|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Herbalife
8.11.2008 9:17:27   
Anch
Da še jaz povem svoje, lahko me tudi umaknete, če je to slučajno kakšna reklama. Sem bila na enem velikem 3 urnem predavanju o Herbalife, kjer je bilo tudi ogromno gostov, tudi iz Hrvaške. Ljudje so pripovedovali takšne zgodbe, da mi je šlo kar na jok. Sploh, ker je bila med njimi tudi moja prijateljica. Ne vem no, ko komu to omenim, mi jih dosti reče, kako lahko to verjameš, tam te samo hočejo "nategnit", ampak jaz sem te ljudi videla in ena izmed teh je moja prijateljica. Sama bom definitivno poskusila, tudi če moje zdravje ostane na istem, bom vsaj vedela, zakaj so nekateri tako proti.

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Herbalife
8.11.2008 13:25:44   
Barbara_L
Sama kemija.

(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Herbalife
8.11.2008 19:55:54   
Anch
Tipičen odgovor ljudi, ki tega ne poznajo. Sama sem tik pred diplomo študija živilske tehnologije in verjemi, da vem kar veliko o tehnologiji (pridelavi, predelavi hrane, kamor spadajo tudi nadomestki in dopolnila). Hrana ni več takšna kot je bila pred dvajsetimi leti, ker je proizvodnja tako masovna.
Ne vem zakaj (če je to sama kemija) mi je sam profesor dietetike s patofiziologijo rekel, da je pač prišel čas, ko so prehranski nadomestki nujni.
S tem profesorjem sem malo bolj v stiku zaradi mojih težav in on mi ni nič prodajal, ko mi je to rekel.
Še to: vprašala sem ga, če je ok, da jem šumeče tablete (minerale in vitamine). Njegov odgovor je bil da. Ker je zelenjave in sadja absorbcija elementov mnogo manjša kot iz tablet zaradi membranskih ovojnic. Problem pri šumečkah je, da je težko doseči ravnovesje, zato pa je Herbalife zame rešitev. Naj se prodaja tako ali drugače.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Herbalife
8.11.2008 20:02:37   
Barbara_L
Zanimivo, jaz sem tudi diplomirala na BF-ju, na biologiji. Verjamem, da je vsebnost vitaminov  v sadju ful majhna, tudi jaz uživam šumečke. Bolj me moti koncept nadomeščanja hranjenja. Sicer pa, če ti odgovarja je kul. Glede (ne)poznavanja pa bi se dalo še debatiratiuser posted image .


(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Herbalife
8.11.2008 20:53:20   
Anch
Jaz Herbalife ne bom jedla kot nadomestke, ampak kot dodatke. In zato, da si uredim prehranjevanje, kar pri meni pomeni, da dobim ritem, če veš kaj mislim. Še vedno bom jedla 5 obrokov hrane (ne Herbalife). Čeprav sama nimam nič proti nadomestkom. Ravno tako je to hrana. Enako kot mleko v prahu, ki ga veliko mamic daje dojenčkom. Potem je to tudi kemija.
Všeč mi je to, ker se za vsakega naredi individualen program (česar ni treba plačat, plačaš pač hrano, ki se mi glede na kakovost niti približno ne zdi draga) in se konzumenta spremlja. Svetovalec te pokliče, kako napreduješ, lahko ga sam pokličeš, če imaš vprašanja. Podobno kot osebni trener recimo na fitnesih. In verjemi, fitnes trener tudi ni poceni.
Nekateri pač potrebujemo motivacijo in to, da jih nekdo brca v rit, da se premaknejo.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Herbalife
14.11.2008 4:27:42   
a&m
 
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Sama kemija.


Vsi dodatki k prehrani, ki imajo dovoljenje za prodajo v Sloveniji so dobili dovoljenje na Min. za zdravje in so bili pregledani v njihovem lab.
Torej?

lp


_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Herbalife
15.11.2008 1:19:55   
Barbara_L
A sem napisala kej narobe al sem spet komu na žulj stopla?user posted image

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Herbalife
19.11.2008 11:33:29   
MILU1
Sem dokaj pozna na tem postu, a kljub temu bi rada kontakt z osebo ki mi lahko pomaga kje nabaviti Herbalife.

Hvalauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Herbalife
24.11.2008 21:29:02   
puso
Lp

Če te zanima lahko kontaktiraš mene in ti dam kontakt od mojga svetovalaca. Sam uporabljam
HL izdelke kakšen mesec in pol in sem ful zadovoljen. No ne vem če dovolijeo telefonskih št.
ampak naj ti vseeno dam svojo. 070-829-527

(odgovor članu MILU1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Herbalife
25.11.2008 8:28:31   
tihoupanje
Pozdravljeni!

Ali mi lahko nekdo napiše, koliko moraš plačati za eno škatlo te hrane v prahu?

Če je vse skupaj skrivnost, pa mi vsaj na ZS napišite kaj.

Hvala!

(odgovor članu puso)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Herbalife
26.11.2008 20:04:41   
puso
Pozdravljen

Sicer jas se s tem ne ukvarjam, vsaj še za enkrat, ampak vem, ker kupujem zase in za ženo.
Ni to ena škatla, ampak je komplet, ki vsebuje štiri stvari (1. nizko kaloricna hrana(upam da je izraz poravilni), 2. proteini
3. zelišča in vlaknine, 4. multivitamine) Vse skupaj zadošča za en mesec, nadomesti dva obroka dnevno. Pri meni je to
zajterk in večerja in ob kosilu vzamem še vitamine in vlaknine. Mene stane komplet 120 eurov.





(odgovor članu tihoupanje)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Herbalife
30.11.2008 23:49:03   
romale
Zdravo

Puso, zanima me kje ti to kupiš da daš 120 evrov, ker punce so omenjale tudi do 200 evrov, no jajst bi si ga tud kupila pa ne vem kje. Prosim odgovor mi. Hvala

(odgovor članu puso)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Herbalife
2.12.2008 22:14:41   
soncek&luna
moja prijateljica je svetovalka... meni je zracunala, da bi morala na mesec dajati 200 eur za vse praske in vitamincke in vsega vraga kar bi morala jemat... torej 200 eur za HF plus se dodatnih 150-200 eur za normalno hrano, ker moras pac tudi normalno hrano jest... sorry... absolutno predrago.... in res je, na ebayu se da to velik cenejs dobit... pri nas malce pretiravajo... recimo, ce hoces pri nas dobit cenejse izdelke moras najprej pri njih zapravit okol 400 eur... v angliji, kamor sem se cist po firbcu prijavila, so mi takoj ponudili 30% popust...
in pa se to... meni skoz govorijo, da je to naravno... ma me nihce ne preprica, da se naravno da neko stvar spravit v tabletko ali prasek

kljub vsemu zelim vsem uporabnikom HF veliko uspeha


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu romale)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Herbalife
2.12.2008 22:47:50   
Anch
To da moraš zapravit 400 eur ni res in me zanima od kje vam ta podatek?
V Angliji so vam ponudili 30% popust za kaj? V vseh državah je enako...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Herbalife
3.12.2008 18:23:28   
soncek&luna
men je rekla, da najprej kupis ta paket, kateri bi mene prisel skoraj 220 eur... potem pa ce hocem imet 25% popust za vekomaj pa moram dat se enih 160 eur kot nek klub al kaj.... torej pride skupaj skoraj 400 eur... takoj popusta pa ne dobim... pa moti me to, ker moras z gotovino placevat

v angliji so mi ponudili popust na VSE izdelke.... in ne ni v vseh drzavah enako


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Herbalife
7.12.2008 21:07:26   
puso
Pozdravljeni

Se opravičunem, ker se nisem nic prej prikazal na forumi. Poglej Romale, mislim da sem že enkrat prej pustil svojo telefonsko, za vsakogar ki ga to zanima. Lahko jo še enkrat. 070 829 527 In tkole je: jas plačujem za osnovni paket 120 Eur, in mi deluje zelo odlično. Jas sem do sedaj zgubil že 9 kg, med tem ko  moja žena pa 5 kg, ampak pri njej je zanimivo to, da je prej že eno leto poskušala shujšati, tudi z pripomočki iz lekarne (pa tudi ti niso bili poceni) in ne vem kaj use, pa ji ni ratalo. Sedaj pa lahko jema vse kar si zaželima, obenem pa še hrano od HL in vseeno izgubljama kg, pa jema tudi čokolade, pa čips, pa sladkarije pa vseeno kg padajo. Počutima se pa tudi odlično, vsak dan bolje, ker sma vsak dan bolj zadovoljna z videzom. Pa ko delate izračune upoštevajte tudi to da, vam HL nadomesti dva obroka. Pri nama z ženo je to zajterk in večerja, vmes jema še v službi, pa še enkrat doma plus še kakšna malica večinoma sadna. tko da jema vsaj 5 krat na dan.

