|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 10:25:58   
Felicity
Zares zgleda ceneno, sorry.user posted image

Kot so ti svetovale ostale punce, poglej malo okrog, boš 100% dobila kakšno bolj lušno stvar.
Pa srečno pri iskanju in nakupu.user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 10:37:54   
Taula
Ni treba biti nesramne do nje. Sedaj se bližajo razprodaja tako da pojdi malo pogledati..je lažje če obleko probaš in vidiš kako ti stoji.
Drugače ima pa vsaka svoj okus in ni treba nekoga žaliti če vam ni všeč njegov okus. Jaz je ne bi oblekla...iz razloga da sem zanjo predebela.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 10:44:43   
Felicity
Taula - Ne se jezit. Žalim njo? S čim pa? Ker obleka zgleda ceneno za na porokouser posted image

Ne žalim, sploh ne,  samo povzemam kar so že ostale napisale.
Drugače se ti pa opravičujem, če se ti zdi, da sem te z besedami užalila. 

(Luna bouser posted image )

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 10:52:31   
soncece24




IZVIRNO SPOROČILO: bonnie_

Js sm pa skoz mislila, da je govora o roza obleki na str. 15...


Jaz tudi mislim tisto na strani 15, a ni tisto na strani 14 tunika?


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 11:22:21   
Taula
Taula - Ne se jezit. Žalim njo? S čim pa? Ker obleka zgleda ceneno za na poroko


Nisme rekla čisto ti..samo odgovori kot so..raje dam gor trenerko itd. so žalitve. Lepo se napiše da pač to ni vaš stil.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 11:27:06   
Felicity
Nisme rekla čisto ti
  

Aja, jaz še vedno mislim da se vse okoli mene vrti.user posted image user posted image user posted image  (Se hecam)


Je pa res veliko odvisno od okusa in načina oblačenja.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 11:47:43   
puncica
Meni osebno ni všeč, ker ima preveč volančkov, če mislimo na oblekco na 15 strani. Mi je tista tunika na 14 strani bol všeč čeprav jst to ne bi imela za na poroko. Za čevlje pa žal ne vem kateri bi pasal, mogoče roza al pa beli, tako kot na slikiuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 12:11:52   
MarijaPo
No, ce bos ena izmed tistih, ki si zelijo, da jih kdo "podre" na poroki, potem je to vsekakor prava izbira, se posebi tisti detajl, da se joske vidijo, zagotavlja uspeh.

Ce bos nevesta, potem nikakor.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 12:20:58   
lemavrica
Ni sicer primerna za poroko ampak tolk grozna pa spet ni. V črni barvi bi bila pomoje boljša.
Sama je sicer nebi oblekla, ker ni moj stil ampak enim pa to paše in se dobro počutijo v tem.
In pripombe v stilu ceneno, če hočeš da te kdo podre,... res niso na mestu. Punca je lepo vprašala za mnenje.

Pa obleke iz Zare in podobnih trgovin ne predstavljajo glih neke vrhunske kvalitete, tud v primerjavi z Neckermanom ne.

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 29.6.2007 12:23:02 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 12:23:00   
Anonimen
Men je pa všečuser posted image

Sama je sicer ne bi oblekla, ker ni ne moj stil, ker je verjetno ne delajo v moji velikostiuser posted image , pa jajc nimam za kej tacgauser posted image

Sam če bi se jst ženila, pa bi ena huda bejba pršla v taki oblekci na mojo ohcet bi jo pa nabrcalauser posted image -k verjetno bi bla ona pol v centru pažnjeuser posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 12:29:33   
Taula
Sam če bi se jst ženila, pa bi ena huda bejba pršla v taki oblekci na mojo ohcet bi jo pa nabrcala -k verjetno bi bla ona pol v centru pažnje


Kolk sva si podobni sestrica.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 12:41:34   
Olivija
tista na strani 15 bi mogoče še šla s ta pravimi dodatki in postavo, ta na strani 14 se mi zdi pa bolj primerna za kakšen večer ob morski obali.

Drugače ima pa Orsay  res fletne obleke, ki so primerne tudi za na poroko.

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 13:01:58   
Anonimen
Sorry, ampak jaz je ne bi oblekla, če mi jo dajo zastonj in nanjo nalimajo še 800 €.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 13:47:36   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Sorry, ampak jaz je ne bi oblekla, če mi jo dajo zastonj in nanjo nalimajo še 800 €.


