|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:27:00   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris
Kako je kaj stabilen???



Po mojem isto kot zapp, torej nestabilen. Sem vidla kako se je otrok okrog obrnil in se je kr prevrnil zapp. user posted image  user posted image  Moj user posted image  je skoz navijal za zappa in to full, jaz pa sem težila, da ne. Ker se ne da poležat in če otrok zaspi, težko spi sedeče. Potem pa je pri Romani26 videl, kako je Danaja spala in si je premislil. Tako da navijamo za takega, ki je stabilen (kar trikolesniki niso, ker imajo med kolesi premajhno razdaljo) in ki se da poležat.



___________________
Samo jaz bi za marelo en res lep voziček. Tolk za v trgovino, v avto in letalo. Pa za na morje ...
Jane Energy mi ni lep SPLOH....user posted image user posted image user posted image Še ktera druga?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 8:31:54   
Anonimen
Jah, lep je zapp, pa Römer, pa Mutsy tud. user posted image  Tisti, ta ne uporabni. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 10:12:15   
Strawberrie Cherrie
A Jane ima samo Energy marelo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 10:33:59   
arielca
http://www.jane.es/construye/

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 10:37:10   
arielca
Kaj pa tile:
http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&artikel=&skupina=4&podskupina=16

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 17:54:46   
bilbo
če želiš nekaj extra je samo ena možnost:
Mutsy Spider user posted image

Ga imamo doma, sicer še čaka na prvo vožnjo, pupa je stara 4,5 mes, ampaka zgleda fenomenalno.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 19:08:45   
Bonnie_RR
Js na začetku sploh nisem hotela imet Zappa. Pa je mojmu user posted image bil ful všeč in potem je postajal vedno bolj všeč tud meni. Kupili smo ga malo po Nikovem 1. rojstnem dnevu in do zdaj imamo samo pozitivne izkušnje. Je super voziček za kratke (mestne) razdalje, lahek, zavzame zelo malo prostora, hitro in na izi se zloži. Loka niti malo ne pogrešamo, naklon tud ni problem, ker Nik zelo redko zaspi v vozičku. Pogrešam edino eno torbico za stvari noter dat.
Berem pa, da imajo nekateri ful probleme s stabilnostjo, padanjem itd. Men se v vozičku vedno umiri in ne izvaja akrobacij. Itak pa v tej fazi voziček uporabljamo samo še kot postransko sredstvo prevažanja... So boljše noge kot voziček.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Malo drugačne marele...
25.6.2007 23:27:44   
anckabancka
Zapp je zakon. Jaz ga uporabljam kot drugi voziček že od rojstva, z lupinico. Imamo ga res samo za takrat, ko kam gremo, ker nam v prtljažniku ne zasede veliko, velikokrat pa ga pospravi mož kar zadaj za sovoznikov sedež - tam sedi tavečji fantek na svojem avtosedežu. Meni je pri mareli najpomambnejše to, da je majhna in enostavna za zložit. Pa še dobra je za pogledat. user posted image

Evo, tamali bo star 6 mesecev, pa se vozi v lupinici na Zappu in na Speedy-ju in je čisto zadovoljen.




_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Malo drugačne marele...
26.6.2007 12:17:21   
Strawberrie Cherrie
No, mi smo se tudi odločili za Zappa. user posted image
Sedaj moram naglumit če gre lok od Speedija gor in pa spodnja košara od Buzza. Mogoče bo pa šlo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Malo drugačne marele...
26.6.2007 12:46:35   
anckabancka
london_paris, kateri lok od speedy-ja user posted image user posted image user posted image

A mogoče tale?

user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Malo drugačne marele...
26.6.2007 12:49:28   
Strawberrie Cherrie
Ja tale...a ktera ve, a gre gor?

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Malo drugačne marele...
26.6.2007 12:55:03   
Tia27
Mi smo pa narocil Pegperegotovo marelo:http://www.soncek.si/si/peg-perego-aria-completo-free-style-mint-i7176.shtml
Je zelo vredu kar se sedišča tiče, ima trdo sedišče, od zadaj je kompaktna, za hrbtenico je to bolje, ni samo blago tko kot pri zapu, da se taml kar not pogrezne,pa še zloži se hitro in ne vzame veliko prostora v avtu,cenovno se mi zdi tudi ugodna.Lp

