|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 21:06:45   
malecka_mateja
tejkaz lahko riž in zelenjavo oz zelenjavno rižoto!sej riž je škrob!NI panike!ti kr lepo to jutri papaj jaz bom tudi!

no jaz tudi gledam da mam zadnji obrok prd 6 uro!tako da upam da bo!

mene zanima!na dieti piše da tisto kaj ješ za kosilo moreš isto za večerjo samo pol majn!torej če jem jutri riž ga tudi za večerjo jem!baj ene smeš mešat?????kak je s tem!!!???

no pridne bit do jutri!

joj za zajterk mam lubenico!!njami!v sredo pa jagode!jupi!
kako je to fajn!

jaz mam pri tej dieti še eno vprašanje kaj vse na koncu juho pijete!jaz je nebi glih vsak dan kuhala za tO????

aja pa za OH dan nimam idej!ker ne jem zelenjave kaj dosti!In je že kriza!da bom mogla vsaki 4 dan suhe makarone jest!!!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 21:31:55   
Allia
Živjo

Jaz sem sicer pod drugo temo kjer prav tako hujšamo po ločevalni. Bom pa kar odgovorila na vpr., ki si jih zastavila.
Ja, jaz delam tako, da poskušam za večerjo jesti isto stvar-pozabila sem zakaj naj bi bilo že to potrebno. Kadar pa imam krizo, se tega ne držim.Pa tudi, če golfam, golfam v sklopu tistega kar imam tisti dan na menijuuser posted image Takšen način goljufanja je občasno dovoljen.

Jaz juho pijem na beljakovinski dan po kosilu in sicer vedno, ker je tudi za nekaj dobro, pa sem spet pozabilauser posted image Pred tremi leti sem to dieto delala in sem bila bolj zagnana,zdaj pa sem pozabila zakaj naj bi bilo dobro spit juho; zdaj pa delam bolj na easy, ker sem tudi z veliko goljufanja v 1 mesecu zgubila enih 6kg. Jaz imam juho zamrznjeno ali pa si skuham le jušno kocko, to pa je itak hitro.

Saj ti ni potrebno jesti suhih makaronov, lahko ješ pico s ketchupom ali pelati in gobicami, pa palačinke,..ne vem še kaj vse...je full receptov v knjigi.

Se vam kaj pridružim, ker jaz bom hujšala toliko časa dokler ne zgubim 13 kg. Delam pa dieto približno 10 dni.



(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 22:02:35   
Naja30
Treba je jesti isto za kosilo kot za večerjo, razen pri dnevu OH. Ampak bistveno je tudi, da mine med obroki potreben čas. Marsikaj zanimivega o takem načinu prehranjevanja sem prebrala v knjigi Živeti zdravo.
No, čas med obroki pri B dnevu je 4 ure, pri Š dnevu 3 ure in pri OH dnevu 2 ure. Aja, pa med različnimi vrstami sadja 20-40 minut. Tako da lahko čez dan za potešitev lakote jemo tudi sadje, samo da mine čas vmes. Sem dovolj razumljivo napisala? user posted image

V glavnem, ko sem prvič hujšala, sem potem včasih za večerjo jedla tudi kaj drugega, ampak še vedno v sklopu dneva. Ker včasih enostavno ne moreš jesti enako kot za kosilo. Danes me je mož peljal ven jest in za večerjo nisem delala enako kot sem jedla pri kosilu.

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 5:43:44   
tejkaz
dan
no, pa se je začel drugi dan. Jaz imam pa en problemček, namreč stvar je v tem da ne jem sadja. A lahko zajtrk izpustim. Včeraj sem tako dolgo odlašala z zajtrkom da je bilo na vrsti kosilo, danes bom isto. Mislim, sadje imam rada samo me po vsakem sadju tako zvija da ga raje ne jem. Ne vem kako bom zdržala sadni dan. Očitno bo vsak četrti dan vodni dan user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 8:09:29   
binica
tejkaz, kaj pa zelenjavo?
jaz tudi nisem velika ljubiteljica sadja, tako da sem si za sadni dan za kosilo vedno privoščila veliko skledo solate in je bilo ok. sem pa kdaj pa kdaj za zajtrk namesto sajda pojedla pest oreščkov, da se mi ne bi ponavljalo preveč..... sicer pa imam v službi ponavadi do 12-ih kar gužvico, tako da jem prvi obrok šele po tej uri, za kar sicer nisem prepričana, da je ravno najboljše user posted image user posted image

a je katera od vas že hujšala po tej dieti in kako so se kaj obdržali kg? jaz sem, ampak uspem zdržat vedno samo en mesec user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 8:13:54   
malecka_mateja
Allia hvala za odgovore!
torej za Oh dan lahko jemo palačinke??verjetno na vodi narete ali kako??

no jaz se bom probala držat da isto jem!tako da bomo videli!

danes imamo rižotko!njami!tega sploh nebo problem jesti še za večerjo!

jaz pa sem si včeraj zaredla tak dnevnik!in imam po datumih napisano kaj jem kateri dan in zraven se bom vsak dan zvagala!da vidimo če bo kak napredek!

joj včeraj ko sem za večerjo spet sir jedla sem pol obroka spustla torej naredla dva pajsa in mi je gor dvignilo in nisem več jedla!sem spila 3 dcl vode in se bila sita!

no tejkaz te res po vsakem sadju šraufa??dovoljenoj e tudi suho sadje!!!


