|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Herbalife
18.3.2008 18:55:36   
ms15
Pozdravljena,
povej prosim kaj več. kako gre prehranjevanje? si kaj lačna vmes?
Kaj prvi paket je še vedno cca 150 €.
Tudi jaz sem hujšala z ločevalno, je šlo in vse prišlo nazaj. Žal,...

lp

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Herbalife
18.3.2008 19:43:44   
tinadvojčica
Sem ti drugače poslala zs ampak lahko ti tukaj odgovorim. Lačna nisem popolnoma nič saj je potrebno jesti  na tri ure. Primer: zjutraj ob petih spijem shake, ob osmih pojem npr pirin kruh z piščančjimi prsmi in kumarcami, ob pol dvanajstih pojem kosilo v vrtcu( danes sem jedela piščančje zrezke in solato) potem ob pol treh sem pojedla lahki otočec sladoled, ob šestih sem popila pol litra jogurta in ob devetih bom shake.

Moj program oziroma qick start(ne vem če sem prav napisala)paket je stal 120 eurov.

To je to zaenkrat. Če te še kaj zanima kaj samo vprašaj!

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Herbalife
25.3.2008 15:58:43   
mica2007
Živjo!Jaz
No me zelo veseli da je še ena ki jo moti ta negativnost uporabnic .Tudi jaz bi pohvalila tinadvojčico za lepe razultate..Meni sicer ne gre tako lepo ker pogosto grešim me pa zanima kaj ponavadi jeste za malici in če vsakič vzamete stisnjenke pred obrokom.jaz imam popolde problem v službi že nekaj pomalcam ko pa pridem domov bi pa kar jedla pa še teli prazniki kar hudo.Res je da kile počasi zgubljam ampak pridobivam jih pa tudi ne kljub temu da spijem včasih samo en šejk in malo več jem.
lp maja
.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Herbalife
4.4.2008 23:10:43   
Clavdy
Pozdravljene,
tudi jaz resno razmišljam o hl, pa me zanima, kako je s kožo med hujšanjem. Jaz imam 35 kil preveč, pa me skrbi, da ne bi imela potem ful povešene kože, poleg tega pa imam sedaj še ful celulitaste noge. Kar groza me je poletja.
Baguska, koliko si ti shujšala in v kolikem času?
Trenutno sem še na porodniški in si tega ne morem privoščiti, toda naslednji mesec začnem delat in upam da bom čez 2 meseca lahko začela.user posted image

Lahko povem še to, da je predlani k meni v službo prišel klubski kolega in bil zelo shujšan, kar malo preveč. Pa sem ga vprašala, če je kaj bolan, pa je rekel, da je spremenil način prehranjevanja in to prav s hl. Meni je tako žal, da se nisem takrat zrajtala in tega poizkusila.user posted image

Čestitam vsem, ki vam uspeva s hl.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mica2007)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Herbalife
5.4.2008 6:50:42   
a&m
IZVIRNO SPOROČILO: Clavdy

Pozdravljene,
tudi jaz resno razmišljam o hl, pa me zanima, kako je s kožo med hujšanjem. Jaz imam 35 kil preveč, pa me skrbi, da ne bi imela potem ful povešene kože, poleg tega pa imam sedaj še ful celulitaste noge. Kar groza me je poletja.
Baguska, koliko si ti shujšala in v kolikem času?
Trenutno sem še na porodniški in si tega ne morem privoščiti, toda naslednji mesec začnem delat in upam da bom čez 2 meseca lahko začela.user posted image

Lahko povem še to, da je predlani k meni v službo prišel klubski kolega in bil zelo shujšan, kar malo preveč. Pa sem ga vprašala, če je kaj bolan, pa je rekel, da je spremenil način prehranjevanja in to prav s hl. Meni je tako žal, da se nisem takrat zrajtala in tega poizkusila.user posted image

Čestitam vsem, ki vam uspeva s hl.user posted image user posted image user posted image

Zivjo!

Odvecne koze ne bos imela, saj gredo tudi cm po vsem telesu dol.
Prav tako se lepo pozna tudi pri celulitu.

Meni je HL super, ima tudi super rezultate!user posted image user posted image

Lep dan!

_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu Clavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Herbalife
5.4.2008 9:35:27   
Clavdy
A&m, hvala za odgovor.
Koliko si pa ti shujšala, če ni skrivnost?

