|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 8:19:47   
binica
Evo, sem končno uspela prit do povezav za knjigo - tako za prvi del kot za drugi del, se pravi naslednjih 90 dni.

Tu je prvi del:

http://rapidshare.com/files/2548682/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

In to drugi del:

http://rapidshare.com/files/2548011/90-dnevna_locevalna_dieta___naslednjih_90_dni.pdf.html

Klikneš na povezavo in potem se ti odpre stran od Rapidshare. Potem je tam ena razpredelnica. Klikneš na tisti gumbek Free. In potem te poveže naprej in začne odštevat čas (1 minuta ali manj). Ko pride na 0, moraš v eno okence vpisat, kar vidiš (ponavadi sta ena črka in številka) in klikneš gumb Download from ... Potem pa se ti odpre okence, kjer te vpraša računalnik  Nekatere datoteke lahko... in klikneš Shrani in to naj bi bilo to.

Tako da tiste, ki si niste kupile knjigice, jo lahko tuki zastonj dol potegnete!

Danes je pa moj najljubši dan... Testenine in zvečer sladoled, ki me mami že 3 dni, pa se ga otepam user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 12:30:11   
malecka_mateja
evo najedla fulll!!!
zaj pa komaj čakam na zvečer in na tortico!jeeee!user posted image jutri pa sadni dan!
mal bo težko ampak bomo preživeli!
kaj banane lahko jemo???

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 12:59:25   
L & L
Juhuuuuuuuuuuu.
Kako ste, jest sem kul dieta je vredu do kosila skos kakšno sadje jem pol ob 15.30 pa jem kosilo ko pride domou moj dragi.
No danes so na vrsti polnozrnati metulčki z zelenjavo + solata, zvečer pa tortaaaaaaaaaaaaaaa.
Banano lahko ješ. Jah jutri bo mal teži ampak bo že se bomo bodrile da bomo zdržale.
Me je prej klicau iz hitre pošte da je knjigica že pršla tako da sem še dodatno dobre volje.
Evo če katero zanima za včeraj kaj sem jedla, mogoče si bo katera naredila.
Narezala sem korenček, krompir in kolerabo dodala sem še grah, to sem malo pražila in nato dodala fižol v konzervi in to 2, nato vse skupaj zalila s pelati in vodo, zadevo solila in poprala ko je vse skupaj zavrelo sem pa še dodala dve pesti riža.
Zadeve je bilo kar veliko in smo jo vsi z veseljem popapcali, pa še za mene je ostalo za zvečer.
OK lep pozdrav se tipkamo jutri.
Držite se.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 13:43:01   
Barči78
Oj,
No, pa sem se odločila. Sadje je že za mano, sedaj pa moram možeka do 3h počakati, da bova jedla makarone. Sama jih bom najbrž s kakšno paradižnikovo omako, njemu bom pa že kaj dodala.
Trenutno pijem kavico, ˝šugr fri˝, da bom laži počakala kosilo. Zvečer pa jogurt user posted image (če verjameš)

Jaz imam dva mejna živčka doma, pa se mi že vleče, k mam tko pridna, da oba spita, mami pa more pol tlele tipkat, da ne misli na hrano.

Kaj boste pa ve danes papcale za kosilo, ideja prosim za kakšno dobro omakco.

A ajdove žgance lohk jem, ker jih obožujem. V knjigi piše, da lahko ajdovo kašo.


_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 15:20:39   
Boni3
Danes za zajtrk so bile marelice,za kosilo makarončki z gobovo omako,za večerjo browni (kar ga še je) pa malo sladoleda.Tudi danes je hitro minilo,tako,da...
Dejte mi no povedat,kateri dan se sme jest koruza in kateri dan zdrob in pira!!!!
Koni čakam ponedeljek za tehtanje(če ne bo rezultatov bom pa surlo vlekla,se že vidim)user posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 15:53:49   
Naja30
Koruza, zdrob in pira se sme jesti pri Š dnevu. Fižol pa pri B dnevu, ker vsebuje veliko beljakovin.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 15:58:07   
žigolino
jaz pa sem imela za zajtrk lubenico in kavo,za kosilo ribo na žaru in solato pa dva mala krompirčka ker se jim nisem mogla odpovedat zato pa za večerjo ne bo ničuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 17:06:06   
malecka_mateja
hvala binica za povezavo jo že imamo!

ČE KAERA RABI TO KNJIGO 90 DNEVNA LOČEVALNA DIETA!mi naj pove jo pošljem na email!no not kr dobri recepti!No meni pač zelenjava ni všeč ker je ne jem!tako da povejte!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 20:44:41   
tejkaz
z zajtrk nič, za kosilo pica, ki je bila btw ogabna za večerjo trije kosi rolade in rebra jedilne čokolade.
Jaz se že tudi videm da bo surla če ne bo rezultatov, čeprav po mojem morajo biti ker se mi zdi da se stradam. No, saj v bistvu nimam časa jest :) Jutri pa sadni dan. Nekaj najbolj groznega. Pa še cel dan me ne bo doma. Res ne vem kaj bom. Knjigico sem si pa potegnila dol. Mogoče je notri kaj zanimivega za jutri. Nisem še pogledala.



_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 22:07:10   
malecka_mateja
mi katera pove kaj je PIRA???

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Se katera pridruži meni??
13.6.2007 23:47:04   
Allia
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

mi katera pove kaj je PIRA???


