|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se katera pridruži meni??
25.7.2007 16:25:11   
malecka_mateja
tejčica prav zdaj ne smeš zgubit volje ko si prišla do te točke ko neveškako naprej!če sedaj popustiš neboš nikoli do konca vztrajala¨!
seevda boš zdržala ker te bomo me vzpodbujale!kako neboš zgubila kg poglej menen in barči že kar minu 10 kg!to pša res ni mao!
neobupat sedaj ko si že tako daleč!pa pusti tzo kaj ti je danes pokazalo boš videla da bo v pon spet boljše!je pa logično da kg kak danpostojijo!ne se sekirat prosim!pa nikar ne obupaj!

go tejčica go gouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image raje misli na to dase bom ful dobro potem ko to prestaneš ful ok počutila!resuser posted image user posted image user posted image sej delaš za sebe in svoje bojlše počutje!

go tejčica go!user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti da ti uspe!res!boš videla!na piknikup pač jej zelenjavo!Vodni dan pa boš tudi preživeli res!tudi me smo ga!

jaz sem tudi takrat ko sem mislia da ni šlo nič dol skoraj obupala amapk to je bila moja prelomnica in sedaj imam še več motivacije!user posted image
pa vsi me že vzpodbujajo inje super!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Se katera pridruži meni??
25.7.2007 17:22:01   
tejčica
Mateja, res ti hvala za te besede.user posted image   Sem pa danes res pridno na sadju in po včerajšnji požrtiji zelooo paše.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Se katera pridruži meni??
26.7.2007 11:15:26   
malecka_mateja
ojla!

tejčica kako je s tabo??je boljše??si  že polna energij eza naprej ali si še vedno na robu teg da prenehaŠ???

mi mamo kosilo danes pečene reberce pa krompirček za možeka pa solatko !pa juhico še mogoče!

večera pa bo kaki kolobar klobase piščančje ker se mi je že ful lušta!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Se katera pridruži meni??
26.7.2007 13:30:52   
tejčica
Mateja, ja, sem že boljše volje, hvala. Mi je danes vaga spet pokazala malo prijaznejše številke, tako da je včerajšnji sadni dan očitno opravil svojo nalogo. user posted image

Danes imam pa Š. Za kosilo bo rižota z malancani in zraven stročji fižol, za večerjo pa še ne vem. Mogoče paradižnikova solata s koruzo.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Se katera pridruži meni??
26.7.2007 15:17:45   
malecka_mateja
no lepo je to slišat tejčica!sej bo boš bvidela !!ti sam zaupaj svoje težave in me te bomo vzpodubujale!nikoli neboš sama v težkih trenutkih!
razumemo te ker smo same v tem in vedno boš imela ramo na katrei se boš lhako zjokala!user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Se katera pridruži meni??
27.7.2007 8:18:19   
tejčica
Danes imam OH in še ne vem kaj bom jedla. Čez kake dve urce šibamo na Gorenjsko in bomo vidli kaj imajo gor zame. Jutri je fešta ta Tajo in mislim da bom jaz največji porabnik sadja zelenjave (upam da ne največji porabnik torte user posted image ). V nedeljo pa upam da na Gorenjskem ne bo zaradi mene primanjkovalo vode.user posted image

Če bo kaj časa se vam javim. Pa uspešen shujševalen vikend.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Se katera pridruži meni??
27.7.2007 12:51:49   
malecka_mateja
ojla!

barči kje si????
l&l????

kje ste vse!

danes smo meli kosilo rižotko zelenajvno pa skledo solate!večerja bo ista!
jutri pa verjetno če bo mala boljša grem k tašči na makarončke!
večerja pa še nevem kaj bom!

pridn ebit!pa lep vikend!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Se katera pridruži meni??
27.7.2007 15:04:21   
Barči78
Evo mene, mam tako gužvo, gremo jutri na morje, pa mam tooolk za spakirat, groza, dost mam.

Takole: včeraj je bilo za kosilo: telečji zrezek, paradižnikova solata, zelenjava: bučke, por, kruh
Večerja: ena pest lešnikov, ni blo časa.

Kaj pa danes:
zajtrk: breskev
Katastrofa od kosila user posted image : skuhala riž, pa čez polila omako od unga strica Benza a kva je, groza, možu se je kar pahnilo, sem mu pol hitro hrenovko dala user posted image , sama sem se pa pošteno namučila za par žlic. Fuuuul je sladka omaka, obup. Sam k mam res gužvo z letanjem, pa ni blo časa packat nekaj.

Večerja: najbrž tale rižota, če verjameš user posted image


Tejčica: ful sem vesela, da nisi obupala, sej bo, pri men gre isto en dan kakšna kilca gor, drug dan spet dol, sej bo. Upam, da ti čimprej mine tale naporen vikend, sadno voden, da nav vode zmanjkal na gorenjskem user posted image

Mateja: naj ti teknejo makarončki jutri, jest jih bom tud jedla, samo na morju user posted image , komej čakam.