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Herbalife
5.4.2008 14:10:02   
a&m
Jaz sem bila 3 mesece po 2 porodu na svoji idealni tezi, ki jo vzdrzujem se danes.user posted image

Moz shujsal v 3 mesecih 23 kg, si izboljsal pocutje, prebavo, pridobil misicno maso.



lpuser posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 7.5.2008 13:13:57 >


_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu Clavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Herbalife
5.4.2008 19:22:25   
Clavdy
Tinadvojčica, tudi tebi hvala. Sem rabla neki časa, da sem našla, kje se prebere zs.

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Herbalife
5.4.2008 20:37:23   
tinadvojčica
Ni za kaj. Če boš začela ti želim veliko uspehpv, kar jih sigurno boš imela!

Lp

(odgovor članu Clavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Herbalife
5.4.2008 20:48:04   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: a&m
Moz shujsal v 3 mesecih 23 kg, si izboljsal pocutje, prebavo, pridobil misicno maso.
Kaj brez telovadbe?? Za mišično maso sprašujem. Težko, da vse to samo s prehrano..

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Herbalife
13.4.2008 18:12:27   
Laina
En lep pozdrav vsem!

Sedaj bom sama opisala moje izkušnje s herbalife. Nad tem  me je tašča navdušila, ker je shujašala čez 20 kg. Jaz naivnica si grem potem to kupit in kaj je bil rezultat imela sem 4 kg manj, polna mozoljev, slabo počutje (sililo mi je na bruhanje). In te 4 kg. sem vzela dol, ker je z mene šla voda to pa je vse. Ona pa je shujašala samo zato, ker je kot nora tekala se gibala in samo te napitke pila. Nonstop se je s tem hvalila kako ji pomaga, potem pa smo jo dobli kaj sploh dela. Sploh normalno več ni jedla, ampak cele dneve samo to pila, zjutraj in zvečer pa tekla po 3km.  Sedaj zgleda najmanj 10let starejša. Skratka.....   Večkrat sem se pogovarjala z raznimi ljudmi, ki so mi tudi povedli, da so zelo nad Herbalife razočarani. Pojavljale so se jim podobne stvari kot meni. Tak, da jaz sem poskusla in vidla, da ni to to, kar nekateri pravijo.


lep dan


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 29.7.2008 20:47:36 >

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Herbalife
13.4.2008 21:22:30   
a&m
IZVIRNO SPOROČILO: Laina
En lep pozdrav vsem!
Sedaj bom sama opisala moje izkušnje s herbalife. Nad tem  me je tašča navdušila, ker je shujašala čez 20 kg. Jaz naivnica si grem potem to kupit in kaj je bil rezultat imela sem 4 kg manj, polna mozoljev, slabo počutje (sililo mi je na bruhanje). In te 4 kg. sem vzela dol, ker je z mene šla voda to pa je vse. Ona pa je shujašala samo zato, ker je kot nora tekala se gibala in samo te napitke pila. Nonstop se je s tem hvalila kako ji pomaga, potem pa smo jo dobli kaj sploh dela. Sploh normalno več ni jedla, ampak cele dneve samo to pila, zjutraj in zvečer pa tekla po 3km.  Sedaj zgleda najmanj 10let starejša. Skratka.....   Večkrat sem se pogovarjala z raznimi ljudmi, ki so mi tudi povedli, da so zelo nad Herbalife razočarani. Pojavljale so se jim podobne stvari kot meni. Tak, da jaz sem poskusla in vidla, da ni to to, kar nekateri pravijo.
lep dan
 
Sigurno obstajajo ljudje, ki so sli na program in nimajo  rezultata (ampak samo iz enega razloga), zato ker se niso drzali predpisanega jedilnika in imeli slabo podporo.

Sigurno je bil razlog, da te je sililo na bruhanje. In zato imas svetovalca da ta problem skupaj odpravita.
LP

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 29.7.2008 20:49:08 >


_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu Laina)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Herbalife
13.4.2008 22:35:38   
Laina
Nevem no, za sebe vem, da sem točno tako počela kot mi je bilo navedeno. Ampak ljudje smo različni, in telesa ter prebava se med seboj razlikuje. Tako da.... Odvisno verjetno

LP


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 29.7.2008 20:49:40 >

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Herbalife
14.4.2008 19:13:33   
tinadvojčica
Sem ti hotela odgovoriti ampak je a&m prej odgovorila. Če se ne počutiš dobro in ti nikamor nr gre mislim da bi ti moral tvoj svetovalec pomagati oziroma zamenjati program. Ampak zaradi tega še HB ni slab.

