|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
31.10.2007 12:40:38   
nky 23
ja jaz pa se bom poročila v sg in to verjetno na letališču, saj moje želje vila široko ali vila herbeštajn v velenju verjetno odpadejo, ker je malo daleč in pa premalo prostora.
no bopmo pa to naredili malo neobičajno.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: poroka 2008
1.11.2007 23:07:45   
bt08
Midva greva jutr delat prstane,pol pa še vgravirat enkat.Jaz sam upam da jih bom dobla,ker mi nobeni niso ne vem kaj všeč,mal sem zbirčna.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: poroka 2008
2.11.2007 23:41:27   
Mateja82
Še ena bodoča nevesta tukaj. user posted image

Midva sva izbrala mesec Maj. Tako da sedaj že lepo počasi planirava najin dan. Do sedaj sva rezervirala gostišče, fotografa, snemalca, in glasbeno skupino.
Danes sva nabavlila nekaj materijala za konfete, naprsne šopke, mašne in dekoracijo,  vabila...vse to bom delala sama in tako sva morala malo prej začeti z nabavo.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: poroka 2008
4.11.2007 21:25:23   
nina421
tut me2 se poročiva drugo leto. enkrat avgusta.
a mislite da bi mogla že počasi na urad pa v cerkev in tako naprej. sploh pa ne vem kje naj začnem???

lep večer

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: poroka 2008
5.11.2007 15:46:45   
bt08
No midva sva pa zbarala prstana,je letošnja oz kolekcija za 2008,ful lepa sta.Maja jih greva probat,pol pa počas že dobiva.Tko da mava sedaj zrihtano že
-prstana
-gostišče
-glasbo
-snemalca
-fotografa
Zdaj grem pa na lov za vabila material,in na lov za obleko.Upam da kej najdem pametnega.Pa za civilno bova tud ta mesec šla gor se probat zment.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu nina421)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: poroka 2008
5.11.2007 16:00:28   
nky 23
ja ste že kar hitre nekatere, moj pa vedno saj je še čas!

punce kje najdem kak res pameten ansambel???

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: poroka 2008
6.11.2007 7:22:26   
NATAŠI
jaz bom pa počakal da grem drugo leto na sejem poroka in bom tam še najdal kar mi manjka. civilni obred imava rezerviran, prstančke sva gledala od zlatarne celje (pa je rekla da le kakšen mesec prej naj jih vzameva), obleke sem šla pa že probat v domžale Moda art (in nisem bila zadovoljna). v petek imam termin v kamniku potem pa čakam da me pokličejo iz Poročnega kotička in povejo termin.
ansambel- slišala sem pohvale od ansambla iz tuhinjske doline (sinovi ansambla Poljanšek) imajo full zabavne muzike, raznih for in ostalega kar paše zraven

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: poroka 2008
6.11.2007 7:23:27   
NATAŠI
nina mislim da če se boš poročila v uradnih prostorih greš tja nekaj mesecev prej, v cerkvi pa tud če je en mesec prej mislim da je ok

midva sva res da že rezervirala civilno na prostem ker imajo oni precej zasedene termine

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: poroka 2008
6.11.2007 10:38:13   
bt08
Nky23 pojdi na net pa mal pobrskaj za ansamble,sam so da kr dost zasedeni zato pohiti.mISLIM DA JE NAJVAŽNEJŠE DA DOBIŠ REZERVACIJO GOSTILNO PA KAKA ANSAMBEL...Mal me črke nagajajo!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: poroka 2008
6.11.2007 22:12:02   
Bubamaraa
punce dejte mi povedat, da če bo kera mela DJ-ja na poroki???? pa kje ga dobiti??? pa kakšne so cene????????user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: poroka 2008
7.11.2007 11:30:41   
bt08
Romana a nisi ti še na najina poroka,tam se pozanimaj,tam veliko vejo punce o tem,če ne pa na netu poišči!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: poroka 2008
8.11.2007 18:51:47   
Bubamaraa
ja sm barbara a. na poroki tudi prijavljena pod istim nickom.... se mi je zdel tud tvoj zelo znan pa nisem vedla kam ga naj dam...user posted image

vglavnem midva sva dons zrihtala ansambel... in sicer Dup Ping Pong plus in gostišče.... tko, da sedaj je moj seznam večji in sem prov vesela, da malo lažje zadiham....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: poroka 2008
8.11.2007 19:38:42   
bt08
Romana čestitam,jaz se morem pa čas vzet da grem z mami mal čekirat obleke,pa ne morem ker bi šla rada brez Ožbeja,da v miru,moj pa skoz dela cele dneve.Nimam pojma kdaj bom šla lahko.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: poroka 2008
9.11.2007 7:19:43   
NATAŠI
jaz imam pa danes probo v NAJ NEVESTA v Kamniku. V Moda Art sem bila (pa žal nisem bila zadovoljna) lahko da sem od prve probe v življenju preveč pričakovala.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: poroka 2008
9.11.2007 11:57:15   
bt08
Super Nataši pol pa poročaj kako je bilo v Kamniku.

