|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšna barva kuhinjskih sten
1.5.2007 21:06:46   
Balonchy
AL NE??????????
 
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kakšna barva kuhinjskih sten
1.5.2007 21:11:43   
tanikaa
Jaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakšna barva kuhinjskih sten
1.5.2007 21:14:16   
rija
tanikaa: če boš dala oranžne žaluzije, bo tale zelena ...hmmm, kak bi rekla....preveč BARVITAuser posted image user posted image  zraven.....jaz bi raje dala žaluzije srebrne (jih imamo mi, pa je super za kombinirat karkoli) in potem zeleno barvo.

Čokoladna je tudi meni padla na misel, vendar praviš, da je prostor majhen....temne barve pa itak manjšajo....

Poleg zelene pa mi je všeč oranžna (itak user posted image user posted image ) in ne rabi biti ravno kričeča, ampak taka malo "ubita"....user posted image

Zavedaj pa se, da bolj živo barvo daš, hitreje se je naveličaš user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakšna barva kuhinjskih sten
1.5.2007 21:39:13   
tanikaa
Se mi je že ena RR-jevka, ki se ukvarja z notranjim opremljanjem ponudila, da mi pomaga. Če bo dovolila, se ji bom pa itak javno zahvalilauser posted image user posted image


Rija, ideja se mi zdi res ok. In hvala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakšna barva kuhinjskih sten
1.5.2007 21:43:20   
Anonimen
kaj pa če si vsak izbere eno steno in jo pobarva po želji?

Meni bi bilo tudi kul. Ali pa pol/pol stene. Ali pa še enkrat....črte v vajinima željenima barvamauser posted image

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kakšna barva kuhinjskih sten
2.5.2007 9:47:32   
tanikaa
Kompromisna rešitev, ni kaj. Potem bo ena stena zelena, ena rjava, pa naj si kateri še zmisli na kake črte, potem pa sva na konju.user posted image  

Ampak res komaj čakam, da porihtava. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kakšna barva kuhinjskih sten
2.5.2007 12:39:42   
Anonimen
Tanikaa, danes sem kupila Lisa stanovanje in je noter ena slikica, kjer barva stene prehaja iz oranžne v rumeno, vrata so pa zelena. Meni je zelo lepa kombinacija.

Pa cela revija je v nekih barvnih stenah. Daj nabavi si jo pa poglej.

Jaz sem sicer za žive barve, ker le te nekaj povejo, če se jo pa naveličaš hitro (kot pravi rija), jo pa lahko v že v naslednjem dnevu zamenjaš. Če pa prebarvaš samo eno steno, pa imaš lahko vsake 3 mesece drugo barvo. Barvo letnega časa. user posted image

In potem bodo tvoji obiski rekli: gremo k taniki, da vidimo, kakšne volje je tokrat njena kuhinja user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kakšna barva kuhinjskih sten
2.5.2007 22:27:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh



In potem bodo tvoji obiski rekli: gremo k taniki, da vidimo, kakšne volje je tokrat njena kuhinja user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  Potem bom morala tedensko menjavati barve. Glede na število obiskov mislimuser posted image user posted image  Samo ta bo pa prehuda. user posted image user posted image

Bom pa jutri absolutno kupila to Liso. Hvala. Pa še pomoč strokovnjakinje pričakujem, tak da sploh ne dvomim v uspeh.

Punce, hvala.user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kakšna barva kuhinjskih sten
3.5.2007 6:32:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Kompromisna rešitev, ni kaj. Potem bo ena stena zelena, ena rjava, pa naj si kateri še zmisli na kake črte, potem pa sva na konju.user posted image  

Ampak res komaj čakam, da porihtava. user posted image


samo rjavo ne. rjava je mrtva barva in boš ubila belo, oranžno barvo. Kuhinaj je lepa, če je živahna, sveža, to ji da občutek čistoče, sterilnosti in svežine, zato rjava barva samo uniči vse skupaj in jo naredi mrtvo. Celo pa v kombinaciji z živo zeleno, ki je btw fantastična, enostavno ne paše. Če boš pa vseeno rjavo, potem pa opusti zeleno in živahnost in raje kak  predmet živahne barve (oranžne) nastavi.
Žive, žive barve.
Če lahko kaj pripomnim. Jaz sem imela vse živahne barve in močne barve v stanovanju in se jih nisem nikoli naveličala. Pa tudi ostali so hvalili vse po vrsti. Ko pa sem sprva poštrihala v nežne odtenke, ker sem se bala močnih barv, ap sem se jih po dveh dnevih naveličala in sem mogla še enkrat vse štrihati in to v močne, živahne.

< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 3.5.2007 6:34:59 >

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?