O kakšni knjigi govorimi???kjer so recepti?

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 8:34:24   
tejkaz
no, kuham rižoto. Na olivnem olju sem prepražila čebulo, notri dala grah, korenje, bučke in papriko, zdaj se to duši in potem dodam še riž, zdaj mi pa povejte a je v redu tako ali moram jovo na novo. Ali se mora riž kar na vodi skuhat kar tako brez česarkoli?
Ja, če lahko namesto sadja zelenjavo, potem ni problem, zelenjavo imam namreč zelo rada.
Danes nisem jedla še nič in mi že pošteno kruli ker sem pokonci že od pol šestih. Grem eno korenje napast.
Tole z dnevnikom pa ni slabo. Bom tudi jaz začela pisati. Punce, a kaj pijete? Ali se lahko pije voda z okusom?
Ja, drugače me po vsakem sadju šraufa, po suhem še posebaj :)


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 8:57:35   
L & L
LP. jet bom pa dones kar pasulj, no ja eno tako juhico, notr bo pa fižou pa korenček pa grah pa mogoče tut mal krompirja, tako da bomo lahko vsi jedli ker pol morm za moje korenjake posebej kuhat to se mi pa lih ne da.
Včeraj sem pa piškotove zrezke + solatko+kruh, zvečer sem pa isto sam pou manj, aja pa juhe nisemuser posted image ..
Za zajter sem imela pa kavo kot ponavadi + dve breskvi, prejle sem pa eno jabolko.
To je to jutri bom pa testenine z zelenjavo+omakco. Večerja pa TORTAAAAAAAAAAAAA, jeeeeeeeeeee.
LP in se tipkamo.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 9:58:38   
L & L
Evo ravo kar sem si naročila knjigo od Rine, user posted image komi čakam da pride

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 10:17:14   
Barči78
Dejte še mene prepričat, jest bi tud, pa glih mal volje mi še zmanjka.
Začela bi pa z vami spet n B dan.  A prov, moram pa spravt dol 17 kg. user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 10:56:10   
TINALAN
JAZ TUD DANE ZAČNEM Z VAMI. Definitivno sem se odločla. Okoli mene vidim da vse spravljajo kile dol, men se pa kile kar nabirajo. Definitivno začnem danes. Kaj imate za koslilo? Katiri dan je danes?

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 11:27:15   
tejkaz
Tinalan, danes je drugi dan in sicer škrobni. Jaz bom jedla zelenjavno rižoto in zeleno solato. 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu TINALAN)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 11:27:46   
tejkaz
barči, ti se kar ptidruži. Bomo lepe poleti v kopalkah :)

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 11:47:07   
Allia
Govorimo o knjigi od Rine in sicer 90-dnevna ločevalna dieta v kateri so recepti za vsak dan posebej za 90 dni in razlaga diete.Dobiš jo v vsakem kiosku, cena pa je 3.000 sit; zdaj v eurih.Je pa to posebna izdaja.Jaz mislim da jo dobiš. Lani pa se izdali še eno in sicer nadaljevanje oz. vzdrževanje teže in so spet recepti še za 90 dni, ampak dopuščajo malo več svobode. Jaz mislim, da jo lahko naročiš tudi v uredništvu Rina.

Glede palačink.Tu notri je recept za palačinke s šampinjoni, uporabiš pa 1 jogurtov kozarec mehke bele moke, potem 1 jog. kozarec PZ moke, 1 jog. kozarec blanširanih gob, 2 jog. kozarca mineralne vode, 1 žlička peteršilja, 1 žlička drobnjaka. 1 strok česna, ščepec pecilnega praška, malo soli in žlička olja.Evo in to vse zmešaš in spečeš palačinke v ponvi, ki ste jo namazali z malo olja. Palačinke pojejte tople in po želji jih premažite s paradižnikovo omako ali kečapom.

Glede vode. Jaz pijem vodo brez okusa, ker tista vsebuje konzervanse in sladkor, zato naj ne bi bila v redu. Ne smemo piti niti sladkih sokov, ampak samo čaje in vodo BREZ SLADKORJA!!!

ok. Danes imam jaz sadni dan, ker nisem ljubiteljica sadja, bom najbrž za kosilo naredila kar solatko.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 11:49:09   
Barči78
Tejkaz - joj, o kopalkah sploh ne upam razmišljati, mi jih je kar groza pogledat, kaj šele če jih na sebi vidim. Zato se bo pa res treba v roke vzet.
Jutri imate OH, a ne - mogoče bom pa kar jutri štartala z makaroni, dons sem že zgrešila, se že čokolada topi v želodčku. user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 11:54:30   
Allia
IZVIRNO SPOROČILO: Barči78

