|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 182 183 [184]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avguštine
3.11.2009 17:41:42   
issa
hja nekam bolj boge smo..hehe
jaz sem se vpisala izredno, delam pa preko študenskega servisa, ker drugače tako ali tako nebi prišli skozi, ko pa je študij kar drag...hehehe...se pa veselim prakse ki jo mam januarja...
ja mi smo ga meli,, ta pregled med poletjem,.tam nekje avgusta,..naš pa je vse rad počel razen ji odgovarjo,,mamo malo sramežjivega dedca..hehe nas je pa vprašala kaj laja..pa ji je odgovoril da nič , da se nič ne sliši...user posted image user posted image user posted image user posted image ,hehe kakšna vprašanja...

ja jaz nič ne vem...saj zdaj enkrat bo  mela rok al ne?



(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: avguštine
20.12.2009 21:21:15   
goda13
Ojla!

Da nas spravim nazaj na prvo stran...

Po dolgem času se spet malo oglašamuser posted image . Bomo izumrle avguštine??

Pri nas vse po starem, radi hodimo v vrtec, končno smo imeli pregled pri 3. letih, veliki smo 106,5 in težki 17,5 kg. Trmasti smo še vedno, ampak počasi upam, da se tudi tega znebimouser posted image user posted image .

Trenutno je pri nas najnovejša atrakcija akvarij, dobimo ga ta tedenuser posted image . Ga pa že 2 meseca lahko vrtiva na to, da če kaj ne bo naredil, ne bo akvarija, pa tako vse naredi user posted image user posted image . Od tega tedna naprej bomo mogli pa kaj drugega naštudiratuser posted image .

Oglaste se kaj.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: avguštine
21.12.2009 7:47:02   
noranate
Hej ,Goda, super stvar tale akvarij. A poveš kolk litrni bo, pa s katerim ribami? Jaz se tud odpravljam v nabavo vsega, sem si gledala tud forume od akvaristov, me je zelo potegnilo not. Daj povej, to je kar dober finančni zalogaj?user posted image . Upam, da mi bo ratal?! Lep dan želim.

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   [Brisano sporočilo]
21.12.2009 8:45:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: avguštine
21.12.2009 19:04:04   
goda13
Vidim, da ste kar vse navdušene nad akvavijem. Pri nas bomo imeli 180 litrski morski akvarij. Imamo z njim že 2 meseca projektov, pa ga niti doma še nimamouser posted image . Zaenkrat imamo samo omarico za akvarij, smo jo mogli dat prou delat, da je dost močna. Za kavarij in vse drugo, kar paše v in zraven morskega akvarija pa ne vem še cene, vem pa, da ne bo poceni. Noter bomo dali pa nemote in dori-iz risanke nemouser posted image za enkrat potem bomo pa še videli kaj in kako.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: avguštine
21.12.2009 19:05:42   
goda13
Omarica je bila pa 150eur.

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   [Brisano sporočilo]
24.12.2009 15:57:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: avguštine
24.12.2009 16:31:03   
goda13
Danes se je zbudil že ob pol osmih in spraševal kdaj pride stric z akvarijemuser posted image . Tudi po kosilu ni mogel spat, ker tako komaj čaka. Zdaj pa nas loči le še nekaj minut do tega da končno dobimo akvarij in se mu že kar mešauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   [Brisano sporočilo]
24.12.2009 21:05:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: avguštine
25.12.2009 18:07:03   
goda13

IZVIRNO SPOROČILO: bambina

verjamem, naša pa najbolj od vsega čaka kopača user posted image

in zdej, je vprašal zakaj je prazen?user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ni mu še najbolj jasno zakaj je prazen, ker tudi vode še nima, ker nam še ena stvar manjka, tako da drugi teden pa upamo, da bouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 18:04:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: avguštine
28.12.2009 17:13:33   
goda13
Bomo pri prijateljih, ki imajo tolk starega fantka kot je naš en ne moreta en brez druzgauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: avguštine
29.12.2009 20:59:55   
goda13
Akvarij stoji, danes smo ga napolnili z morsko vodo in mrtvimi kamni :)

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: avguštine
13.1.2010 21:39:30   
sončnica13
No, pa je le nekaj za brat :)
Pri nas so zdaj akrualne puzzle-Nik bi res sam sestavljal. No zdaj smo pa večino na snegu.
V vrtec še ne hodi-ampak hodim jaz :) In mi čas res hitro beži.
Lp zaenkrat.

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: avguštine
14.1.2010 8:56:13   
beba76
No, zdaj ste pa še mene radovedno nredile s tem akvarijem. Goda, kaj se da kake slikice videt??

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: avguštine
14.2.2010 10:54:23   
goda13

IZVIRNO SPOROČILO: beba76

No, zdaj ste pa še mene radovedno nredile s tem akvarijem. Goda, kaj se da kake slikice videt??




evo, beba, malo z zamudo, zdaj še slike brez rib, upamo, da v prihodnjih 14 dneh dobimo tudi te user posted image


user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: avguštine
19.4.2010 21:40:12   
sončnica13
Pozdravljene!

Kar ne morem verjet, da že 2 meseca ni nobena nič napisala,.........

Kaj je zdaj al se vsem tolk dogaja, da ni časa za rr.

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 182 183 [184]
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 182 183 [184]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?