|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 13:23:45   
Taula
Meni se itak smilijo deci, ki morajo celo plačati za seks.user posted image  

 nimam občutka , da sem s tem prevaral ženo ( tehnično sem jo)se je pač enkrat zgodilo na službeni poti z partnerji, kot nek test, da mora vsak, ki pride v firmo to  opraviti. So me najprej napili pol pa odvlekli v tak klub. No zdej se izogibam takih poti , ker so malo preveč  nastrojene temu.

 
Ta je pa itak svetovna. A če bi bil test da moraš enega ubiti, bi ga ubil?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 13:59:36   
maruškaŠ
AJA, kaj točno pa pomeni, da TEHNIČNO prevaraš ženo? Pa še vest te nič ne peče - saj praviš, da nimaš občutka, da si jo prevaral.

Kakšni so pa drugi načini varanja, namreč drugače kot TEHNIČNO?

Varajnje je varanje, izdaja je izdaja - kaj vse eni ne bi razčlenili, da bi izpadli lepo.

Navsezadnje pa tut, če bi šel s prostitutko v sobo (če te je tako strah mnenja in sprejetja od sodelavcev), kdo bi pa vedel, da nisi seksal z njo (če pač ne bi)? Očitno je, da morale nimaš.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 14:06:23   
Taula
AJA, kaj točno pa pomeni, da TEHNIČNO prevaraš ženo? Pa še vest te nič ne peče - saj praviš, da nimaš občutka, da si jo prevaral.


Vest ga peče malo, ker išče izgovore. Naj reče ženi..lubica malo sem porival na potovanju. Sej te nisem varal, je bila samo prostitutka in golo nabijanje....to sem naredil v dobro firme, ker sem ji predan.
Pa me zanima kaj bo žena rekla.user posted image  Kaj pa če bi žena spala z žigolotom...bi bil tako ravnodušen?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 15:19:57   
daddy
  Zanimivo, da si šel tole pisat na ( pretežno žensko ) Ringarajo ..... no, drugič napiši "s prostitutko", ne "z prostitutko".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 17:27:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

ko pa imaš doma zastonj pa še to iz ljubezni seks...


Al pa iz dolznosti... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 17:59:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Meni se itak smilijo deci, ki morajo celo plačati za seks.user posted image   



Men tud.. 
Kako se ti sploh dvigne.. ce ves.. da je ona sam zarad denarja s tabo? In da verjeten vse igra? user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 18:02:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

ko pa imaš doma zastonj pa še to iz ljubezni seks...


Al pa iz dolznosti... user posted image user posted image user posted image



Ta boljša user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 19:01:25   
Anonimen
Ja z njegove strani je dolžnost user posted image Z ženine pa verjetno ljubezen.. Se mi smili...

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 19:02:00   
tanikaa
Kdo? Prostitutka?user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 19:02:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Ma, žena njegova..

Sam ti pa hitro odpišeš a..

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 19:03:07   
tanikaa
Vsaj pišem hitro, če že mislit ne morem. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 19:04:33   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 19:48:08   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živ,
Ali smatrate sex z prostitutko za varanje žene? Kaj si mislite o tem?
Pa nimam občutka , da sem s tem prevaral ženo ( tehnično sem jo)se je pač enkrat zgodilo na službeni poti z partnerji, kot nek test, da mora vsak, ki pride v firmo to  opraviti. 



Vprašaj ženo, če se ji zdi, da si jo s tem prevaral. Odvisno, kako ona jemlje.

In če jo to upaš vprašati, brez pomišljanja, mencanja, izmikanja, potem to ZATE ni bilo varanja, če pa si ne upaš, pa je varanje.

Varamo, če prikrivamo.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 23:01:10   
en
Jaz pa mislim da se fant mal heca. Kot prvo se mi zdi mal cudno da bi imel nekdo na sluzbenem toliko casa in volje, da bi sel po delu se v nek striptiz bar. Kot drugo, ce ze nekoga posljes nekam na sluzbeno pot pricakujes neko resnost in odgovornost. Da bi pa bili vsi sodelavci "mahnjeni" na prostitutke se mi pa td zdi mal cudno.....

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: sex z prostitutko
9.5.2007 9:17:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: en

Kot prvo se mi zdi mal cudno da bi imel nekdo na sluzbenem toliko casa in volje, da bi sel po delu se v nek striptiz bar. Kot drugo, ce ze nekoga posljes nekam na sluzbeno pot pricakujes neko resnost in odgovornost. Da bi pa bili vsi sodelavci "mahnjeni" na prostitutke se mi pa td zdi mal cudno.....


Ti pa se nisi nikoli bil na sluzbenem potovanju a ne? user posted image user posted image

Casa in volje je dovolj.. verjemi.. za razne norcije in potepanja..




(odgovor članu en)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: sex z prostitutko
9.5.2007 11:28:35   
muška
službeni poti z partnerji, kot nek test, da mora vsak, ki pride v firmo to opraviti. So me najprej napili pol pa odvlekli v tak klub.



Jaaaa in seveda so samo sodelavci vsega krivi! Verjetno so te zvezali in te še vrgli nanjo in ti ga prej še zdrkali, da ti je stal? A je potem še kdo skakal po tebi, da tebi ni bilo potrebno?

