|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sex
19.6.2007 11:41:57   
Mina1
playboy scena


ma ja, pa d še kaj staknem, če položi glih vsako, ki ima dve nogi, sej vešuser posted image user posted image user posted image  z glavo na zabavouser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sex
19.6.2007 11:44:50   
Zahi
ah ne.. to je vse poskrbljeno user posted image

sicer pa.. stakneš lahko od kogarkoli.. vsak lahko reče, da je še nedolžen .. pa ni user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sex
19.6.2007 11:46:09   
Mina1
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

ah ne.. to je vse poskrbljeno user posted image

sicer pa.. stakneš lahko od kogarkoli.. vsak lahko reče, da je še nedolžen .. pa ni user posted image


maš prov ne...ampak jaz rada sama izberem, sej vešuser posted image user posted image user posted image , tako vem recimo, če bi lahko bilo kaj ali neuser posted image user posted image user posted image . Kje pa se mota tale tvoj golega, da ni to Auser posted image ?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sex
19.6.2007 11:48:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

maš prov ne...ampak jaz rada sama izberem, sej vešuser posted image user posted image user posted image , tako vem recimo, če bi lahko bilo kaj ali neuser posted image user posted image user posted image . Kje pa se mota tale tvoj golega, da ni to Auser posted image ?


no.. sam da je user posted image

ne ni A user posted image  ... pač tut en tip ki rad sexa.. brez obveznosti.. pa to tudi pošteno prej pove..

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sex
19.6.2007 11:49:41   
Mina1
pač tut en tip ki rad sexa.. brez obveznosti.. pa to tudi pošteno prej pove..


no evo, kaj tagega sem imela v mislih, ampak da je non stop na stand byu in se ne klati glih z vsako, samo z manouser posted image   .... ja pa ja, sej vem: pol pa svize čokolado prekladauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sex
19.6.2007 11:51:20   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

no evo, kaj tagega sem imela v mislih, ampak da je non stop na stand byu in se ne klati glih z vsako, samo z manouser posted image   .... ja pa ja, sej vem: pol pa svize čokolado prekladauser posted image user posted image user posted image user posted image


to si moraš pa kakšnega bebčka najdt.. k bo sam s tabo.. ti pa še z drugimi user posted image

če ni obveznosti pač ni obveznosti.. če si pa samo z nekom.. je pa to drugo user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: sex
19.6.2007 11:52:04   
Mina1
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

no evo, kaj tagega sem imela v mislih, ampak da je non stop na stand byu in se ne klati glih z vsako, samo z manouser posted image   .... ja pa ja, sej vem: pol pa svize čokolado prekladauser posted image user posted image user posted image user posted image


to si moraš pa kakšnega bebčka najdt.. k bo sam s tabo.. ti pa še z drugimi user posted image

če ni obveznosti pač ni obveznosti.. če si pa samo z nekom.. je pa to drugo user posted image


zahi, maš spet prav, sej vešuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: sex
19.6.2007 11:53:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1


zahi, maš spet prav, sej vešuser posted image


vem vem user posted image

sej bo Mina.. sej bo.. če ne ta pe še zmer A čaka.. pa je user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: sex
19.6.2007 11:55:54   
Mina1
Se bom trenutno držala mojega mladega žrebca, ta dobro opravi svojeuser posted image user posted image user posted image  pa obratno seveda tudi, itak vse nadoknadiva, ko se vidiva, čeprav to ni glih vsak dan he he he

user posted image user posted image  tole je pa za vse tiste, ki berete tole moje sranje, ker vam je fajn, pa pizdite zravenuser posted image user posted image user posted image .

Zdaj bi mi pasal spodaj od Taule podpisek he he he 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: sex
19.6.2007 11:56:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

pol sem te narobe razumel, če si tule mislila samske .....


user posted image  ok malo čudno napisano no, ampak ko nekoga spoznaš itek ne veš takoj, ali ima koga ali ne...eni povedo eni ne, jaz se zdaj glih ne ubadam s tem. Ubadam se samo s tem, da mi bo luštno, sicer nikjer ne drezam v osir, da smo si na jasnem, sem bila nedolgo nazaj sama dovolj velika žrtev in potegnila ta kratko v življenju z dvema otrokoma...ampak sedaj sem si rekla, da vse tisto, kar mi pride luštnega naprtoti, bom sprejela, govorim nasplošno, ne samo o moških.

