|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 15:37:10   
Anonimen
Joj dekleta, pa kaj se kregate???

Tiste, ki pravite da je to mučenje.. A vam posodim Mišo za samo en dan, da jo ve vodite na sprehod da jo imate v hiši, bloki, vseeno...... Ne bo vam všeč, še vi bi živce izgubili... Če laja na nekoga, ki a jaz nikjer ne vidim, user posted image če pa laja sredi dneva na druge pse in se tako obnaša da je hudobna user posted image ker takoj če jo peljem do tistea psa, se obnaša, da ga je vesela in tako..

Poleg tega pa OTROK IN PES, TO NI ISTA STVAR.. 

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 21:48:36   
karmy
čak čak... kako to da otrok in pes nista ista?

- oba potrebujeta ljubezen
-oba potrebujeta vzgojo
- oba potrebujeta razumevanje
-oba potrebujeta določeno svobodo
-oba potrebujeta družbeno življenje
-oba potrebujeta streho nad glavo
-oba potrebujeta nekoga da skrbi za njega
-oba potrebujeta nekoga da ga kopa
-oba potrebujeta nekoga da ga hrani
-....

oba sta zelo velika odgovornost

torej kje se razlikujeta?


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 22:43:19   
xxl_baby
Če sta pes in otrok ista pol zakaj ne daš svojemu sinu brikete jesti in pedigre pal???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 22:44:26   
Anonimen
Da, vendar otrok kadar se joče, se joče včasih za brezveze, vendar to so otroci.. Za psa pa ni normalno, da laja na druge, če mu psa pred nos pripeljem, se pa igra...

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 22:44:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: xxl_baby

Če sta pes in otrok ista pol zakaj ne daš svojemu sinu brikete jesti in pedigre pal???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dobro vprašanje ja..

(odgovor članu xxl_baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 22:57:56   
cuma
Moje mnenje je, da se do določene mere da psa prevzgojiti, da manj laja. Za to boš potrebovala pomoč strokovnjaka. Tvoj uspeh bo zelo odvisen od samega psa oz. njegovega karakterja, od njegove vzgojenosti oz. vajinega odnosa ter od časa in energije, ki ju boš za to porabila.

Sicer pa je tako, nekateri psi zelo lajajo, nekateri zelo gizejo, nekateri ne prenašajo samote, nekateri imajo občutljivo kožo, nekateri uničujejo pohištvo, drugi jedo nemogoče predmete, eni so o plašni, drugi so zelo dominantni ... vsak pes je zgodba zase in na vse moraš biti pripravljan, ko se odločiš, da boš njegov lastnik. No, tudi sosedje morajo včasih kej prenašat ... user posted image

Srečno in veliko potrpljenja ti želim!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 23:04:20   
tejkooo
Mislim, da se je pri vsem tem treba vprašati čisto drugo vprašanje in sicer kako kokoš odvaditi kokodakanja? Ali kravo mukanja?!?!?

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 23:08:37   
Anonimen
Cuma, hvala, verjamem da nama bo uspelo.. Bom veliko truda vložila v to..

Tejkooo..A kokoški pa krave so živali ki znajo sedet na ukaz sedi? Ne, niso.. Tako da nimajo oni nobene veze tukaj..

(odgovor članu tejkooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 23:10:20   
karmy
aja.. po hrani se razlikujeta?user posted image jaz osebno ne razlikujem ljudi od živali.. jaz pa vidim razliko med ljudmi in živalmi... na živali se lahko zaneseš in vsaj 1000% da ti bodo za vsako malenkost hvaležni... in veš da ti bodo vračali ljubezen... ti bodo otroci, vračali ljubezen ko odrastejo? Jaz imam zelo rada živali, in mi je težko gledati ljudi ki mislijo da so nekakšna nadvrsta ali pa vrh prehranjevalne verige, ko smo v resnici veliko nižje...

nekateri psi neprestano lajajo, kot tudi nekateri otroci neprestano jokajo,stokajo, so hiperaktivni.... ko so otroci taki je upravičeno... a ko so živali takšne, pa ni? tudi one imajo karakter in če se jim ne da nekaj z vzgojo spremeniti, so pač po naravi taki... sem vem da je težko poslušat ko neprestano laja, vendar izkoristi to v svoj prid.. user posted image spremeni vzgojo...

