|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi katera pridruži?
31.5.2007 14:17:02   
Anonimen
Zanima me kako ste si kosilo naredile? Jaz nisem vedela kako naj ga pripravim in sem skuhala 2 velika korenja, pa jajce in čez dala dva kosa sira v lističu, ker ga toliko nisem imela doma.A bo to v redu? Ste ve jedle surovo korenje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Se mi katera pridruži?
1.6.2007 0:21:12   
stuhica
Ojla,

ma ja punce, veretno je res bolje da počakam da neham dojit??? No ja smao ne vem kdaj bo to naš mali bo 4. junija star 10 mesecev pa se še vendo dojiva! So mi šle pa kile gor in ne dol tako kot so vsi pravili da ko dojiš da kile zgubiš pa je to čista laž in ne drži!!!
Ja upam da bom potem našla kako sorodno dušico da bo poskusila z mano hujšat!! Držim pa pesti za vas da vam uspe!!!


_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Se mi katera pridruži?
1.6.2007 9:24:21   
trixi
Ojla, jaz sem se vam tudi pridružila tam na začetku, potem mi je pa zmanjkalo časa za se oglasit. No, da vam povem, da si jaz jedilnik tudi malo po svoje priredim. Recimo zelenjavo zamenjam za kako drugo vrsto, pa recimo šunko sem tudi zamenjala za tunino v naravnem soku. Saj to ni nič narobe, beljakovine tako ali drugače...? Pa zelenjave pojem mal več. Pa cuker si dam v kafe...ma saj telovadim.
Jah, mene pa zanima kje ste izgubile tisti ta prvi dan, kao pripravljalni, malo se spomnim, suhe slive, sadje, ....

Joj, mi smo pa povabljeni jutri na eno praznovanje RD, upam, da ne bom podlegla sladkarijam

stuhica, če ma pa tvoj piškotek že 10 mesecev po moje ni panike, če mami malo bolj pazi, kaj je. Sej zdalj verjetno že poje kaj konkretne goste hrane. Daj si še ti malo priredi tole dieto, kakšen kos polnozrnatega kruha, polnozrnatih testenin. Da pa ne shujšaš izkjučno z dojenjem pa tudi jaz dobro vem.

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Se mi katera pridruži?
3.6.2007 10:21:12   
barba
Kje ste vse? Men tale dieta čisto fajn gre, samo baterije v vagi je zmanjkal user posted image  in ne morem preverit kolk sem dol spravla v enem tednu. user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Se mi katera pridruži?
4.6.2007 8:15:17   
pancek
Evo, jaz sem še vedno z vami. Včeraj sem sicer na veliko grešila, ampak danes grem naprej. Lačna sem kot pes, tako mislim, da bom za zajtrk pojedla za danes prepovedano žemljco. Za kosilo pa špinača in jajce, jupiiii

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Se mi katera pridruži?
4.6.2007 15:27:20   
Anonimen
Jaz tudi še vztrajam. V soboto sem imela praznovanje rojstnega dne in sem se malo grešila ampak še vedno vztrajam.

(odgovor članu pancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Se mi katera pridruži?
7.6.2007 9:31:57   
total
Punce kolk ste kaj shujšale po 1 tednu? Se kaj pozna??

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Se mi katera pridruži?
10.6.2007 8:37:52   
pancek
Očitno na tej temi ni več zainteresiranih. No, danes je zadnji dan in naj priznam, da se že od torka ne držim več diete, v tistiem tednu in enem dnevu sem se pošteno prepucala, tako da tiste -3 do 4 kg, so bili verjetno samo ostanki v črevesju, vendar se odlično počutim. Zdaj je pa cajt, da še kako ločevalno usekam, bo vsaj bolj trajno.
LP

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?