|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 11:28:17   
Anonimen
Hah haha haha... za posrat.. :)))) user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj si zdej zbluzu.. pa to ni res.. .user posted image user posted image user posted image

Ce men obljubis... da me zaposlijo kot direktorja.. v eni tuji firmi.. ce pofukam eno prostitutko.. pa bom mogoce tud to naredu..

Sej.. kaj... 3 kondome das gor.. pa itak nc ne cuts.. in cez minito reces.. da si fertig.. in gres...

In pol mas odlicne preference za direktorja.. Sej zato pa so vse firme v ****u!!! k si tko nabirajo preference...

Ta pa je mocna.. res..  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mas se kaksno taksno?   In ze 5 let opravljas te raziskave.. user posted image user posted image  

In ta je zdej na terapiji? Zakaj te ni vzel s seboj? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 11:28:55   
Mina1
A bi še vedno razmišljali, da je to varanje ali bi se žrtvovali za svojo družino.


Žrtvovanje pa takšno no, ma ne bi hotela biti tvoja žena, partnerka ali del tvoje familije, res ne.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 11:29:46   
maruškaŠ
Aja in on si ni izboljšal kvalitete življenja ampak samo kvantiteto. Ni vse v denarju in materialnih dobrinah. Kakovost svojega življenja, žene in otrok bi si izboljšal ravno s tem, da tega ne bi storil. (dandanes moralne vrednoste ne štejejo več nič?)

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 11:46:02   
Taula

Pozdravljeni!

Naj se vam zahvalim za sodelovanje. V mojih raziskavah, ki jih opravljam že 5 leto, vse pogosteje opažam da ljudje obsodijo ljudi v stiske. Tukaj gre za dejanski primer neke osebe, ki je na terapiji zaradi dogodka , ki se mu je pripetil. Možakar je zdaj vodilna oseba v nekem tujem podjetju in je vedel, da je za napredovanje v tem podjetju treba opraviti neke vrste test pripadnosti firmi in načinu, ki ga vodilni imajo. V življenju ni imel nikoli želje , da bi to storil. Zavedal pa se je, da če si želi izboljšati kvaliteto življenja in s tem omogočit svojim otrokom boljše življenje mora to storiti. Pripravljen se je bil žrtvovati za svojo družino. Kaj bi vi storili če bi vedeli, da bi namesto sedanjega dohodka, ki ga imate imeli po takem testu dvojnega z več ugodnostmi. A bi še vedno razmišljali, da je to varanje ali bi se žrtvovali za svojo družino.


user posted image user posted image user posted image  Ja halo a ti to resno. user posted image user posted image user posted image  Če pa res obstaja kaki taki kreten na svetu pa moje sožalje in hvalabogu da ni moj dec.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 11:53:11   
muška
Jaaaa in seveda so samo sodelavci vsega krivi! Verjetno so te zvezali in te še vrgli nanjo in ti ga prej še zdrkali, da ti je stal? A je potem še kdo skakal po tebi, da tebi ni bilo potrebno?

Ma daj no zbudi se! Po moje imaš bujno domišljijo, ali pa nimaš hrbtenice! Super kolektiv ni kaj, me prav zanima kje delaš - če sploh kje! In da so prav vsi v tej firmi takšni kreteni? In če ne padejo, so kaj? Izločeni?Sorry, ne pali !


še vedno sem istega mnenja!!!!!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 11:58:45   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pripravljen se je bil žrtvovati za svojo družino.


  Tale je pa ful dobra, ja ..... nekakšna slaba kopija ideje iz filma Nespodobno povabilo .....

Ne gre mi v glavo, da bi s seksom izkazoval pripadnost firmi .... ali določeni skupini ljudi .... ali sploh komurkoli ..... če ti je, ti je. Če ti ni, ti ni ( do seksa ). Vse druga je larifari, po moje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 11:59:47   
Anonimen
Poglej ti anonimni clovecek.. na terapiji...

ce bi lepo reku.. da mu je bila ena vsec.. in sta cutla metuljcke in vse to.. kar mora bit.. in ****t ga.. sta se pac tud dol dala... potem to zame ne bi bil nek big dil..

Tkole s prostitutko.. pa pripadnost firmi.. pa napredovanje..

In to je naredu.. da lahko vec nudi svoji familiji a ne? Kaj vec? AIDS mogoce? In zakaj je zdej na terapiji.. ce je to naredu s tem namenom?

