|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 177 [178] 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz Krasa
2.2.2012 21:35:25   
ona
Uf, je pa mrzlo,kajne?
Zdej,ko psa vozim na sprehod vam prav povem,da mi niti ne paše user posted image
Saj mi je fajn,če je mrzlo,samo ta burja,do kosti me je prezeblo user posted image
Ah, je pač zima,kaj čemo user posted image

ONOUR, ne najdem likalnika,ma ti bom nalepila kaj podobnega kar imam...ma tej,ki imajo kotliček so skoraj vsi podobni,nimaš kaj falit.
Npr take:
http://www.mimovrste.com/artikel/3530035221/likalnik-s-kotlickom-euroflex-monster-is56-hs
Tale Boshov se mi zdi tudi fajn:
http://www.mimovrste.com/artikel/3530034422/likalnik-bosch-tds2568

pa tale tudi:
http://www.mimovrste.com/artikel/5190015425/likalnik-bosch-s-parno-postajo-tds2050+

Meni je pomembno,da fajn lika,ker vsi tisti gospodinjski,jim jaz rečem,mi niso kul.
Je pa res,da če imaš kaj za na hitrco,moraš čakat,da se segreje,zato imam jaz tudi enega starega na rezervi za res na hitro,če rabim zlikat.
Upam,da sem ti malo pomagalauser posted image

Nič, grem peljat tamalo spat,jutri delam torto za sineta in pospravit imam za po bajti,tako,da ne zmanjka dela user posted image
lp

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: mamice iz Krasa
3.2.2012 7:27:50   
onur
Je pa res,da če imaš kaj za na hitrco,moraš čakat,da se segreje,zato imam jaz tudi enega starega na rezervi za res na hitro,če rabim zlikat.


Koliko časa pa moraš čakat, da se segreje?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: mamice iz Krasa
5.2.2012 7:59:21   
aprilčica07
Mi smo nazaj. Smo se nasmučali, naklepetali, preveč popili in pojedli. Vreme je blo pestro, od sneženja do krasnega zimskega dne. Če bi meli še cel teden zdravje bi blo pa že kičasto..:):):) Jakob je kuhal v pondeljek, pol je bil ok, Julija in dvojčka od kolegov pa v četrtek in petek. Očitno ni blo hujšega, ker so že vsi ok (trkam).. Res je blo super. Proge polne snega, gužve nobene... Smučala sem dopoldan oz popoldan, cel dan pač ne znese. Jakoba smo dali na smučke, pa ni navdušen. Počasi, bo že.
Tako, to je na brzino. Zdaj pa v stare tirnice... Moram že v trgovino, ker nimamo nič doma, niti pleničk... Pa kašna burja je tle.. Ajoj.......

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: mamice iz Krasa
5.2.2012 15:37:44   
ona
Ojla!

Ma kako zebe,kajne? Saj je vse ok,če ne bi tako pihalo user posted image
Jaz pa vsak dan ven z psom,tudi 3x na dan ga zapeljem,da se zlaufa,da ga ne bo zeblo.Nikoli nam ni prav,kajne? Poleti je prevroče,pozimi premraz user posted image

Včeraj smo praznovali sinov rd v pizzeriji in smo se imeli prav fajn...predvsem ker sta bla tast in lady zraven in sta bla na drugem koncu mize,tako,da jih nisem niti opazilauser posted image
Smo bli mi starejši za eno mizo,otroci za drugo in sem prav zadovoljna,da je šlo skozi brez napravljanja doma in pucanja in rihtanja za te rojstne dneve...sem ratala stara,se mi ne da imet več doma user posted image

Drugače vse po starem:)

ONOUR, ta likalnik se mi greje kakšnih 10 minut,ni panike.
APRILČICA,fajn,da ste nazaj in da ste uživali!!!

Ala, grem malo ven user posted image se prav bojim user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: mamice iz Krasa
5.2.2012 21:03:16   
onur
ONOUR, ta likalnik se mi greje kakšnih 10 minut,ni panike.


Kaj pa ko likaš, moraš tudi čakat, da se to kaj segreje ali je gork non stop oz. se greje samo ko odložiš na postajo?

Drugače, Vid je v petek ponoči začel ponovno hropet. Smo vžgali inhalacije, ki jih delamo še danes. Je tudi kašljal, danes je bilo malo boljše. Inhalacije še delamo. ****tiš in te bolezni. Že tako smo ene 14 dni ziher notri, ker je prvo imel grlo, pa uho, pa zgleda, da mu je šel prehlad na pljučka. Upam, da bo šlo sedaj samo na boljše.
Petja je ok, malo pokašlja, ma ni panike. Je bila pa danes sitna ko norc. A se bliža kakšna luna?

