|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "moderni" moški in poroka
19.4.2007 13:40:36   
tanikaa
Saj jaz mam ČVRSTO, LEPO OBLIKOVANO RIT. Samo boleča ni...ker ne kolesarim. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: "moderni" moški in poroka
19.4.2007 13:41:56   
solatja
pol praviš, da ta na slikci ni tvoja user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: "moderni" moški in poroka
19.4.2007 13:44:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: solatja

pol praviš, da ta na slikci ni tvoja user posted image user posted image user posted image user posted image  



Seveda je. Saj čisto ustreza mojemu gornjemu opisu user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: "moderni" moški in poroka
19.4.2007 13:48:29   
solatja
ti priporočam, da si ubaviš kako tako prevozno sredstvo kot je tale motorček, ki ga vozim... je pa na baterije, spodi si daš pa še kako brisačko, da ne bo pretrdo, pa še v trgovino po hrano se lahko odpelješ... user posted image user posted image user posted image

morm priznat, da si zelo pogumna, da maš tako slikco zraven!!! user posted image user posted image user posted image js bi jo zbisala, uničla vse računalnike, kjer  se je kdajkoli nahajala ipd. user posted image user posted image dobr smisel za humor maš!! user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: "moderni" moški in poroka
19.4.2007 13:50:28   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: solatja



morm priznat, da si zelo pogumna, da maš tako slikco zraven!!! user posted image user posted image user posted image js bi jo zbisala, uničla vse računalnike, kjer  se je kdajkoli nahajala ipd. user posted image user posted image dobr smisel za humor maš!! user posted image user posted image



Zakaj pogumnauser posted image  Ponosna sem. A ni seksi???? Take rite se pa res ni treba sramovati user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: "moderni" moški in poroka
19.4.2007 13:55:23   
solatja
res je, maš prav!!

morm it zdej kuhat, ta mala se bo zbudila in v jok, če še ne bo za jest!! pridno delaj in ne smeti tem na RR!!!user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: "moderni" moški in poroka
19.4.2007 14:52:04   
kaya2007
Smo pri ritih al porokah? user posted image
V glavnem, jaz sem poročena in imam vseeno 2 priimka, tko da res ne štekam kaj je tok groznega na tem. Uporabim pa tistega, ki mi v dani situaciji bolj prav pride user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: "moderni" moški in poroka
19.4.2007 15:06:13   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Porocila 13.. locila 14.. :))) Kul.. da jima je laufal.. In po 30 letih.. sta se mela dost!?


Tjazi, mela sta se premalouser posted image , oče je delal v drugem kraju, mami pa je težko prenašala njegovo odsotnost del tedna... mal sta se odtujila, skratka. Sta pa faci, če ju pogledam, ko prideta na obisk, ker mamo navado, da se nekje vsaj 1x na mesec  vsi dobimo, navadno pri nama,... no, če ju pogledam, se več dotikata, pogovarjata,... skratka vse to, kar je za moje pojme dobro,... kot večina poročenih parov. Samo imata precej visoka merila, kar se mi zdi pravuser posted image Bosta pa v drugem življenju mogoče spet probalauser posted image , do takrat naj pa uživata z novima partnerjema, ki sta tudi super, vsaj meni.

pri naju bova te probleme s priimki kar otroku obesla, bo mela dvauser posted image , potem pa bo lahko sama zbirala, kateri ji je bolj všeč, kot kayauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: "moderni" moški in poroka
19.4.2007 15:11:53   
Anonimen
Lepo se slisi.. To je res fajn.. da mata tudi zdaj lahko tko fajn odnos! user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: "moderni" moški in poroka
20.4.2007 20:55:26   
Anonimen
to je res najin dan, ampak zakaj ga ne bi delila s tistimi, ki jih imava rada?


Zakaj pa ne bi bil vsak dan "najin"? In zakaj v njem ne bi egoistično uživala takrat ko pride in ne takrat, ko ga planiram in ko vsi pričakujejo oh in sploh dan?

Ja, se bom poročila. Nekega lepega dne, ko bo za to pravi dan.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?