(odgovor članu Laina)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Herbalife
29.4.2008 13:28:17   
catisima
no tudi jaz sem močnejša...na srečo sem srečala sodelavko, ki se ukvarja z herbalife pa smo poskusile; ker moraš poskusiti, pa je šlo...dva šejka na dan , na tri ure hrana, en uravnotežen obrok in potem vidiš rezultate: energija, moč, volja, kilogrami se spuščajo....ampak moraš poskusit...dam vam link pa naredite kontakt z njo, lahko prosite samo za svetovanje papotem ugotovite, če morda kaj narobe jeste itd. Drugače smo si različni in da vsak drugače deluje... in da je to kako hitro shujšaš odvisno od organizma, gibanja.... ma kontaktirjte jo za nasvet ali karkoli pa vam bo v veliko pomoč. Lahko povem, da sem stara 33. in kar nekja poskusov je za mano in ta je bil najboljši, ker ne stradaš in tudi kljub hujšanju imaš energjo...tukaj se prijavi potem pa boš vidla kako naprej


< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 7.5.2008 13:14:45 >


_____________________________

enga :), pa pa Simonka

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Herbalife
11.5.2008 14:22:41   
tikoooo
ce napisete v googla diet vrze vec kot 174.000.000 rezultatov. Pa če pogledate vsak dan v časopis bo spet ena.Veste kera je najpopularnejša dieta zdaj? kivijeva! Veste česa nesmete jest KIVIJA!  z Dieto hujšate obnem pa tudi stradate toda kasnej ,ko boste začeli spet jesti normalno se boste zredili nazaj pa še kakošno kilco več boste dobil. S herbalafjom pa lepo narediš 5 obrokov dnevno od tega 2 sejka in en poln obrok. Če ste iz Lj pridite na seminar da vam naredi ta klik v glavi ;) ZA več info ZS.

(odgovor članu catisima)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Herbalife
13.6.2008 16:43:05   
Pingvinčica*
Zanima me, če se doji, ali lahko piješ shake z okusom čokolade? Je katera to poiskusila?

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Herbalife
13.6.2008 21:06:25   
a&m
IZVIRNO SPOROČILO: Pingvinčica*

Zanima me, če se doji, ali lahko piješ shake z okusom čokolade? Je katera to poiskusila?


Lahko.

lp

_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu Pingvinčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Herbalife
21.7.2008 9:19:40   
nerka
a mi poslje katera info koliko to stane in kje lahko to kupim. LP

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Herbalife
30.7.2008 22:46:14   
janja
Moram še jaz napisat svoje pomisleke. V bistvu imam pomisleke ob vsaki dieti. Pred leti ste tudi na veliko hvalile ločevalno dieto, zdaj pa kar naenkrat ni več tako učinkovita. user posted image Mislim, da je  potrebna disciplina in zdravo uravnoteženo prehranjevanje tudi po koncu diete. Ne pa da se potem začnemo spet prenažirati. O tem Herbalifu poslušam že nekaj časa. Tud jaz bi morala shujšat najmanj 10 kg, a mi je (malo morgen) dat cca 100 € na mesec preveč. Raje ga dam otrokoma na račun. Torej punce vse pohvale pri hujšanju. Me veseli, da ste zadovoljne same s sabo. Bi vas pa rada videla čez recimo 5 let! A boste še vedno tako zadovoljne? A boste uživale Herbalife celo življenje? Ker kolikor berem, kg po nekem času spet pridejo nazaj, če se spozabimo! Priznajmo idealne formule itak ni!
Ena je bila začudena nad pridobivanjem mišične mase. Pa to so proteini podobni tistim, ki jih uživajo športniki (fitnes, bodybuilding). Kar vprašajte jih!

No, pa sem povedala. Pa brez zamere. Vsak dela kar sam hoče.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Herbalife
16.8.2008 21:58:29   
poopa
Živjo!