NO, midva sva zadovoljna :-)

caw 

(odgovor članu romale)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Herbalife
7.12.2008 21:14:23   
Anonimen
No, jaz sem se pred 5 leti tudi te piramide izognila, ker na sami predstavitvi itak samo nakladaj, vse je v najlepšem redu, pridobiš člane...blablabla....kok lahko nasedate temu?user posted image , In ja, to je sama kemija, niso nobene stisnjenke, kot sami predstavljajo. 

(odgovor članu puso)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Herbalife
7.12.2008 21:18:12   
puso
Aja,

nekaj bi odgovoril še za sonček&luna. Si že gdaj nabiral(a) gobe. Jas jih, in veš kaj naredim da lahko Jurčke ki jih naberem v sezoni uporabim še kasneje? Jih posušim, nato, ko so suhi pa fino zmeljem in spravim v embalažo in po potrebi potem ko kaj kuham tisti PRAH (gobo,jurčka) dodam zraven. Večkrat se mi v embalaži naredi tudi kakšna kepica, ki je nisem stiskal, kj bi šele bilo če bi jo stiskal????? Kaj pa je poper, moka, kakšna druga začimba? Mislim da je tudi to PRAH? Ljudje, dajte mal pomislt predno kaj govorite. Poglejte mal stvari okol sebe, pa boste vidl iz česa so, pa v kakšnem stanju.


Lep pozdrav vsem

papa

(odgovor članu puso)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Herbalife
8.12.2008 6:47:55   
Anch
Kako lahko nasedate temu?

Kakšno nasedanje naj bi to bilo? Če delaš služiš, in to zelo dobro. Ne vem, jaz nisem nič nasedla, Herbalife me je porinil naprej in mislim, da zase v življenju še nisem storila boljšega (finančno in zdravstveno).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Herbalife
8.12.2008 8:08:54   
puso
živo Anch

Kolk časa pa ti že ješ HL? Mene drugač niti ne zanima tolk poslovanje z HL, zato ga samo konzumiram in moram priznat da res ful dobr deluje. midva z ženo jema HL dva meseca.

lep pozdrav user posted image

(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Herbalife
8.12.2008 20:37:13   
Barbara_L
IZVIRNO SPOROČILO: Anch

Kako lahko nasedate temu?

Kakšno nasedanje naj bi to bilo? Če delaš služiš, in to zelo dobro. Ne vem, jaz nisem nič nasedla, Herbalife me je porinil naprej in mislim, da zase v življenju še nisem storila boljšega (finančno in zdravstveno).


Temule sem se pa morala nasmejati. Finančno? Res? Si našla 1000€ v prahu?
Dajte no, herbalife ne zraste na njivi, ampak v high tech laboratorijih, tako da prosim-razne študentke nevemčesa-ne mi o tem, da to ni kemija. Ah, saj res, nekaj je zraven še fizke in matematike, predvsem pa veliiiiiiiiiiko mrežnega marketinga. In ja-to je ene vrste piramida.Le s to razliko, da tu žrtvujete denarnico in telo. Za vsote, ki jih navajate, se dobi karta za fitnes/bazen/knjigo o zdravem življenju...
Je pa res-kdor hoče, naj. Vsak zase najbolj ve, kaj mu paše.

(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Herbalife
8.12.2008 21:13:14   
Anch
Ja našla sem 1000€ v prahu in počutim se odlično. Vse ostalo me ne zanima.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Herbalife
8.12.2008 21:13:51   
Barbara_L
Lepo jih vnovčiuser posted image

(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Herbalife
8.12.2008 21:19:22   
Anch
Živjo!
Jem ga komaj en mesec, ampak sem že po parih dneh opazila razliko v počutju in energiji. Ter v prebavi. Čeprav sem na začetku jedla samo nekaj izdelkov. Ker pa sem hotela skoraj vse, sem začela še delat, sedaj oba s fantom jeva skoraj vse. Fant je imel že odkar pomnim zelo nizek pritisk, pa je že po 4ih dneh opazil veliko razliko. Upam, da bom Herbalife lahko jedla vse življenje.

(odgovor članu puso)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Herbalife
8.12.2008 21:19:44   
Anch
Bom!

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?