grem brat!!!! Čeprav zdej ko vse o tem razpravlate me ful firbec matra kaj je blo!!!

Nas čakajo lepi kratki porodi!!! Tko da babe ne se sekirat. !!!




Tejka, jaz sem tudi iz firbca šla brat, čeprav sem pomišljala, ker potem samo psihiram, saj v bistvu je porodna zgodba s srečnim koncem.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Decembrke
23.11.2007 20:08:48   
Magi*
uf, huda porodna zgodba. tudi mene je firbec premagal. čudna so pota gospodova.


_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Decembrke
23.11.2007 20:13:32   
Wahoo RR
Drage decembrke.

V skladu z navodili, temo zaklepam. Prosim da odprete temo Decembrke 2 del.

Hvala za razumevanje.

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?