|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaksne barve rolete
27.3.2007 20:54:58   
žlička
imeli bomo bela okna...kaksne barve rolete priporocate oz. kaksne imate...odlocam se med belo in sivo oz. srebrno....user posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaksne barve rolete
27.3.2007 20:56:09   
Erdbeere
kakšna bo pa fasada?

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaksne barve rolete
27.3.2007 21:15:47   
marsovcek
Sive pridejo zelo lepo, sploh če je tudi streha siva oz. črna.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaksne barve rolete
27.3.2007 21:34:40   
žlička
barva fasade je se pod vprasajem...smo se v dogovarjanju...vsec mi je rdece siva....samo ne vem ce bi pasalo glede na to, da je hisa cisto klasicne oblike...pravokotna, drugace bo pa svetlo rumena ali bela...streha pa je rdeča

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaksne barve rolete
27.3.2007 21:35:03   
*alja*
Jas bi se odločila za belo ker je ful lepa in elegantna!

Pa še vsepovsod zraven paše, če gda sveta preštrihate fasado!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaksne barve rolete
27.3.2007 21:38:22   
triša
Men so všeč oranžne, ker dajo  lepo svetlobo. Sem zadnjič na eni bajti  vidla take zunanje roloje, ful hudo zgledajo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaksne barve rolete
27.3.2007 22:08:45   
BaByGiRl
Mela sem tak problem, pa sem hvala bogu poslušala prodajalca, ko je svetoval,..razen v eni sobi.
Vzemi srebrne, ker se ne vidi popolnoma vsaka svinjarija. Tamal je imela roza,...pa me je prijelo, da jih zelo kmalu sama odstranim, ker ni bilo konec čiščenja.
Pa srebrne pašejo povsod, je nevtralna barva.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaksne barve rolete
27.3.2007 23:05:51   
rija
srebrne.

ne delaj pa napake, da daš na opečnato/rdečo streho sivo/rdečo fasado user posted image

kriza....videla v živo x primerkov....ker je to kao letos moderna kombinacija.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaksne barve rolete
28.3.2007 7:27:44   
AnBan
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne delaj pa napake, da daš na opečnato/rdečo streho sivo/rdečo fasado user posted image




Se strinjam...sivo/rdeča fasada gre na črno streho, na opečnato rdečo pa kakšen rumen, mareličen odtenek.


_____________________________

[



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaksne barve rolete
28.3.2007 7:58:35   
April
Na vsako okno drugo barvo.user posted image

Ne, ne ti daj kar srebrno, je taka nevtralna barva.  Bela pa men nč lepo ne zgleda. Moja mami ima pa zlate, je tud lepo, ampak ona ima take okvirje in notranjo opremo, da zraven paše.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaksne barve rolete
28.3.2007 8:22:52   
žlička
nekako sem se med voznjo v sluzbo nagnila bolj k belim, pa ste me spet spravile v dilemouser posted image user posted image user posted image ......vodila so le bela in ne vem kako bi se skombiniralo to s sivo oz srebrno ( moj moz me je popravil da to ni srebrna ampak barva alumijijauser posted image )

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaksne barve rolete
28.3.2007 9:28:41   
Anonimen
Jas bi dala sivo-srebrne, mislim, da so manj občutljive kar se tiče čiščenja!user posted image

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaksne barve rolete
28.3.2007 10:26:40   
Putka
Jaz bi dala bele. Pa fasado bi imela tudi belo. Med vsemi sladolednimi hišami bi prav lepo izstopala. Sam ne teh bljak pistacij, pa modrih pa nevem kaj še. Je včasih veljal, da avstrijci nimajo smisla za estetiko, zdaj pa še hiše po njih kopiramouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaksne barve rolete
20.4.2007 12:34:35   
TinkiBinki
mi bomo imeli srebrne oz. kovinske. Se mi zdi, da se na belih bolj pozna svinjarija in lahko zgledajo preveč sterilne... aha, bodo pa žaluzije in ne rolete

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaksne barve rolete
20.4.2007 13:55:56   
kaya2007
mi imamo bele žaluzije...rolete bi pa dala tudi bele, ne vem, se mi zdi da je roleta hitro videti grda, bela je pa zelo nevtralna, tko da...

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaksne barve rolete
20.4.2007 14:40:11   
biba77
Mi imamo temno rdeco streho, bela okna in bele rolete. Fasada pa zagotovo ne bo bela. Malo za pozivitev barve bo le potrebno...
Jaz sem se odlocala med bez, sivo in belo.


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?