|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: USPEŠNE
11.4.2007 6:40:03   
julcy
Dobro jutro dekleta!

Deset dni diete je za nami, prazniki tudi - tako da je čas, da tudi jaz "položim račune." 7 dni sem se popolnoma držala diete, v soboto sem se pregrešila zvečer s šunko, nedelja in ponedeljek pa sta bila v znamenju šunke, jajc, potice, sladoleda....in na srečo veliko gibanja. Včeraj sadni dan, tehtanje danes zjutraj (nisem si upala čakati do nedelje, da ne bi doživela šoka) - in presenetljivo pozitiven rezultat - 3 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Danes me zaradi velikonočnega vložka čaka beljakovinski dan, tako, da gremo v nove boje....

Lep in uspešen dan vsem...

P.S. Zanima me, če se strinjate, da bi našo statistiko tedensko vodile v obliki tabelice napr. nekako takole:





Uporabnik

Zastavljeni cilj
( - kg)

Trenutno po 10 dneh diete
( - kg)

Preostanek odvečne teže (kg)

Potrebna hitrost hujšanja


ZZZZ

15

3

12

Približno 1 kg na teden
 
Prosila bi vas za vaše pripombe in komentarje. Če se strinjate s tedensko statistiko, jo lahko vodim jaz.
 
 

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: USPEŠNE
11.4.2007 6:43:04   
julcy
Ups, se opravičujem.
Zgleda, da v sporočila ni mogoče vstavljati Wordovih tabel. Vsekakor pa vas prosim za predloge in mnenja o tedenski statistiki, ki bi bila zbrana na enem mestu.
LP

(odgovor članu julcy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: USPEŠNE
11.4.2007 7:58:54   
Anonimen
Tako. Tudi jaz se vračam. Bili smo na morju, se mi je zdelo, da sem se kar v redu držala diete, pa pridem domov, pa šok. Samo -1kg. No, ja. Včeraj smo bili na rojstnem dnevu, pa je šla ena tortica.
Danes pa ne vem. Začela sem z kavo in 2 jabolkama, pa tudi apetita nimam.Pa še brez idej za kosilo sem.

(odgovor članu julcy)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: USPEŠNE
11.4.2007 9:51:59   
t_t_y
Ojla Julcy, ja bomo vodile tabelco, samo sem predlagala, da jo pripravim šele to nedeljo - zaradi prjšnjega grešnega vikenda.

Imam pa jaz že pripravljeno tabelco - ampak žal je lahko le v takšni obliki, kot sem jo že  objavljala - no, vsaj jaz jo drugačne ne znam prilepit. Sicer se pa bo tudi na moji tabelci vse vidlo, kar si napisala.

Drugače pa pri meni po planu.....

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: USPEŠNE
11.4.2007 16:13:00   
julcy
Super, hvala t_t_y, torej naslednji dan D bo v nedeljo - ti sporočim rezultate. Je kar fajn se tehtat več kot enkrat mesečno, da lahko glede na rezultate primerno ukrepaš.
Danes imam beljakovinski dan:
Z: 5 suhih sliv za prebavo (učinkovito)
K: grška solata
V: pečene hrenovke, gobice v omaki in radič
Vem, da ni čisto v skladu s pravili - mešanje sir in meso, ampak sem totalno beljakovinski tip človeka in se najtežje odpovem mesu in mlečnim izdelkom. Zato bo tudi v petek, na OH dan, sladoled:))

LP

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: USPEŠNE
11.4.2007 21:57:43   
t_t_y
Ja, jaz bi tudi po enem mesecu že zgubila motivacijo, če nebi vidla kakšen je napredek. Skratka - ja, v nedeljo...

lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu julcy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: USPEŠNE
12.4.2007 8:48:12   
AKŠ
jutroooo!!!
kje ste punce?????


a ste že obupala????? upam da ne!!!!

da se malo javim...danes so na tapeti vitaminčki :-)

sadje, solatka za kosilo in spet sadje za večerjo

včerajšnji dan pa je šel skozi brez prekrškov...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: USPEŠNE
12.4.2007 10:58:37   
t_t_y
Ne, ne, nismom še obupale...se lepo držimo diete, samo časa zmanjkuje, da bi se kaj javila.


lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
12.4.2007 20:05:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: USPEŠNE
12.4.2007 22:56:45   
t_t_y
Jaz pa kar težko čakam nedeljo...me prav zanima kaj bo pokazalo....

lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: USPEŠNE
12.4.2007 23:07:18   
sončnica13
No, pa je za nami še en vitaminski dan-sn se čist majčkeno pregrešilauser posted image . Za kosilo sem jedla regrad, pa sem zraven še košček kruha pojedla, sam sem pa tud fajn delala-prekopavanje vrta.
Me prav zanima kaj bo pokazala vaga v nedeljo.
Lp
Jutri bom pa bolj na mleku, pa me zanima, če je dovoljena polenta z mlekom, al pa gres oz mlečni rižuser posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: USPEŠNE
13.4.2007 6:52:45   
t_t_y
Polenta je v bistvu mleta koruza, se pravi, da naj bi se jo jedlo na Š dan (jaz sem jo v prvo sicer na OH).

lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: USPEŠNE
13.4.2007 7:22:36   
AKŠ
jutroooo....


ja vitaminčki so za nami, sledi pa BASA bi rekla moja miška....

jaz se nedelje ne veselim kaj preveč, ker imam občutek da ne bo nč kaj ptida pokazalo, ker smo imeli za veliko noč in dan po njej pravo požrtijo user posted image user posted image user posted image .....ostale dni pa sem držala brez prekrškov...torej dva dni sem krepko grešila.....ma kaj čmo....bom pa v naslednje bolj pazila...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: USPEŠNE
13.4.2007 18:40:48   
julcy
Hej dekleta!
Jaz sem danes na OH, ker pa sem si sladoled privoščila že včerajuser posted image , danes ne bo nič :((., sicer pa sem si privoščila zelenjavno pico (brez sira seveda), tako, da sem fino sita! Edino prebava me malce daje. Če še jutri ne bo OK, bom poskusila s Fructalovim sokom iz sliv -  ponavadi učinkuje. Drugače pa se diete kar držim, upam, da bo rezultat v nedeljo spodbuden.
Lep vikend vsem, uživajte v sončnih dneh in jih izkoristite za razgibavanje.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: USPEŠNE
14.4.2007 17:20:48   
t_t_y
Hoj - kje pa ste vse? Sem mela že mal slabo vest, ker se nisem nič javla, pa vidim da nisem samo jaz taka.....
Pri meni pa dsnes ne gre vse čisto po planu, tako da se kar bojim, kaj bo pokazalo jutri....

pozdravček

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu julcy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: USPEŠNE
14.4.2007 17:56:05   
Anonimen
Da se še jaz javim.

Meni delajo tile dnevi ful preglavice. Nikakor mi ne uspeva se držat dnevov. Jem ločevalno, pa približno po planu.
Sem bila že ful slabe volje ta teden zaradi tega. SEm hotla kr prekinit z dieto. Ampak sem se včeraj tehtala, pa sem zgubila 0,8kg.

Tako da... vztrajam naprej... sicer v rahlo prikrojeni obliki... pa vendar.
Aja.... a jutri se uradno tehtamo al kako?user posted image

A je še katera neprestano lačna?user posted image


(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: USPEŠNE
14.4.2007 18:51:19   
julcy
Hej!
Vzdušje na forumu pa je čisto počitniško - vse na dopustih:))

Matovilcica - prejšnji vikend smo se izognile "uradnemu tehtanju" zaradi praznikov, tako , da naj bi bilo to jutri. Je pa mišljeno bolj za motivacijo - če želiš. Ni logično, da bomo vse enako hitro hujšale, odvisno od izhodiščne situacije. Npr. jaz sem začela z ITM 30,86 - to se že šteje za debelost in glede na to, da me je na začetku do zdrave teže ločilo 15 kg, do idealne pa še slebih deset več, bom verjetno hujšala hitreje kot ena, ki je začela z ITM 25.