Študiramo za na morje. Pozna kakšna kakšen dober kamp v Dalmaciji oz. kam bi se splačalo it?

Aprilčica07, v glavnem, da ste uživali. Te bolezni pa jih ni konca.

Ona, pa vse najboljše in najlepše tvojemu sinu. Kje pa ste bili?


_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: mamice iz Krasa
7.2.2012 9:38:15   
ona
Dobro jutro!

Joj, ma kakšno vreme imamo...saj nam bo bajto odpihalo,če bo tako naprej pihalo user posted image
Me prav skrbi,kako bo te dni do vikenda,ker naši otroci v vasi imajo naslednjo soboto že pusta,ker ga imajo en teden pred odraslimi in kot sem gledala ne kaže nič bljše z vremenom user posted image
Tako,da sploh ne vem,če bi jima dovolila hodit po vasi ob takem mrazu user posted image
Komaj čakam poletje,če mene vprašate user posted image

ONOUR, glede likalnika,ko se on segreje,je skozi segret,se ne dogreva še vmes,ko likaš,tako,da pač počakaš,da se segreje in veselo na delo.
Samo jaz ga vsakič preden začnem likat,dopolnim z vodo,da mi ne bi slučajno med likanjem zmanjkala,ker potem pa moraš čakat,da se najprej shladi,da lahko vodo dolijše noter in,da se spet segreje...to pa lahko traja tudi več ko pol ure,tako,da ga jaz preventivno vedno prej napolnim,čeprav je lahko od zadnjega likanja ostalo kaj vode notri.
Glej, jaz vem,da ga ne zamenjam za nobenega tega gospodinjskega...se pač navadi,da ga malo prej vklopiš in je. Jaz ponavadi grem likat gor na podstrešje in magari nesem vmes sušit cunje in ga vklopim in še dokler si vse cunje pripravim-poberem,je likalnik že vroč.
Ja, sine je praznoval v Zeppelinu,ma moram prav pograjat pizze,ker niso nobeni stvari podobne user posted image
pa tako hvalijo to pizzerijo...vsi smo dobili zapaljene pizze in meni osebno je bla brez okusa....grem raje v Cavalinota,tam so vseeno boljše.
Saj tastari niso jedli pic,so jedli dunajske in razno meso z krompirjem in mi je prav žal,da sem naročila pizzo.user posted image

APRILČICA, kako kaj,ste zdravi, služba?

Ala, grem na kofe v delavnico,da se malo segrejem.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: mamice iz Krasa
7.2.2012 11:07:43   
onur
Ja, sine je praznoval v Zeppelinu,ma moram prav pograjat pizze,ker niso nobeni stvari podobne


Meni pa so tam najboljše, no zapalene še nisem dobila.

Mi smo boljše. Trkammmmmmmmmm. Z mojim greva menda junija na Bruce-a Springsteen-a. Mora še karte kupit no. Petjo meče luna 100 na uro, je sitna kot hudič.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: mamice iz Krasa
7.2.2012 20:41:21   
onur
Živjo. Pri nas dogaja. Petjo meče luna in je sitna ko norc. Danes smo jo šli iskat po kosilu. Ko je doma ne hodi spat, vendar danes sem jo nagnala. Mi je nekaj trmarla po kosilu, potlej pa še rekla, da se bo polulala in se res je v hlače v sobi. Potlej pa sem jo preoblekla in zagnala na posteljo ter je spala popoldan, jaz pa sem jo mahnila spat z Vidom. Spekli smo še pizzo in na večerjo poklicali še tasta in taščo. Vidkovo zdravje je boljše, trkammmmmmmmmm.
Smo pa hotli it mi trije jutri do naših, ker moj dela, vendar ne bomo šli, ker piha kot pri norcih. Bomo šli raje v četrtek, ko gre tudi moj v nočno, mi trije pa bomo prespali pri naših. Tako, da Petja je ta teden zaključila z vrtcem. Te dni pa so imeli v vrtcu tudi nekaj na temo kulturnega praznika in pride danes Petja domov in prijavi, mama jutri je kulturni dan, moramo it kam pohajat in moramo biti kulturni. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: mamice iz Krasa
8.2.2012 8:01:17   
aprilčica07
Jutro

fanj tak delovni teden, ki je malo krajši, paše, sploh po dopustu.user posted image user posted image user posted image J&J sicer kašljata, ampak se mi zdi, da gre na bolše, vsaj pri Juliji. Jakob je bil zdaj dva dni doma, kako bo jutri pa bomo vidli sproti. Komaj čakam, da jo mahnemo spet na Kras, pa nas to vreme konkretno heca. Tudi tle je strašno mrzlo, oziroma piha ko zmešano. Včeraj popoldan sem sicer šla na en sprehod na Kekca, ker sem mela polno glavo vsega, pa me je skoraj odneslo.user posted image

Onur: tudi pri Juliji se pozna vpliv lune, enkrat bolj drugič manj.user posted image Super za Springstina, jst bi tudi šla, pa nobeden noče it z mano...

