|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še en potreben...
8.7.2007 23:07:51   
Anonimen
Jaka je en fejst dečko!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
O njem sem slišala same dobre stvari.user posted image

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: še en potreben...
9.7.2007 9:02:23   
jackfizio
Kaj si pa slišala nati? A se poznava?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: še en potreben...
9.7.2007 12:59:20   
Anonimen
Poglej takole bom rekla.Zelo mi je žal,da te je doletela taka usoda in ti želim,da najdeš žensko,ki te bo imela rada in sprejela takšnega kot si. Ljubezen ne pozna meja in tudi zate raste rožica.
Glede na to,da praviš,da ne bi želel prvič s kako prostitutko te popolnoma razumem. Želiš,da bi obema nekaj pomenilo. Glej v osnovi se ti lahko tudi jaz ponudim,pa vendar kaj bo to pomenilouser posted image
Iskanje preko spleta samo za seks ne bo pomenilo nič razen seksa.
Razmisli,kaj ti ve pomeni,to da spoznaš nekoga,ki ti bo res nekaj pomenil,ali pa želiš trenutno samo seks.
V vsakem primeru pa te popolnoma razumem.

(odgovor članu jackfizio)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: še en potreben...
9.7.2007 13:04:36   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glej v osnovi se ti lahko tudi jaz ponudim,pa vendar kaj bo to pomenilouser posted image
Iskanje preko spleta samo za seks ne bo pomenilo nič razen seksa.



    Halo .... če si ti tista, ki se mu je že ponudila, čemu zdaj takšen preobrat? Zakaj pa mu ne pošlješ zs in vama obema daš priložnost, da se spoznata - in naredita pogoje za to, da bi obema "nekaj" pomenilo? Kapiš? Ne za goli seks, ampak da se za začetek samo spoznata. Če se razvije kaj več, prav, če ne, se pa tudi ne bo ravno svet podrl?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: še en potreben...
9.7.2007 13:21:30   
kesora
matr mi grejo na živce provokativne ženske.
Sej sm vedla, da bo tko.


_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: še en potreben...
9.7.2007 14:49:26   
Taula
Sem se pogovarjala z mojimi kolegicami in nobeno ne bi motil dečko na vozičku. Mogoče je res, da se družim z takimi, ki jim je tematika blizu in osebe poznajo ter so brez predsodkov.user posted image


Prostitutka...raje ne. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: še en potreben...
9.7.2007 18:05:20   
jackfizio
V bistvu se strinjam z obema, daddyjem in anonimno. Bilo bi lepo, če bi lahko morda ustvarila pogoje in se zbližala, posledično pa pride tudi to, vendar v osnovi tudi to ne bi bilo več kot sex in zato je tudi meni to kar malo težko pisat. Seveda pa razmišljam in ne gre toliko za vprašanje samo sex ali kaj več, kot pa to, kar je rekel daddy.

Rad bi to počel z nekom, ki bi ga vsaj malo poznal in bi pač mogoče prišlo do nekega mogoče samo navidez bolj spontanega dogodka kot s protitutko. Seveda pri tem tudi ne bi plačal. Če bi to med nama sčasoma res še kaj pomenilo, potem pač še toliko bolje. Na koncu bi šlo verjetno res le za sex, vendar se vendarle lahko tudi spoznava in morda na koncu to začneva res razumeti le kot sex, vendar bo iz tega vseeno nastal nek odnos, ki bo najbrž drugačen kot pri prostitutki. Morda pa nama bo vsaj to, kar bi imela, obema všeč? Ali pač ne in bo podobno, kot je rekla anonimna.

Poskusti ni greh, čeprav bo na začetku res morda malo čudno. Zato se strinjam z anonimno, da moram razmisliti, vendar sem načeloma še vedno za.

(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: še en potreben...
9.7.2007 18:22:44   
Taula
No ja, idealno bi bilo da bi to delal z osebo v  katero si zaljubljen oz. ti je vsaj všeč. Da za to plačaš je ceneno in nič kaj lep spomin. Pa še bogvke na kako prostituko naletiš.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu jackfizio)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: še en potreben...
9.7.2007 21:02:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glej v osnovi se ti lahko tudi jaz ponudim,pa vendar kaj bo to pomenilouser posted image
Iskanje preko spleta samo za seks ne bo pomenilo nič razen seksa.



