|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.11.2009 16:48:44   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.11.2009 22:40:57   
nadya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.11.2009 22:53:40   
VRTNICA84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.12.2009 21:20:01   
aischa1
pozdravljene malo berem pa sem prišla tudi jaz na to temo bila sem majčica2010 a sem pred enim mesecem imela splav saj na drugem uz ni bilo več ploda. Sploh nisem mogla verjet da se to dogaja meni saj nisem imela nobenega opčutka, da bi lahko šlo kaj narobe saj imamo doma 3 nagajiva dekleta in nisem pričakovala , da se bo prav neni to zgodilo. Še vedno mi je težko pri srcu a odločila sem se , da grem čez 3 mesece v nove boje in upam ,da se bo tokrat lepše izteklo. Vsem ostalim pauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
25.12.2009 11:50:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skate

Tudi jaz imam svojega user posted image  od avgusta letos. Zaradi kromosomske napake nisem zmogla toliko moči, da bi ga obdržala. Nikoli ne bom pozabila. Vem, da nas ta moj user posted image  zdaj čuva .

Na današnji dan sem imela PDP. Ostajamo sami, malemu pa sem prižgala svečko v spominuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
28.12.2009 8:08:58   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
28.12.2009 8:09:23   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
28.12.2009 21:40:43   
Kratka
Tudi jaz sem se poslovila od majčic 2010...
Moja pikica se je poslovila pred dobrima dvema tednoma v 19. tednu, zaradi hude srčne napake. Imenovala sem jo Lara, nihče ne ve, da ima ime, niti moj user posted image . Pravkar gori svečka za njo user posted image . Hudo je, pa verjetno bo še dolgo tako...


_____________________________

od 10.12.09 najina pupa spančka med angelčki :(

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.1.2010 16:16:15   
mvcsr
Pozdravljene,
pred 14 dnevi sem se tudi sama morala posloviti od svojih dvojčkov v 23. tednu, svoje mesto sta dobila na polju belih vrtnic. 30.11. je bilo na pregledu še vse ok potem pa mi je naenkrat močno narastel trebuh, nisem dočakala naslednjega pregleda. Izkazalo se je, da zaradi preveč plodovnice, namesto da bi otročka bila tako velika. Šlo je za sindrom transfuzije od dvojčka k dvojčku in v enem ovoju skoraj ni bilo več plodovnice v drugem pa po ocenah okoli 5 litrov. No začela mi je odtekati voda, prišlo je do razpoka mehurja, dobila sem popadke in rodila moja dva fantka, ki pa sta bila žal premalo razvita za življenje zunaj maternice, eden je umrl pol ure po porodu, za drugega smo še upali skoraj cel dan. Najhuje je ko te pokličejo in rečejo, da se vaš otrok poslavlja.. No po trinajstih urah smo se morali posloviti še od drugega. Splet okoliščin je bil takšen, da mi ne bi mogli kaj dosti pomagat, tudi če bi mi izčrpavai plodovnico, bi verjetno preživel samo eden pa še za tega ne vemo kakšne bi bile posledice, drugi poseg, kjer bi prerezali posteljico na pol ni bil mogoč zaradi posteljice, ki je ležala spredaj in tega postopka ne bi mogli izvesti ker ne bi prišli zraven žil, ki bi jih morali ločiti. Sicer moram pohvalit vso osebje, ker so se mi res zelo posvečali, tako v porodni sobi kot kasneje na oddelku. Od obeh sem se lahko poslovila, mi je pa žal, da imam slikico samo enega. Tako sva z mojim zdaj pred hudo preizkušnjo v življenju, skupaj se spopadava s tem kako preboleti to hudo izgubo in kako živeti s tem naprej. Zelo bom vesela kakšnega nasveta, kako ste se ve znova postavile na noge, kako ste spet z veseljem gledale v prihodnost, ker bolečina je res neznosna. Vsaka malenkost me spominja na boleč dogodek, vsaka malenkost vpodbudi jok. Doma sicer imam hčerkico, ki bo marca stara 3 leta in mi vsak dan nariše nasmeh na obraz, ampak misel na moja dva fantka in solzne oči so vedno prisotne.