Ne morem si kaj, da ne bi tudi jaz kaj povedala na to temo. Lahko povem, da je bilo zelo zanimivo brati nekatere komentarje, predvsem pa bi rada najprej vsem, ki so naredili kakršenkoli rezultat s prehrano HL čestitala, kajti s tem resnično ni težko.
Tudi sama sem pred približno 2 mesecema začela uživati to hrano oz sem si spremenila način prehranjevanja s tem da sem si dodala v normalno prehrano 2x na dan šejk in moram reči, da so rezultati fenomenalni. Spreminjam se iz dneva v dan, pa naj bo to počutje; energije imam toliko, da se kdaj vprašam od kje jo jemljem?!:) Koža je neprimerno lepša, da o izgubljenih cm in kg ne govorim. Vse skupaj je šlo dol približno 26cm po celem telesu v 1 mesecu in okoli 4kg!
Nečesa se  pa morate zavedati...niso pomembni kg, ki jih izgubimo pri hujšanju, pač pa centimetri, kajti to je "tisto" kar se vidi na ven.
Kot zanimivost vam lahko povem tudi to, ker ste omenjale tudi 90-dnevno dieto, da to NI klinično dokazano da deluje, ker pač ne. Kar naredite s to dieto je, da izgubite 90 dni, kajti telo po končani dienti ne dobi tistega kar bi potreboval oz se mu totalno spremeni način hranjenja.
Herbalife pa je znanstveno dokazan da deluje in verjemite, ni zastonj ime HerbaLIFE! Ko enkrat spoznaš, kako lahko je živeti na tak način, verjemite mi, noben noče iti nazaj na star način prehranjevanja, ker se enostavno ne počutiš dobro.

Tako, na hitro, če pa katero zanima karkoli več, se lahko oglasite na PM in vam bom povedala kaj več...verjemite mi ni problem, le želja mora bit vse ostalo je lahko! Denar za lastno srečo in dobro počutje pa še nikoli ni bil problem ali kako?

Lep pozdrav!

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Herbalife
8.9.2008 13:09:02   
29 marc
hoj! Jaz imam tudi eno uprasanje glede herbalifa. Vse je lepo in prav, sam naj mi nekdo pove ce tezo pol tudi drzi,ko nehas, ali moras to piti celo zivljenje. Pa se za koliko casa mas zacetne proizvode-za 1mesec ali za vec. Ali ce mi kdo pove koliko zapravi na mesec za herbalif???
Hvala za odgovor.


Rodila  24.01.2008 Patricijo 

(odgovor članu poopa)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Herbalife
8.9.2008 14:26:16   
baguSka
Ko enkrat spoznaš, kako lahko je živeti na tak način, verjemite mi, noben noče iti nazaj na star način prehranjevanja, ker se enostavno ne počutiš dobro.


No, jaz tud nisem zelela.... pa mi je zmanjkalo... pa nisem mela denarja.... pa operacijo sem mela vmes.... in se potem neki casa nisem vzela k seb in spravla spet jest po tem sistemu.... in ko sem se koncno spet spravila po cca enem letu (v tem casu sem stare kile spet dobila nazaj), sem spet poskusala.... in ni slo nic vec dol... v 14ih dnevih niti kg in potem se zgubila voljo.... se pa zavedam, da bi se spet mogla vzet v roke in da je tudi meni do zdej samo herba pomagala, nic drugega cesar sem se lotla...

se pa kljub vsemu zdej ze neki casa spet prehranjujem po starem nacinu prehranjevanja (kot pravis ti) in pridno nabiram kilce.... nekako nimam prave volje, da bi spet zacela.... upam da se ta zelja kmalu vrne, drugac se bom kr razpocla... user posted image

(odgovor članu poopa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Herbalife
8.9.2008 14:33:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: 29 marc

hoj! Jaz imam tudi eno uprasanje glede herbalifa. Vse je lepo in prav, sam naj mi nekdo pove ce tezo pol tudi drzi,ko nehas, ali moras to piti celo zivljenje. Pa se za koliko casa mas zacetne proizvode-za 1mesec ali za vec. Ali ce mi kdo pove koliko zapravi na mesec za herbalif???
Hvala za odgovor.


Rodila  24.01.2008 Patricijo 


user posted image user posted image user posted image  si mi polepsala dan.... ampak a nekatere CIST ZARES verjamete, da boste mele enkrat shujsevalno, ki bo trajala npr en mesec in boste potem do konca zivljenja suhice!!!??user posted image user posted image user posted image  no to ne obstaja in to sploh nikakor ni mozno izvest!!!! pa karkoli bos pocela - nima veze!!! dokler se bos ti prehranjevala z vsem moznim kar ti pade pod usta!!!user posted image user posted image user posted image  od trenutka, ko pa bos ti zacela pazit, kaj das v usta itd... in ob katerih urah in ko si bos koncno uredila svoje prehranjevalne navade, pa niti ne rabis nekih cudeznih pripomockov... vsaka kilca bo sla uspesno dol... le bl pocasi... te 'pristranske' stvari, ti le pripomorejo in pomagajo na tvoji poti, ce ti pac nimas dovolj mocne volje - to je pa tud vse!!! dokler bos pa ti zraven teh pilul in sejkov in ne vem cesa se, jedla vse od A do Ž, ti pa tud to ne bo kej dost pomagal... verjem!