Biti doma najboljša mamica obema otročkoma, pa se imeti tudi fajn, to sem imela v mislih...pa enega mičnega zraven, ki vse popedena oz. je obojestansko pedenanje.user posted image  



Te popolnoma razumem..sem na istem! Sem ta anonimna, ki sem pisala na Odnosih-Kako naj ga nažicam! Tud ne vem če je fraj, ampak tak, da bi me malo popraviluser posted image  Tudi nočem nič resnega, samo sem se zacoprala v njega in ga hočem met..samo še nisem lih naštudirala kako do njega prit..mam do sobote čas, takrat ga ziher vidimuser posted image  
Mam pa kolegico, ki je sexala z enim-oba sta drugače vezana-a je bilo samo enkrat, ker je pol ded potegno rep med noge. Čeprav je bilo dogovorjeno, da samo za tu in tam, ampak očitno so moški samo za gobcanjeuser posted image
Iščemo daljeuser posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: sex
19.6.2007 12:00:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Mam pa kolegico, ki je sexala z enim-oba sta drugače vezana-a je bilo samo enkrat, ker je pol ded potegno rep med noge. Čeprav je bilo dogovorjeno, da samo za tu in tam, ampak očitno so moški samo za gobcanjeuser posted image
Iščemo daljeuser posted image


zakaj mislite, da je zmeraj moški tist ki "zbeži"..

če ga ni dobr posexala.. je pač šel dalje.. preprosto.. tako je.. če dec ne faše fajn.. raj gre..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: sex
19.6.2007 12:00:33   
Mina1
Iščemo dalje



točno tako draga moja, boš videlauser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: sex
19.6.2007 12:02:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Iščemo dalje



točno tako draga moja, boš videlauser posted image


Če ne bo šlo drugače, pa se medve skup spravimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: sex
19.6.2007 12:02:43   
Mina1
Če ne bo šlo drugače, pa se medve skup spravima


opauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: sex
19.6.2007 12:02:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če ne bo šlo drugače, pa se medve skup spravimauser posted image user posted image user posted image


brez tiča ni zabave user posted image  umetni so pa le umetni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: sex
19.6.2007 12:03:20   
Mina1
brez tiča ni zabave


spet prav zahiuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: sex
19.6.2007 12:03:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Mam pa kolegico, ki je sexala z enim-oba sta drugače vezana-a je bilo samo enkrat, ker je pol ded potegno rep med noge. Čeprav je bilo dogovorjeno, da samo za tu in tam, ampak očitno so moški samo za gobcanjeuser posted image
Iščemo daljeuser posted image


zakaj mislite, da je zmeraj moški tist ki "zbeži"..

če ga ni dobr posexala.. je pač šel dalje.. preprosto.. tako je.. če dec ne faše fajn.. raj gre..


Verjemi, da je ta dec bil pošteno posexan..pač ga je sam gobec-tak kot ogromno ostalihuser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: sex
19.6.2007 12:04:11   
Mina1
lupčki, ven grem...ko pridem nazaj, pa vas spet beremuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: sex
19.6.2007 12:05:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

lupčki, ven grem...ko pridem nazaj, pa vas spet beremuser posted image


jaz tud..grem iskat potrebnežeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: sex
19.6.2007 12:17:46   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Verjemi, da je ta dec bil pošteno posexan..pač ga je sam gobec-tak kot ogromno ostalihuser posted image


verjel bi samo njemu user posted image

tut moški znamo lagat veš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: sex
19.6.2007 12:23:59   
Anonimen
Pa daj MIna Zahija si zrihtaj ne vidiš kako je potreben.Pa bo volk sit in koza cela.user posted image user posted image user posted image user posted image

Zahi ti bi bil takoj zato a ne??user posted image

Zakaj pa ne.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: sex
19.6.2007 12:30:42   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Pa daj MIna Zahija si zrihtaj ne vidiš kako je potreben.Pa bo volk sit in koza cela.user posted image user posted image user posted image user posted image

Zahi ti bi bil takoj zato a ne??user posted image

Zakaj pa ne.



mene je tok dobr dol dala včer.. da dans res nism potreben.. jutr mogoče.. sam je moja tok huda.. da ne menjam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: sex
19.6.2007 12:32:17   
Anonimen
sam je moja tok huda.. da ne menjam


A se je bojiš a ne?user posted image user posted image

No ja hecam se ZAHI NE RESNO VZET VSE KAR PREBEREŠ.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: sex
19.6.2007 12:34:53   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Pa daj MIna Zahija si zrihtaj ne vidiš kako je potreben.Pa bo volk sit in koza cela.user posted image user posted image user posted image user posted image

Zahi ti bi bil takoj zato a ne??user posted image

Zakaj pa ne.



mene je tok dobr dol dala včer.. da dans res nism potreben.. jutr mogoče.. sam je moja tok huda.. da ne menjam user posted image

pol je blo pa učeri lušt ane?
ja sej je bilo pri nas tudi.
če ne bi bilo foušarije.... ha,ha,ha


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: sex
19.6.2007 12:41:02   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

sam je moja tok huda.. da ne menjam


A se je bojiš a ne?user posted image user posted image

No ja hecam se ZAHI NE RESNO VZET VSE KAR PREBEREŠ.user posted image user posted image user posted image user posted image



bojim se ja .. user posted image

k tisto ritko pokaže.. se mi kr zmegli... ima moč nad mano.. morm rečt!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?