Ona: še vztrajaš z psom na sprehode?

Bom provala Julijo navadit na gatke, bomo vidli če rata. Nima glih volje naša prinčipesa lulat na školjko. Pa taka velika baba je že. user posted image

Zdaj grem malo popucat, ker je kot bi bomba ruknila. Pa pridem še kaj naokoli.

Ste razmislile če bi se preselile na FB? user posted image Mi smo zdaj tam z avgustovkami in je prav fanj.. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: mamice iz Krasa
8.2.2012 9:25:18   
onur
Ste razmislile če bi se preselile na FB? Mi smo zdaj tam z avgustovkami in je prav fanj..


Jaz sem za. Jaz sem tudi z Junijkami in je super.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: mamice iz Krasa
9.2.2012 8:15:11   
aprilčica07
Jutro

ta RR vedno bolj heca. Mi gre na jetra...user posted image user posted image user posted image user posted image

Onur: a znaš odpret skupino na FB? Počakamo še Ono kaj si misli... sicer mi je žal zaradi Trixi in MID, ampak mogoče jih prepričamo, da grejo tudi one gor, sej če se prav spomnim MID je gori... alora ostane le še Trixi...

Jst v službi, tamala dva doma. jakob je ostanl tudi danes in tudi jutri bo doma.  Ker kašelj ke ne neha. Naj se pocajta za prav. Julija je pa kr ok, v pondeljek gremo na kontrolo urina, me prav zanima kaj bo z izvidi. Popoldne gremo iskat kak kostum za Jakoba za pusta, za Julijo imam telebajska, za Jakoba še nimam nič. Verjetno bo kak gusar, ali spiderman ali kaj takega.

Nič, zdaj treba delat.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: mamice iz Krasa
9.2.2012 12:48:25   
ona
Jutro!

Evo, spet sem mislila,da sem že včeraj nekaj napisala user posted image
Ja,leta so,leta user posted image

Glede fb skupine lahko jaz provam odpret,nekaj sem že čarala,mislim,da bi mi ratalo...edino ne vem za ostale kaj mislijo,po drugi strani smo pa samo me tri tle gor in se lahko preselimo na FB,če mene vprašate. Bomo še malo počakale,če se Mid in Trixi javijo in potem odpeketamo....začuda pa meni RR dela ko urca,nič ne torkira, vse lepo odpira user posted image
Zgleda,da se napake selijo od ene k drugi user posted image

Kaj vas kaj zebe? Jaz sem prav štufa te burje,saj mraz me ne moti,burja pa ni podobna nobeni stvari user posted image
Ja, APRILČICA, na sprehode pa moram it, hočem ali nočem,pes ne vpraša user posted image Ga pa sedaj,ko je tako mrzlo kar spustim tle blizu hiše,ker vem,da ni kakšnih kolesarjev in sprehajalcev,saj odkar je odprta meja je ful Italijanov tle okoli z bicikli in vsem mogočim se sprehajajo,tako,da si ne upam psa spuščat, ker je nepredvidljiv...saj ne rečm,da je žleht,ma on bi k vsakemu se šel pocartat in itak,da bi se ga ustrašli,ker je kar velik...še jaz se ga bi user posted image
Evo,glih zdej sem rekla,da nekaj napišem in grem malo ven.
APRILČICA, glede lulanja,pri nas naša ni hotla it na wc do 3.leta in potem je točno na njen RD-pozimi dala dol plenico in začela lulat v školjko...zgleda, da eni rabijo več cajta,da so sigurni sami vase...nič ne forciraj,bo vse ob svojem cajtu:)
ONOUR, si me nasmejala z vašo Petjo in lulanjem user posted image
Pa super za Bruca,meni je tudi všečuser posted image

A,ja vam nisem povedala,da tast ne je več z nami...tako je trmast,da si sam kuha in sploh ne hodi več gor k nam...ma meni prav paše in mi je prav fajn tako...zgleda,da smo zaključili z hrano oz. da ne bo več jedel z nami...me prav zanima koliko časa bo trajalo...sem si prav mislila,raje kot bit sproščen in vprašat oz. povedat kdaj bo jedel pri nas in kdaj ne,raje on trmari in si sam zrihta za jest... ne morem verjet,da je lahko tako trmast,ker nima nič od tega,le delo si je naredil user posted image user posted image

