|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 21:10:02   
sonček75
gold fish-mogoče bi dr.Zorna lahko dobila na telefon in ga vprašala
jaz sem ga enkrat klcala po telefonu zaradi moževega spermiograma,ker je imel preveč enih bakterij v urinu in mi je rekel da mi bo recept poslal kar po pošti,vendar ga potem ni potreboval ker je ravno preboleval angino in je bil tudi tisti antibiotik dober
ko pa sem bila pri njemu za napotico za kri(sp.prenosljive bolezni)mi jo pa za moža ni  hotel dati ker nisem imela njegove zdravstvene in sem jo morala iti naslednič na svetovanje iskat.Je pa tudi možev zdravnik on

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 21:47:37   
biba26
Soncek dju..... jaz prakticiram pivo od prvega dne Gonala in to že v lanskem postopku,takrat mi ja dr, Vlaisavljevič svetoval,ker takrat moji folikli niso dovolj hitro rasli.No letos zgleda nebom imela tega problema,upam da gre tokrat vse po maslu!user posted image

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 21:50:57   
biba26
Soncek kakšno pa je kaj tvoje počutje zdaj,ko si srečka user posted image

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 21:57:03   
ija
uf, punce, danes ste pa navalile - sem komi uspela vse prebrat user posted image  pridne ste, vidim, mojca9000, nič se ne sekiraj, jaz sem prepričana, da bodo do nedelje še zrasli folikelčki! Staša1, čim hitrejšo jutrišnjo punkcijo ti želim, saj ni nič hudega, jaz sem imela to v prejšnjem postopku - na koncu si že čisto zmešan, punkcija, zdravila, pa spet punkcija, pa ET ... ampak potem pa vse kot po maslu, tako da boš fertig 1-2-3 user posted image
čestitke tudi tebi, koala in biba26 - biba26, koliko piva pa potem spiješ? To bi res lahko probala, ker slabo reagiram user posted image
pozdravček, ija

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 22:04:57   
biba26
Sploh ne pretiravam,eno mam čist dovloj,razen če mi slučajno ob dobri družbi zadiši še kakšno ampak praviloma eno!

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 22:12:13   
ija
Biba26, hvala za odgovor, bom začela sprobavat čez dobrih 14 dni user posted image
Bodte fajn, punce, pa lahko noč vam želim, jaz grem pa še mal za knjige user posted image

Pozdravček, ija

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 22:16:21   
soncek.djukelica
biba,
moje počutje je krasno! slabosti še ni, komaj čakam na UZ, imam pa še vedno boleče dojke! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 22:31:22   
Sanja70
Soncek djukelica,iskrene čestitke tudi od mene.
Joj punce kolk sem vesela,ko vidim odprto temo majčice,junjčice.
Pa še veliko nas jeuser posted image .Pa vse bomo enkrat srečkeuser posted image .Ha to leto bo zelo plodno,boste vidle.
__________________________________________________
Pozdravček,Sanja70

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 7:51:10   
Bety upa
Ali mi lahko katera razloži, zakaj je pivo dobro v postopkih???Brezalkoholno?user posted image

(odgovor članu Sanja70)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 7:57:11   
Sulfinija
Bety upa,pivo je dobro,da folikli prej zrastejo,saj nič ne škodi kako alkoholno smao pretiravati pa ne,da bi se ga napili.Jaz pijme ono z limonado po dve na dan samo je moj rezultat kljub temu bil včeraj porazen,sicer pa bomo videli in čuli v nedeljo dokončno kaj bo ali bomo nadaljevali ali vse skupaj prekinili in v jeseni ponovno akcija.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 9:00:54   
Bety upa
Če je uspeh večji zaradi pivskega kvasa, potem ni treba uživati pive. Kupiš pivski kvas in zmešaš  s sokom (jabolčni) in je. Pa še B vitamina ogromno zaužiješ s tem.

Ker jaz ne maram nobene alkoholne pijače in bi mi bilo prav zoprno, da moram še piti zraven.user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 9:26:40   
perlica
Ojla!
Jaz tud težko dol spravim pivo ampak mogoče bom pa probala,če pomaga,če ne pa se bom vsaj malo odžejalauser posted image user posted image ,da ne bomo vse pijane hodle na klinikouser posted image user posted image .

Mojca9000 držim močne pesti ,da bo v nedeljo boljši rezultatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Lepo se imejte

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 9:33:47   
Sulfinija
Biba26,kakšno je kaj počutje?Daj poglej na drugem forumu v zs.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 11:50:23   
Staša1
Ija hvala! Res je bilo hitro konec samo načakali smo se!! So mi pa rekle, da je kot prava punkcija toliko je bilo foliklov! Zdaj so mi še za en teden podaljšali Suprefact, v petek torej UZ in kri, potem pa naprej!!!

