|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
5.7.2007 13:49:57   
tashy21
Naš angelček je mala Veronika. Imela je srčno napako.
Podarila nam je 10 najlepših, nepozabnih dni, za kar smo ji iz dna srca hvaležni.
user posted image

_____________________________

Tashy
mamica princesk:
Katja 15. 8. 1999
Veronika 5. 2. 2005 - 15. 2. 2005 (HLHS)
mavričnih princev:
Timotej 12. 6. 2006
Tobija 3. 1. 2014
ter še dveh angelčkov:
Lucija 22. 12. 2011 (PDP 14. 6. 2012)
Niki 15. 11. 2012 (PDP 14. 7. 2013)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
5.7.2007 14:57:31   
Lenny
V 9. tednu, 24.aprila 2005, sem izgubila svojo pikico. Še zdaj vidim ekran UZ in slišim besede zdravnice, da utripa ni več in da rešitve ni. Moja mala punčka, ne vem zakaj sem ves čas prepričana, da je bila punčka, bi dobila ime Živa. Pa nama ni bilo usojeno. Tako zdaj mala zvezdica čuva svoja dva bratca, september 2002 in maj 2006. Kljub temu, da imam doma dva čudovita škratka, svoje male pikice ne bom nikoli pozabila. Še vedno boli in še vedno jočem za njo.

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
5.7.2007 16:08:11   
piia
12.1.2007 sem izgubila svojo pikico v 20. tednu, zaradi kromosomske napake. Na nebu sije zvezdica Danaja.

En velik user posted image user posted image user posted image vsem angelčkom in njihovim mamicam....

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
5.7.2007 22:41:37   
Nikita***
Sicer se ne smatram za mamico angela (ne vem sicer zakaj, ampak tega poimenovanja enostavno ne maram), sem pa mamica Nikiti, ki se je decembra 2005 rodila v 32 tednu in po porodu umrla. Leto in pol prej pa sem v 8 tednu izgubila pikico (izvenmaternična nosečnost).

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.7.2007 7:46:43   
Anonimen
21.08.05 sem jo izgubila v 5t. Še vedno mislim nanjo(tudi meni se zdi, da bi bila punčka). Dnevi pa so različni, včasih pomirjeni, včasih pa še pride dan, ko bi od bolečine skočila iz kože. Vedno bo pa ostala v meni.

(odgovor članu Nikita***)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.7.2007 9:43:32   
Eva2008
Preveč nas je. Zakaj je svet tako krut, saj nismo nikomur nič žalega storile. In zakaj ravno me? Ta vprašanja mi ne dajo miru. Vendar vem, da bi bila moja Lana najbolj pridno in najlepše bitje na svetu. Pogrešam jo. Vendar živim. In hočem, da me vidi srečno. Zato se trudim.
Lana, upam, da odobravaš moje početje in daj mi kakšen znak, če delam prav.
Pogrešam te vsak trenutek.

_____________________________

Eva & Boštjan = 14.6.2008 bo dan D. Bomo štirje.
Nekaj se dogaja. Bo najbrž prej.

Bivša kanta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.7.2007 10:37:28   
Neža81
Prejšnji teden v sredo, sta se v 23 tednu rodila Maša in Maj. Maša je živela 11 ur, Maj pa 7 ur. Včeraj sem se poslovila od njiju na polju belih vrtnic user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eva2008)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.7.2007 10:41:27   
Neža81
aspirin.... na polju belih vrtnic sem včeraj, ko sem se poslovila od mojih dveh user posted image user posted image  videla nekje napis Anne Marie. Verjetno je to tvoja punčka.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.7.2007 10:54:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Neža81

aspirin.... na polju belih vrtnic sem včeraj, ko sem se poslovila od mojih dveh user posted image user posted image  videla nekje napis Anne Marie. Verjetno je to tvoja punčka.


Ja,Neža,to je moj user posted image !
Tudi jaz sem bila včeraj tam...
A že imate ploščico?Če ja,koliko je stala?

(odgovor članu Neža81)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.7.2007 12:24:03   
Neža81
aSPIRIN.... ploščico sva včeraj naročila.... stane 50,7 EUR .... čez tri tedne je čakalna doba

Ploščice še ni .... sta pa bili včeraj od 10 ure naprej zraven tistih velikih vrtnic dve ikebani iz belih vrtnic in dve svečki sta goreli... mogoče si opazila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.7.2007 14:23:40   
Anonimen
Hvala,Neža.Jaz sm bla zam nekaj čez 12,pa nism nič opazila-sej veš-spet naval čustev...

user posted image user posted image user posted image

Ful mi je žal za tvoja dva otročička!

