|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se še katera pridruži?
10.7.2007 13:07:59   
beba76
Jaz kavo zmerom pijem z mlekom in natrenom.user posted image Drugače sem pa zdaj pojedla skledo  solate, jajčka bodo malo kasneje, zvečer pa šnicl user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A se še katera pridruži?
11.7.2007 21:43:28   
beba76
Kaj še slučajno kera hujša glede na to, da nihče nič ne piše??user posted image user posted image

Jaz še vztrajam, lačna ko pes!user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A se še katera pridruži?
11.7.2007 22:17:49   
cmokec
Jaz sem se za to dieto premislila. V ponedeljek sem začela z jabolčnim kisom, pa bom vidla, če res kaj deluje.

Srečno naprej.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A se še katera pridruži?
11.7.2007 22:44:23   
trixi
olja, da vas vsaj pozdravim

jaz se diete držimuser posted image  tam nekje do kosilauser posted image  potem pa... Sem pa vse skupaj malo bolj poštudirala in vidim, da je itak vse na bazi beljakovin, tako, da vseeno, če se ne ravno do pikice držim jedilnika. Une slive na začetku so itak za prebavo, mi pa ni jasno kaj delajo albert piškoti in kornfleksi na dieti. Kaj ni mogel tisti, ki je dieto sestavljal, najti kakšnih OH v bolj zdravi oblikiuser posted image  In zdaj poleti, ko je zelenjave in sadja na pretek a ni vseeno, če pojem kakšen drug sadež al pa zelenjavouser posted image
Ok sej vem, da mi ni nujno zraven bit, če mi pač določene stvari ne pašejo, ampak samo tako malo razmišljam. Ma ja, bistvo je, da me dejte malo brcnit v "rit", da ne bom iskala samo izgovorov.
Drugače pa jaz še na tešče spijem en velik kozarec vode z jabolčnim kisom (včasih je to kar v obliki kapsul) in pa une kapsule L karnitin sem si kupla. Si mislim, da, če že ne pomaga, vsaj škodit ne moreuser posted image  
Tko, zdej grem še malo okoli po forumu pogledat, pol pa še ene par vaj z utežmi naredit

čau, čau


(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A se še katera pridruži?
11.7.2007 23:02:55   
beba76
TRIXI, KJE SI PA TI NAŠLA KORNFLEX???user posted image Jaz se držim, ker sem se pač tak odločilauser posted image Namesto solate sem pa jaz zaj zvečer pojedla eno breskev in poleg tudi študirala, da je menda manj kalorična kot solata, ki ji dodam olje user posted image Se mi ni dalo solat naredit in sem samo breskev vzela iz hladilnika user posted image

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A se še katera pridruži?
11.7.2007 23:08:23   
trixi
beba, ati to meni k pišem tako ko govorim al se ti zdi, da cornflakesov ni na jedilnikuuser posted image  Sem šla prou še enkrat gledat, če nisem kaj pomutila in- evo ti jih,  4. dan in jih maš na jedilniku za zajtrk celih pet velikih žlicuser posted image , jaz jih bom zamenjala s polnozrnatim prepečencem

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A se še katera pridruži?
13.7.2007 22:48:11   
beba76
TRIXI, sorry, me je zaj kar sram, ker sem namreč jaz tista, ki je "razdelila" recept za to hujšanje, pa ne vem jedilnika oz. za določene jedi ne vem, da so gor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kornflex pa sem spragledala zato, ker ga ne jem oz. sem pri tej dieti itak brez zajtka in popijem le kavo. No, danes je petek in sem prvič zjutraj pojedla kos polnozrnatega kruha.
A si ti kaj lačna?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kak šnicl bi nama pasal, kaj? Se mi zdi, da se samo še midve držima in boma posledično seveda samo midve sexy bejbe user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?