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Malo drugačne marele...
26.6.2007 13:09:45   
anckabancka
Ne vem. Jo moram najprej za na speedy-ja nabavit, potem bom pa videla.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Malo drugačne marele...
26.6.2007 15:35:48   
pravljica
po moje tale lok ne gre na zappa...kako bi se pa potem zložil user posted image   pa širina tudi po moje ni ista...mi imamo na zappu zadaj mrežico (črno iz BC, za par eurov in prav dobro izgleda)...neke teže ravno ne vozim v njej, je pa prava za denarnico, robčke, kakšno pijačo in malenkosti, ki sodijo zraven v trgovino ali na sprehod

glede stabilnosti: ne verjamem, da je katerakoli marela stabilna...če se otrok obesi/obrne/spleza nazaj na naslon s celo svojo težo, se prevrže (meni se je v prvih 5 minutah, ko sem še brala navodila za uporabo)...potem nismo imeli več problemov...med samo vožnjo, pri sedenju si ne predstavljam, kako bi se lahko prevrnil user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Malo drugačne marele...
26.6.2007 15:54:11   
Strawberrie Cherrie
Tia27, hvala, vendar mi ni všeč....

Pravljica, ja, v končni fazi moraš biti pri vseh marelah pozoren na to, kaj otrok počne. In pri vseh marelah mora biti otrok privezan, ravno tako kot v vseh vozičkih. Ker res ne veš, kdaj bo imel idejo vstat, ali se nagnit preko vozička do koles...

Saj pravim, smo se že odločili za Zappa, samo bom vseeno počakala na kakšno BC ali Sonček akcijo, ker mali sicer že 1mesec sedi stabilno sam, vendar bi rada počakala vsaj nekje tja do 8m, pa ga dam potem v marelo. Se pravi okoli dopustov. Pa maxi cosi lahko gor naštimam, kajne???

Aja, glede loka. kako se pa speedi zloži, če ima lok gor? Pomojem ga moraš vseeno odstranit. Pomojem je enako na klik kot pri 3xlu...ancka, daj porocaj, če si boš nabavila za speedija, pa če gre na zappa. A je ktera spraševala za sp.košaro od Buzza, pa če ve ali gre gor=


< Sporočilo je popravil london_paris -- 26.6.2007 15:55:28 >

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Malo drugačne marele...
26.6.2007 16:19:08   
anckabancka
Ma saj jaz speedy-ja sploh ne zlagam, ker ga imam za doma. Za okrog šibat pa Zappa.

Pa imam toko kot Pravljica eno sivo mrežico obešeno gor za drobnarije. Včasih pa kar manjšo torbico za čez ramo obesim preko ročajev, pa tudi ni panike, da bi se prevrnil. Samo ne sme biti pretežka.user posted image

Bom povedala kako se obnese lok, ko ga dobim.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Malo drugačne marele...
27.6.2007 9:02:00   
Luns
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170369 
Poglej si še tole marelo, v živo dobro zgleda.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Malo drugačne marele...
27.6.2007 19:37:52   
frutka_
še ena zadovoljna uporabnica ZAPP-a.
Kaj pa tale varianta marele???

http://www.bebeconfort.com/UK/prom_canne_vit.htm 
tu pa še je stran kjer imaš ogromno marel:http://www.mothercare.com/gp/node/n/42768041/202-7343011-2115003?ie=UTF8&mcb=core

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Malo drugačne marele...
27.6.2007 19:38:28   
frutka_
Še enkrat, marele na kupu: http://www.mothercare.com/gp/node/n/42768041/202-7343011-2115003?ie=UTF8&mcb=core 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Malo drugačne marele...
27.6.2007 20:27:44   
frutka_
Glej ti ti čudo!!!


http://s7ondemand6.scene7.com/s7ondemand/zoom/flasht_zoom.jsp?company=MothercareASE&config=default_config&sku=ld3175_is&vc=image=MothercareASE/ld3175&popupShowFriendly=false&singleImageSwatch=true&swatchRatio=2&zoomheight=530&zoomwidth=640 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Malo drugačne marele...
27.6.2007 21:18:19   
bilbo
tako grdega vozička že dolgo nisem videla

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Malo drugačne marele...
27.6.2007 23:56:31   
kofetek2010
takole našimaš naklon na Zapp-u in se da tud spat - ta čas pa spiješ v miru kak kofe user posted image user posted image user posted image  

user posted image

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Malo drugačne marele...
28.6.2007 8:03:32   
Strawberrie Cherrie
Wiiiii, ponovem ima Zapp tudi naklon! Jana, a boš patentirala tole zadevco user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Malo drugačne marele...
28.6.2007 8:04:04   
Strawberrie Cherrie
Frutka, tale tazadnji je pa res grd user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Malo drugačne marele...
2.7.2007 11:01:22   
pikapolona2
jana tale pa je dobra fotka....sam rajši ne razmišljam da bi en butnil v stol pa se zapp prevrneuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?