|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj sledi po HSG
18.4.2007 7:05:53   
lana38
Bi se tudi jaz lahko podpisala pod to. Kako dolge cikluse pa imaš? Jaz sem imela user posted image  21.3. in zdaj bi že naj prišla naslednja, ki je še ni.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj sledi po HSG
18.4.2007 7:21:28   
hokejistka
lana38: JOKAM!!!! Ampak tokrat od sreče. Danes sem zagledala user posted image . (ZM 16.3, ciklusi na 33 dni) Roke se mi tresejo. Še zdaj ne verjamem, da je res. Bom šla v lekarno po še en test in ga naredila jutri zjutraj. Pa v meni je spet ta dvom: ker sva otročka naredila v istem ciklusu kot sem imela HSG, da ne bo kaj narobe zaradi obsevanja.
Držim pesti, da se tvoja user posted image ne prikaže.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj sledi po HSG
18.4.2007 7:35:11   
Anonimen
Čestitke srečka nosečka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hokejistka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj sledi po HSG
18.4.2007 10:58:46   
lana38
hokejistkauser posted image user posted image user posted image !
Vse bo OK.user posted image  Misli pozitivno.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj sledi po HSG
18.4.2007 11:16:12   
monikap
Hokejistkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sedaj pa s pozitivnimi mislimi naprej in uživaj vsak trenutekuser posted image .

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj sledi po HSG
18.4.2007 13:32:10   
T1979
Hokejistka čestitam.user posted image user posted image user posted image
Nama pa že drugi mesec po HSG-ju še vedno ni uspelo. user posted image

Lp

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj sledi po HSG
18.4.2007 18:32:11   
renata nana
hokejistka ČESTITAM !!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
da bi tudi jaz po HSG zagledalauser posted image .

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj sledi po HSG
18.4.2007 19:10:57   
bumbum
Hokejistka, čestitke!!! Pa kar brez dvoma naprej! 

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj sledi po HSG
19.4.2007 18:07:17   
luna68
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cestitke hokejistka,sem vesela zate!Pa nic ne skrbi zaradi HSG,sem tudi po  hsg,pa so mi rekli samo 5dni da ne smem pol pa za vse nazaj!!!user posted image AMpak sva zgresla, sicer pa sem dobilauser posted image grdobo in cakam da se "spoka",potem pa user posted image oleeeeeee...pa lepo nosecnost in cimmanj skrbi!

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj sledi po HSG
26.5.2007 23:26:25   
melitaj
tud jst sm pri dr. VOglerju na Leonišču, pa se mi zaenkrat še ni zameril. Res pa je da s pacienti opravjo zelo na hitro. Čeprov sm jst hodila samoplačniško!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj sledi po HSG
26.5.2007 23:27:31   
melitaj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    ISKRENE ČESTITKE!!!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?