V glavne, pridno hujšajte, jaz upam, da bom tudi, pa se slišimo čez teden dni

Čao.

jest bom še telovadla zraven tale teden in to tukole.
user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Se katera pridruži meni??
29.7.2007 12:22:46   
L & L
Juhu, evo mene. Kilce so isto na 71 sem kar vesela. Včeraj sem prvič grešila in sicer jedla sem pravo pico, zvečer pa enega vegetrjančka namesto sladice, mmmmmmmm je biu dober, za zvečer to zame ni greh ker če je lahko sladica pol lahko tudi to zmažem, včasih si privoščim tut burek sam ne ceu vsak pol ga zmaževa z lubijem.
Danes pa sadje in zelenjava, mljask.
LP

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Se katera pridruži meni??
29.7.2007 16:21:12   
malecka_mateja
ojla!

L&Luser posted image user posted image user posted image

jaz pa sem mela večerjo sladoled!
danes pa dve naktarini na silo!er je naša pikica tako boga da nimam čas in želje jestuser posted image user posted image user posted image

no od mene!

tejčia si preživela sadni in vodni dan???

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Se katera pridruži meni??
29.7.2007 23:02:39   
tejčica
Sem tako vesela, da se vam moram javiti še z Gorenjske. Včerajšnji sadni dan uspel in tudi današnji vodni dan uspel!user posted image user posted image user posted image  Včeraj kljub vsej hrani na Tajini fešti nisem imela niti časa jesti in sploh ni bil problem zdržat sadnega dneva. V celem dnevu sem uspela pojesti par kuglic grozdja, kos lubenice in 5 žlic paradižnikove solate. Danes smo bili pa na rd od Tajine kolegice in sem pridno pila vodo, sploh sem se cel dan dobesedno nalivala z vodo. Kolikokrat sem bila na wc-ju, pa ne bi niti govorila.user posted image Pa saj veste, ste to že dale skozi.user posted image

Vagala sem se danes zjutraj (po prestanih 28-ih dnevih) in izgubila sem 6kg. Pred mano je še dolga pot (20 kg), sem pa zadovoljna, sploh ker sem vmes že skoraj obupala. Da pa nisem, gre velika zahvala tudi vašim toplim in vzpodbudnim besedam.user posted image  Seveda sem bom vagala tudi jutri zjutraj in teža bo zaradi današnjega vodnega dne sigurno še nekaj nižja, ampak računam da bo šlo to po prvi hrani tudi nazaj gor.

Res sem vesela, da mi je tale sadno-vodna kombinacija uspela, kljub vsem skušnjavam, ki so bile.

Barči, ti pa sedaj že pridno uživaš na morju. user posted image  

Mateja, bogica Tjaša. Čisto verjamem da ti je hrana sedaj zadnja želja. user posted image  da se hitro pozdravi.

L & L, tudi jaz mislim da če si na OH dan lahko privoščimo sladico za večerjo, si lahko tudi katero drugo nepravilno kombinirano jed. Saj je tudi v sladici vse zmešano. Jaz sicer (zaenkrat) jem sladico, ker sem prava sladkosnedka in mi to res manjka. Če pa bo želja po kateri drugi jedi večja od želje po sladici, si jo bom pa privoščila na OH dan za večerjo. Že sedaj pa vem, kaj bom večerjala na naslednji OH dan: Tajino torto. Me čaka v skrinji.user posted image

Pa lahko noč od vaše, danes zeloooo nasmejane, soborke.user posted image Naj vam jutrišnje jutranje tehtanje privabi nasmešek na obraz.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Se katera pridruži meni??
30.7.2007 9:06:10   
malecka_mateja
evo vaga pokazala minus ena kg!torej -11kguser posted image user posted image user posted image

tejčica res čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image pa probaj se tehtanju med tednom odpovedat in se vagaj samo v pon boš videla bo boljše in to zato da ko nekaj dekic gre gor se ne živciraš!res poskusi!tudi jaz delam sedaj samo tako!

pa hvala za lepe želje za našo pikico!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Se katera pridruži meni??
30.7.2007 17:24:53   
L & L
Evo mene, kilce 70,7 jeeeeeeeeeeeeeeee.
Danes mesek zvečer pa poli salama, komi čakam se mi že sanja od njeuser posted image user posted image user posted image .
Tjaša čim prej naj ti bo boljše.
lp

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Se katera pridruži meni??
31.7.2007 16:12:21   
tejčica
Danes zajtrk pomarančni sok, kosilo pomfri, večerja bučke v solati.


(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Se katera pridruži meni??
1.8.2007 7:53:43   
tejčica
OH dan. Za zajtrk ravnokar papcam grozdje, za kosilo bo pašta, za večerjo pa me čaka torta s Tajinega rd. Končno!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Se katera pridruži meni??
1.8.2007 21:05:36   
malecka_mateja
se opravičujem da se nisemjavljala sem tamalo mela v bolnici!
bom zdaj bolj pridnaa li pa tudi ne ker gremo v petek ponoči na morje!jutri sadni dan!
danes pa makarončki pa ena kepica sladoleda in malo piciva!

no lepo bodite!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Se katera pridruži meni??
2.8.2007 7:11:18   
tejčica
Mateja, samo da je Tjaša doma.user posted image  Na dopustu boš pa tudi videla, kako se bo dalo držati. Predvsem uživaj in se spočij.