Jaz kombiniram tifol in matični mleček, pa me očitno že to dovolj stimulira, mogoče bom pa res še s kakšnim pivom probala (brezalkoholnim seveda)!lp vsem


(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 13:02:58   
ija
Staša1, fino, da je za tabo. Ja, na tole "izredno" punkcijo sem tudi jaz malo čakala, ker je pač nenapovedana (ni kot ostale punkcije ob 8h, kjer čakaš max pol ure).
A matični mleček pa tudi pomaga pri rasti foliklov? Ne vem, kaj ve mislite, punce, ampak meni se že počasi meša od vseh teh zdravil in pripravkov ... se mi včasih zdi, da je pa bolje čim manj "komplicirat" - pa ne vzet v negativnem pomenu user posted image  pa jest in pit, kar ti pač paše, pa bo, kar bo user posted image
Ker enkrat itak bo, a ne?user posted image
pošiljam enga sončka v temle turobnem vremenu, ija

(odgovor članu Staša1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 13:06:16   
ija
Staša1, sem šele zdaj vidla, da ti nisi pri Rešu - ne vem, zakaj sem mislila, da si pri Rešu ... tko da na GK itak velja malo drugačen režim, kar se punkcij tiče - ampak fertig si pa res hitro, meni je punkcija zdaj že kar zabavna (sem jih imela že 5user posted image ) ...
No ja, saj je še kaj zabavnejšega na svetu, to že moram priznat user posted image
Zdaj bom pa nehala čvekat, ker vidim, da ni nobene nikjeruser posted image user posted image
ija

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 13:15:28   
Sulfinija
Ija v nabiralniku te čaka zs javi se tja.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 13:59:35   
soncek.djukelica
ojla,

danes je res tak; mrzel dan bolj kot pa zoprn! user posted image Pa štacune so polne ljudi! user posted image
A ste zjutraj slučajno poslušale svetovalni servis na 1 programu radia Slovenije? Če niste, najdite po arhivu, sta 2 babice govorile in marsikaj zanimivega povedale! user posted image
Menda, user posted image  da so ženske danes veliko bolj nestrpne in bi rade opravile porod izredno hitro, no predvsem zaradi tega, da nas ne bi toliko bolelo! user posted image Pa veliko več zdravil se da sedaj kot nekdaj, recimo 20 ali 30 let nazaj! user posted image  Je rekla ena od njih,porod zahteva svoj čas! user posted image  
A veste, kaj jaz mislim glede tega! Vse se je spremenilo od 20 let nazaj do sedaj, tudi porodi so drugačni in zakaj bi ženska morala trpeti,če si ji da z nečim pomagati! user posted image  
lp user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 16:06:22   
Sulfinija
Punce,no še jutri pol pa ponoven UZ.Jaz mislim,da bo vse ok kot mora biti,ker mene tkole dol tišči in pika v spodnjem delu trebuha,da je joj.Joj,mi verjamete da komaj čakam nedeljo da vidim kako bo kaj stanje.Držim petsi še za vas naprej.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 16:13:00   
koala
A ti napovem akšno bo stanje v nedeljo Mojca? Folikelčki, folikelčki, folikelčki en večji kot drugi. A prav?

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 16:23:37   
sayuri
Mojca9000, ti samo pozitivno misli, tako kot me. user posted image  Jaz sem zelo optimistična, kar se tiče tvojega nedeljskega UZja. Sem res prepričana, da se boš nasmejana vrnila domov in nam sporočila, kako so folikli zrasli user posted image user posted image

Punce, mene tole s pivom zares bega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . No, jaz vsekakor ne bom tega prakticirala, ker piva ne pijem, niti kaj temu podobnega-sem čist antialkoholik user posted image . Bom pa poskusila z lanenim semenom-to mi nekam lepo zveni, na minimum bom zmanjšala sladkarije user posted image - pišuka-to bo najtežjeuser posted image , jedla bom pa čist enako, kot do zdaj. Tifol itak že 2 leti več ali manj redno jemljem. Pa vitaminE tud dokaj redno jemljem user posted image .Jst mam sama pri sebi tak filing, da bo to čist ok user posted image user posted image user posted image . Ful sem optimistična-prav zares.user posted image

Sonček.d podobno razmišljaš, kot jaz o porodu. user posted image  Vsa tehnika in zdravstvo je šlo v 20 letih toooook naprej, da zares hvala lepa za vsa ugodja bolečin. Pri porodu so tudi mene nafilali s protibolečinskimi sredstvi in je bilo stanje takoj malo boljše. TAko da....punce....rodit je fenomenalno in zares vsaki od vas privoščim to čudovito izkušnjo user posted image user posted image user posted image   Sem pa malo skeptična o tej epiduralni user posted image  Sama tud pomislila nisem, da bi jo vzela in je v prihodnje tudi ne bom. Je pa res, da sem imela ekspresen porod - v dveh urcah je bilo vsega konec.user posted image user posted image user posted image

