|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se katera pridruži meni??
15.6.2007 7:39:50   
L & L
No evo sadni dan je za nami, ni blo krize tut ko je možek jedeu torto in mali paštetko in svež kruhuser posted image .
Danes sem jez za izven ker sem prestavla dneve, tako da bo danes krompirček + solata jutri pa piknik in mesek + solata.
Za slane stvari piše da jih lahko za kosilo na OH dan in sicer presta, slaniki in druge vrste pecivo iz nevshajanega testa.
Je pa napisano da oreščke lahko ješ ne slane in ne pražene.
LP to je blo danes od mene v ponedeljek pa tehtanjeuser posted image , upam da je šla vsaj kilca dol to bi blo super, sam da ni šlo gor a ne user posted image .

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Se katera pridruži meni??
15.6.2007 9:06:00   
tejkaz
Sem pozabila katera je napisala da bo danes jedla samo bombetko. To je premalo. Lahko ješ meso. Punce da se ne boste izstradale.
Današnji dan:
Z:banana
K:pečena piščančja prsa in solata
V:kruh in ostanek K


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Se katera pridruži meni??
15.6.2007 12:31:22   
malecka_mateja
ojla!
evo najedla!
jaz sem rekla za bombetko sem ti samo primer dala!sem jedla tudi meseka in solatoi!ter juhico!user posted image user posted image pa večerja bo ista!
jutri pa krompirček!

to je to!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Se katera pridruži meni??
15.6.2007 12:37:05   
Barči78
Oj,
No sadje in kavica sta za mano. Pojedla sem 1 mango, sedaj pa moram čakati do 15.30, ko imam kosilo, spekla si bom meseka, pa solatko, pa zelenjavo zraven (cvetačo, korenje), pa kos kruha, pa skisano juho user posted image , (je zadnjič nisem takoj na hladno dala, se je pa skisala, zdej jo pa en mora pojest, ne morem otroku dat, k mam v skrinji po 3 dl pakirano. Ja, kar si skuhal, pa še pojej, pravijo, a ne.
Za večerjo, pa verjetno samo kakšen navaden jogurt, saj je tudi beljakovina, ker ful pogrešam mlečne izdelke v tej dieti, pa še meso mi niti slučajno ne sede zvečer.  Sploh pa ne brez kruha, er pri večerji ti baje ne pripada.
No, pa lep dan še naprej, jest grem tajat meso.

Čao

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Se katera pridruži meni??
15.6.2007 18:31:55   
malecka_mateja
ojla!

evo večrej aže zdavnaj za mano!user posted image user posted image user posted image
mam eno vprašanje!jutri grem v lj!in ker si sama nebom mogla kaj naret za jest!sem mislila da bi šla na pomfri ali pa na rižoto če bom kako dobro dobila!kaj mislite??
pomfri iz MCdonalsa se mi ne zdi masten???ker v gostilni je??kaj mislite???pa rečimor solato?

druge ideje nimam?

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Se katera pridruži meni??
16.6.2007 10:01:36   
tejkaz
Dan
Včerajšnji dan minil brez problema. Danes dopoldan imam pa malo krizo ker moj mož stalno nekaj je, jaz pa nič. Za kosilo bo pečen krompir samo na mičken olivnega olja in zrezek za mojega moža in seveda zvrhana skleda solate. Za večerjo pa nimam še nobene ideje. Malecka_mateja, upam da nisem prepozna z odgovorom. Jaz tistega pomfrija iz McDonalda ne bi, bi solato ali pa bi šla v kakšno restavracijo (če poznaš Mirje) tam imajo različne rižote in ene so božansko dobre. Pa še solato.
Kaj pa lahko jemo zvečer?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Se katera pridruži meni??
16.6.2007 10:28:39   
Barči78
 
Meni tudi danes sede rižotka, ali pa mogoče pečen krompir, jaz pleh namažem z maslom in dam pečt. Zraven pa kuhana zelenjava, pa solata.  Za večerjo bom pa pol kosila, če bo rižota, drugače pa kar verjetno polento na vodi kuhano.

