|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:31:30   
Anonimen
A ti si dejansko mislil, da bomo prišli do skupnega zaključka pri tako kompleksni temi kot je varanje in odpuščanje le-tega....Optimist!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:35:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Drugače pa Tjazi..a ti vedno ljudi prepiričuješ svoj prav?user posted image


V zivo.. sem velik volj tih.. :)))

Ampak ne prepricujem.. sprasujem te.. ZAKAJ?? pa mi ne znas odgovort.. Dej povej mi..
 
Zakaj???


(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:37:17   
Taula
Ampak ne prepricujem.. sprasujem te.. ZAKAJ?? pa mi ne znas odgovort.. Dej povej mi..

Zakaj???


Zakaj bi mu rekla, da mu ne bi odpustila? A to te zanima.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:38:06   
Anonimen
 ves Tjazi, tuki gre v bistvu za neki cist preprostega...

svojih partnerjev pac ne ljubimo brezpogojno...pa ce dodas zraven se en malcek prevelik ego...pa je rezultat na dlani


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:38:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

A ti si dejansko mislil, da bomo prišli do skupnega zaključka pri tako kompleksni temi kot je varanje in odpuščanje le-tega....Optimist!


Ja... se vedno mislim..  da nekoc bomo... ko bo EGO took manjsi.. da ga tole ne bo vec tko bolelo.. takrat bomo..

Takrat bo boljs.. pa ne ker se bomo lahko varali.. pa bo vse kul.. ampak ker varanja vec ne bo.. in ker bo bolj iskreno vse skupi..

Zdej pa vem.. da 90% zakonov je zlaganih..

Ce bi partnerji vedeli VSE.. bi se 90% zakonov podrlo..

100% in to ni dobr.. ampak vse to kar pocnemo.. je dobr.. tud ce kej.. prepovedanega.. ker razruka EGO in pol ga je vedno manj.. in tko bomo lahko prej.. se strinjali..

Ko se bomo tuki enkrat strinjali.. se bomo povsod drugje..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:39:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ves Tjazi, tuki gre v bistvu za neki cist preprostega...

svojih partnerjev pac ne ljubimo brezpogojno...pa ce dodas zraven se en malcek prevelik ego...pa je rezultat na dlani




Evo.. tocno to ..sem par sekund za tabo objavil.. ko bo ego manjsi.. bo lazje..

Zdej pa.. cim vec se varajmo.. da bo ego trpel.. pa bo hitr.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:40:27   
Anonimen
zakaj pa npr.svojega otroka ne zavrzes, ce te totalno razocara??? ker je seveda tvoj...in sebi pac tega ne bos naredil...ego spet

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:41:20   
Taula
zakaj pa npr.svojega otroka ne zavrzes, ce te totalno razocara??? ker je seveda tvoj...in sebi pac tega ne bos naredil...ego spet


Ja a si ti resna..kako lahko primerjaš otroka, ki je tvoja kri in pa partnerja?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:44:56   
Anonimen
Pa smo spet tam, ko nekateri otroke vpletajo v tako temo....

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:47:29   
Taula
Pa smo spet tam, ko nekateri otroke vpletajo v tako temo....


Jap. Tema je ti in partner..nič otrok, nič tete, pa mame, pa soseda. No sosed je lahko.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:47:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

zakaj pa npr.svojega otroka ne zavrzes, ce te totalno razocara??? ker je seveda tvoj...in sebi pac tega ne bos naredil...ego spet


Ja a si ti resna..kako lahko primerjaš otroka, ki je tvoja kri in pa partnerja?user posted image


u didnt get my point...nvm user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:49:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

zakaj pa npr.svojega otroka ne zavrzes, ce te totalno razocara??? ker je seveda tvoj...in sebi pac tega ne bos naredil...ego spet


Ja a si ti resna..kako lahko primerjaš otroka, ki je tvoja kri in pa partnerja?user posted image


ego kr ven buta user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:50:26   
Taula
Nisem pač tolk pametna kot nekateri.user posted image  Jebi ga.

