|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 10:54:41   
beba76
DAYSI, dobrodošla! user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 11:00:00   
daysi
Telovadba je obvezna vsaj dan vsaj dvakrat po uro in pol user posted image user posted image user posted image .
A kako meni to uspe.
Prvo daš bebiko v voziček in greš do druge najbolj oddaljene trgovine od vašega doma. Popoldne lahko greš v bližnji gozd na sprehod z vozičkom in še s starejšimi otroki, če jih imaš. Se nahodiš in še bebika je na zraku- dve muhi na en mah.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
7.5.2007 12:50:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daysi)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 12:56:26   
Tanyka
Jaz pa nisem še nič, čakam, da mali zaspi, in si grem potem nekaj pripravit

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 12:58:12   
dalin
Da se še jaz malo javimuser posted image .Mal se mi je usralo danes in imam dve urni zamik.Kaj naj zdaj?Jajčkauser posted image  bi morala ob 10.pojesti,pa sem jih šele opoldne.Naj kaj spustimuser posted image .Skuto mogoče,mi ne diši najboljuser posted image  
10 dkg hrenovke!!!Koliko je to,polovica ali ena celauser posted image .Pa brez kruha,ne

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 13:26:09   
TODI
Dalin, jaz sem svojo krenovko tehtala in je polovica 9 dag, tako da bo kar toliko ker v detalje pa ne grem!!!


Še malo pa bomo spet jedli user posted image  user posted image , ampak lačna pa še vedno nisem.
Sem prejle sedela pri  mizi, ko sta tast in tašča imela kosilo, pa me ni prav nič motilo

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 13:43:48   
Tanyka
Jaz sem si nardila en mali puranji pečen v tefalki+ paradižnik narezan na kolobarje, in malo posoljenuser posted image
Upam, da me vzdrži, zvečer pa imam namen popit dosti vode+ 1 jabolkouser posted image
To je to iz mojega jedilnikauser posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 13:51:03   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: Tanyka

Jaz sem si nardila en mali puranji pečen v tefalki+ paradižnik narezan na kolobarje, in malo posoljenuser posted image
Upam, da me vzdrži, zvečer pa imam namen popit dosti vode+ 1 jabolkouser posted image
To je to iz mojega jedilnikauser posted image user posted image


Pa je u redu,če tako preskakuješ po jedilniku.Jaz nimam pojma ali naj zdaj 2dl radenske spije al en hrenovko pojemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 13:57:10   
Tanyka
user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem prejšnji teden vzdržala 1 teden pa preskakovala, pa sem kljub temu shujšalauser posted image user posted image
 
Povej beba76-kako?

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 14:12:40   
dalin
Toliko da vem kako in kaj.Čeprav sem trenutno lena in se mi ne da iti zdaj zrezka pečt.Se mi že kar malouser posted image  v glavi od lakote.Upam da ne bo preveč na mleko vplivalo,sicer pa moje dete danes nekaj protestira in hoče samo GH.Ko mu joško ponudim,samouser posted image  narediuser posted image
 

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
7.5.2007 15:37:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dalin)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 16:50:14   
beba76
Kaj pa vem...mogoče bi več shujšala, če bi se strogo držala user posted image . Zdi se mi, da je bistvo, da med obroki nič ne ješ in da ne mešaš hrane med sabo. Ko je meso, je meso, ko kruh, kruh....ala ločevalna.

Ma nisem vam jaz baš neki strokovnjak za hujšanje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 16:50:40   
beba76
BAMBINA, tam ene tretji dan se začne user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 16:59:18   
tiasha77
punce, mene grabi lakota, prejle sem se davila s skuto (beba maš prav, sama po seb ni nč okusnauser posted image ), komaj čakam na jabolkouser posted image

Po moje bomo s tamalo kar vn pokale, da ne gledam vse te hrane domauser posted image , pa zvečer bom šla po moje kar hitro spatuser posted image  (optimist).