Čao

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Se katera pridruži meni??
16.6.2007 13:09:44   
tejkaz
eno vprašanje. Ker riž spada med škrob, me zanima, če lahko za večerjo jem riževe vaflje. Saj veste, tisto ki zgleda kot stiropor. Za kosilo je bil v pečici pečen krompir in ga ni nič več, isto pa ne bi delala zvečer.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Se katera pridruži meni??
17.6.2007 8:33:48   
malecka_mateja
tejkaz sem šla na rižoto z gobicami je bila odlična!oni stiropor lahko ješ!
danes pa sladoleduser posted image user posted image
včeraj sem pojedla samo eno jabolko in tisto rižoto ker ni bilo več časa!aja pa solato zraven!
danes bom spet makarone ker gremo ven jest mata tast pa taša obletnico poroke!pa solata!za večerjo pa sladoleduser posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Se katera pridruži meni??
17.6.2007 8:53:32   
L & L
Živijo punce. Preživela sem piknik in torto, vzela sem jo domov da jo bom lahko danes za večerjo pojedlauser posted image . Drugač bom pa dones pico spekla za moje dečkote bo tunina za mene pa bo s papriko, paradižnimom, gobicami in koruzo.
LP in uživajte na sončku.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Se katera pridruži meni??
18.6.2007 7:48:49   
L & L
Evo za mano je prvo tehtanje, danes zjutraj je tehtnica pokazala 76,5, se pravi -2,3 kilce user posted image user posted image user posted image , zadovoljna.
No pred mano, no ja nami pa je drugi sadni dan, veliko sreče in čim manj pregrešnih misliuser posted image .
Čau bau.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Se katera pridruži meni??
18.6.2007 9:26:08   
tejkaz
Meni je tehtnica pokazala -4,3 kg, ampak mislim da je to posledica stradanja ta teden. Ker se mi je včeraj cel dan vrtelo in sem enkrat skoraj skupaj padla sva imela z mojim en temeljit pogovor glede diete. Prebrala sva si par člankov v zvezi z Montignacovo dieto in mislim da se bom raje lotila te diete. Saj če sem odkrita ne rabim veliko shujšati, rabim spremenit svoj način prehranjevanja. Tako da punce, jaz vas zapuščam, upam da vam bo uspelo. Pa pa

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Se katera pridruži meni??
18.6.2007 9:33:42   
malecka_mateja
tejkazuser posted image škoda da nas zapuščaš!

meni je tehnica pokazala -4 kguser posted image user posted image user posted image
torej sadni dan!
punce pazite se in re sne stradajte!
papa!pa lep dan!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Se katera pridruži meni??
18.6.2007 9:37:52   
Barči78
Ojla,
No, tudi jaz sem se stehtala, čeprav sem začela s OH dnevom, dva dni sem spustila, tehtnica pa mi kaže 2,8 kg manj. Pa niti ne jem malo. Si pripravljam kar ornk porcije. Edino res je, mene ful moti pri tej dieti, ker ni zajtrka, kosilo imam pa šele ob 15.30, je pa kar malo dolga. Sem tudi sama že brala Montignacovo dieto, pa se je bom tudi verjetno kasneje lotila, do morja pa bom poskusila vztrajati na tej.

Tejkaz - upam, da bo bolše na drugi dieti, predvsem brez slabosti, ker to pa res ni fajn. Upam, da se še kaj oglasiš, kako ti gre tam.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Se katera pridruži meni??
18.6.2007 13:01:33   
L & L
Bravo punce za kilce, pa res ne pretiravat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgleda da jaz največ papcamuser posted image user posted image user posted image , ah men je važno da gre vsaj nekaj dol, počas se mi nikamor ne mudi.
LP

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
18.6.2007 13:05:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Se katera pridruži meni??
19.6.2007 7:38:53   
L & L
Dobr zjutrej.
Evo mene spet. Sadni dan je za nami, danes pa ražnjiči + solata user posted image user posted image user posted image .
A vi vedno na koncu juhico pojeste? Jest jo do sedaj še nisem user posted image .
Lp hujšarice sotrpinke.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Se katera pridruži meni??
19.6.2007 8:42:06   
malecka_mateja
dobro jutro!
jaz že komaj čakam kosilo!ker včeraj sem pojedla samo 2 banani in sem skoraj še jaz skupi padla!amapk ni bilo več časa ker smo celi dans z doma bli smo avto kupovali!in potem ko smo domav prišli je prišla sila!amapk preživela!in danes komaj čakam kosilo!