Ma daj no zbudi se! Po moje imaš bujno domišljijo, ali pa nimaš hrbtenice! Super kolektiv ni kaj, me prav zanima kje delaš - če sploh kje! In da so prav vsi v tej firmi takšni kreteni? In če ne padejo, so kaj? Izločeni?Sorry, ne pali !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: sex z prostitutko
9.5.2007 11:34:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Meni se itak smilijo deci, ki morajo celo plačati za seks.user posted image   



Men tud.. 
Kako se ti sploh dvigne.. ce ves.. da je ona sam zarad denarja s tabo? In da verjeten vse igra? user posted image


Ker to nekatere rajca Tjazy user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: sex z prostitutko
9.5.2007 11:47:18   
Anonimen
A tebe tud??? :)))) user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: sex z prostitutko
9.5.2007 11:47:49   
loredana
Jaz pravim da je to provokacije enega modela ki nima kaj počet. zakaj bi sicer pisal to na forum kjer smo večinoma ženske, in navsezadnje zakaj bi sploh pisal in nas spraševal za mnenje.

Če si dost dolg po raznih forumih znaš izluščit prcarje....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: sex z prostitutko
9.5.2007 11:50:36   
Marogica
Saj mi tudi provociramo, je včasih prav lušno....dokler je lušno, potem pa resno spregovorimouser posted image

p.s. Pa raznih g. Drkotov smo tudi že navajeni, se vsake kvatre sprehodi k nam in to čisto polomljen in v gipsu, pa po možnosti še na berglahuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: sex z prostitutko
9.5.2007 21:44:08   
en
Potem takem si ti to dostikrat pocel. Sicer pa pocasi mi postaja vedno bolj jasno zakaj tuje firme nocejo v SLO in gredo raje v druge vzhodne drzave. Verjetno sm bil vekrat na sluzbenih potovanjih veckrat kot si lahko ti predstvaljas - je pa res da v SLO ne grem rad cerav sm mladost prezivel v omenjeni drzavi. Se vedno pa mislim da tak clovek kot je "anonimen" ki hodi na sluzbena potovanja nima kaj iskati v podjetju na taksem mestu. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: sex z prostitutko
9.5.2007 22:16:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: en

Potem takem si ti to dostikrat pocel.


Bil na sl. potovanju? Ja dostikrat.. Na prostitutke pa niti pomislim ne.. sploh pa v Parizu ne.. Ce punce ne rabis osvajat za seks.. pol to sploh ni seks..   
Je bilo pa zlo velik volje in casa po sluzbi za pohajkovanja... in zabavo..

IZVIRNO SPOROČILO: en
Sicer pa pocasi mi postaja vedno bolj jasno zakaj tuje firme nocejo v SLO in gredo raje v druge vzhodne drzave. Verjetno sm bil vekrat na sluzbenih potovanjih veckrat kot si lahko ti predstvaljas - je pa res da v SLO ne grem rad cerav sm mladost prezivel v omenjeni drzavi.


ehhh... kr neki.. brez veze..

IZVIRNO SPOROČILO: en
Se vedno pa mislim da tak clovek kot je "anonimen" ki hodi na sluzbena potovanja nima kaj iskati v podjetju na taksem mestu. 

kaksnem mestu? Sej ne ves na kaksnem mestu je?! user posted image

(odgovor članu en)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 11:22:13   
Anonimen
Pozdravljeni!

Naj se vam zahvalim za sodelovanje. V mojih raziskavah, ki jih opravljam že 5 leto, vse pogosteje opažam da ljudje obsodijo ljudi v stiske. Tukaj gre za dejanski primer neke osebe, ki je na terapiji zaradi dogodka , ki se mu je pripetil. Možakar je zdaj vodilna oseba v nekem tujem podjetju in je vedel, da je za napredovanje v tem podjetju treba opraviti neke vrste test pripadnosti firmi in načinu, ki ga vodilni imajo. V življenju ni imel nikoli želje , da bi to storil. Zavedal pa se je, da če si želi izboljšati kvaliteto življenja in s tem omogočit svojim otrokom boljše življenje mora to storiti. Pripravljen se je bil žrtvovati za svojo družino. Kaj bi vi storili če bi vedeli, da bi namesto sedanjega dohodka, ki ga imate imeli po takem testu dvojnega z več ugodnostmi. A bi še vedno razmišljali, da je to varanje  ali bi se žrtvovali za svojo družino.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 11:25:39   
Mina1
Možakar je zdaj vodilna oseba v nekem tujem podjetju in je vedel, da je za napredovanje v tem podjetju treba opraviti neke vrste test pripadnosti firmi in načinu, ki ga vodilni imajo. V življenju ni imel nikoli želje , da bi to storil. Zavedal pa se je, da če si želi izboljšati kvaliteto življenja in s tem omogočit svojim otrokom boljše življenje mora to storiti.


Pa dobro no, tole je pa višekuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 11:27:39   
maruškaŠ
Lahko bi jo plačal, lahk bi šel z njo v cimer - ampak a jo je blo treba porivat? So ga tut pri tem gledali?

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?