jst res ne vem - a zenske res iscete tak cudez, da boste lahko pojedle vse mozno, zraven pa se neke pilule in ob enem hujsale in ble se prepricane, da boste take ostale do konca zivljenja!?user posted image user posted image user posted image

cene za herbo so pa zlo razlicne... odvisno od tega kaj vse si vzames in kolk pridno potem jemljes... vsak placa drugace... in vsak mesec je drugace... tko da se ne da glih o ceni govort... zacetni program pa naj bi bil za cca 1 mesec ja... ce se ravnas navodil...

(odgovor članu 29 marc)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Herbalife
30.10.2008 10:26:20   
pika27
Sama sem jedla herbo že več kot eno leto. Trenutno imam pavzo zaradi alergij, ker mi ne morejo ugotoviti na kaj točno sem alergična, pa izločamo določene stvari da vidimo kaj pa kako. Morm rečt da zame to ni bila neka čudežna dieta.... bum in ni več kilogramov. mogoče se sliši osladno ampak herbalife spodbuja spremembo prehranjevalnih navad in ni dieta... večina ljudi zgubi težo zato ker telo končno dobi tisto kar potrebuje, poleg tega če si ogledate zgodbe boste videle, da nekateri to uporabljajo za pridobivanje teže, energije,... itd. No pa da nadaljujem s svojo zgodbo. Stara sem 27 let in od 13 leta sem bila zaradi športa konstantno na dietah. tudi ko sem nehala trenirat, se je miselnost obdržala in sem diete "vzdrževala" naprej. Vsakič je seveda sledil jo-jo efekt. Tekom let sem iz nekje suhih in konstantnih 55 kg, (visoka sem 165) prišla na 68 - 70 kg. seveda so služba in spremenjen način življenja konkretno pripomogli k temu. na koncu ni pomagalo več niti če pač nism jedla. teža je ostala enaka. Jedla sem minimalno ker se mi je vsak odvečen grižljaj poznal - torej sem bila skoz lačna (in tečna). Herbalife sem poznala že od prej iz najstniških let ampak takrat ga nism nikoli konzumirala. ko je prijateljica začela s konzumiranjem sem tudi jaz poskusila. ona je obupala po 2 mesecih, jaz pa ne. zato ker končno nism bila več lačna! dobiš jedilnik ki je prilagojen tvojemu načinu življenja in upošteva hrano, ki ti je všeč (seveda če imaš željo shujšati oz. zdravo živeti ta ne vsebuje nasičenih maščob in nezravih sladkorjev). Brez prilagajanja vsekakor ne gre. z 2 dnevnih obrokov jih nastane 5, 6, lahko tudi 7. Meni teža ni šla nikamor. mogoče kilogram na mesec. ampak sem se pa počutila neprimerno bolje, zato sem tudi vstrajala. Alergije na hrano so se v začetku jemanja umirile - jih skoraj ni bilo več. na žalost pa sem imela v preteklem letu dosti stresne situacije, ki so verjetno pripomogle k temu, da so se alergije vrnile. pravzaprav mi noben ne ve povedat vzroka. tako kot so že pred mano napisali, viroz, glavobolov in podobnih težav... jih ni, zginejo.
no pa da ne bom ful predolga naj napišem še to. po prenehanju konzumiranja oz. tudi v času nerednega konzumiranja se mi teža ni dvignila nazaj (aja trenutno mam 60 kg), je pa dejstvo, da če delaš to samo zaradi hujšanja, bo teža prišla nazaj... jaz delam to zaradi tega ker verjamem da manj strupov kot vneseš v telo bolje ta funkcionira. čeprav trenutno ne jem herbe se jem 5 dnevnih obrokov in se poskušam držat načel. jem pa veliko več sladkorja in mastnih stvari kot prej pa se za enkrat še ne pozna. predvsem se mi zdi da je telo dobilo nazaj neko normalno funkcijo, da če več ješ se ti bo to tudi poznalo na kilah in če manj prav tako. v svojimi hujšanji sem pač prišla do meje, kjer to še zdaleč ni več veljalo.
na mesec gre cca. 200 EUR, odvisno kaj imaš še zraven osnovnega paketa.
mogoče samo še ena zanimivost. navkljub višjim kilam od prej imam manj celulita. Minerali od herbe so edina stvar, ki mi je do sedaj pomagala pri celulitu.

LP 

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?