Danes je sadje, ja. Doma imam grozdje in melono, pa še po kaj bom mogla it v trgovino, ker to sigurno ne bo dovolj za cel dan.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Se katera pridruži meni??
3.8.2007 17:02:11   
tejčica
Moj sadni dan včeraj ni uspel. Z mojim sva se na poti iz Mb ustavila na kosilu in jaz sem jedla morsko rižoto.user posted image  In tako danes ponavljam sadni dan. Zaenkrat sem pojedla malo grozdja, eno jabolko in solato iz bučk. Jutri pa grem spet po redu naprej.

Mateja, srečno pot in uživajte.
Upam da se L & L tudi kaj javi, da se ne bom sama s sabo pogovarjala. Me bo še kdo kam poslal.user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Se katera pridruži meni??
3.8.2007 22:23:41   
malecka_mateja
TEJČICA TUDI MOJ SADNI DAN NI USPEL!SE OPROŠČAM!user posted image joj črke!

mi gremo na morje tako da 14 dni me ni!
vse tiste ki imate drugi vodi dan ne pozabit 7.8 oz pon je vodni dan!user posted image upam da ga na morju zdržim!

no pridnebit!čiveč kilc zgubit!se javim ko pridem!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Se katera pridruži meni??
4.8.2007 15:12:04   
Barči78
Evo mene, prvi del dopusta je za nami, konec tedna pa ponovimo vajo. Moram rečt, da glede na moja dva živčka, sem se kar spočila. Pa tudi grešila niti nisem, 1x sem popila 2 dl vinčka, pa še to se me je ornk prjeluser posted image


Danes sem za zajtrk pojedla jabolko
kosilo: prebranec + kruh
večerja: najbrž paradižnikova solata, je dost paradajza.

Mateja: uživajte na morju.

Tejčica: user posted image  za sadni in vodni dan, pa seveda, da se končko kg premaknejo navzdol.

L & L - tudi tebi čestitke za izgubljene kg.

V glavnem, na morju jih nisem nič pridobila, pomojem sem izgubila ene pol kg. Tko, da sem na - 11 kg. Drugače sem se pa danes prvič pregrešila s čokolado user posted image , nisem mogla mimo, ko sem Neji nekaj iskala v omari. Ah, ne bom več. user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Se katera pridruži meni??
7.8.2007 13:30:12   
Barči78
Joj, a moram res sama trpeti na tale vodni dan, nikjer nobene.

Mateja - upam, da tebi ratuje na morju, ti si itak v prednosti, ker lahko plavaš, in zraven piješ vodo, sicer malce začinjeno, ampak važno, da je voda. user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Se katera pridruži meni??
7.8.2007 21:31:17   
tejčica
Barči, ooooo, a ti si tuki! Sem mislila da ste že na drugem dopustu. Sedaj je vodni dan že za tabouser posted image , upam da brez muk.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Se katera pridruži meni??
8.8.2007 9:52:58   
Barči78
Evo, drugi vodni dan je za nami, pa mi niti ni bilo tako težko.


Nove mere:

                           1. mesec            2. mesec
obseg stegen         - 5 cm                - 1 cm
obseg riti                - 6 cm                - 2 cm
obseg pasu            - 6 cm                - 2 cm
obseg nadlahti       - 1 cm                - 1 cm

1. mesec - teža - 7,5 kg, po vodnem dnevu pa - 8,6 kg.
2. mesec - teža - 12,4 kg, po vodnem dnevu pa - 13,3 kg

Trenutno sem popila kozarec naravnega Fructalovega slivovega soka, ker smo ga dobili poln hladilnik, ko smo kupili novega. user posted image

Za kosilo bo piščanec + zelenjava + kruh + solata
večerja: mogoče kuhan jajček + paradižnik, ali pa celo kakšna poli salama, al pa ribice, vse mi paše dons user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Se katera pridruži meni??
8.8.2007 12:17:40   
tejčica
Barči, user posted image user posted image user posted image . To pa je rezultat in pol.user posted image

Jaz imam pa danes na jedilniku Š. Jedla bom pečen krompir in paradižnikovo solatko, za večerjo pa najbrž solato s koruzo.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Se katera pridruži meni??
9.8.2007 9:15:20   
Barči78
Tejčica - tudi sama sem zelo zadovoljna, moram rečt, da se kar fino že pozna, vsaj kakšne hlače lahko oblečem.

Danes je pa takole:
zajtrk: nektarina, kozarec slivovega naravnega soka, kavica brez sladkorja
kosilo: pečen krompir, kakšna zelenjava, pa seveda solata (stročji fižol, kumare)
večerja: nikol ne vem kaj naj večerjam na ta dan, ker mi glih ne paše riž ali krompir, jaz bi kaj lažjega, pa spet ne glih sadja user posted image  Pojma nimam

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?