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
1.1.2010 16:30:15   
Katy78
Joj, sem kar solzne oči dobila ob tako žalostni zgodbi. Niti predstavljati si ne morem, kako je, če izgubiš otroka, vem pa, kako je, ko trepetaš, ker je rojen prezgodaj (rodila sem v 33. tednu vendar k sreči fantek ni imel nobenih težav). Tebi in možu želim čim več moči, da bosta skupaj prebrodila te težke čase. Držita se, že zaradi hčerkice. user posted image

(odgovor članu mvcsr)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
8.1.2010 19:22:49   
TamaraJ
mvcsr... meni je zelo pomagala Petra iz društva Solzice. Večno ji bom hvaležna za pogovor in knjigico. Na internetu imajo svojo stran in jih kontaktirajta oba s partnerjem. Petra je eno veliko srce user posted image Ostanita močna, čeprav je težko. Negujta ljubezen med vama in čustvujta tako, kot se počutita. Preveč nasvetov takrat meni ni bilo dobrodošlih, saj se nihče ni počutil tako in se mi je zdelo večinoma besed brezveznih. In kdor tega ne doživi ne more vedeti, kako bolečina trga dušo. Zato vama iz srca priporočam stik s Solzicami, ker tam so mamice angelčkov, ki razumejo. Sicer pa vsak žaluje na svoj način. Topel objem ti pošiljam. Vzemita si čas... Pride dan, ko je lažje.

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil TamaraJ -- 8.1.2010 19:23:37 >


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
9.1.2010 8:27:14   
mvcsr
hvala tamaraj, sem se že nekaj pogovarjala s Petro ja, res zna svetovati kako naprej..

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
21.3.2010 12:07:05   
loremi
Mineva teden dni, odkar sem se morala poslovit od mojih sončkov. To je bila moja druga nosečnost in obakrat z dvojčki. V prvi nosečnosti sta mi odmrla in morala sem it na čiščenje. Tokrat sem rodila v 16. tednu povsem zdrava in živa otročka. Zakaj se je moralo to zgoditi, ne vem. Skozi nosečnost so bile težave, ampak z večjo poslušnostjo in ukrepi zdravnikov bi se mogoče dalo preprečiti. Zelo težko zanosim, samo s pomočjo medicine in kar mali čudež je bil, da sem zanosila 2x z dvojčki in sedaj ta čudež ne more živeti. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Pričeli so se krči in močne krvavitve. Na urgenci mi je dr. povedala, da vidi popkovino in sem odprta 4 cm. Moje srce je zarisalo globoko rano. Dlje kot so trajali popadki, dlje sem vedela, da se moja fantka mnogo prezgodaj borita in tako zelo je bolelo, ko sem vedela, da sta se rodila živa, zdrava in da bi se mogoče dalo preprečiti. Še zadnjič pred porodom sem videla njune živahne gibe na ekranu UZ-ja in to ostaja v spominu.
Zakaj? Odgovora ni, le kričeče vprašanje in bolečina, ki jo čuti le tisti, ki jo je doživel. Moja mala fantka, kako zelo zelo sem vaju pričakovala v svojem naročju sredi poletja, pa sem se mogla od vaju poslovit že sedaj. Ne morem dojet, da vaju res ni in občutek ... kot da vaju nemorem izpustiti stran od sebe. Mala moja angelčka, moja sončka, naj bo mehak oblaček, na katerem počivata. Upam, da sta ves čas čutila mojo ljubezen, v mojem spominu bosta za večno!
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu mvcsr)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
21.3.2010 20:42:49   
silvya
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
22.3.2010 14:41:35   
aprilčica07
loremi in ostale:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
22.3.2010 14:47:33   
hektorina
Vsem vašim angelčkom (tud jaz imam svojegauser posted image ) veliko lepega, kjerkoli že so... Vam, pa da vam grejejo srca od tam in nosite jih s sabo. Je pa to tako žalostno, da komaj pišemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
22.3.2010 14:52:42   
sanasan
loremiuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.5.2010 19:09:33   
nina68
Danes mineva žalostni dve leti od kar smo dobili našega sončka Staša, bil je rojen v 31.tednu, a žal je po treh urah boja za življenje zaspal za vedno in odšel med user posted image .
Še vedno me boli, čeprav imamo njegovega bratca Tjaša, ki je bil rojen v letu 2009 in mi zmanjšuje bolečino. V mislih se sprašujem kakšen bi bil, kakšne vragolije bi počel, kakšno veselje bi nam prinašal. Vem, da pazi na nas, a kaj ko je včasih bolečina tako hudauser posted image user posted image user posted image .

Dragi moj sonček Staš!

Lepo se imej kjerkoli že si, v mislih boš vedno z mano in upam, da se mogoče kdaj kje srečava.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.5.2010 22:30:01   
barbchen
IZVIRNO SPOROČILO: nina68

Danes mineva žalostni dve leti od kar smo dobili našega sončka Staša, bil je rojen v 31.tednu, a žal je po treh urah boja za življenje zaspal za vedno in odšel med user posted image .
Še vedno me boli, čeprav imamo njegovega bratca Tjaša, ki je bil rojen v letu 2009 in mi zmanjšuje bolečino. V mislih se sprašujem kakšen bi bil, kakšne vragolije bi počel, kakšno veselje bi nam prinašal. Vem, da pazi na nas, a kaj ko je včasih bolečina tako hudauser posted image user posted image user posted image .

