|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Zelo močna prva M po ss 24.4.2007 23:07:38
|
|
|
|
Shani
|
Moja M po SS je bil tudi močna- toda ne toliko kot tvoja ampak sem imela do druge M skoz izcedke rjavkaste, črne. Vmes med obema pa sem enkrat v momentu noro zakrvavela in en velik kos je iz mene šel ven - krvavitev je pa trajala samo 3 ure. Sedaj po drugi M pa nimam več izcedkov in imam občutek, da sem končno prišla na prejšnje stanje pred nosečnostjo. Mislim, da ni nič narobe, počakaj še kakšen dan, da boš videla če se ti bo stanje umirilo. Če se ti pa ne bo pa pokliči svojo G. Moje mnenje po sebi sklepam, da ženske po SS potrebujemo (odvisno od višine nosečnosti) vsaj 2-3 cikluse, da pridemo zopet nazaj. Upam, da bo krvavitev hitro ponehala in boš lahko bolj mirna. LP
|
|
|
|
|
RE: Zelo močna prva M po ss 25.4.2007 16:02:05
|
|
|
|
natasarobi
|
Pozdravljena! Jaz sem imela dvakrat umetno prekinitev. Po splavu nisem imela večjih krvavitev. So mi pa v porodnišnici rekli, da čem bom močno krvavela, da naj grem kar na urgenco. Če se ti danes še ni umirila krvavitev in da boš bolj mirna pokliči svojo g. ali pa pojdi kar na urgenco. lp,
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKoliko kave lahko spije nosečnica?Preverite, kje je tista varna meja popite kave v nosečnosti, da ta razvada ne bo vplivala na večjo verjetnost za spontan...
Zadnje s foruma
Kako pogostoqloqKako pogosto spremljate odajajo Big Brother? vsaki dan ( od pon-ned) (
21%)

ne spremljam(nikoli) (
36%)

občasno ( ko se dogaja kaj pametega) (
7%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (
36%)
Število vseh glasov: 152Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!