   Halo .... če si ti tista, ki se mu je že ponudila, čemu zdaj takšen preobrat? Zakaj pa mu ne pošlješ zs in vama obema daš priložnost, da se spoznata - in naredita pogoje za to, da bi obema "nekaj" pomenilo? Kapiš? Ne za goli seks, ampak da se za začetek samo spoznata. Če se razvije kaj več, prav, če ne, se pa tudi ne bo ravno svet podrl?


Glej nisem jaz tista,ki se mu je ponujala,jaz sem v bistvu samo napisala,da naj razmisli,kaj si fant želi. Razumem,da si želi intimnosti,kdo pa si je ne. Vendar je njemu malce težje,kot nam.

JACKFIZIO,kot si napisal ti nekako oboje ustrza,le prostitke ne. Vso srečo. Morda bi si te želela spoznati,če ne bi bila poročena.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: še en potreben...
12.7.2007 22:12:19   
jackfizio
Torej ni nobene pogumne??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: še en potreben...
12.7.2007 22:14:34   
Anonimen
sej to tle ni forum kjer bi se k.... zbirale, vsaj tako mislim. jack če na take načine iščeš ženske se sploh ne čudim....

(odgovor članu jackfizio)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: še en potreben...
12.7.2007 22:15:21   
Anonimen
Kaj,a prva anonimna se je pa skrila user posted image  Nobenega vabila na zs user posted image

(odgovor članu jackfizio)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: še en potreben...
12.7.2007 22:24:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj,a prva anonimna se je pa skrila user posted image  Nobenega vabila na zs user posted image


Ej nočm te v slabo voljo spravit..sam...pol že ni za stvar tale anonimna, a ne?
Če jo ni..pol..sej veš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: še en potreben...
12.7.2007 22:46:34   
jackfizio
Ja, res se je skrila...

Nič ni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: še en potreben...
26.7.2007 0:49:18   
komarka
mal z zamudo na tole temo...
Ej, a pa si ti sploh upaš osvajat ženske? A verjameš, da si dobra partija, da maš kvalitete?
Mogoče se pa preveč vživljaš v to zakaj ženske niso s tabo.
IN  sploh pejt v kacijo- na forumih se itak večina skriva za niknejmi in so pogumni sam na tipkovnici.
Dej začutit žesnki kaj si.

In sploh tip k tok razmišlja-to je dabest, da se znaš popgovarjat.
Ženske si to želijo, rabjo...in ne bo dolg k bo preskočil.
Si moraš kr upat! In osvajat, vztrajat-to je ključ do trdnjave.



(odgovor članu jackfizio)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: še en potreben...
28.7.2007 11:00:46   
jackfizio
Komarka, saj se strinjam s tabo, z vsem kar si povedala tudi malo preveč se ukvarjam s tem. Včasih se nisem, samo želja je v zadnjem času malo narasla in je pač nekako vedno huje glede tega in to me kar malo jezi. Ta želja tudi zato, ker imam eno dobro prijateljico in moram priznat, da tudi do nje nekaj čutim, pa ni preveč resna, zato si ne morem veliko obetati. Žal.

Sicer pa res premalo zaupam vase. Pravzaprav ne mislim, da sem ne vem kaka partija, sem pa dober človek in naredim vse za ljudi, ki mi veliko pomenijo. Zato bi znal osrečiti žensko, ker se mi zdi, da res znam poslušat in se pogovarjat. Je pa res, da ne znam narediti prvega koraka. Včasih sem pa tudi preveč direkten, ker si tako želim in tega se bojim Šel bi ven res, pa kar ne vem kam. Najtežje mi je prvič pristopiti k punci in to. Mislim, saj ne moreš kar prit v en lokal in kar začet osvajat. Ali pa so v skupini in je še težje, ker vsiljiv pa nočem biti...

Ne vem no, bi znal in si upal, pa me take majhne stvari mučijo...

Lep dan!

