|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: USPEŠNE
16.4.2007 1:00:15   
t_t_y
Evo punce, takole, sem pripravila tabelco - se jih pa veliko še ni javilo.
Čestitke SOncIca, za največ izgubljenih kguser posted image user posted image user posted image .
lp
 
Zap.št.        VZDEVEK   CILJ          izguba     ostane
                                      (kg v -)        kg            še 



1.            t_t_y            15                 2              13           



2.            maca24          6-7   



3.            AKŠ                  10              3            7



4.            monika30        15              3,3        11,7 



5.            SOncIca            15             4            11



6.            bianka             8-10



7.            Sofi          ?             



8.            sončnica13       10               3            7      



9.            Naja3                      ?             



10.          CAPA                 10             1             9   



11.          nina166            8-10



12.          aspirin         10 (prekinila dieto)



13.          SašaL             5      



14.          daisy           18       



15.          tinx              15-20



16.          julcy              15                 3,5           11,5



17.          Britt              5-7    



18.          motovilcica     5                  1,2           3,8   





_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: USPEŠNE
16.4.2007 8:26:02   
Anonimen
Najprej uradno;

17. Britt    cilj 7kg    teht. -1.5kg  ostane še 5.5kg

Kaj pa je ITM? In kako se izračuna?
Drugače pa se okvirno držim diete, občasno kakšen sladoled pade. Lačna nisem, samo imam občutek, da jem prevelike porcije, ker tele kile ne grejo nikamor. Pa še vsak dan nekaj telovadim in hodim. No, zdejle šele vidim, kako sem se čez zimo polenila, ko sem začela malo migati.
Počutje? Dobro, mi je pa ta dieta všeč, ker sploh nisem lačnauser posted image .

(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: USPEŠNE
16.4.2007 8:28:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: t_t_y

Evo punce, takole, sem pripravila tabelco - se jih pa veliko še ni javilo.
Čestitke SOncIca, za največ izgubljenih kguser posted image user posted image user posted image .
lp
 
Zap.št.        VZDEVEK   CILJ          izguba     ostane
                                      (kg v -)        kg            še 





1.            t_t_y            15                 2              13           





2.            maca24          6-7   





3.            AKŠ                  10              3            7





4.            monika30        15              3,3        11,7 





5.            SOncIca            15             4            11





6.            bianka             8-10





7.            Sofi          ?             





8.            sončnica13       10               3            7      





9.            Naja3                      ?             





10.          CAPA                 10             1             9   





11.          nina166            8-10





12.          aspirin         10 (prekinila dieto)





13.          SašaL             5      





14.          daisy           18       





15.          tinx              15-20





16.          julcy              15                 3,5           11,5





17.          Britt              5-7                1,5            5,5





18.          motovilcica     5                  1,2           3,8   







(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: USPEŠNE
16.4.2007 9:18:35   
t_t_y
oj - saj bom kar jaz popravila tabelco, ko se bodo še ostale javile, ker bo drugače par strani tabelcuser posted image


lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: USPEŠNE
16.4.2007 11:36:01   
monika30
Pozdravljene!

In kako danes? Meni so sadni dnevi najtežji, ampak se kar držim zaenkrat. Jaz sem tudi že probavala hlače. Nekaj jih že spravim nase,druge pa še čakajo. Se mi je pa postava po porodu kar spremenila, bo treba še bolj telovadit. Največji problem so stegna in trebuh.

Lep dan.


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: USPEŠNE
16.4.2007 15:15:46   
daysi
Ojla punce,
Naj vam še jaz sporočim tazadnje rezultate: -3 kg. Sem še kar zadovoljna, vendar malo razočaranauser posted image prav zaradi teh praznikov, ki so bili . Se bomo  od zdaj naprej bolj držali. Ko gledam vaša rezulatate, vam moram kar  čestitiati user posted image user posted image user posted image  in tudi jaz se že veselim, da bom lahko spravila nase hlače, ki sem jih nosila lani. Veliko sreče vam želim.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: USPEŠNE
16.4.2007 15:42:44   
AKŠ
ojla punce....jaz sem danes bolj pozna....user posted image user posted image

bila sem pr zdravniku, ker mam glavo k balon....alergija na cvetni prah naredi svoje....no ja, ampak sem že navajena, ker to doživljam vsako leto....


ja tudi jaz že lažje zapnem svoje hlače...user posted image user posted image user posted image upam da kmal spravim še kakšen stare nase....user posted image user posted image

ja danes pa vladajo spet vitaminčki....pri meni je bila za zajtrk jabolka, za kosilo zeljna solata in koščki paradižnika, malo prej pa sem si lakoto potešila še z banano....