moja prijateljica ima zlatega prinašalca, ki je renčal med jedjo oz. ko se je ona približala njemu ko je jedel... ter jo je v tistem trenutku ugriznil.. ne dosti ampak dovolj da se je ustrašla.. in celo razmišljala da bi ga dala uspavati.. nakar je prebrala nasvete pasjih ljubiteljev, ter pasjih trenerjev, kako naj poskuša spremeniti vzgojo.. in ko je ugotovila kaj dela narobe in to tudi spremenila, se je pes tudi spremenil.. ni več renčal in tudi ugriznil je ni več... presenetljivo kaj drugačna vzgoja naredi ane? user posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 23:33:54   
Anonimen
Ja jaz naše Miše ne mislim uspavati zaradi tega laježa, vendar prosila sem vas samo za nasvet, ker psička je bolj moja kot fantova, in jo moram jaz vedno peljati ven.. Pa mi povejte, kako jo naj držim medtem ko laja, če me kar vleče.. Noseča sem, pa sem zato vprašala, drugače me to ne moti.. Ne delam razlik med psi in živali, jaz imam mojo psičko rada, vendar se mora naučiti da lajati ne sme, samo to me moti pri njej, drugače je full pridna in prijazna.. To je res, da se na psa lahko zaneseš bolj kot na človeka, in zdaj naj bi jo jaz zaradi tega mučila, ker želim odvaditi to lajanje... Joj

< Sporočilo je popravil Gorazdova -- 4.4.2007 23:37:54 >

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 23:39:35   
xxl_baby
Poskusi dobiti nasvet pri kakem ki dresira pse! Mislm da bo to še najbolš!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 23:45:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: xxl_baby

Poskusi dobiti nasvet pri kakem ki dresira pse! Mislm da bo to še najbolš!user posted image


Bom ja, hvala.. user posted image

(odgovor članu xxl_baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 23:46:55   
Anonimen
Odgovor na naslovno vprašanje:

"Kako pa človeka odvadiš govoriti?"

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:04:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Odgovor na naslovno vprašanje:

"Kako pa človeka odvadiš govoriti?"


Ja jezik mu odrežeš in je to to user posted image user posted image

Pa joj, kaj je res to neumno, da želim psa odvaditi lajanja?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:05:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova
Pa joj, kaj je res to neumno, da želim psa odvaditi lajanja?

Ja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:10:12   
xxl_baby
Ni neumno ne...rad bi videl te k ti pravijo da je neumno kako bi ragirali če bi njim noč in dan lajal??user posted image Moja prijateljica ga je morala dati usmrtiti, ker so se sosedi preveč pritoževali čez njegov lajež!!!!!user posted image user posted image user posted image Ali je recimo še zmeraj neumno če ga odvadiš lajati???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:11:04   
Anonimen
Še bolj.

Psa fentat zato, da nardiš uslugo sosedom? user posted image

(odgovor članu xxl_baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:18:14   
xxl_baby
To ali pa sodišče? Ugani kdo bi dobil tožbo??user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:19:11   
Anonimen
Lastnik psa. Logično. Dobil bi denarno kazen 75 €.

Da pa fentam psa za 75 € oz. zaradi enga soseda, k si za 1 € ne more kupit čepkov za ušesa v lekarni... user posted image

(odgovor članu xxl_baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:23:34   
xxl_baby
Če bi se šlo samo za 75 evrov potem ga nebi usmrtila! Boljše da ne veš za kak denar je tam šlo!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:27:00   
Anonimen
Kakorkoli že obrneš - denar je vreden več od pasjega življenja, kajne?

Imaš prav, ja... saj je "samo žival". user posted image

(odgovor članu xxl_baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:28:47   
xxl_baby
Mogoče si pa vsi ne morejo privoščit plačevat visokih kazni kot si jih očitno eni lahko???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:28:49   
karmy
pa saj ti nisem rekla da jo pejt uspavat user posted image a ti prav bereš moje poste... pojdi k kakšnemu pasjemu poznavalcu ali trenerju da ti pove kaj se da glede tega narediti...

moja prijateljica pa je razmišljala da bi psa uspavala ker jo je UGRIZNIL... ne ker je LAJAL...


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu xxl_baby)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:30:30   
Anonimen
Eh...

(odgovor članu xxl_baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
5.4.2007 0:32:26   
xxl_baby
Jaz uspavat?? Od kje tebi take ideje. Sploh nimam psa. Samo pravim kaj je morala moja prijateljica narediti zaradi laježa pa me potem nekaj napadate da je denar več vreden od psa in da ne berem postov itd. user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?