Niče grem jaz na drinko z hot kolegom, pa upam da se ne spotaknem. Ali kako že gre to?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:54:32   
Anonimen
na zalost je tako, da lahko edino sebe ljubis brezpogojno...in seveda svojega otroka, ki je pac tvoja kri...in dokler bo tako bomo ljudje na taki duhovni ravni kot smo sedaj...in varanje bo tako vedno prisotno...ko pa bomo to presli in zaceli tudi svoje partnerje ljubiti brezpogojno pa tud varanja ne bo vec...

simpl k pimpluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:56:25   
paris
Taula, a si vprašala svojga, če ga lohk mal varaš? user posted image user posted image



Tjaži, srce, a veš kaj je največja fora? Tisti, ki res varajo, nič ne sprašujejo, grejo pa nardijo!

In ja, jest sem čist preveč egoistična za kaj tazga, priznam. A zdej me pa nič več ne maraš? user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 14:59:16   
Taula
Taula, a si vprašala svojga, če ga lohk mal varaš?


A ga prašam..da letim skozi zaprta vrata ven.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 15:00:02   
Anonimen
KAj ce bi kr o pimplu dalje...  :)) user posted image user posted image


Tvoja kri... Hmm.. !

A ce bi jst recimo se locu.. in bil z drugo.. ki bi imela otroka.. ga pa ne bi imel rad.. ker ni moja kri?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 15:04:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Taula, a si vprašala svojga, če ga lohk mal varaš?


A ga prašam..da letim skozi zaprta vrata ven.user posted image


Ne ce lahk varas...

Ampak kako gledas na to.. recimo.. ce se ti hipoteticno ZGODI.. in ce bi te potem se imel rad.. ce bi mu rekla.. da ga se vedno ljubis..

A ne bi bla mal razocarana ce bi ti reku,.. da te ne bi vec maral.. !?

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 15:08:36   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Torej..da sem v zvezi, dečko ne vara in reče...če bi te kdaj prevaral..bi bila še moja?


Ja..

tko...

In ce reces.. JA.. je to najvec.. kar lahko nardis.. da te zihr nikol ne bo prevaral.. VERJEMI!!!
user posted image  user posted image  mislim, da sem ena redkih žensk, ki ne tolerila varanja, ampak če bi me moj prevaral, on dobro ve da ne bi blo kar konec (čeprav sem sigurna, da se to nebo naredilo, ali pa še dolgo časa do tega ne bo prišlouser posted image  - zakaj zato, ker me ima rad ravno toliko koliko imam rada jaz njega user posted image  ... pač vem da bi mu oprostila...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 15:56:36   
baguSka
A ce bi jst recimo se locu.. in bil z drugo.. ki bi imela otroka.. ga pa ne bi imel rad.. ker ni moja kri?


Pomoje bi... ampak ne tok zelo zelo, kot svojega otroka... Torej bi ga lahko, ampak skoraj tolk kot svojega otroka... user posted image  Pomoje... ne vem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 16:16:58   
ronja
To ni hipotetično, ampak sem to že naredila, to sem mu povedala že prej in bolj ko ga mam rada, bolj tako mislim. Nikakor si namreč ne morem predstavljat, kako bi lahko bil en nepomemben seks (saj govorimo o neki aferici, spodrsljaju, ne o tem, da bi se zaljubil v drugo in imel dalj časa ljubico, ne?), ki bi bil sad par trapastih naključij in slabega trenutka, no, kako bi en tak seks lahko bil več kot pa to, kar čutim do njega! ne vem, zakaj bi najino ljubezen cenila tako nizko...

In zakaj bi to pomenilo, da me nima rad? Vsak je že kdaj pomislil/sanjal ponoči ali podnevi ali fantaziral o kom drugem, včasih je od misli do dejanj pač malo krajša pot kot kdaj drugič in če se zgodi, se pač zgodi. ne bi bila vesela, bi se vprašala, če kaj pogreša, svet se mi pa zato ne bo podrl.