MA kar neki klanfam tlele user posted image . Se pozna, da je dež in da nimam kaj počet. user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 17:22:32   
soncek.djukelica
ojla,

sayuri,dan je res tak,da je najbolj biti doma na toplem! user posted image  
in na forumu viset! user posted image  
Glede epiduralne, jaz bi jo kar mela,če bi bil anestazist za to! user posted image  Sem pa glih včeraj svojemu pravila,da bi veliko raje rodila naravno, z vso bolečino vred,kot pa imela CR! user posted image  
Poznam kar ene par punc,ki so vztrajale na CR! Je pa tudi res,da je pri enih to nujno, nimajo možnost izbire! user posted image

Mojca, grde misli stran, ker v nedeljo bo super rezultat, saj toliko punc navija zate user posted image user posted image user posted image  in ima prste user posted image !user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 17:54:55   
Sulfinija
Kaj ti je smešno tole z pivom,jaz ga že celi dan počasi pijem,me je moj zdajle peljal spet po municjo in sma pet kupila tole do nedelje pade vam povem.Joj,mene tolk pika se sigurno nekaj noter dogaja,ker če se nekaj ne bi ne bi nikjer nič mene pikalo,komaj sem par stopnic stopila vse me nekam dol tišči ja ni kaj bombandirajo me moji folikli,ratala sem naprej optimist ni vrag,da nama tokrat ne uspe.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 19:11:12   
koala
sayuri, kar se prehrane tiče, jaz sem pojedla čisto vse kar se mi je zluštalo, pa čeprav sem rekla, da bom ko bom v postopku jedla full zdravo. Saj zelenjave res veliko pojem in sadja tudi, samo sem pa res pojedla čisto vse kar se mi je luštalo,od pice, pomfrija in kar je še podobnega junk fooda, jemljem pa centramed mami in tifol, ker sem se z svojim ginekologom pogovarjala in mi je predlagal 0,6 folne, v centramed mami pa je je le 0,4, tako da kombiniram.
Aja, piva pa nisem pila, mi želodec alkohola ne prenaša, razen jegermaistrauser posted image .
Sladkarije so tudi sestavni del mojega jedilnika, bi si lahko zapela brez čokolade mi živeti niuser posted image user posted image .
Tako da privošči si kar ti paše.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 20:08:26   
tosja

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
majčice - junijčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image  biba26: (2.ICSI, MB, dr. Vlaisavljević)
08.05. predvidena punkcija
 
user posted image  pika74: (3.IVF, LJ, dr.Drobnič)
30.04. začetek špikanja
14.05. UZ
 
user posted image  citrončica: (2.IVF, LJ)
26.04. začetek špikanja
09.05. UZ
 
user posted image  perlica: (1.IVF, MB, dr. Vlaisavljević)
11.05. začetek špikanja
 
user posted image  sayuri: (1.ICSI, PO, dr. Reš), doma že ima user posted image  user posted image
08.05. razgovor
 
user posted image  gold fish: (LJ, dr. Zorn)
30.05. začetek špikanja
 
user posted image  ija: (5. ICSI, PO, dr. Reš)
10.05. razgovor
 
user posted image  Bety upa: (5. ICSI, PO, dr. Reš)
 
user posted image  Sanja70: (2.IVF, PO, dr. Reš)
08.05. razgovor
 
user posted image  sonček75: (1. IVF, LJ, dr. Zorn)
25.04. začetek špikanja (dolgi postopek)
09.05. UZ
 
user posted image  Staša1: (2.ICSI, LJ, dr. Ribič)
16.04. začetek špikanja-Suprefact (dolgi postopek)
03.05. UZ
04.05. punkcija user posted image  user posted image
 
user posted image  darcija: (2.IVF, PO, dr. Reš)
 
 
 
user posted image   user posted image   NAVIJAČICE  user posted image   user posted image
 
tosja, koala, cati, Špelkauser posted image , DaisyE, Ancy, merkmeh, soncek.djukelicauser posted image  
 
 
 
user posted image  Pupike pofočkajte se user posted image
 
- postopek (dolg, kratek, začetek špikanja, zdravila,...
(IVF, ICSI, IVI) ...1.,2.,...
- klinika zdravljenja (MB, LJ, PO, tujina)
- zdravnik, ki vodi postopek
 
 
 
 



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




moško ime
gašperante

Katero moško ime vam je bolj pri srcu:

Gašper (18%)

Matic (20%)

Nejc (25%)

Blaž (13%)

Aljaž (19%)

Boris (5%)


Število vseh glasov: 536

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!