Ce ga je to spravlo na terapijo.. pol je zlo zlo neuravnovesen.. in nesposoben za vodilni polozaj..

Ce pofuka.. prostitutko.. dobro .. pac njegova stvar.. naj bo tiho vsaj.. ocitno je antipaticen.. da nobena noce z njim.. in naj bo tiho vsaj..

Ce gre zaradi tega na terapijo... neurvnovesenost..

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 12:48:17   
G in T



IZVIRNO SPOROČILO: AiMa

–{ŚöŽi›ß—R›"‹Ć"I 'ăᢌöŽi'ăᢠ. Žá—L'ĹŹď”V™|Śh�ż

G in T...ni xie hanyu xiede hen haouser posted image




Kaj mi želiš povedat??? Al mata z mojim, kakšne šifre a???user posted image user posted image user posted image user posted image
Hočeš napisat češplja po hindujsko???user posted image user posted image

Razsvetlime, ker tavam u temi

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 22:28:32   
en
Ej anonimen....ti pa ga mal kakcas. Ce je tak clovek na celu firme je bolje da cim prej gre, kr ce ni znal reci ne enim bebastim sodeavcem kako bo "zdravo" razmisljal v trenutkih ko se sprejemajo strateske odlocitve v podjetju. Jz zase vem da tega ne naredim pa ce bi mi potem lahko bil direktor vseh direktorjev..... Vec mi je vredno da lahko zeni pogledam v oci brez sramu ali obcutka krivde. Ce pa zaradi zavrnitve sodelavcev zgubim sluzbo jo pac bom. Se vedno je bolje izgubiti sluzbo kot pa "izgubiti" druzino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 22:50:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljeni!

Naj se vam zahvalim za sodelovanje. V mojih raziskavah, ki jih opravljam že 5 leto, vse pogosteje opažam da ljudje obsodijo ljudi v stiske. Tukaj gre za dejanski primer neke osebe, ki je na terapiji zaradi dogodka , ki se mu je pripetil. Možakar je zdaj vodilna oseba v nekem tujem podjetju in je vedel, da je za napredovanje v tem podjetju treba opraviti neke vrste test pripadnosti firmi in načinu, ki ga vodilni imajo. V življenju ni imel nikoli želje , da bi to storil. Zavedal pa se je, da če si želi izboljšati kvaliteto življenja in s tem omogočit svojim otrokom boljše življenje mora to storiti. Pripravljen se je bil žrtvovati za svojo družino. Kaj bi vi storili če bi vedeli, da bi namesto sedanjega dohodka, ki ga imate imeli po takem testu dvojnega z več ugodnostmi. A bi še vedno razmišljali, da je to varanje  ali bi se žrtvovali za svojo družino.




Ni kaj-za sodelovanje mislim.

To, kar je ta človek naredil je resnično, kako ne, saj pa je izbruhnila v Nemčiji celo afera v VW-ju, ko so vsi(ali so bili skoraj vsiuser posted image -pa saj je vseeno) v vrhovih VW-ja vpleteni v takšne in pdobne igrice na potovanjih. Torej to je očitno praksa, ki dokazuje...kaj? Da če hočeš biti vodilni v podjetju, si torej ovca v čredi, ki se mora dokazovati tudi s tičem, pardon z drugo glavo, da prva kaj velja. To so neke vrste dokazovanja moškosti, mogoče celo uspešnosti.

Ta primerek(torej ta moški) je test očitno zelooo dobro prestal, če je na takšnem položaju. Torej se je "mehansko" početje očitno izplačalo.

Žrtvovati za družino? Ljudje očitno nase jemljejo različne žrtve, da bi bili uspešni. Eni za vsako ceno, eni pa pač ne. In ta človek, je to naredil za vsako ceno, najprej zaradi svojega EGA, šele v drugi fazi zaradi družine. In to je dejstvo.

Obsojanje ljudi v stiski? Ljudje VEDNO obsojamo in največkrat zato, ker sami ne poznamo zgodbe ali dogodka v detajle, saj nismo čustveno vpleteni.  Pokažite mi en primerek človeka, ki NE obsoja, pa naj gre za človeka v stiski ali kakšno drugo, družbi nesprejemljivo ali celo sprejemljivo dejanje.

