|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Cena montažne hiše!
28.6.2007 13:20:17   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Ja Laguna tud ni slaba! Ma katero montažno hišo bosta delala?




če bo montažna bo Jelovica, mogoče pride še Marles v poštev, bova vidla.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Cena montažne hiše!
28.6.2007 13:22:43   
fragola
šele sedaj sem videla da spodaj piše, kaj ni všteto vse v te hiše
grozaaa
full enih stvari. in pol moreš še full denarja v to dat. pol pa ni več tok zelo poceni


Sej res ni tko poceni ma je še zmeraj cenejo kot klasična hiša!
Kot je napisala Olivija, da je en znanec dal 30 mio na ključ. Se mi zdi, da rata samo malo zakreditiraš! Je pa res da midva bova prodala to hišo kjer zdaj živiva, tako da neki denarja bo ostalo pa na kredit!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Cena montažne hiše!
28.6.2007 13:23:35   
*ajetam*
ja olivija to je pa itak vedno. midva sva za poroko dala 2krat več kot sva na začetku rekla....
ker je pol še to pa še to .... ah....
blagor da sta tok deleč že.
meni sploh ni jasno kako človek lahko dobi tak kredit?
a morem met plačo 5000 € al kaj ????

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Cena montažne hiše!
28.6.2007 13:24:47   
fragola
če bo montažna bo Jelovica, mogoče pride še Marles v poštev, bova vidla.

Ja v naši okolici je že nekaj Marlesovih hišic!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Cena montažne hiše!
28.6.2007 13:30:21   
fragola
meni sploh ni jasno kako človek lahko dobi tak kredit?
a morem met plačo 5000 € al kaj ????

Stanovanjski kredit je itak zelo nizak, dobiš ga glede na višino tvoje plače. Če želiš več denarja moraš vzet hipotekarni kredit! Ker Stanovanjski krediti res nudijo malo!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Cena montažne hiše!
28.6.2007 13:32:39   
Olivija
sva imela srečo, ker parcelo že imava. Potem pa hipotekarni kredit za 20 let, pa vrtnarit se bomo naučili in poleti noge namakali v kakšnem domačem bazenu - ravnokar naštimujem moja starša za bazen.user posted image

Še vedno upam, da bova lahko veliko sama naredila, pa enga super fajn soseda za ploščice imava ... in na tak način bova mogoče prišparala kakšen miljon sem ter tja, in seveda upam, da bodo šle plače v naslednjih 20 letih kaj gor.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 28.6.2007 13:33:22 >

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Cena montažne hiše!
28.6.2007 13:38:34   
fragola
Ja tud jaz upam da bodo šle plače kaj gor. Ma jaz sem mišlenja če si priden marsikaj narediš sam! Samo če beliš sam hišo kolk prišparaš in dosti je takih delc k lahko jih sam narediš.

Kar se tiče pa vrtnarjena, meni je tko lepo rožce, solatka,... Greš v vrt pa maš dobro zelenjavo!
Jaz se najbolj spostim ko delam kaj na vrtu, ful uživam!!


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Cena montažne hiše!
29.6.2007 16:49:45   
Dadi
Tudi midva se odločava za montažno hiško...ali Jelovica ali Lumar...Vsekakor pa v nobenem primeru ne moreva vzeti hiške na ključ. naju je že parcela koštala en cel kup dnarja.user posted image  Najprej sva bila sto potso da bova vzela hiško Anjo od Lumarja, ampak sva ugotovila da bi nama Darja od Jelovice še bolj ustrezala....Zdaj sva sicer še v fazi nakupa parcele (no zaarano je že) tako da upava da bi naslednje leto lahko začela z gradnjo. Stroški pa...o njih raje ne bi.- upam da kmalu dobim službo...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?