|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:25:38   
Anonimen
pa ta tema je za vse splosni cvek.. a ni??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:29:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

pa ta tema je za vse splosni cvek.. a ni??


Ja seveda je tema za čvek...vendar na temo sexy!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:31:48   
Anonimen
ja no.. sej sem se drzal tega.. lahko imas recimo zlo seksi aspekte.. obdobje.. ko se ti seksa.. torej seksi aspekt.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:35:05   
Anonimen
na eno seksi slikco.. user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:36:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

na eno seksi slikco.. user posted image

user posted image


Tjazy..očitno bi me rad spat spravu...bom šla nč bat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:40:24   
Anonimen
T prov bedne maš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:45:04   
Anonimen
Tjazy že napol spim tle za pisalno.....kaj pravš a nej grem spat raj..al se boš česa bolj zanimivga domislu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:45:43   
Anonimen
Ne vem.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:47:41   
Anonimen
A pol morm spet js dat iztočnico..a ni dost, da sm temo odprla? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:49:08   
Anonimen
Sej iztočnico sem ze jst dal.. samo ti pac ni vsec.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:52:11   
Anonimen
Ja si dal...sam bodmo odkriti, da je bla tako...malo mimo..a ni bla?

Dej bod mal deca pa napiš kako sočno no...a te je kaj v hlačah al ne madonca user posted image user posted image user posted image
Al bo morala srečkanosečka uletet..za katero ne vem kaj pa dans počne če ni tu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:53:43   
Anonimen
Pejmo rajs spat noo.. Ocitno kej mocnega konzumiras.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:58:02   
Anonimen
žaži, dej ti ker predloguser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: I am too sexy!!
25.7.2007 23:59:53   
Anonimen
Ne ne fantje..žažula gre...papa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 6:47:19   
Anonimen
Tjazy, tile tvoji posti so pa morda res bolj primerni za splošni čvek; recimo na Čvekamo v tri dni...

Tako kot je žaži napisala - dejte deci čvekat mal o sexu. Saj vem, da je lažje sexat in bit pogumen na 4 oči, ampak bi bilo vseeno fajn kaj sočnega za prebrat...

Ne bom posploševala, vendar vas je veliko moških, ki ste še kako pogumni in se o sexu na veliko razgovorite v družbi (moški, pa tudi ženski), tule gor je pa to malo 'adijo'...user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 9:34:25   
Anonimen
zakaj je pa tle adijo, če je forum zato?
če ti v družbi na dolgo in široko razpravljaš o sexu ni nujno da vsi, ok?
pa spet ta blesava anonimnost,a nimaš niti tolk da napišeš pod svojim nickom? ja sj zdj spet o pravicah pa nakladanje....me ne zanima sploh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 9:41:33   
Anonimen
Matr duc a morš res čist vsazga skurcat k pride tu gor user posted image user posted image ....boš ja vs folk odgnal noo..s kom bomo pa pol čvekal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 9:44:07   
Anonimen
ja kaj, pod anonimnim vsak upa neki pisat naj piše pod svojim nickom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 10:16:22   
Anonimen
Z 'adijo' sem mislila samo to, da se premalo odprto pogovarjate o temi, katero je žaži user posted image odprla. Tema, ki je zanimiva in ki omogoče veliko čvekanja - sočnega, zabavnega, svežega, fantazijskega.... - to je vse.

In ker sem ena tistih, ki je zaljubljena v sex in ljubezen, sem se pač vključila v vašo debato tokrat... in si zaželela malo podeliti sočnih zgodbic, izkušenj,  dogodkov, trenutkov z neznanci...

Bi se z veseljem podpisala z nickom, pa tole tu berejo številni s katerimi si dopisujem tudi preko zasebnega maila (in nenazadnje moj mož) - in kot so že nekateri anonimni razložili - je enostavno lažje biti odkrit in napisat kar misliš. In  čeprav se bere čudno -  in je morda  opurtonistično - in mogoče žalostno - pa vendar sem veliko lažje JAZ v taki debati, kot če bi se podpisala z nickom in razmišljala, kaj pa si zdaj misli ta, s katerim izmenjujem neka druga veliko bolj resna mnenja...

Morda pa se nekega dne osvobodim tega... user posted image

Res je, da se redko vključim v vašo debato, ker včasih pade na zelo osebno raven... in ker številne teme tu gor na SPOLNOST tudi zaradi takih komentarjev kar nekako zvodenijo in izzvenijo....





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 10:32:15   
Anonimen
najbol odprto ti pišeš ki se skrivašuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 10:59:52   
Anonimen
Ja, to pa je besedna zveza......
Kdor je dobr je dobr...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 11:09:56   
Anonimen
Ok.....zdej pa tko......ker opažam, da nas je veliko tu na RR, ki bi brali sočne in eksotične komentarje in zgodbice sm se odločla, da vam dam iztočnico (katere se nihče drug ne spomni user posted image ) za sexy čvek na moji temi...torej jaz prva..nato VI..ok?
Vsak bo napisal eno zgodbico...resnično doživeto ali prepisano...čist vseeno..sam da je eksotično user posted image user posted image user posted image user posted image
 
No jaz jo bom prepisala iz ene revije..ok...
 
SREČNA OBLETNICA
 
Z zaročencem sem pred kratkim praznovala najino prvo leto skupaj in za presenečenje je pripravil večerjo v svojem stanovanju. Ta dan je prosil svojega sostanovalca Davida (ki je bil neverjetno privlačen), da naju za nekaj ur pusti sama. Po odličnem obroku mi je moj izbranec ponudil kozarec šampanjca in me presenetil z vrečko, polno seksualnih pripomočkov. Vzburila sem se ob pogledu na pestro izbiro igračk in takoj sva se odpravila v spalnico. Igranje je bilo tako pisano in zanimivo, da sva oba izgubila občutek za čas in sploh nisva slišala zvonca pri vratih. David je bil verjetno prpričan, da sva odšla v kakšno nobel restavracijo in je zato s svojim ključem vstopil v stanovanje. Takrat sva ga slišala tudi midva! Zaročenca sem v naglici pustila z lisicami priklenjenega na posteljo in z ruto preko oči, ter odhitela zapret vrata spalnice. In kot nalašč sem srečala Davida. Bil je vinjen in verjetno je bil to vzrok, da je delal gimase ter si lizal sredinski prst. Ta nepričakovan razvoj dogodkov me je napravil tako pohotno, da sem nemo sledila njegovemu ukazu, da naj nadaljujem s fafanjem svojemu zaročencu. Obrnila sem se z ritjo proti njemu, on pa je izvlekel svojega trdega otepača in me potuhnjeno ter- še bolj pomembno- brez glasu nabil od zadaj. Verjetno se mojemu zaročencu ni niti malo sanjalo, od kod ima moja glava kar naenkrat tak pospešek. Ampak to mi pri vsej nasladi niti ni bilo pomembno. user posted image
 
 
 
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 11:25:26   
Anonimen
žaži bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

takoj, ko odpravim nekaj pacientov se priključim.. z eno svojih life zgodbic..

sem že med 'starejšimi', tako da je zgodb še in še...in še šešešeše...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 11:27:01   
Anonimen
kr neki.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: I am too sexy!!
26.7.2007 11:35:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

kr neki.


A dej duc no....sprosti se mal no....življenje je lepo  user posted image

Verjamem, da imaš tudi ti kakšno zgodbico v rokavu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?