Tud moji Anne Marie bom naročila ploščico,v kratkem...

(odgovor članu Neža81)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.7.2007 15:56:48   
purple
Moje sožalje vsem mamicam. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
9.7.2007 8:33:21   
Neža81
aspirin.... v soboto sem bila na polju belih vrtnic... mojima dvema sem šla prižgat svečki. Poiskala sem napis Anne Marie.... na majhni punčki je bil in na svečki .... svečka je bila ugašjena in sem jo prižgala user posted image .

Obstaja pa že ena ploščica z napisom Anna Mary. Ta menda ni od tvojga user posted image  ne? Ime je drugač napisano, kot je ime na svečki.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
9.7.2007 14:04:15   
bambi
Tudi jaz imam svojo malo zvezdico, ki ji življenje ni bilo usojeno. Ime ji je Lea, rodila sem jo 07.10.2003, ker ji je v 26. tednu prenehalo biti njeno malo srčece. Nikoli ne bom pozabila tistega UZ-ja, ko je moja G toliko časa gledala v ekran in enostavno ni mogla izreči, da ni več utripa. Ko je končno izrekla te besede, sem mislila da sanjam, sledil je odhod v porodnišnico, porod in vse ostalo, ki se mi je dogajalo, kot v transu. Nisem in nisem mogla dojeti. Tedni za tem so bili grozni, živela sem od pomirjeval, spala, doživljala izbruhe ali pa bila popolnom otopela. Ko nisem imela več solz sem pomislila celo na konec življenja..... Hvala mojemu možu, ki mi je stal ob strani in vse to prenašal, ker drugi niso razumeli ali pa niso vedeli kako..... Potrebovala sem veliko časa, da sem se pobrala in začela živeti naprej. Potem sem se več kot 1 leto potrebovala, da sem ponovno zanosila. Čez 2 leti 27.09.2005 sem rodila, 1 mesec prezgodaj mojo Ljubico Gajo. Nosečnost je potekala v strahu, veliko preiskav, ker niso vedeli, zakaj je umrla moja Lea. Danes je Gaja prava mala navihanka, ki čaka že na sestrico, sem namreč v 28. tednu user posted image  in upam, da bo tudi tokrat vse v najlešem redu..... Strahovi so seveda prisotni, vsak UZ je zame nočna mora....

Nikoli ne bomo pozabile na naše male zvezdice, ki bdijo nad nami in nas čuvajo. Moja Lea ima svoj prostor v maminem srcu in na Polju belih vrtnic.

Bambi

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
9.7.2007 14:40:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Neža81

aspirin.... v soboto sem bila na polju belih vrtnic... mojima dvema sem šla prižgat svečki. Poiskala sem napis Anne Marie.... na majhni punčki je bil in na svečki .... svečka je bila ugašjena in sem jo prižgala user posted image .

Obstaja pa že ena ploščica z napisom Anna Mary. Ta menda ni od tvojga user posted image  ne? Ime je drugač napisano, kot je ime na svečki.


Hvala,Neža,za prižgano svečko!

Moja Anne Marie še nima svoje ploščice.Sta pa tista svečka in mala punčka njeni.


(odgovor članu Neža81)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
9.7.2007 21:02:07   
čaki
en velik  user posted image  za vse vas...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
10.7.2007 11:01:43   
Lusa
Moja/Naša zgodba vam je dokaj poznana ,saj ste vi tisti ,ki ste zaslužni ,da je Ajša lahko s pomočjo jeklenke zadihala na svežem strahu ,se odpravila zadnje dni pred smrtjo na piknik,...

Nekje zgoraj ,daleč imamo dva angelčka-parček.Prvi user posted image  Ajša nas je zapustila 21.6. v 11mesecu starosti ,prihaja pa čas ,ko bi praznovala drugi rojstni dan in vsem nam domačim je zelo hudouser posted image .

Drugi user posted image  me je pa zapustil v 16tednu nosečnosti -čeprav se je g. zelo trudil ,da bi našel utrip ,ga žal ni bilo.

Tako kot Raho ,si tudi jaz vsak dan rečem ,čuvajta starejšo sestrico in sestrico/bratca ,ki je v maminem trebuščku šele13tednov. 