Ala, grem na sprehod...smo na liniji!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: mamice iz Krasa
9.2.2012 14:12:52   
ona
Evo,naredila na FB skupino,povabila sem še MID, TRIXI pa ne morem,ker jo ni tam...sem sporočila eni kolegici naj pogleda pod moj profil,če kaj vidi,da bomo res skrite user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: mamice iz Krasa
9.2.2012 14:14:05   
ona
pa še nekaj,tole na RR bo šlo verjetno v maloro,če bomo tam,tako,da jaz bi tole vseeno nekam shranila,ker je en spomin,če ne drugega,je kot en dnevnik to napisano....ma bom tudi to pogruntala,kadar zalaufa na FBuser posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: mamice iz Krasa
12.2.2012 16:24:19   
dayana
hejla....[sm=smiley1.gif]
jst bi pa se rada prklučla hvam :D
jst sem iz okolice komna in u žalosti sem edina k ma dojenčka user posted image ...oz druge majo že starejše otroke 1.,2.leto,... in so tudi starejše od mene
tku mi bi pršlo prov se kej pomekt da mi kej svetujete pa tu... :D

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: mamice iz Krasa
13.2.2012 13:02:41   
onur
Ekola, pa se spet oglašam. V petek smo pičili k našim in mi trije ostali do včeraj možek pa je ostal en dan, drugače pa delal. Včeraj zvečer pa prišli domov.
V petek naredili en skok do Ljubljane s tavečjo in tastom ter šli zaarat avto.
Videk je včeraj skobacal naprej, zaenkrat zdrav - trkammmmmmm (ven pa ne vem, če bomo še šli, ker je prejšnji vikend hropel, mogoče počakamo temperature nad 0 ali pa bomo videli no).
Tavečja tudi zdrava - trakammmmmmmm. Tečna pa sto na uro in skozi visela po meni ter ni bilo kaj ko jo crtattttttttttt. Včeraj pa smo se še malo sankale in nato spucale avto. Pa še ena. Pelje danes moj Petjo v vrtec in jo vpraša, če bo kaj pridne. Pa pripomni tamala modro, danes bomo počivala. user posted image user posted image user posted image user posted image

Dayana, dobrodošla. Mi imamo bebico, no je star 8 mesecev in še malo. Koliko je pa vaša stara? Greš z nami na FB.

Ona, kako se kliče skupina na FB. Pa je res mogoče bolje, da je skrita, da lahko čvekamo.

Pust: mi smo naši kupili Leva na Opčinah, ker je tako hotela, Videk pa ima še čebelo od Petje. Pa saj on bo itak doma. Me, pa če ne bo grdo vreme, bomo šle v soboto na Opčine gledat karneval.


_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu dayana)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: mamice iz Krasa
13.2.2012 16:37:21   
ona
ONOUR, sem te povabila v skupino,ma te bom še enkrat...APRILČICA je že našla.
ne skrbi smo lepo skriti kot je treba :)
Več napišem kasneje,ker se mi mudi....

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: mamice iz Krasa
13.2.2012 19:48:09   
onur
Vidla.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: mamice iz Krasa
14.2.2012 10:10:03   
onur
Dayana, dobrodošla. Mi imamo bebico, no je star 8 mesecev in še malo. Koliko je pa vaša stara? Greš z nami na FB.


Povej, če imaš profil na FB, pa te povabimo, bomo tam čvekale.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: mamice iz Krasa
16.2.2012 17:17:40   
ona
Dayana, če želiš pridi na FB, ker tukaj smo menda me zaključile kariero user posted image
ta RR je ratal prava katastrofa,ker se težko pride sploh na kakšno stran,pa skozi te ven meče,ko hočeš kaj objavit...skratka same težave,zato smo se odločile na facebooku odpret skrito skupino in tam lepo naprej klepetamo :)
Zdej, če želiš, se nam komot lahko priključiš. Pošlji mi magari email ali zasebno sporočilo, pod katerim imenom si na FB,če si tam,pa te povabimo zraven...čisto preprosto :)

Za vse ostale,ki so nas zapustile,pa se bom še vsake tolko javila tukaj,da ne pride debata prav na zadnjo stran,da bodo videle,da smo se preselile :)

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: mamice iz Krasa
22.2.2012 23:13:43   
ona
Za vsak slučaj nekaj napišem,da ne bomo prav na koncu za te naše ostale punce,ki niso šle z nami na FB :)

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: mamice iz Krasa
3.3.2012 13:11:54   
ona
user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: mamice iz Krasa
4.3.2012 17:04:46   
ona
user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: mamice iz Krasa
4.3.2012 17:05:04   
ona
Trixi, smo na FB user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: mamice iz Krasa
8.3.2012 20:32:13   
ona
user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 177 [178] 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 177 [178] 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?