Tudi se ravno zato ne maram poročat - ne maram obljubljat nekaj za 30 let naprej, ko nimam pojma, kako bo takrat... In obljubljat zvestobe. Se mi zdi nefer. Ker dejansko nikoli ne veš. In nočem, da bi mi on to obljubljal!  Moja ljubezen ni odvisna od tega, kaj mi obljubi... Nočem, da ni z neko pupiko zato, ker je meni nekaj obljubil, hočem, da če ni, ni zato, ker bi rajši bil z mano takrat... Da ni prisila to, kar postavlja meje, ampak ljubezen... Če se pa zgodi, se pa zgodi, smo ljudje;)

Veliko rajši vsak dan sproti vem, da ima popolnoma proste roke, dela kar hoče, pa se vendar vsak dan sproti odloči zame. To je zame ljubezen. Ne to, da se to odločiš enkrat, podpišeš nek papir in potem mahaš z njim, ko  gre kaj narobe, češ, lej, kaj si obljubu... Pa ne vidiš, koliko si k temu sam prinesel,da je drugi to naredil, recimo...

Ko sem bila še bolj divja, sem se dostikrat počutila malo ujeto v resni zvezi, čeprav sem vedela, da me noben od fantov ne bi pustil, če bi ga prevarala. Ampak vseeno, sem vedela, da bi jih prizadelo in me je to malo morilo... Zdajšnji fant mi je enkrat napisal sms: "Pojdi na koncert, pleši, znori se, seksaj s 3 tipi, ostani z mano!" Šla sem na koncert, plesala, se znorela, spala z nikomer, še flirtala ne in ostala z njim. Imela sem božanski občutek, da sem svobodna, nisem ujeta, da lahko delam, kar hočem in on me ima rad. Nič drugega nisem rabila... Samo ta občutek. Zato me zdaj ma in zato ga tudi nisem prevaralauser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 16:20:46   
ronja
srček, ni za obupatuser posted image Moj ljubi je recimo, predno sva bila skup reku, da ne bi nikoli mogu oprostit varanja, zdaj pa ne misli tako... Ljudje se spreminjamo... Pa ga nisem nič prepričevala, da smo si na jasnem, samo marsikaj je drugače, ko imaš nekoga rad...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 16:28:54   
Anonimen
Ronja, sem blond pa ne razumem na kaj se to nanašauser posted image .
Jaz si ne želim, da bi mi moj bil pripravljen odpustiti varanje, prav tako ga tudi jaz nebi njemu.......

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 16:51:15   
Anonimen
Kot prvo, nobena ljubezen ni brezpogojna, še starševska ljubezen do otrok ne, pa če se še tako trudimo. Vedno imamo določena pričakovanja, velika ali majhna, odvisno od posameznika.

Z ljubeznijo je tako: ne moreš od nekoga pričakovati ljubezni, če je niso sposoben tudi sam dajat. Niti ne moremo pričakovat, da nas bo nekdo imel vedno in večno rad, neglede na kaj naredimo. Niti ne moremo od partnera pričakovat ali zahtevat, da nam bo vedno zvest.
Večna ljubezen, zvestoba, monogamna zveza,... je moj ideal popolnega odnosa. Ampak popoln odnos ni nikoli obstajal. Tako kot ni nič drugega na tem svetu, kar bi bilo popolno. In ne morem, čeprav mislim, da ne bom nikoli skakala z drugim okrog, prisečt, da bom večno samo z možem. Ali pa on samo z mano. Nikoli ne vemo, kaj nam bo življenje prineslo, kakšne izkušnje bomo imeli in kako bomo v danem trenutku ravnali. In čeprav se sedaj čudovito razumeva, ni nujno, da bo večno tako.

Kaj bi naredila, če bi ugotovila, da me vara? Nimam pojma. Niti nimam pojma, kaj bi odgovorila, če bi me o varanju spraševal hipotetično. Gre za preveč težke situacije, ki vključujejo ogromno različnih čustev in je težko govorit na pamet, če nisi dejansko v taki situaciji.
Ne bi pa mu pakirala kufrov. Si jih zna sam user posted image user posted image user posted image .

No, Tjazi, kaj pa če bi še ti posredoval odgovore na svoja vprašanja user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ultra tezka/lahka uganka (2)
10.5.2007 17:02:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

No, Tjazi, kaj pa če bi še ti posredoval odgovore na svoja vprašanja user posted image ?


Sej sem jih.. skos jih... Ti sam beri.. :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?