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
10.7.2007 12:32:37   
Zasanjana
Tudi jaz sem ostala brez dveh angelčkov. Prvič G. ni zaznala več utripa pri user posted image , sledil je porod malega mrtvega bitjeca, najhujša izkušnja v življenju. Ime mu je bilo Tadej.user posted image

Letos nas je zapustil komaj pol leta star dojenček. Imel je srčno okvaro, uspešno je prestal operacijo, potem pa mu je naenkrat zastalo srce. Ne vemo, zakaj.user posted image

Prav tako kot Raho in Lusa tudi jaz vsak dan poprosim svoja angelčka, naj poskrbita, da bo z novo pikico vse v redu.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
10.7.2007 16:42:50   
sončnica22
03.09.2004 sem tudi sama rodila prvega angelčka hčerkico Tanjo v 36.tednu nosečnosti v Trbovljski porodnišnici! Kako se je to zgodilo in zakaj še danes čisto 100% ne vem, baje je šlo za preeklampsijo, ki se v zelo redkih primerih konča z smrtjo ploda, ampak nas je ta nesreča oz. sreča doletela! Zakaj pravim nesreča oz. sreča, nesreča zato, ker jo pogrešamo, sedaj bi imeli dva lepa otročička zraven sebe, tako pa imamo sineka v objemu, hčerkico v srcu in mislih, sreča pa zato, ker vemo da je visoko nad nami en angelček, ki čuva bratca, mamico in očija!

Naš angelček počiva na Žalah, park zvončkov in njena slikica stoji  v kuhinji, zraven najine poročne slike in sinove slike! Še vedno je z nami v srcu, mislih ,... in še vedno nam je hudo, saj ji nismo mogli pokazati ta prelepi planet zemljo, toliko je lepega, kar  ji ni bilo usojeno videt, ni ji bilo dano, da bi občutila najino ljubezen, željo po njej,..ni videla solze, ki so tekle, ko sem jo rodila,..

Bila je črnolaska, imela je zelo dolge lase,...mož jo je videl, mene pa so prepičali, da mi bo lažje če jo ne vidim, sedaj mi je žal, ker jo nisem objela, poljubila, .. in se poslovila od nje tako kot je zaslužila! No ampak tako kot pravijo, da je vsaka stvar za nekaj dobra, tako tudi jaz pravim, da jo imam v spominu, tako kot mi jo je opisal mož, črnolasko, ...malo lepotičko! Pogrešamo te mamica, oči, bratec

Počivaj v miru

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
13.7.2007 22:47:32   
TeDyBear
En veeeeelik user posted image za vse vas user posted image
Tudi mi imamo enega angelčka, ki pazi na nas  in nas čuva... Imela sem IMN leta 1999 in v juniju bi bil (imam občutek, da bi bil fantek) star 7 let... preden sem ga  prebolela, sem ponovno zanosila in resnično težko mi je pomisliti nanj, na to, da ga ni...
Dragi naš user posted image , čuvaj svoje tri bratce (1996, 2000, 2007)!!!!
Še en user posted image vsem skupaj, ki si delimo to žalostno usodo...

(odgovor članu sončnica22)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
17.7.2007 18:10:19   
lana38
Tudi jaz imam svojega user posted image  od 15.3.2006. Moja punčka je imela DS, kar so odkrili na AC. Žal nisem zmogla toliko moči, da bi jo obdržala. Imela pa sem jo neznansko rada, čeprav sem se odločila, da njej in nam vsem prikrajšam trpljenje. Nikoli ne bom pozabila. Vem, da me ta moj user posted image  zdaj čuva, ko sem spet user posted image . Čuva pa tudi svojega starejšega bratca, ki je zelo težko prebolel to izgubo.
Vsem, ki imamo svoje user posted image , pošiljam user posted image user posted image user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu TeDyBear)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
17.7.2007 18:28:34   
Barbara111
16.8.2002 ni več G zaznal utripauser posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
18.7.2007 11:02:15   
Anonimen
Tudi jaz imam dva angelčka, mogoče celo tri.user posted image
Prvič sem splavila 20.12.2001 komaj v petem tednu.
Drugič pa včeraj, ko sem se morala na ginekološki kliniki posloviti od 9T starega zarodka. user posted image  Ob pregledu je ginekologinja ugotovila, da sta v maternici dve vrečki , torej sem imela dvojčka.user posted image user posted image user posted image   Bolečina je velika, vseeno pa močno verjamem, da me bo poleg triletnika, ki ga imam doma vsaj še en otroček klical MAMA.

(odgovor članu Barbara111)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
18.7.2007 13:56:46   
arielca
St.Ina, kako zelo mi je žal user posted image user posted image user posted image . Naj kmalu posije sonce v tvoje srce user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
18.7.2007 14:58:40   
emaa
O Kristina, žal mi je. 

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?