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: še en potreben...
28.7.2007 11:14:38   
trojči
Eno vprašanje prosim. A tako se danes ustvarjajo nove zveze? Da se dva najprej dol dajeta, da gre le za seks, nato pa če je se ujameta v seksu, ju začne zanimati še vse ostalo?

Moja generacija je to počela nekoliko drugače, najprej spoznavanje, zaljubljenost, dotiki, poljubi, šele nato seks. user posted image  Ker če ne poznaš človeka, dotiki in poljubi ne morejo biti bogvekako pristni, če ni čustev, ne? Ali pa sem za časom. user posted image user posted image user posted image


No, dopuščam možnost, da so druge poti sploh pri drugi generaciji drugačne od mojih, a moj nasvet bi bil: osvoji dekličino srce, daj ji vedeti, da ti je dovolj pomembna, da jo boš želel bolje spoznati, da je ne boš imel kot neko ančko samo za seks, ženske padamo na romantiko. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jackfizio)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: še en potreben...
28.7.2007 17:18:42   
jackfizio
Saj sem že prej napisal, da mi sploh ne gre SAMO za seks in neko eksperimentiranje... Najbolj si želim ljubezni z žensko, da bi se spoznavala, odkrivala in podobno, to pa bi mi pomenilo veliko več, kot samo seks. Vem, da to ni vse, in ga nočem imeti za temelj drugih odnosov z žensko, ker to ni to. Tudi jaz sicer prisegam na ljubezen in romantiko, seksal pa najbrž do danes nisem tudi zato, ker bi to res raje začel z nekom, ki bi ga prej spoznal, med nama bi bila ljubezen in vse to, kar pravi trojči. Znam biti romantičen in dober.

Govoril sem samo o tem, da me malo razganja in bi rad kaj takega tudi poskusil. Lahko se pač zgodi, da bi goli seks dobil pred pravo ljubeznijo, čeprav mi je težko in bi seveda raje še čakal. Po eni strani res upam, da bo to z nekom, ki ga bom ljubil in ona mene, po drugi strani pa če bo slučajno seks prvi korak in bova ugotovila, da je med nama še kaj, bo tudi lepo!

S punco, ki jo omenjam, imava prav to - vse, samo fizičnega kontakta ni toliko!

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: še en potreben...
31.8.2007 10:40:05   
jackfizio
Ah, punce...

Vse ful potrebne, pa nobene akcije. Še vedno sem ful potreben, pa nobene zame.

(odgovor članu jackfizio)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: še en potreben...
31.8.2007 10:42:37   
orhideja75
Boš moral pa to kje drugje iskati!

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu jackfizio)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: še en potreben...
31.8.2007 10:46:26   
Colt
Jack the man....svetujem ti, da si spremeniš spol v žensko in pol mal pogledaš teme okol ''lizanja''. Tam je pravi naval in občutek mam da je pol žensk nagnjenih v svoj spol in jih trd klin v češpljici sploh ne mika več. Samo še z ženskami bi se lizale...ane Orhidejca mala? user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: še en potreben...
31.8.2007 10:53:22   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Jack the man....svetujem ti, da si spremeniš spol v žensko in pol mal pogledaš teme okol ''lizanja''. Tam je pravi naval in občutek mam da je pol žensk nagnjenih v svoj spol in jih trd klin v češpljici sploh ne mika več. Samo še z ženskami bi se lizale...ane Orhidejca mala? user posted image

ja Colti imaš prov user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: še en potreben...
31.8.2007 11:09:50   
Anonimen
To pa je res zanimivo vprašanje in tudi žalostno po eni strani.
Zakaj?
Ker imam sama otroka na vozičku in nevem kako bi mu lahko svetovala ali pomagala v takem primeru,ko zraste.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: še en potreben...
31.8.2007 11:32:19   
Šaki
S punco, ki jo omenjam, imava prav to - vse, samo fizičnega kontakta ni toliko!



mogoče bo pa sčasoma tudi to prišlo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: še en potreben...
31.8.2007 11:36:23   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: jackfizio

Ah, punce...

Vse ful potrebne, pa nobene akcije. Še vedno sem ful potreben, pa nobene zame.



joj ne vem če boš tukja kero tolk resno dobu...želim ti pa da jo!user posted image

(odgovor članu jackfizio)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?