|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se katera pridruži meni??
20.7.2007 15:49:05   
Barči78
Petrinja - pol si se pa glih ene tolk zredila kot jaz, sam da je šlo meni takoj dol samo okrog 5 kg.user posted image  Pa še 10 podlage, ja ja, to so najbrž leta. user posted image  Drugače bi pa jaz sigurno počakala s to dieto, če bi še dojila, pa nama žal ni šlo. Še po steklenički se mu ne ljubi piti. user posted image

Drugače je bilo pa za zajtrk pol banane, breskva, dve ta debeli slivi.

Za kosilo: makaroni z zelenjavno omakco, houm mejd, pa skleda mešane solate.

Večerja: komej čakam eno dozo cukra. Bom kaj najdla.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Se katera pridruži meni??
20.7.2007 21:59:10   
malecka_mateja
ojla!

mi smo tudi meli zajter grozdje!
kosilo makarončke z zelenjavo in rdeča pesa!
večerjapa banan split!njami!

jutri pa se gremo kopat pa mam sadni danuser posted image ma to bodo šče kilce dol!user posted image user posted image pa še roj.dan sma povabljena upam da mi ga uspe preživet!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Se katera pridruži meni??
21.7.2007 8:41:15   
tejčica
Sadni dan uspešno za mano.user posted image  Danes pa imam B. Za zajtrk bo najbrž spet melona, za kosilo pečen piščanček  in bučke v solati, za večerjo pa jogurt ali pa paradižnikova solata s tuno.

Mateja, bodi pridna danes pa uživaj na kopanju in rd.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Se katera pridruži meni??
21.7.2007 21:19:39   
Barči78
kaj smo danes jedli? Sadje user posted image

In to je zgledalo nekako takole: pomojem, da ene 5 ta debelih sliv, pa eni dve breskvi, pa ena banana. Pol je pa men se zdi že konc, ker smo se malo potepali, pa sem pozabila, da sem lačna.
Ko pa sem pogledala na uro in je bila že pol osmih, sem ugotovila, da moram takoj domov jest. In zdej grem lahko spat, predno si naredim sendvič user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Se katera pridruži meni??
21.7.2007 21:20:29   
Barči78
Tejčica - kako pa zgledajo bučke v solati, namreč imam eno ornk bučo za porabit, ali morajo biti ta mlade bučke?

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Se katera pridruži meni??
21.7.2007 21:47:14   
malecka_mateja
ojla!
punce sem olk vesela danes da je to neopisno!
prvič zjutar sem se za finto vagala in ugledala -10 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo jaz še 15 ali minimalno 10 pa je to to!

drugo sem pa uspešno prebrodila sadni dan kjub vsem dobrotam!najhuje je blo na RD ko so meli mesek z žara...pa tako veliko torto pa moje najljubše pecivouser posted image user posted image user posted image amapk sem rekla neuser posted image user posted image user posted image in sem ful ponosna!sem jedla smao zelenjavo da ni čudno zgledalo!čeprav po 18 uri ne jem sem vsaj to izjemo nardila!


jutri pa grem na pečene postrvi!njami komaj čakam!ker obužujem ribe!user posted image user posted image user posted image

no pridne bit !papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Se katera pridruži meni??
21.7.2007 22:04:08   
tejčica
Barči, jaz naredim iz mladih bučk, da ni semen. Narežen na kolobarje, malo pokuham (ne preveč ker je potem poc), daš sol, kis, (olivno) olje in malo peteršiljčka. Mi smo jo jedli v porodnišnici in si jo naredim kar velikokrat.

Mateja, user posted image  za -10 in user posted image  za uspešen sadni dan, kljub mnogim skušnjavam. Je bila pa tista minus desetka zjutraj najbrž velika motivacija za današnji naporen dan. Bravo!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Se katera pridruži meni??
22.7.2007 8:15:12   
tejčica
Zajtrk jabolko, kosilo bo spet pri tašči in bom jedla pečen krompirček, solato in cel kup zelenjavnih prilog. Večerja pa stročji fižol. Danes teden pa me čaka 1. vodni dan.user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Se katera pridruži meni??
22.7.2007 8:59:37   
malecka_mateja
user posted image OJLA!

mi pa imamo v sredo točno sredino diete se pravi 45 danuser posted image user posted image user posted image ma smo pridne!še malo!user posted image user posted image pa nam bo uspelo!


tejčica ti povem ctudi mene je mal mantral kako bo pa sem ugotovila da sploh ni tako hudo ker je že telo pripravljeno na to!res bošš videla da sploh nebo sile!malo mogoče zato ker je vikend!amapk ti priporočam ne hodi na obisk in boš z lahkoto preživela!sej boš zmoglatudi me smo!user posted image user posted image te bomo vzpodbujale!user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Se katera pridruži meni??
22.7.2007 12:00:46   
Barči78
O mateja - a že 45 dni? Kdaj imamo naslednji vodni dan? Ali katera spremlja?