_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
16.4.2007 22:37:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: USPEŠNE
16.4.2007 23:04:03   
tinx
oj punce še jest se javljam,sem bla zaposlena te dni,...no včeraj sem se tehtala in bila kar zadovoljna, tudi ta teden je šla ena kilca dol ,tako da je skupaj -3kguser posted image user posted image user posted image .Danes sem bila zelo pridna in zdržala sadni dan,ki mi ni ravno pri srcu brez prekrškovuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: USPEŠNE
18.4.2007 7:26:40   
AKŠ
dobro jutro!!!


kako ste kaj danes? Preživele včerajšnji dan? Ja ITAK!!!!


naj vam povem, da sem včeraj za večerjo pojedla hamburger!!! Ni šlo drugače, ker so bile želje tako velike....no in potem pridem domov in sem imela tako slabo vest.....

nato pa pride k meni sestrična, ki je to dieto držala lansko leti in izgubila 20kg user posted image user posted image user posted image  in do danes ni šlo še nič nazaj, in mi pove da je tud ona na mesni dan jedla včasih hamburger - zadevo je malo preučila in ugotovila, da ni to nek BIG prekršek, ker je v celoti sestavljen iz beljakovin in zelenjave in seveda malo maščobe, kar pa ni nič narobe, saj tud maščobo moramo zaužit..... in potem me je slaba vest pošla....

pa še razveselila me je, da si na beljakovinski dan lahko privoščim tudi kakšno rezino kruha, ki ga po teh dneh diete že kar možno pogrešam - sem mislila da ga ne smemo jest....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: USPEŠNE
18.4.2007 15:44:24   
t_t_y
Jaz sem pa sama sebi smotana zaradi prekrškov, ampak se bom popravila. Saj v osnovi jem ločevalno, samo še par dodatkov bo treba ukinit.

lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: USPEŠNE
18.4.2007 16:07:08   
monika30
Jaz mam tud danes tak slab dan in kr neki jem. pa ne najdem motivacije da bi nehala user posted image .
Bom se zbrala do jutri in nadaljevala.

Lp.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: USPEŠNE
18.4.2007 22:09:09   
Anonimen
Jaz imam pa slabo vest, ker se nič ne javljam. asam če bi se pa, bi pa imela slabo vest ker bi vam zbijala motivacijo.

Kot sem že rekla meni tile dnevi nikakor ne gredo od rok. Sem se pač sprijaznila s prirejeno obliko diete. Sej mi je važno sam da shujšam. Tudi dopoldansko sadje sem zamenjala z eno majhno žemljo za zajtr, ker mi sadje niti približno ne ustreza (bolečine v želodcu).

No ok sej bom nehala  učit napačno vero.
Vztrajam pri dieti ("po moje") in vas podpiram... pa upam da vam uspe.

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: USPEŠNE
19.4.2007 6:39:44   
julcy
Dobro jutro, dekleta!
Logično je, da nam je po začetni zagnanosti motivacija malo padla, ampak prav ti tedni so ključni!. Zato moramo stisniti zobe, ker drugače bomo spet na začetku. Jaz sem tudi dajala tri pasje dneve skozi - zaradi menstruacije in posledičnega hormonskega nihanja bi pojedla vola. Na srečo sem zvozila s srednjimi grehi. Torej - gremo naprej. Čakata nas še dva meseca in pol, nato pa kopalke, v katerih bomo prave "mrhe"user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: USPEŠNE
19.4.2007 6:55:18   
julcy
Aja , pa še to:

