|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 8:45:20   
nina.malina
Moja kolegica se tudi ne brije in priznam, da mi je zdaj poleti kar malo čudno videt štrleče dlake pod pazduho. Ker skupaj hodimo tudi na rekreacijo in se potem tuširamo vem, da nima pobrite niti tamale. Že večkrat ji je kakšna kolegica v garderobi rekla naj si pobrije oziroma uredi dlake, pa vedno reče, da ji je tako pač všeč in se ji enostavno ne ljubi s tem ukvarjati. Ker od 15 punc je edina, ki si ne brije tamalo. Drugače nas je pa večina kar na nulo.




(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 8:53:39   
srki
Ja kaj je to tako težko razumet. Eni ne marajo tega in pika. Tako kot ne marajo nosit tangic, ne marajo nosit nakita, špičakov, balerink.....če se jih n bi dalo pobrit, bi bilo pa OK, da štrlijo na vse konce in kraje al kako?

(odgovor članu nina.malina)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 8:56:43   
Njuškalo
Ja, samo res..enim je pač všeč, drugim ne.Priznam, da mi je smešno, ko vidim kakšno, ki je res spedenana,ima kakšen kostimček,pa ful dlakave noge.Ampak o.k.,če njej tako paše..briga me.Imam za počet pametnejše stvari,kot ,da se s tem obremenjujem, ali je ena pobrita al ne.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 8:59:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kesora

Jaz bi takole rekla, da če ženski paše bit kosmata, naj bo pač kosmata, tudi na plaži, saj če premore dovolj samozavesti jo bo prov mal brigal za vse tiste opazke mimoidočih...


tako je...živele kocine ;)

(odgovor članu kesora)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 9:00:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Imam za počet pametnejše stvari,kot ,da se s tem obremenjujem, user posted image


Na primer kaj? user posted image

Se odvajat od zadetosti? user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 9:02:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: kesora

Jaz bi takole rekla, da če ženski paše bit kosmata, naj bo pač kosmata, tudi na plaži, saj če premore dovolj samozavesti jo bo prov mal brigal za vse tiste opazke mimoidočih...


tako je...živele kocine ;)


Sej mogoce je pa fuul dobr.. dejti zdej en test nared za vse na RR.. ki se brijejo in si tko ene 3 mesce pust cist pr mir.. pa pol porocaj o rezultatih.. :)) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 9:20:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: kesora

Jaz bi takole rekla, da če ženski paše bit kosmata, naj bo pač kosmata, tudi na plaži, saj če premore dovolj samozavesti jo bo prov mal brigal za vse tiste opazke mimoidočih...


tako je...živele kocine ;)


Sej mogoce je pa fuul dobr.. dejti zdej en test nared za vse na RR.. ki se brijejo in si tko ene 3 mesce pust cist pr mir.. pa pol porocaj o rezultatih.. :)) user posted image


mi je dala kesora za mislit...da vidm kok sem samozavestna...bom sla na nudl plažo z neobrito :))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 9:27:04   
nina.malina

[/quote]
da vidm kok sem samozavestna...bom sla na nudl plažo z neobrito :))
[/quote]

na nudl plaži je itak kar precej punc neobritih, čeprav je res, da se jih zadnja leta vse več ureja in brije dlake.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 9:27:26   
kesora
Tjazy, oh, sej sem napisala na splošno, tud u tamalih sanjah ne bi pomislila, da se ti ne sekiraš zarad prevelikega trebuha, itd...
Že samo dejstvo, da prisostvuješ na pretežno ženskem forumu to potrjuje


_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu nina.malina)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 9:30:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nina.malina



da vidm kok sem samozavestna...bom sla na nudl plažo z neobrito :))


na nudl plaži je itak kar precej punc neobritih, čeprav je res, da se jih zadnja leta vse več ureja in brije dlake.  


sej verjamem...samo vseen bi mi blo bad, ker pac nisem navajena imet kosmatulje hehe

(odgovor članu nina.malina)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 9:37:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: nina.malina



da vidm kok sem samozavestna...bom sla na nudl plažo z neobrito :))


na nudl plaži je itak kar precej punc neobritih, čeprav je res, da se jih zadnja leta vse več ureja in brije dlake.  


sej verjamem...samo vseen bi mi blo bad, ker pac nisem navajena imet kosmatulje hehe


Ne sekeri se... se bos ze navadla pocas.. user posted image user posted image user posted image  Clovk se vsega hudega baje navadi.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 9:39:24   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Imam za počet pametnejše stvari,kot ,da se s tem obremenjujem, user posted image


Na primer kaj? user posted image

Se odvajat od zadetosti? user posted image



Naprimer to, jauser posted image Vse je pametnejše od tega, da se obremenjujem z eno, če ima dlake ali jih nimauser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 9:41:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kesora

Tjazy, oh, sej sem napisala na splošno, tud u tamalih sanjah ne bi pomislila, da se ti ne sekiraš zarad prevelikega trebuha, itd...
Že samo dejstvo, da prisostvuješ na pretežno ženskem forumu to potrjuje



Poslus ti.. !!!  user posted image user posted image user posted image

Spet se ne sekiram glih tolk.. kot si zdej mislis.. user posted image

mislm.. zenske.. ce se ne sekiramo zase.. vam ni vsec.. pol ce se mal sekiramo.. vam ni vsec.. Kaj vam je sploh vsec?? user posted image user posted image

(odgovor članu kesora)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 9:50:31   
kesora
Tjazy, sej to je blo napisan v dobrem pomenu, mi je všeč, da skrbiš zase.

Ko boš pa ugotovil, kaj ženske hočejo, boš pa dobil Nobelovouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 10:02:43   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: kesora



Ko boš pa ugotovil, kaj ženske hočejo, boš pa dobil Nobelovouser posted image user posted image user posted image


hočeJo, al hočeMo ??? kak bi blo prav napisan, kesora ???

(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 10:08:43   
kesora
hočeJo, al hočeMo ??? kak bi blo prav napisan, kesora ???
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: kesora



Ko boš pa ugotovil, kaj ženske hočejo, boš pa dobil Nobelovouser posted image user posted image user posted image


hočeJo, al hočeMo ??? kak bi blo prav napisan, kesora ???



sem ta prava ženska, ne skrbi daddy, torej hočemo


_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: mož ali sramne dlake
5.7.2007 16:51:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Jst sem si pa pustu bradico.. pa moji ni vsec.. Kaj mi svetujete..?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



itak, da mej bradico...bradice so fuuuuul seksi...mojga takoj pustim, če si jo pobrije hehehe



No pol pa spljoh ni dileme.. user posted image user posted image  Zdej niti pika vec ne.. Grem mim spegla.. pa se kr mal ustrasm.. kaj to z'en bedanc.. user posted image
men pa niso všeč bradice, spljoh... moža kr opozarjam, ko ni pobrit user posted image pa itaq, da mu jih tolk mau poganja, da v celem mesecu ne bi bradice skup sestavil user posted image user posted image user posted image



ajaa, edino pri oralcu lahko malo moti...ampak samo, če je sveža...user posted image

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?