Pira je vrsta žita.Neki tacgauser posted image ...in pol imaš lahko pirino moko, ki je meni zelo dobra.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 7:04:31   
Boni3
Pira je pšenica

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 8:29:34   
tejkaz
Jutro
Pijem kavo. Danes je sadni dan. O bo še veselo. Zdaj grem k sestri na obisk pol pa delat. Sploh ne bo časa jestvuser posted image zraven sem si vzela jabolko in dve marelici  če me bo slučajno zagrabila želja po sadju, drugače bo pa vodni dan :)


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 8:30:38   
tejkaz
Sem nekaj napisala in mi je kar zginalo. V glavnem, danes je sadje. Uživajte user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 8:30:55   
tejkaz
Nič ni zginalo :)

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 9:15:58   
Barči78
Ojla sotrpinke,

En dan je že za mano user posted image  jest. Sm si skuhala BIO špagete, pa nardila sem paradižnikovo omako, ki je bla neverjetno dobra, sm jih pojedla cel veeelik krožnik, za večerjo pa eno žitno jagodno čokoldako, pa jogurt, pa jedilno čokolado.

Danes sem pa začela z dvema sladkima hruškama. Mislim pa, da bosta sledili še banani, mango, pa mogoče jabolka, ali pa si bom raje olupila dva korenja. Bom še premislila. Pa ene dva kufeta, da bom dlje sita, pol bo pa že.

No pa uspešen saden dan.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 12:28:27   
binica
Ojla sotrpinke, danes pa nas čaka najtežji dan...
No, brez jutranje kavice seveda ne gre, razen tega pa še nisem nič jedla, ker ni bilo časa. Sem ravnokar poslala sodelavca, da mi gre kupit marelice user posted image user posted image , za kosilo pa bom šla na kako solatko v Spar.... si že predstavljam kako si bom nabasala skledo user posted image user posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 12:56:15   
L & L
Ojlaaaaaaaaaaaa.
No moj zajtrk je biu lubenica + malo oreščkov, potem je bila malica ene 6 češnic za kosilo bom pa kar ene par stvari skupi zmešala pa bo, večerja pa spet lubenica.
To je to.
Imam pa jaz eno težavo v soboto imamo piknik za mojega velikega slavljenčka, tako da ne vem v knjigi piše da dnevov ne smemo mešati ampak je st bi vseen jutri krompirček pa pol v soboto meska, al naj rajš obakrat meso jem, prosim napomoč.
Kaj bi vi naredile?
Ok lp in uživajte.
Sotrpinka

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 13:11:59   
binica
ma ne se sekirat, jaz sem (v prejšnjih rundah) tudi kdaj zamenjala dneve zaradi takih in drugačnih praznovanj, pa je bilo vseeno ok...

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 13:28:18   
L & L
Joj hvala lepa, bom kar zamenjala, tako da bo jutri maldi krompirček in solatkauser posted image user posted image .
V soboto pa mesek in solata. Naprej pa itak istouser posted image
Lp in še enkrat hvala.
Dršte se

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 16:27:21   
tejkaz
Evo mene v službi. Zjutraj nič za kosilo banana, zdaj bom jabolko ker mi tako kroli da groza, zvečer bom pa solato. Kako gre? Imate kakšno krizo? Jaz sploh ne. Sem se že velikokrat prej odločila za hujšanje pa me je vedno premamilo, sedaj sem pa prav odločena in imam motivacijo za naših 90 dni. Uspelo nam bo! Knjigico sem se sprintala, se bom poskušala držati receptov, razen če bo prehud recept, pol ne:) Moram sam še malo več vode spit čez dan. Tehtala se še nisem in se tudi ne bom do ponedeljka vendar se na žalost ne počutim nič lažja user posted image . Počasi bo že. Nič, lepo se imejte, jaz grem delat naprej 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 19:20:20   
malecka_mateja
ojla!
ma ni bilo krize!
malo jabolk malo banan in ena breskev in je bilo to to!user posted image user posted image zdaj po šeti pa samo voda še!

joj komaj čakam jutri kosilo!ker sem malo lačna!
bomo meli pečenega pišeka v pečici na malo olja!in solatko!kruhec in juhico!user posted image user posted image user posted image sej bo!
morem priznat da če nebi bilo faruma bi se dames že pregrešila!ker sem celi dan hodla smo bli v avstriji in je bilo kar hudo!amapk ok smo preživeli!

mene zanima za oh dan!kaj slanega lahko jemo???

lahko jemo kdaj arašide???

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 19:27:49   
žigolino
Živijo!Jaz sem tako lačna da bom morala prej v posteljo da se slučajno ne pregrešim.Danes pa ima v mojem želodčku samo kavico in pol kilograma sadne solate ki sem jo v službi pripravjala diabetikom.Gremo naprej jutri je nov dan in še ne vem kaj bo za pod zobuser posted image .

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 20:16:20   
tejkaz
jaz sem tudi lačna. Sem prej jedla solato in kot da je ne bi. Bom šla tudi prej spat. Jutri bodo pa pečena piščančja prsa in solata. Ali lahko kruh, ki bi ga lahko pojedla za kosilo prestavim na večer?
Neslane arašide bi lahko jedle danes,ne?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Se katera pridruži meni??
14.6.2007 21:33:11   
malecka_mateja
ali ne ješ za večerjo isto samo pol manj??torej lahko kruh ješ tudi zvečer!

moj mnenje!
jaz bom pojedla eno bombetko polnozrnatno pri kosilu pa pol pri večerji!

aha torej arašide danes!bomo pri nasljednem sadnem dnevu!user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?