|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: USPEŠNE
20.4.2007 21:35:54   
Anonimen
Kako vam je uspevalo v tem sadnem dnevu?

Meni kot po navadi user posted image ni uspevalo najbolje. Ampak se ne sekiram, ker nisem jedla nič redilnega.

AKŠ... pa mende ne bomo zdej začele te večne polemike z ITM?user posted image user posted image

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: USPEŠNE
20.4.2007 21:54:40   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: AKŠ

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica13

No, sem si zdaj izračunala indeks telesne mase-rezultat: 23,5, kar dobro, a ne?
No, pa bo kmalu spet tu nedelja, mene že ful zanima kako je blo ta tedenuser posted image . Danes sem si pa za večerjo privoščila sladoled-njami.
Jutri pa spet sadjeuser posted image
Lp



a ni to že normalno ?

in zakaj bi dala še dol 7kg? Kakšen bo pa potem tvoj ITM, če je že sedaj normalen?


sem firbčna a ne?
Danes nisem bila uspešna, sem opoldne en sladoled pojedla, pa še potem, ko smo imel pevske vaje je ena ful dobr peciv prnesla, ker je diplomo naredila, pa sem poskuslauser posted image . Zdaj me še bolj zanima kaj pokaže tehtnica v nedeljo


Zato, ker se počutim napihnjena, pa še večina hlač mi ni prav in marsikatera mikica in jakna mi je pretesnauser posted image .
Sem pa ravno pogledala, da je za mojo višino normalna teža med 58 in 72 kg tako, da sem bila zdaj na zg. meji, pa bi bila rajši bilj v sp. srediniuser posted image .


< Sporočilo je popravil sončnica13 -- 20.4.2007 21:56:16 >

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: USPEŠNE
20.4.2007 23:41:48   
t_t_y
Ja, to je približno tako (verjetno), kot jaz, ko imam kontra primer - jaz sem najbolj zadovoljna s svojo težo, če je ITM tam nekje 24 do 25 (saj sem že napisala, dasem zdaj zeloooo daleč), če bi bil pa kakih 21 (enkrat mi je pa ratalo met "samo" tolk), se mi zdi pa čist premal - odvisno od človeka...

lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: USPEŠNE
21.4.2007 9:40:05   
AKŠ
matovilčica - ne ne, ne bomo se spuščale v te polemike, jaz sem čist tko napisala, da je ta ITM že normalen in me čist iz firbca matra, kekšen bo pol njen ITM, ko bo dala še tolk kil dol...user posted image  - sem pač firbčna

drugače pa, itak vsaka sama najbolje ve, koliko mora dat dol, da se bo počutila dobro....tu vloge ne igrajo kg in ITM, ampak dobro počutje....jez ne hujšam zato, da bom lahko povedala kolk kg imam, ampak zato, da se bom počutila v svoji koži dobro in da ne bom okol laufala kot muffin ali pa buhtelj, ter da mi bo tudi kaj lepega prav in ne samo vrečasta oblačila...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: USPEŠNE
21.4.2007 17:29:05   
Anonimen
Oh AKŠ... zdej si me pa kar potoloažila.user posted image Sem se že resno bala unih debat o primernemuser posted image ITM.



(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: USPEŠNE
22.4.2007 9:26:57   
t_t_y
Hoj punce - danes je pa D oz. bolje rečeno T dan.

No pri meni je trenutno stanje -2,7 kg in priznam da so za to veliko krivi prekrški - po drugi strani pa, če bo šlo tako naprej, tudi ne bo tako slabo.


lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: USPEŠNE
22.4.2007 10:45:33   
AKŠ
jaz sem po eni strani kr razočarana, ker je šlo ta teden dol le 1kg, ampak če pogledam pa iz druge strani, pa sem vesela, da je šel dol vsaj 1kg...

torej? moji rezultati:
izgubljeni kilogrami: -4 kg (prej 72kg, sedaj 68kg)
ITM: prej 28.1, sedaj. 26,6

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
22.4.2007 10:45:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: USPEŠNE
22.4.2007 17:05:42   
Anonimen
Huh... jaz sem mela pa danes težko jutro. Dobesedno. Oz. ga je imela moja nova tehtnica. SEm šla kupit digitalno prav zato, ker pri uni ta stari nikol nisem vedla kolk tehtam.

No in danes  še cela zaspana stopim na tehtnico in doživim šok. Zredila sem se. Nekaj časa sem buljila v ekran, pol sem se pa začela smejat. Včeraj sem se namreč že stehtala (jah nisem zdržala da se ne biuser posted image ) in je pokazalo čist drugom cifro. Smeje sem ponovila tehtanje.... in ugotovila, da se mi kljub vsemu v enem dnevu ni ratalo zredit za 2,5 kg.user posted image user posted image user posted image

Od prejšnjega tedna sem torej shujšala še za 0,5 kg.  Vsega skupaj je to 1, 7kg. Kar niti ni tako slabo, glede ne okoliščine user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: USPEŠNE
22.4.2007 19:49:40   
monika30
ČAv.

Še moje stanje: ta teden -0,5 kg. Vse skupaj od začetka torej 4 kg.
TA teden nisem najbolj zadovoljna, sem se kar dosti pregrešila.

Jaz o ITM-ju rajši ne bi, ker bi se pogovarjali o malce višjih številkah user posted image .

Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: USPEŠNE
23.4.2007 9:12:17   
sončnica13
Dobro jutro!
Ta teden sem izgubila 0,5 kg, kar je dobro glede na prekrške.
Skupaj: -3,5kg
ITM: prej 24,7
    zdaj 23,5

Lep dan!