Tejčica - tale vodni dan ob taki vročini res ni tak problem, graš malo na svež zrak, par litrov vode s seboj, pa jaz sem si skuhala še 2x kavico brez sladkorja, pa je šel dan kot bi mignil. Solato z bučk bo pa treba poskusit, bom najbrž kar ta veliko porabila, seveda brez pešk.

Moj možek zdej misli, če ima dopust, da bo vsak dopoldan meni sline cedil user posted image , sm jezna. Za zajtrk sem mu jajčka ocvrla, Neji sem mogla hrenovke skuhat, jest pa 2 breskvi v želodček in to je to, moj bogati zajtrk. user posted image

Za kosilo imam pripravljen piščančji file, pa mogoče bom kar bučke zraven malo popekla, pa paradižnikovo solato s papriko.

Večerja - ne vem, če si ne bom že kar pri kosilu ene 2 jajčka skuhala, da bosta za večerjo, jih imam tolk rada.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Se katera pridruži meni??
22.7.2007 20:58:27   
malecka_mateja
ojla!

ja barči že 45 dan!vodni dan pa imao 7 avgustauser posted image user posted image user posted image spet!

mi smo meli kosilopostrv večerja hrenovka!in to je to

jutri pa krompirček pa možeku ma željo po krači!pa solatka!user posted image user posted image user posted image
zjutraj pa spet vaganje in upam na boljše rezultate!

moj pa se je že navadil da me ne gane in me niti ne iziva!user posted image user posted image mu roko pojem če poskusiuser posted image user posted image user posted image !

pridne bit!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Se katera pridruži meni??
23.7.2007 11:51:37   
Barči78
Ojla,
jest mam še vedno okoli - 9 kg, se kar malo ustavi, sam da ne bi šlo nazaj gor.

Danes za zajtrk: breskev, banana
Kosilo: pečen krompir, zelenjava, solata
Večerja: spet ne vem, najbrž solata, pa nimam pojma kakšna

Včeraj sem povečerjala 2 kuhana jajčka in malo osoljen paradižnik, mmmmm mi je teknilo.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Se katera pridruži meni??
23.7.2007 12:30:51   
malecka_mateja
ojla!

jaz sem še vedno na -10user posted image user posted image

koslilo je bil kropirček in rdeča pesa
večerja bo istauser posted image user posted image



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Se katera pridruži meni??
23.7.2007 12:40:27   
tejčica
Danes je dan za vaganje in sem bila kar malo razočarana. V tem tretjem tednu mi ni šlo nič dol, tako da sem še vedno na -3,5kg. Očitno je bil tisti fondi v sredo, ko sva imela obletnico, večji greh kot sem mislila. Odkrito povedano, sem mislila da bodo šli kilogrami na začetku hitreje dol, sploh ker jih imam res ogromno za izgubit. Bo že, jaz se ne dam kar tako. 

Sem pa vesela da ne čutim več take lakote. V prvih dveh tednih sem si zaradi lahkote privoščila kar velike porcije tudi za večerjo, sedaj pa samo kakšno solatko ali pa jogurt na B dan in se počutim super. Komaj pa čakam, da se bo že kje kaj poznalo!

Danes imam OH dan. Za zajtrk sem pojedla dve marelice, za kosilo pa sem si najprej nameravala delati pico pa se mi ne da testa pacat. Mislite da bi bilo ok če pojem polnozrnato žemljico, namazano z avokadom, pa še kakšen list zelene solate in kolut paradižnika bi dala notri? Saj v bistu je isto kot pica, testo in zelenjava. Za večerjo bo pa indijanček skrivnostno izginil iz hladilnika.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Se katera pridruži meni??
23.7.2007 19:17:55   
Barči78
No tkole, za kosilo sem se dobesedno nažrla, pojedla sem cel krožnik pečenega krompirja, 2 sojina polpeta, zelenjavo (popečene bučke, por + brstični ohrot) + zelena solata

Trenutno pa večerjam pol velikega ananasa. Me že kar mal jezik peče, mi ga zmer razžre, ker pretiravam. Ampak baje topi maščobo. user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Se katera pridruži meni??
23.7.2007 19:19:36   
Barči78
Tejčica - ni še za obupat, verjamem pa da si slabe volje, ker se počasneje premikajo kg navzdol. Sej bo, samo vztrajne mormo bit. Mene malo skrbi, ker gremo na morje, kako bom to zvozila, pa sladoled zvečer na sprehodu,.....