Tejkaz - joj, o kopalkah sploh ne upam razmišljati, mi jih je kar groza pogledat, kaj šele če jih na sebi vidim. Zato se bo pa res treba v roke vzet.
Jutri imate OH, a ne - mogoče bom pa kar jutri štartala z makaroni, dons sem že zgrešila, se že čokolada topi v želodčku. user posted image


Če že ješ čokolada, daj tisto s 70% kakava.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 13:18:33   
malecka_mateja
evo najedla ful!rižotko in rdečo peso!njami!
tejkaz jaz vedno riž posebej skuham!

vse nove vabljene!

torewj jutri!makarone in tortaaaaa!jeeeeeuser posted image user posted image user posted image kak fajn!

jazs em danes za zajter lubenico!njami!sam sem bla takoj lačna ker je samavoda!

ok tudi jaz si bom nabavla knjigo!user posted image user posted image

punce pogum tudi jaz sem premišljevala bi nebi in sem samo odlašala sedaj pa mi je ful alžje ko nas to več počne in smo skupaj!user posted image user posted image mi je dosti lažje!če postanem lačna grem na farum in to je to!

no pridne bit!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 13:44:54   
binica
JOOOOJ, ne kupovat knjige, se jo da dobit na netu!!!!
Morem malo prečekirat kje sem jo jaz staknila, pa vam javim.....

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 15:46:05   
Boni3
Evo mene,dans so bile borovničke in sok za zajtrk,za kosilo pa valjda rižotka. Jutri bom najbrž makarone,mogoče pa tudi pizzo,če bo naša pupa pridna.
Joj,neki pa ne vem,kateri dan lahko jem koruzo,oz. polento in kdaj pšenični zdrobuser posted image
Sicer mi je pa ql,nisem preveč lačna in upam,da bodo tudi kg šle kaj dol.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 15:47:26   
malecka_mateja
babnice jaz sem od vleraj zgubla 1,4 kg!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jeeeee
nemorem verjet!mam digitalno vago zato je tako natančna!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 20:49:38   
tejkaz
malecka_mateja, super.
No, pa je minil drugi dan. Moram reči da ni bilo pretirane krize, edino ko je tašča prinesla eno pleskavico naj jo pojem ker sem pozno prišla iz službe, me je malo stisnilo ampak sem rekla ne hvala. Jutri pa OH in pica. Zvečer pa domač češnjev sladoled, ki sem ga naredila danes in še žlice nisem polizala :) Se slišimo jutri


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 21:01:41   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

babnice jaz sem od vleraj zgubla 1,4 kg!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jeeeee
nemorem verjet!mam digitalno vago zato je tako natančna!


Goljufaš! Tehtanje je vsak ponedeljek! user posted image  user posted image  Hecam se. Bravo za manj kilaže. Jaz se bom pa samo 1x na teden tehtala.

Knjiga Rina pa meni ni bila všeč. Ne vem, nekateri recepti so mi čudni.

Ena je spraševala, kako ohraniti težo po dieti. Meni je uspelo cca 3m,potem sem pa zanosila... user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 21:21:15   
malecka_mateja
ojla!

torej drugi dan je za nami!še 88 dniuser posted image user posted image user posted image kak se grozno sliši!ampak meni ful mine ker imam doma hčerkico staro 3 mesece tako da ni težav!

no meni OH da ni jasen!kaj lahko vse jemo????sem že tolko prebrala da nevem več!!!

joj jutri bom otestenine in veliko sladoleda za večerjo!jupi!

pridne bit!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Se katera pridruži meni??
12.6.2007 21:22:59   
Allia
Ja, eni recepti so sicer res čudni, ampak mi včasih pa pride prav kadar ne vem kaj skuhat. Drugače pa največkrat sama kombiniram kar mi paše. Če pa je na netu, je pa sploh ne kupovat. Pobrskajte mal.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 6:43:40   
tejkaz
danes lahko pico z zelenjavo (mozzarele menda ne? ali se motim) ali testenine s paradižnikovo omako ali pa slano pecivo v velikosti pice. Kaj to pomeni? Toliko bobi palčk? Za večerjo pa 3 kepice sladoleda ali 3 kosi peciva sl večji kos torte zraven pa jedilna čokolada :) Tale Oh dan mi je kar všeč.
Jaz imam 6 in pol mesecev staro punčko tako da meni tud kar mine dan. Dopoldan kakšen sprehodek ali igranje,  popoldan moram pa na žalost v službo. Zvečer pa še malo z možekom in je kar naenkrat noč. Punce, veliko je treba piti. Jaz sem se sicer včeraj pregrešila z eno tanovo vodo iz radenske z okusom limone ampak ne bom več ker je ogabna. S kavo z mlekom se pa dopoldan vsako jutro pregrešim ker brez kave pa ne gre. Itak do pol enih ne jem nič drugega ako da upam da ni pretirane škoda. Če bo pa tehtnica v ponedeljek drugače pokazala, gre pa tudi kava papa. Nič, lep dan.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?