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: USPEŠNE
23.4.2007 9:21:57   
t_t_y
no, kjeso pa še ostaleuser posted image

bom seznamček popravla samo za tiste, ki so se zadnjič oz, zdaj javile, da ne bo tako dolg, če bo pa katera izpadla, se bo pa že javila.....


lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: USPEŠNE
23.4.2007 9:57:22   
TaRe*
Ojla

Tudi jaz bi malo tukaj težila,če lahko.
Garderobna omara je neuporabna (vse kar je not se je nekam skrčilo).
Nimam volje za nakupe novih oblačil,ker vse kar oblečem zgleda al premalo,al pa je mene preveč.

Vglavnem ...vem da veste na kaj namigujem.Zredila sem se ko en user posted image .

Odločila sem se,da začnem danes...ker je ponedeljekuser posted image .
Imam sicer skopirano ločevalno,ampak sem jo posodila kolegici,zdaj pa ne vem,kaj imam za kosilo.Vem da naj bi bil piščančji file,ali kaj podobnega,kaj pa paše zraven pa mi je ušlo...a je solata???

Pa še to..a je hud prekršek mleko v kavi??
Brez tega namreč ne morem,res ne.


_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
23.4.2007 11:53:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: USPEŠNE
23.4.2007 12:08:06   
monika30
TaRe, dobrodošla. A veš, da so se meni tudi stvari v omari skrčile? MOgoče je pa kej narobe s pralnimi praški?  user posted image  user posted image .
JAz sem tud rekla, da ne kupujem večjih stvari in pika. To, da nimam kaj oblečt je zaenkrat zelo dobra motivacija za hujšanje.

Čav.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: USPEŠNE
23.4.2007 13:22:56   
Anonimen
Dan!
Jaz sem pa takoooooooo lačnaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image  pa sem lihkar pojedla kosilo (oooogroooomen krožnik špagetov )user posted image user posted image user posted image user posted image
Mene bo tale PMS pokončal.

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: USPEŠNE
23.4.2007 21:01:54   
TaRe*
jA,PRALNI PRAŠEK JE KRIV,JAZ TO VEM,PA MI NE VERJAMEJOuser posted image user posted image user posted image
Nekaj me tud še zanimaA je obvezno pojesti tudi večerjo?
Jaz sem danes bolj pozno jedla kosilo in ker je šele moj prvi dan verjetno,sploh nisem bila lačna za večerjo,pa še litr pa pol vode sem imela v dolgu,tako da ni šans,da bi še kaj jedla.
Enkrat,ko me še te stvari niso tako zanimale,sem nek slišala,da moraš večerjat...a to drži?

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: USPEŠNE
24.4.2007 8:13:58   
Anonimen
Dobro jutro!
Se nisem javla, mi ni delal internet. Pa sm še za pol kg lažja. Trdnih 56kg. A mi kera verjame, da sem prišla iz porodnišnice lažja, kot sem zdej? Pa sem tisto poletje prav fletno bila na 53kg. No, potem pa se je začelo nespanje, utrujenost in jaz sem se svinsko zredilauser posted image . Pa seveda še sladkarije user posted image .
Kakšni predlogi za danes?
Pomagajte, jaz sem lačna, pa brez idej. Žulim že drugo kavo. A kera ve, kako vpliva kava na hujšanje, če se tankaš z njo?

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: USPEŠNE
24.4.2007 12:02:51   
monika30
Jaz mislim, da če piješ kavo brez sladkorja, lahko spiješ kolk hočeš.

TaRe, po dieti je dopoldne samo sadje, potem kosilo in večerja pol manj od kosila. SIgurno pa ni nič narobe, če večerje ne ješ. Samo jaz ne zdržim, ker sem že dopoldne tako lačna, da ne morem čakat na pozno kosilo.

JAz pa pijem premalo. Moram še to popravit.

Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: USPEŠNE
25.4.2007 7:26:05   
bianka
dobro jutro

se že dolgo nisem javila ampak sem še vedno z vami.Izgubila sem pa 7 kg.

Bodimo še naprej uspesne pa se beremo.

lp

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: USPEŠNE
25.4.2007 21:12:11   
sončnica13
user posted image user posted image user posted image bianka! A ti nobenga kiksa ne narediš?
Jaz sem jih ta teden preveč in upam, da vsaj ostanem na 68 kg-ih-pa še pijem ful mal zdaj ene par dniuser posted image

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
26.4.2007 12:54:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: USPEŠNE
26.4.2007 18:39:40   
TaRe*
ojla
Jaz imam pa danes prvič sadni dan.
Malo me boli želodec,pa ne vem ali od sadja,ali od kave ki sem jo na prazen želodec.Drugače pa sem pojedla..eno malo hruško,en jabuk,dve banani..v bistvu sploh ne vem,kolk tega sadja lahko,da ne bom vse not prnesla zdaj,po treh dnehuser posted image user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: USPEŠNE
26.4.2007 20:38:29   
tinx
ojla punce,kako ste kaj
no še moje poročilo za ta teden -1kg,skupaj-4kg,...zelo zadovoljna dosegla sem zastavljen cilj za prvi mesec, upam da bo šlo tako naprej.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: USPEŠNE
26.4.2007 22:37:19   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: S0ncIca

Jaz sem tudi to hotela vprašat user posted image

Joj, jaz ta teden čist preveč grešim, ko sem pa tooooook laaaaaaačnaaaa. Verjetno bi blo bolje si privoščit en ornk obrok in potem spet bolj strogo naprej user posted image  Kako bomo pa v nedeljo zdržale? Meni je že sadni dan težak, kako bo šele na vodni?

jest sn tud ta teden ful lačna in grešim ko 100user posted image .
Vodni dan zame sigurno odpade-bom na sadju. Že v prvo se nisem držala vodnih dnevov, ker se mi to zdi prekrutouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?