Sem kr mal žalostna,ker nimam časa in varstva za probo obleke da bi šla lahko.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: poroka 2008
9.11.2007 14:24:35   
NATAŠI
ja meni bo moj user posted image  pazil na Timoteja... bom poročala

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: poroka 2008
9.11.2007 15:51:35   
bt08
Ja user posted image pa skoz dela,bomo ga kr mal doma prvezal,da bo lahko mami šla obleke gledat.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: poroka 2008
10.11.2007 15:19:14   
Bubamaraa
Jaz mam tud tolo Naj nevesto ugledano...tko, da bom tudi v kratkem jo puhnila tja....user posted image user posted image user posted image user posted image

midva sva se odločila, da bova imela vse v znamenju rože marjetice!!!! tko, da bom mela od vabil, darilcev, zahval, šopeka, dekoračije na mizah, na avtomobilu, pred  hišo, skratka vse bo potekalo v marjeticah.....user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: poroka 2008
11.11.2007 11:53:08   
taši84
hej!

tukaj sem še ena, ki se poroči 3.5.2008.gostilna rezervirana, obleka še ne ker ne vem če bom do takrat user posted image , glede ansambla ga ne bo, civilna na gradu bogenšperk, cerkvena v šmartnem pri litiji - le ure še niso točno določene! to bi blo to, skromno ampak bo že.

lp

Stanje zaupanja v prihodnost je stanje brez strahu!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: poroka 2008
11.11.2007 20:48:18   
Bubamaraa
taši84 dobrodošla.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   si skor moja soseda.....user posted image


vglavnem jaz zdej gledam vabila..... ker bi rada določene stvari kupila prej, da ne bom potem kar nenkrat imela vse na kupu...user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: poroka 2008
12.11.2007 7:05:41   
NATAŠI
pozdravček,

evo pa sem bila na probi NAJ NEVESTA... in lahko rečem same pohvale user posted image  user posted image  user posted image  toook sem bila zadovoljna s prodajalkama! In tudi obleko sem si našla. Nisem je še rezervirala ker grem le še v poročni kotiček ko bo vsa nova kolekcija zdaj konec novembra. Drugače je pa obleka LOLA in mi je full všeč. Skratka vsekakor priporočam obisk tega salona user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: poroka 2008
12.11.2007 15:12:42   
FLASK_A
Hey!

Midva se pa 7.6.08 poročiva. Zdej sem začela z iskanjem ansambla, lokacija je še v čakanju do konca decembra. Poroka bo pa najbrž na dolenjskem.

Čestitam vsem bodočim nevesticam in se vam pridružujem pri čveku!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: poroka 2008
12.11.2007 15:13:47   
FLASK_A
Kako pa ste se odločale za obleke? Ste že vedle za stil al ste šle tja na blef pa pač probale več različnih pa vidle kaj vam pašeuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: poroka 2008
12.11.2007 16:08:06   
bt08
No super Nataši,jaz pa mislim da bom drug teden si vzela en popoldan in šla v Lj v Grazio.

Jaz bom pa vse delala v oranžni barvi,ali bodo vabila dekoracije in podobno v kali al pa sončnice.Ne vem še,ampak bolj se nagibam k kalam,ker so mi tko hude rože.

Obleko bom pa zbrala ne vem kakšno,sem brez idej,ko jo bom tam vidla,pa tista ki mi pade v oči tista bo mojo,samo upam da bo dolžina dost dolga ker sem velika 182cm,pa še bolj obilne narave sem.user posted image
tk oda upam da bomo našli kar m ibo všeč.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: poroka 2008
13.11.2007 7:14:02   
NATAŠI
pri oblekah vam takole povem. kar je bilo meni všeč potem na meni ni zgledalo ok. Probaš malo različnih modelov da vidiš kje se najdeš in potem ti svetujejo tudi prodajalke.

barbara si pa velika... jaz sem 174 pa tisto obleko ki sem zbrala se bo ravno dala odkrojiti še malo da bo za mene OK tako da kaj pa vem, mogoče bo kar malo težko zato kar zavihaj rokave in v akcijo. In sporoči kako je bilo v Grazii.

Jaz pa pojma nimam v kakšni barvi bova imela... tok mi jih je všeč. Drugače so mi pa marjetice (te travniške) full pri srcu ampak v avgustu user posted image  Kalije so tudi zakon (menda so kar drage) ali sončnice... hm to mi je všeč ja..Lilije tudi niso slabe... Katere rože so konec avgusta aktualne?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?