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Se katera pridruži meni??
23.7.2007 21:21:37   
malecka_mateja
ojla!

tejčica sam da stojijo da ne grejo kile gor!ne se sekirat"!meni so kile stale tud zarad tega ker sem bila zprta in potempa se je spet odprlo!mogoče zarad tega!

barči mene tudi skrbi morje ampak sploh en sladoledi temu se bom ziher uprla ampak me skrbi vodnidan ga mam gglih na morju pa nevem če bom lahko!ampak bom vztraja in če mi uspe bom res velika zmagovalka!

no jutri jemo makarončke pa večerja mafiniuser posted image user posted image user posted image

danes pa kosilo krompir večerja rižek sem bla pri seki na rižoti!pa skleda kumarčine solate!user posted image user posted image user posted image

no zdaj pa spat počasi!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Se katera pridruži meni??
24.7.2007 10:43:03   
Barči78
Ojla,

Moj zajtrk: še nisem čist ornk prišla do njega, sem imela v mislih melono, pa je še vedno zapakirana v hladilniku. Pojedla sem pa 2 margolani, pa par koščkov ananasa, ki mi je ostal od včeraj. Mogoče še kaj ob priliki nesem v usta.

Kosilo: ne vem če ne bom kar možeka po pico poslala, meni zelenjavno, sebi naj jo pa po želji obloži.

Večerja: sem si včeraj kupila sladoled, tko da ga zvečer napadem.

Pa pa.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Se katera pridruži meni??
24.7.2007 11:59:45   
tejčica
Saaaadje. Pojedla sem dva jabolka, čaka me še melona in grozdje, pa kakšna solatka tudi najbrž. Predvsem pa upam, da dan hitro mine, ker sem se že lačna in tečna zbudila.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Se katera pridruži meni??
24.7.2007 18:07:19   
Barči78
user posted image  tejčica - tale sitnoba že, ko se zbudim, mi je pa znana, sploh na sadni dan. Mi je že lažje, ker vidim, da nisem edina.

Za kosilo sem pojedla skoraj celo pico user posted image , sem jo kar naročila, gor so mi pa naložili pelate, papriko, gobe, pa celo pico oliv.

Sedaj grem pa počasi na sladoled, tolk sem si ga zaželela včeraj, ko je bil zunaj lepo sonček, danes je pa tko čudno vetrovno zunaj, nič prijeten pogled ni skozi okno. No ja, sladoled bo pa vseeno pristal v želodčku, pa mogoče še kak mAAAAli košček čokolade. user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Se katera pridruži meni??
25.7.2007 9:59:30   
Barči78
No takole, tehtnica mi kaže malo več kot 10 kg minusa, ker sem res mislila včeraj, da bosta 2 plusa, glede na skoraj celo pico, ki sem jo pojedla, pa zvečer 3 ORNK kepice skadoleda, pa seveda še čokolado čez, sm jo tolk pojedla, da sem na jedilno pozabila, ups.

Danes pa sadje:
zajtrk: melona + kavica brez sladkorčka in mlekca

Pojedla bom pa še ananas, ga imam še polovico v hladilniku, kakšno banano, kakšno breskvo, pa verjetno kakšno pest oreščkov, če bom lačna. Pa seveda še kakšna kavica, pa bo.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Se katera pridruži meni??
25.7.2007 11:32:38   
malecka_mateja
ojla!

danes pa je točno polovicas za nami!user posted image user posted image user posted image
zaj glih gremlubenico napast!bom samo lubenico jedla ker je ful dobra in sočna!

jaz pa sem včeraj 3 mafine pojedla pa še mal sladoleda!najmi!
jutri pa bodo reberce!njami!

papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Se katera pridruži meni??
25.7.2007 13:22:12   
Barči78
A že na polovici smo, tole gre pa res rekordno hitro. user posted image user posted image user posted image  za nas. Pa verjetno je res vse skupaj lažje, ker je tako vroče in niti nisi pretirano lačen. Še malo, pa bo. Samo se bomo mogle potem zmenit, da se tudi naslednjih 90 dni skupaj podpiramo in pazimo dalje. A je zmenjeno?

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Se katera pridruži meni??
25.7.2007 15:15:38   
malecka_mateja
ja barči potem, pa še 90 dni vzdrževalne in se bomo valde spet vzpodbujale!user posted image user posted image user posted image nam bo lažje!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Se katera pridruži meni??
25.7.2007 15:31:52   
tejčica
Se prav ponižno javljam.user posted image  Včeraj res ni bil moj dan. Vse, ampak res čisto vse, mi je šlo narobe in kot običajno, je bila hrana moja tolažba. Sem se popoldan nabasala vsega, tako da me je še zvečer želodec bolel. Sem že mislila vse skupaj pustit (sploh ko sem se zvagala in mi je zaradi včerajšnjega žretja vaga danes zjutraj pokazala 2 kg več kot v ponedeljek user posted image ), ampak sem se potem vzela v roke. Tako imam danes namesto B sadni dan, da malo sčistim včerajšnjo svinjarijo iz sebe. Jutri bom nadaljevala s Š dnem, kot je na vrsti. Me pa za vikend čaka velika preizkušnja. V soboto imamo na Gorenjskem veliko fešto za Tajin rojstni dan, jaz pa sem na sadju. V nedeljo pa me potem čaka še vodni dan. Iskreno povedano me je prav strah kaj bo, saj se mi na čase zazdi da se nima smisla matrat z dieto ker kilogramov itak ne bom izgubila. Nimam več nobene volje.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?