3 kg manj, košarica C in 800 evrov gor - jo pa še za v službo oblečem user posted image  - čeprav ne bi imelo kaj dosti smisla, ker smo 90% ženski kolektiv.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 13:53:43   
Anonimen
Pa kaj ste tako zategnjene! Jaz si to poroko predstavljam sredi vročine, nekje zunaj, pod kakšnim šotorčkom, in meni se zdi da v vročem poletju na zagorela telesa paše vse. Živela sproščenost in frfotanje!user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 14:14:00   
SISI25
Meni je oblekca čisto všeč, je pa res, da je verjetno ne bi upala naročit, ker ne vem kaj bi dobila. Nimam prav nič dobrih izkušenj z naročanjem preko kataloga. So ponavadi oblačilo čisto drugačna kot izgledajo na sliki.

Drugače se pa meni zdi obleka čisto vredu tudi za poroko. Ne vem kaj ji manjka. Saj pa ni treba bit na poroki zaprt do vratu in ne vem kaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 14:32:05   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Pa kaj ste tako zategnjene! Jaz si to poroko predstavljam sredi vročine, nekje zunaj, pod kakšnim šotorčkom, in meni se zdi da v vročem poletju na zagorela telesa paše vse. Živela sproščenost in frfotanje!user posted image


Se čisto strinjam, če imaš postavo in znaš nosit tako obleko potem lahko zelo lepo izpade. Tole s šotorom in vročim poletjem mi je pa tudi všeč. user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 16:09:38   
tinčica
no punce zdej se bom pa mal razpričala pa tud če me pohodte.
sama sem tip ženske, ki se pri 30 oblači kot 15 letnica, všeč mi je bolj mladosten odbit tip, ker sem po naravi veseljakina in v srcu še zelo otročja, vsi, ki me poznajo mi rečejo vsaka čast da lahko živim tako na free in seveda zaradi tega mi predpišejo vedno najman 6 let manj.

meni reci je blazno všeč da vidim mamico, ki je oblečena moderno pa da nekaj nase, pa ne mislim da moraš zdej zapravit celo premoženje, prava kombinacija in malo stikanja po trgovinah lahka dobiš super stvari. mene recimo vse sodelavke vlečejo po nakupih da jim svetujem ampak pač nočejo to kupit, ker ni to njihov stil na meni jim pa dobro zgleda.

in tista oblekca je zame zakon za na poroko vsaj na sliki mi zgleda noro, res pa je da ne vem kaka je v resnici.

jah kaj čmo tkole je pa nč drgač, še vedno vsak svojo krtač ( upejmo)user posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 16:23:37   
lolipop
Če bi napisala, da greš v njej plesat salso, bi ti rekla super. Za poroko pa ni primerna, sorči.

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 16:38:54   
Miss Piggy
Men je lušna! Sam ti res ne bi priporočala naročanje iz kataloga, ker nikoli ne veš, kaj boš dobila. Raj pejt v šoping, ko bojo razprodaje, mogoče pa najdeš kaj podobnegauser posted image .

Aja, pa najbolj važno je, da je tebi všeč in da se ti v njej dobro pučutiš!user posted image


(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 16:49:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lolipop

Če bi napisala, da greš v njej plesat salso, bi ti rekla super. Za poroko pa ni primerna, sorči.


Pa saj ne gre na pogreb. Saj gre na enega najbolj veselih dogodkov, kar je možno.

(odgovor članu lolipop)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 17:04:44   
moci
kakšna debata okrog ene obleke. user posted image
vsaka je povedala svoje mnenje, ane. ne vem kaj je s tem narobe. tak je bil tudi namen, če se ne motimuser posted image
itak pa vsaka obleče kar ji je všeč. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 19:06:27   
lolipop
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Pa saj ne gre na pogreb. Saj gre na enega najbolj veselih dogodkov, kar je možno.


Vseeno ni treba, da izgleda kot da je s Pigalla. Če dodam še DD, potem bo še ženin z njo pobegnil. Mogoče je pa to namen?user posted image

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 19:12:09   
tinčica
ja lolipop nastavljat se grem tja direkt pred ženina pa še z joški bom pomigala za povrh vsega................

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 19:17:11   
Anonimen
user posted image  tinči, jaz bi jo po vsej tej debati ZANALAŠČ kupila user posted image user posted image

Ker te poznam osebno, in vem, kakšna si, se mi zdi, da je res kot nalašč zate.

Mahat z joški pa rajš ne user posted image  pri tvojem bogastvu se lahko marsikdo premisli user posted image

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?