Drugače jaz z lakoto niti nimam problemov, bolj s tem, da sem si zvečer pred TV privoščila kaj sladkega ali slanega. Zdaj se temu odpovedujem, če pa prav ne gre, pade kakšna kepica sladoleda - ampak grem v slaščičarno, zaradi varnosti ne kupujem škatel sladoleda:)). Si pa kakšen večer za zdravje privoščim kozarček rdečega.

Poskusi tudi z okromnimi količinami vode - je zdrava, pa še želodec ti napolni.

LP
Če te

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: USPEŠNE
15.4.2007 6:32:48   
julcy
Dobro jutro!

Jaz sem zaradi obveznosti zgodnja. Tehtanje je mimo, rezultati pa takšni: po 12 dneh diete in 2 velikonočnih dneh: - 3,5 kg, cilj še min. 11,5; idealno 16,5; ITM pred dieto 30,86, trenutni ITM 29,52, seveda cilj ITM < 25.

LP

(odgovor članu julcy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: USPEŠNE
15.4.2007 8:04:45   
AKŠ
dobro jutro...

o julcy - pa res zgodnja user posted image  

ja pri meni pa takole
do danes sem izgubila 3kg - ostane jih še min. 7kg
moj začetni ITM :28,1 -sedanji ITM je 27 bi bilo pa fino če bi prišla na  ITM 24


sem zelo zadovoljna, glede na to, da je bil tole "grešni teden" - velika noč.....

< Sporočilo je popravil AKŠ -- 15.4.2007 8:12:56 >


_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu julcy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: USPEŠNE
15.4.2007 9:02:28   
CAPA
Dobro jutro!

Ker sem bla ta teden pravi user posted image , mi ni šlo nič dol... Se bom mogla poboljšat, če bom hotla boljše rezultateuser posted image

Od začetka pa sem skupno z -0 kguser posted image  izgubila 1 kg. Moj začetni itm je 26,89, sedaj pa 26,53. Še devet kil...

lp

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: USPEŠNE
15.4.2007 10:01:33   
monika30
ČAv.

Tudi jaz še komaj utegnem na računalnik, ampak sem še vedno zraven.Tudi jaz sem mislila, da bo zvečer lakota najhujša, pa zaenkrat ni večjih problemov (trkam). Se tudi možek malo zadrži zvečer s hrano, pa ni takšnih skušnjav.

Tehtanje: -3,3 kg. Ostane še mal manj kot 12 kg.
Kak se že zračuna ITM? Sej sem že vedela, pa sem pozabila user posted image .

Uživajte in lepo nedeljo.



(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: USPEŠNE
15.4.2007 13:17:11   
sončnica13
Oj!
Jest sn tud še tuki, sam sem pa zadnje čase velik tunaj z user posted image in ni tolkiko časa za računalnik.
No, danes sem bila pa prav prijetni presenečena, saj sem v tem tednu izgubila 2kguser posted image kljub raznim pregreškomuser posted image , sam sem pa zadnje dni res veliko na vrtu delalauser posted image , pa sn zgleda pokurila.
Torej stanje je -3kg torej še vsaj -7.

No, user posted image se je ravno zbudu zdaj pa mu grem kosilo skuhat, pol pa špancirat

Lepo nedeljo vam želim

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
15.4.2007 15:30:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: USPEŠNE
15.4.2007 16:10:36   
Anonimen
No jaz sem začela 9.4. pa sem se danes stehtala in na moje veliko presenečenje ugledala -1,2 kg.
Domnevam, da v naslednjih tednih ne bo šlo več s tako lahkoto dol.

Aja nisem še povedala kolk bi rada zgubila. Vsaj 5 kg. Ok, sej se sliši malo, sam... ko ne smeš jest ni več tako malo. user posted image user posted image user posted image

Sem pa kljub tehtanju mal slabe volje. SEm probala danes ene hlače (jeans - ene in edine ki jih imam), pa user posted image user posted image so mi preozkeuser posted image user posted image . Sem kar dobila motivacijo za hujšanje.user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: USPEŠNE
15.4.2007 21:47:25   
sončnica13
Jaz sem pa danes lahko oblekla kapri hlače, ki jih prej nisem mogla, pol sem pa še ene druge probala, ki sn jih mislna pred enim mesecem oblečt pa jih nisem mogla, pa sn tud te lahko obleklauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?