ITM pomeni indeks telesne mase. Izračuna se ga tako, da našo maso v kilogramih delimo s kvadratom naše višine v m. Npr. če je nekdo težak 80 kg in meri 185 cm znaša njegov ITM:

ITM = 80/(1,85*1,85) = 23,4

Lestvica pa je takšna:

ITM < 18,5 - podhranjenost
18,5 < ITM < 24,9 - normalna prehranjenost
25 < ITM < 26,9 - debelost I. stopnje
27 < ITM < 29,9 - debelost II. stopnje
ITM > 30 - debelost III. stopnje

Izračun in podatki na:
http://www.smsdieta.si/indeks-telesne-mase/

Zdaj pa laufam na šiht
Lep dan vsem!

(odgovor članu julcy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: USPEŠNE
19.4.2007 19:40:47   
tinx
ojla punce

danes sem nesla tehtnico v klet,ker mi je šla na živce....mislim ,da bo bolje ,da tam počiva naslednja dva meseca.Čeprav sem bila pridna ,kar se rekreacije tiče(tek ,kolo) sem malce pretiravala pri večerji ,imela sem napad na čokolado in napolitankeuser posted image  sej vem, da danes lahko ,ampak ne v tej količini;
zdaj malo počakam pol grem pa na orbitrek to pokurt.

(odgovor članu julcy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
19.4.2007 22:08:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinx)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: USPEŠNE
19.4.2007 23:53:34   
sončnica13
No, sem si zdaj izračunala indeks telesne mase-rezultat: 23,5, kar dobro, a ne?
No, pa bo kmalu spet tu nedelja, mene že ful zanima kako je blo ta tedenuser posted image . Danes sem si pa za večerjo privoščila sladoled-njami.
Jutri pa spet sadjeuser posted image
Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: USPEŠNE
20.4.2007 7:57:41   
t_t_y
No, če jaz pridem do ITM 25 bom zeloooo srečna. Drugače se pa nočem nič vagat, ker že tko nimam tiste prave motivacije, kot sem jo imela ponavadi ko sem se spravila na dieto. No pa saj bo - mogoče bolj počasi ampak vseeno.
Drugače pa jaz na OH dan za večerjo tudi kar preveč pretiravam, ampak boljše takrat kot pa ostale dni.

lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: USPEŠNE
20.4.2007 8:04:23   
CAPA
ojla!

Jest se tud skoraj nič ne javlam in mi je žal.. samo ta dieta mi ne gre in ne gre, sploh ko imam ta teden oba otročka bolna.
Ne vem, mogoče pa so to le izgovori user posted image

danes sadje...no pa dajmo

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: USPEŠNE
20.4.2007 10:27:57   
Anonimen
Še ena tu, ki jo ful zanimajo kilceuser posted image user posted image user posted image
Upam, da bom zdržala do nedelje. Po moje bom ta teden malo razočarana. Ampak si pravim, pa tud če gre sam 300gr v minus, sam da se redim neuser posted image


Danes pa sadje pa zelenjavauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CAPA)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: USPEŠNE
20.4.2007 11:51:30   
monika30
Tudi jaz sem se spravila tehtat ta teden enkrat vmes, pa je kazalo pol kile več in sem bla čist na tleh. Tak da se zdej tehtam sam ob nedeljah in pika.

Saj res, kdaj je pa vodni dan? Upam, da ni spet kak praznik..

Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
20.4.2007 15:12:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: USPEŠNE
20.4.2007 17:17:46   
AKŠ
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica13

No, sem si zdaj izračunala indeks telesne mase-rezultat: 23,5, kar dobro, a ne?
No, pa bo kmalu spet tu nedelja, mene že ful zanima kako je blo ta tedenuser posted image . Danes sem si pa za večerjo privoščila sladoled-njami.
Jutri pa spet sadjeuser posted image
Lp



a ni to že normalno ?

in zakaj bi dala še dol 7kg? Kakšen bo pa potem tvoj ITM, če je že sedaj normalen?


sem firbčna a ne?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: USPEŠNE
20.4.2007 21:31:43   
tinx
no končno je tega sadja koncuser posted image sem bla pridna nč grešila ,zdaj pa hitro spat preden me kaj premami

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?