|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
14.11.2007 14:41:53   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nikical

Hvala, Romana! Evo, tukej si lahko brez problema, tm te kr neki črtajouser posted image user posted image  So čist živčne neveste aneuser posted image
Tvoja obleka je tut ful lepauser posted image  


ja sam so res tam kr neki živčne...al kaj???user posted image  se mi je kr uplen zdel vse skupi....user posted image  


ja lepa obleka...sam še ni moja....user posted image ...jutri poročam....user posted image


no pol se bomo pa zmenila in prišle z našimi čmrlji malimi pa da res kako rečemo....user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: poroka 2008
14.11.2007 15:01:09   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26
sam so res tam kr neki živčne...al kaj???user posted image  se mi je kr uplen zdel vse skupi....user posted image   


Uf! Sem mislila, da edina tko mislimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: poroka 2008
14.11.2007 15:33:10   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nikical

IZVIRNO SPOROČILO: Romana26
sam so res tam kr neki živčne...al kaj???user posted image  se mi je kr uplen zdel vse skupi....user posted image   


Uf! Sem mislila, da edina tko mislimuser posted image user posted image user posted image


tko, da je zdej na tebi in da me slučajn ne daš iz seznama....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: poroka 2008
15.11.2007 7:26:04   
NATAŠI
jutro

o kok ste ble zgovorne user posted image  user posted image

hm... kje moram zdaj začeti user posted image

nikical jaz sem bila zmenjena v Krinolini pa sem jo zdaj skenslala ko sem našla svojo oblekco in se mi zdi brez smisla še nekaj okrog lazit ker si potem le zmeden. razen poročni kotiček čakam na novo kolekcijo zdaj konec meseca. Za kavico pa- mislim da bi šlo jauser posted image  v paketu s timotejem (verjetno)

romana mislim da je oblekca le ena, itak nisva na isti datum tako da ni panike četudi si jo ti izbereš. so pa v full dobrem stanju. to oblekico ki si pripopala je tud lepa le mogoče moraš mal pomislit kako se da v njej hodit.

a imamo že vse otročke?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: poroka 2008
15.11.2007 7:27:03   
NATAŠI
še to- danes ima pa ena nevestica tukaj probo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

full dobr , se veselim s tabo ko vem kako je to dobrrrrr , grem še jazzz -  PROOOOSIM user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: poroka 2008
15.11.2007 7:49:09   
FLASK_A
Kdo ima že probo??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: poroka 2008
15.11.2007 8:12:07   
NATAŠI
romana če se ne motim user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: poroka 2008
15.11.2007 8:22:30   
Bubamaraa
jst mam probo.......user posted image user posted image user posted image


komi čakammmmmmm..........user posted image user posted image user posted image

morningggg .... pa za vse nas en velik kufeeeee.....user posted image


zdej pa lepo prosimmm, če mi Nataši ali tista, ki je bila v Naj nevesti opiše pot od Domžal naprej... Prišla bom od Trojan in šla dol na Domžale...naprej je pa tema v moji glaviii...user posted image  (tko glih nisem navigacijski tip user posted image )vse rabim kdaj levo, kdaj desno...itd....user posted image

aja pa še to: kako naj grem oblečena na probo?? v trenerki, elegantnih hlačah, jeansu.....user posted image  (a preveč kompliciram)

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: poroka 2008
15.11.2007 8:42:29   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26
kako naj grem oblečena na probo?? v trenerki, elegantnih hlačah, jeansu.....user posted image  (a preveč kompliciram)


Pomoje neki takega, da boš čimlažje slekla- da ne boš sam zarad tega zašvicalauser posted image

Pa takoj poročaj, kako je bilouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: poroka 2008
15.11.2007 8:47:58   
Bubamaraa
ker najaraje bi šla v trenirki..pa ne vem, če se spodob...user posted image

joj kuk me hormoni matrajo vidim...user posted image  user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: poroka 2008
15.11.2007 8:50:21   
NATAŠI
Jaz sem šla oblečena- pulovrček, hlače na rob, jakno ...