Tako, da vam zato ne bi bilo potrebnih 5 let raziskovanja ali ljudje obsojamo ali ne. Obsojanje je in bo ena izmed priljubljenih karakternih značilnosti ljudi.

Pa javite se še kaj....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: sex z prostitutko
10.5.2007 22:53:39   
Anonimen
No, zdaj vidim, da so ljudje očitno res propravljeni žrtvovati za denar svojo družino. Takih ljudi se ogibam okol in okol.
Ampak to je zame bolan človek, pa verjetno nisem edina, ki tako misli.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: sex z prostitutko
11.5.2007 8:21:49   
srki
Kristus Božji, kakšna raziskava in kakšno podjetje, drugače pa Muškauser posted image  fajn napisan post!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: sex z prostitutko
11.5.2007 12:44:36   
en
V firmi ki si jo omenila je bilo pa mal drugace. Ni bilo nobenih "pritiskov" oz. zelja s strani sodelavcev. In ne enacit lubenic z jabolki.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: sex z prostitutko
11.5.2007 15:34:10   
Anonimen
Še dobro da moj ni na nobenem vodilnem položaju in najbrž to nikoli ne bouser posted image .

Kakšna raziskava pa naj bi to bilauser posted image . A si pričakoval kakšne drugačne odgovore kot le-teuser posted image . A si mislil da boš tukaj na odobravanje naletel ali kakouser posted image .

Drugače pa me je sedaj malo strah, da ko bom enkrat iskala službo in jo tudi dobila morala dati skozi takšen krst. Mogoče pa me na mizo zvežejo in kar vsi po vrsti posilijo, da vidijo če sem vredna njihove firme in dovolj vzdržljivauser posted image . Ampak mogoče bi pa po tem dobila 5-kratno plačo in še k tebi bi lahko hodila na terapijeuser posted image

(odgovor članu en)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: sex z prostitutko
11.5.2007 16:15:29   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: en

V firmi ki si jo omenila je bilo pa mal drugace. Ni bilo nobenih "pritiskov" oz. zelja s strani sodelavcev. In ne enacit lubenic z jabolki.


Kaj pa potem? Sem poslušala intervju z ženo enega izmed menedžerjev pri Stern TV. Tako, da....ali je bila želja ali pritisk, to vedo samo vpleteni, vseeno pa govorimo še vedno o sadju...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu en)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: sex z prostitutko
12.5.2007 22:02:14   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: en

Kot prvo se mi zdi mal cudno da bi imel nekdo na sluzbenem toliko casa in volje, da bi sel po delu se v nek striptiz bar.


Kaže da ne hodiš prav veliko na službene poti in ne govoriš z nikomer ki tja hodi. Priložnosti in želja je več kot dovolj.Tisti, ki gredo za dlje časa, imajo tudi proste nedelje, med drugim.
 Jaz sicer osebne izkušnje z prostitutko nimam in si je tudi ne želim. Če z žensko ne čutim čustvene vezi, mi sex nima ravno neke vrednosti.
Nekaterim pa taka izkušnja zelo burka domišljijo. Znanec mi je pripovedoval za svojega sodelavca, kako si je tega želel in to tudi uresničil v Nemčiji. Prijatelj dosti hodi na montaže po vsem svetu in tam se veliko srečujejo s prostitutkami. Sicer mi ni priznal, da je šel s katero, priložnosti pa ima dovolj. Tako je tudi bil en dogodek, ko se je peljal z dvigalom v hotelu, z njim pa tudi ena zelo urejena in čedna ženska. Normalno, da jo je premeril od nog do glave, nakar pa ga je ona prijela za j... in ponudila svoje usluge.
 Povsod, kjer se zadržujejo možje na službenih poteh, prostitutke niso daleč vstran.



_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu en)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: sex z prostitutko
13.5.2007 1:18:41   
Anonimen
Žalostno žalostno......Boga žena, bogi otroci..

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: sex z prostitutko
13.5.2007 8:21:48   
en
To kolikokrat grem jz na sluzbeno pot in za koliko casa in koliko krat mesecno naj bo skrivnost. Na sreco tudi ne delam ze nekaj let v SLO tk da sm se tudi resil bodobno mislecih ljudi kot so nekateri tuki. Sicer pa v podjetju kjer trenutno delam se vikendi prezivijo doma - ne glede kam se leti. Se vedno pa vztrajam: kako naj tisti ki gre na sluzbeno potovanje opravi odlicno svoje delo, ce ze v naprej misli kjer si bo olajsal jajca. To s prostitutkah je tko kot imajo nekateri bujno domisljijo o stevardesah...... 