jaz juhico pojed tu pa tam!amapk samo pri beljakovinskem dnevu!si kr iz kocke jo naredim in je to to!

jaz bom danes mela sv.kotlete in veliko solate!

joj smo v ned meli 25 obletnico poroke od tasta pa tašče in oni jejo v gostilni ploščo...jaz pa makarone ki sem si jih sama prinesla!ker se pač poznamo!in so me vsi gledali kot da se mi je zmešalouser posted image user posted image user posted image vztrajala pa sem!

mene zanima zakaj nsmemo pohanega na današnji dan jest!sej jajce in meso so skupaj????

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Se katera pridruži meni??
19.6.2007 9:14:05   
Barči78
Ojla,

malečka_mateja - jajca in mesa ne smeš skup jest, ker ne smeš kombinirat različnih vrst beljakovin. Jajca lahko ješ v solati, zraven sira ali mesa npr. pa ne. Men je npr. ful dobr okisano goveje meso z jajci, pa tle odpade. user posted image

Včeraj sem za zajtrk pojedla dve hruški, potem sem pojedla namešano - malo svežega ananasa, ena breskva, manjša marelica, za kosilo dve banani in malo mandeljnov, večerjo sem pa v zadnjem trenutku ujela - dve breskvi. Pa zraven skor 3 l vode, pa je šlo.

Danes pa sem že malo ananasa, pa kofi brez sladkorčka, sledi še pravi zajtrk, ko bom lačna, mogoče banana ali breskva, potem pa za kosilo goveje meso, ki je včeraj ostalo od juhice, pa zraven gora zelenjave,pa še ena skleda solate, pa malo kruha, za večerjo bom pa verjetno skuhala enega jajčka in ga zrezala v solatko.

No, pa lep sončen dan.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Se katera pridruži meni??
19.6.2007 9:15:30   
Barči78
Aha, pa juhico bom tudi čez kosilo spila. Sem včeraj tako trpela, ker sem moži in hčerki skuhala govejo juhico, pa notri gresove knedelčke, res je bla dobra, jaz pa banano zraven. To j pa tud ena žalost, a ne.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Se katera pridruži meni??
20.6.2007 9:13:05   
malecka_mateja
kam spadajo morski sadeži?beljakovine???

jutri gremo verjetno na pico!vegeterjansko!user posted image pa zato sprašujem če bi lahko jedla morski sadeži!


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Se katera pridruži meni??
20.6.2007 10:06:37   
Barči78
Morski sadeži so B. Na pico pa paradižnik, papriko, gobe, beluše, artičoke, pol se pa ne spomnim več.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Se katera pridruži meni??
20.6.2007 18:23:49   
žigolino
Živjo jaz sem se nekajkrat malo pregrešila in mi tehtnica kaže 1 kilo manj.Pa kaj si moram če bi pa mogla vsako pecivo probat ki ga spečem bo že nekako počasi tako kot je šlo gor.Me pa tudi zelo moti da dopoldan ne ješ jaz pa le bi rada da bi dopoldan jedla  popoldan mi tak ne paše sploh v tej vročini ne.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Se katera pridruži meni??
20.6.2007 19:11:36   
Barči78
oj,
dopoldan sem spravila vase eno breskev in kasneje eno banano. Za kosilo sem skuhala segedinovo juho iz knjige o ločevalni dieti, obup, ampak dobr, sm rekla zelja, da je mal lažja hrana za prebavo. Ravnokar si pa kuham večerjo in to je polenta na vodi. Nč posebnega, če ni mleka pa še mal kisle smetane not, a ne.

Grem jest.

Nočko.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Se katera pridruži meni??
20.6.2007 20:08:51   
malecka_mateja
ojlka!

meni pa glih apše da zjutraj ne jem ker potem sem cel dan lačna!danes sem mela za zajterk jagode!potem pa kropirček in veliko solate!večerje ni ker smo prepozno prišli domov!to se dogaja če celi tedn!user posted image ampak sploh nisem lačna ker je vroččččeeeeeeeeeee!

jutri bo kar makaron fleiš ga je moj si zaželel!tako da jupi in torticaaaa!user posted image user posted image user posted image

pridne bit!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?