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 17:20:06   
Anonimen
Mene so pa slive pognale,da je šlo iz mene še tisto kar sem lani jedla.user posted image user posted image
Ko me zagrabi lakota,si skuham grenko kavo,pa me mine.Samo večeri so user posted image user posted image

(odgovor članu tiasha77)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 18:00:44   
Anonimen
Jas sem pa danes preskočla slive, radensko, skutouser posted image
Pojedla sem dve jajci, tri rezine salame in sedajle eno jabolko.
lačna nisemuser posted image

telovadba eno uro sprehoda s tamalim, zdajle, če bo zaspal pa grem še mal krompir okopavatuser posted image
user posted image če se bom do konca tkole držala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 19:07:51   
beba76
Čipka, blagor tebi, da nisi lačna. Jaz že bele miši vidim user posted image . Eh, saj zdaj mam deco za zrihtat, ker sem spet sama, pol je pa itak še jogurt na sporedu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 19:42:25   
kenya
Jest sem pa cel dan dirkala okrog, tko da sem mal pozabla mislit na hrano. Evo, zdej sem pa doma, mam pa mal krize. Mislm, da bom šla spat z našo malo user posted image .
Sam neki me zanima, a je kava drugač kej omejena, al jo lahko v poljubnih količni pijem? Grenko, seveda...user posted image ....sam želodček mi pa napolne.
Še 20 min, pa gremo na jogurt....mam slivovega, da bo v današnjem 'slivovem' stilu user posted image user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 20:05:13   
tiasha77
Tako, jogurt je v želodčku, kaj pa sedaj?user posted image user posted image user posted image

Čipka - bravouser posted image

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 20:34:04   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: tiasha77

Tako, jogurt je v želodčku, kaj pa sedaj?user posted image user posted image user posted image

Čipka - bravouser posted image


Najbolj,da gremo vse spatuser posted image .A kaj,ko mene čaka 4 stroje cunj za peglatuser posted image  

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 20:40:43   
Tanyka
Jaz pa bi nekaj sladkegauser posted image user posted image user posted image user posted image


Ne, saj ne bomuser posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 20:46:10   
TODI
Tako dan je skoraj že za nami in uspelo nam je pregurat prvi dan. user posted image  user posted image  user posted image


Bravo me user posted image  user posted image  user posted image .

Pa še lačna nisem prav nič user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 20:52:27   
Tanyka
Kaj pa sladkouser posted image user posted image user posted image
Jaz se namreč od vse hrane kar obstaja najtežje odpovem sladkarijiuser posted image user posted image


Pozabi Tanjauser posted image

Grem rajši kozarec vode spituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 21:02:37   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: Tanyka

Kaj pa sladkouser posted image user posted image user posted image
Jaz se namreč od vse hrane kar obstaja najtežje odpovem sladkarijiuser posted image user posted image


Pozabi Tanjauser posted image

Grem rajši kozarec vode spituser posted image user posted image user posted image


OJ
 
Daj no,zdrži.Meni še jogurt ni pasal,pa sem ga vseeno,da me ne bi slučajno kakšenuser posted image  zgrabil ob 11.zvečeruser posted image user posted image user posted image .Kakšen kapučino si skuhaj,jaz bi tudi zdaj eno svojo brezkofeinsko.Mi manjka,ker je popoldne nisem.Mislite da lahkouser posted image .
Še nekaj:za jutri,ko naj bi bil za večerjo zrezek(čeprav razmišljam da bi zamenjala z jajci,opoldne zezek,zvečer jajca),torej,velja ista ura ali od jutri naprej po 18.uri nič več.Po moje po 18. nič več,saj je pet obrokov in če jih razdelimo na deset ur,pride na vsaki dve uri po malem(če računamo od 8.zjutraj do 18.zvečer).
Mater sem pametnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 21:15:10   
beba76
Dalin, ti si pa en brihtol user posted image user posted image user posted image user posted image  Po moje ni nič narobe, če obroke zamenjaš user posted image , pa da po 18 ne jemo več nič?? Recimo...

Sicer je pa dan minil - z več ali manj lakote user posted image , zdaj pa je res najbolje, da gremo spat. Jaz se grem res umit in podolgem, ker sem čist adijo, saj se še nisem naspala odkar smo prišli z morja.

Ja, ja, vsak izgovor je dober user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa-pa debelinkice, jutri bomo že bolj suhcene user posted image

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?