Dragi moj sonček Staš!

Lepo se imej kjerkoli že si, v mislih boš vedno z mano in upam, da se mogoče kdaj kje srečava.


nina68 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image poljub tja med zvezdice za Staša. Sva bili skupaj na temi pričakovanja, no pa sem tudi jaz pristala med mamicami angelčkov - jutri bo pol leta od rojstva najine princeske Sare in 5 mesecev kar je odšla med angelčke...in še vedno boli in boli...upam, da bo sčasoma lažje!
Objem tudi vsem ostalim mamicam angelčkov, žal nas je vse preveč!
SARAuser posted image - poljubček tja gor med zvezdice - mami in oči te imata rada!


_____________________________

Carpe Diem!

(odgovor članu nina68)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
3.5.2010 14:28:27   
Nitkica11
Še ena ki ima svojega user posted image .
Ne vem zakaj vendar je nasi pikici nekje v 17 tednu nehal biti srcek, vendar vse do pregleda v 20 tednu tega nisem vedla, sledil je ss.user posted image
Naj bo nasemu user posted image angelcku lepo kjer koli ze je v najinem srcku bo ostala za vedno!

(odgovor članu barbchen)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
3.5.2010 18:49:59   
barbchen
IZVIRNO SPOROČILO: Nitkica11

Še ena ki ima svojega user posted image .
Ne vem zakaj vendar je nasi pikici nekje v 17 tednu nehal biti srcek, vendar vse do pregleda v 20 tednu tega nisem vedla, sledil je ss.user posted image
Naj bo nasemu user posted image angelcku lepo kjer koli ze je v najinem srcku bo ostala za vedno!


Nitkica11 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi tvoji pikici pošiljam poljubček tja gor med zvezdice!
Če si želiš pogovora, uho za poslušanje, oči za brati tvoje besede, mi komot pišeš na ZS.
Objem zate mamica angelčice, drži se!!!


_____________________________

Carpe Diem!

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
3.5.2010 23:49:08   
petarda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse vas mamice, ki so vas doletele krute življenske zgodbe....naj se vaši anglelčki igrajo med zvezdicami in čuvajo svoje starše, bratce in sestrice..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbchen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
5.5.2010 9:01:35   
Nitkica11

IZVIRNO SPOROČILO: barbchen

IZVIRNO SPOROČILO: Nitkica11

Še ena ki ima svojega user posted image .
Ne vem zakaj vendar je nasi pikici nekje v 17 tednu nehal biti srcek, vendar vse do pregleda v 20 tednu tega nisem vedla, sledil je ss.user posted image
Naj bo nasemu user posted image angelcku lepo kjer koli ze je v najinem srcku bo ostala za vedno!


Nitkica11 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi tvoji pikici pošiljam poljubček tja gor med zvezdice!
Če si želiš pogovora, uho za poslušanje, oči za brati tvoje besede, mi komot pišeš na ZS.
Objem zate mamica angelčice, drži se!!!



barbchen hvala za lepe zelje sigurno se ti javim saj vidim da si ti tudi imela tezko preizkusno.

Naj nas nasi user posted image cuvajo in nam dajo nov zagon za naprej!

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu barbchen)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
7.5.2010 13:18:59   
zvezdan
Tudi moj user posted image se igra v parku zvončkov z vašimi. Že skoraj leto je mimo pa še kar jočem in žalujem. Hudo mi je ker je bil 5.5. 2009 dan ko sem zvedela za mojega otročička. Na 4 julij- ameriški dan neodvisnosti je postal neodvisen od mojega telesa...mislim nate moj srček...vsak dan, vsako uro in z vsakim dihom.

Trenutno zopet ne morem naprejuser posted image !

Topel objem vsem mamicam angelčkov.

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
7.5.2010 18:10:13   
barbchen
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

Tudi moj user posted image se igra v parku zvončkov z vašimi. Že skoraj leto je mimo pa še kar jočem in žalujem. Hudo mi je ker je bil 5.5. 2009 dan ko sem zvedela za mojega otročička. Na 4 julij- ameriški dan neodvisnosti je postal neodvisen od mojega telesa...mislim nate moj srček...vsak dan, vsako uro in z vsakim dihom.

Trenutno zopet ne morem naprejuser posted image !

Topel objem vsem mamicam angelčkov.



zvezdan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in moje sožalje za tvojega angelčka.
Danes sem bila v Parku zvončkov in me je stisnilo pri srčku - od mojega zadnjega obiska pred 2 dnevoma je bilo 6 novih ploščic z imeni 6 angelčkov, torej 12 žalujočih staršev več - PREVEČ NAS JE!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Carpe Diem!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?