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: sex z prostitutko
13.5.2007 8:23:24   
en
Stern TV je malenkost boljsi kot show Yerrija Springerja........

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: sex z prostitutko
13.5.2007 9:02:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: en

Stern TV je malenkost boljsi kot show Yerrija Springerja........


TI očitno že veš... Bi rekla, da celo slabiši od SPringerja

http://www.stern.de/tv/about/548322.html?nv=cp_L2_

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu en)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: sex z prostitutko
13.5.2007 10:49:04   
en
Ok...je malo boljsi user posted image ...a prav....?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: sex z prostitutko
13.5.2007 11:16:21   
Marogica
Aja, teme na TV pa so iz tega cajtnga
http://www.stern.de/, Izdajatelj Gruner +Jahr. če ti to kaj pove, potem veš, kam spada ta revija...

Pa lepo nedeljo....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu en)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: sex z prostitutko
20.5.2007 3:32:24   
ronja
Ja, jaz smatram seks s prostitutko za varanje žene, ne vem, zakaj pa to ne bi bilo varanje, kvečjemu še bolj, saj si se zato namensko odločil, plačal in storil, ni da bi ti pač počil film ob luštni soplesalki in bi si rekel, samo 1x se živi, recimo...ampak to vnaprej načrtuješ...

Je pa res, da je čustveno nisi prevaral, ampak to je ne bi v nobenem skoku čez plot za eno noč, kjer ti ne bi bilo nič do tiste druge.

ja, enim pač paše, eni majo take želje, da jih ženi še povedat ne upajo, kaj šele, da bi jim jih uresničila, eni nimajo druge možnosti,... če jim paše in tudi punca ni prisiljena v to, zaradi mene, naj uživajo, oni v seksu, one v denarju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: sex z prostitutko
20.5.2007 3:47:06   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljeni!

Naj se vam zahvalim za sodelovanje. V mojih raziskavah, ki jih opravljam že 5 leto, vse pogosteje opažam da ljudje obsodijo ljudi v stiske. Tukaj gre za dejanski primer neke osebe, ki je na terapiji zaradi dogodka , ki se mu je pripetil. Možakar je zdaj vodilna oseba v nekem tujem podjetju in je vedel, da je za napredovanje v tem podjetju treba opraviti neke vrste test pripadnosti firmi in načinu, ki ga vodilni imajo. V življenju ni imel nikoli želje , da bi to storil. Zavedal pa se je, da če si želi izboljšati kvaliteto življenja in s tem omogočit svojim otrokom boljše življenje mora to storiti. Pripravljen se je bil žrtvovati za svojo družino. Kaj bi vi storili če bi vedeli, da bi namesto sedanjega dohodka, ki ga imate imeli po takem testu dvojnega z več ugodnostmi. A bi še vedno razmišljali, da je to varanje  ali bi se žrtvovali za svojo družino.




hm, anonimni, veš, ženske smo dan za dnem v takem položaju... Da bi lahko na ta način vsaj 2x več zaslužile... Pa pač tega vse ne delamo... Nekak se mi zdi, da bi moj ljubi rajši, da nama na ta način ne služim denarja... Mislim, da če bi lahko kolikortoliko normalno živeli brez tega, potem se ne bi žrtvovala za svojo družino. Če pa bi bili moji otroci lačni ali fant bolan, pa bi bilo treba napraskat nek denar, potem bi pa naredila marsikaj, ne samo spala s kom, samo da bi nekak splavali... Oboje fant ve in se strinja, saj bi sam enako reagiral.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: sex z prostitutko
22.5.2007 20:32:37   
Abby
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Ne, to ni varanje. Če niso vpletena čustva zame to ni varanje. Sploh ker si to počel s prostitutko. Zame je potem to isto kot masaža, ali kakšna druga negovalna storitev user posted image



A če pol strogo neseksualno, vendar čustveno in ljubeče poklepeta s sosedo, je pa to varanje? Če poriva neznano češpljo, v katero ni zaljubljen, pa ni?

Jebeš negovalne storitve... res ne vem, zakaj eni tako hitijo, ko se kje deli neumnost.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?