POT: domžale križišče kjer je desno (mcdonalds) levo (center domžale) se pravi en semafor je pri trgovini Lidl, potem en naprej je to križišče. ti se pelje naravnost od tega križišča in takoj prvi izvoz (nasproti novih blokov na levi strani) ti zaviješ desno. potem pa kakšnih 50 m naravnost (cesta malo na desno) in se priklopiš spet desno na cesto ki pelje v kamnik... in samooo naravnost... Ko prideš čez homec in šmarco... na koncu šmarce imaš križišče in greš spet naravnost na Duplico... takrat jih pa pokliči da te usmerijo... v glavnem to ni  v centru kamnika ampak na Duplici pri kamniku


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: poroka 2008
15.11.2007 8:52:07   
NATAŠI
aja tko no.. jaz v trenerki nebi šla. lahko pa so to kavbojke ali kaj drugega in imej petke obute za lažjo predstavo. Ob kateri uri imaš?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: poroka 2008
15.11.2007 9:01:22   
Bubamaraa
ja sej bom šla kr v črnih hlačah in puloverju in neki bom čez vrgla...user posted image

to se pravi:
-naravnost (desno je Mc Donalds, levo center)
-desno (levo mam nove bloke)
-50 m naavnost se priklopim desno
-naravnost - Duplica(te table se držim)
-grem čez Homec in Šmarce
-na koncu Šmarce čez križišče naravnost na Duplico
- jih pokličem, da me usmerijo


imam ob 17.00 in bom na tesnem s cajtom ker do 15.30 delam..pa domov se grem stuširat...user posted image

< Sporočilo je popravil Romana26 -- 15.11.2007 9:14:33 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: poroka 2008
15.11.2007 9:09:19   
NATAŠI
NE tam ko se gre na križišču v mcdonalds greš NARAVNOST potem pa tako naprej kot si napisala.... če ne boš vedla jih pokliči te bodo lepo usmerjale...

skratka tvoj cilj je DUPLICA PRI KAMNIKU

pa pejt pol urce prej iz službe

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: poroka 2008
15.11.2007 9:18:57   
Bubamaraa
sem naredila popravek zgoraj.....user posted image  ..pa povej, če je zdej vse uredi...user posted image

ja sem šla glih kar k direktorju in se zmenila, da grem res pol ure prej domov...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: poroka 2008
15.11.2007 9:26:09   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26sem šla glih kar k direktorju in se zmenila, da grem res pol ure prej domov...user posted image user posted image user posted image


Kva sm ti fouš!user posted image  No sej, jst grem pa JUTRI!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: poroka 2008
15.11.2007 9:29:43   
FLASK_A
Sej res, babe- sva šla učer u zlatarno Celje pogledat- in sem se zaljubilauser posted image  v 1000eur vredne prstaneuser posted image user posted image  WTF?! Dejte povedat, za kolk ste ve gledale prstane? Do 300 al nad 300 eur?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: poroka 2008
15.11.2007 9:33:49   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nikical

IZVIRNO SPOROČILO: Romana26sem šla glih kar k direktorju in se zmenila, da grem res pol ure prej domov...user posted image user posted image user posted image


Kva sm ti fouš!user posted image  No sej, jst grem pa JUTRI!!!!user posted image user posted image


ja jaz imam ob petkih tko in tko do pol treh šiht....tko, da bom jutr delala do 15.00....user posted image

ja jaz sem prstane podedovala....tko, da ti tle ne morem nič pomagat....user posted image ..če bi jih pa kupila pa 1000€ ziher ne bi dala... mislim, da bi bila meja tam cca.400-500€...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: poroka 2008
15.11.2007 9:52:48   
NATAŠI
romana user posted image  user posted image  user posted image  to je zdaj pravi načrt.... no vidiš pa te je spusil prej da se v miru urediš in pripraviš user posted image

nikical še enkrat greš pančkat potem pa prideš ti na vrsto user posted image  user posted image . midva sva gledala nad 300 eur in se mi zdi da bodo tud okrog 1000 ampak bova počakala na sejem in popust ... kar začni v šparovc metat user posted image


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: poroka 2008
15.11.2007 9:53:14   
NATAŠI
kolk stare otročke imate- jaz imam fantka Timoteja 14 mesecev user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: poroka 2008
15.11.2007 10:09:26   
Bubamaraa
jaz mam hčerko Danajo, ki je bila julija stara 3 leta... lahk pogledate slikice v albumu...user posted image

če hočete pa ostale albume, ki so zakljenjeni mi pa pišite za geslo..da boste lahk videle vse nas...da vidte kateradva se ženita...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: poroka 2008
15.11.2007 10:23:43   
NATAŠI
url=http://www.Slikomat.com/slika/1949399.htm]user posted image [/url]



to je pa moj timotej user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: poroka 2008
15.11.2007 10:25:19   
Bubamaraa
kak cukrrrrr.........user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: poroka 2008
15.11.2007 10:25:29   
NATAŠI
hm bom mal večjo pripopala user posted image

user posted image


moram kakšno naložit pa vam jih pripopam

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: poroka 2008
15.11.2007 10:26:04   
NATAŠI
ta slika je iz prvega dne v vrtec- ob 6.30

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?